1 : 2
(0:1, 1:0, 0:0 - 0:1)
HC Slovan Bratislava
Naposledy zmenené pred rokom

V tento sviatočný deň sme mohli vidieť veľmi dobrý zápas medzi Trenčínom a bratislavským Slovanom, v ktorom mali najmä domáci veľké šance rozhodnúť tento zápas v tretej tretine, ale Coreau všetko vychytal a inkasoval len raz. V predĺžení nakoniec o víťazstve Slovana rozhodol Kytnár, ktorý po chybe domácich získal extra bod pre svoj tím. Zo Štefanského kola je to na dnes odo mňa všetko a želám vám ešte pekný večer.

63:28

Slovan Bratislava dal gól! Čacho sa výborne vrátil, ale následne urobil Petráš chybu a k puku sa dostal MILAN KYTNÁR, ktorý rozhoduje tento zápas.
Asistencie: Matoušek T., Mackenzie.

62:47

Valachovi ušiel puk, ale domáci ho získali späť.

61:40

Starosta v útočnej snahe, ale skončil na zemi.

61:15

Zbytočný ofsajd domácich.

60:40

Pietroniro neprekonal z dobrej pozície Coreaua.

60:25

Harrisova strela spomedzi kruhov končí na hrudi LaCouveeho.

60:01

Začalo sa predĺženie.

V tretej tretine gól nepadol a ako aj v poslednom vzájomnom zápase uvidíme predĺženie, ktoré sa začne o pár minút.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:08

Bekhendové zakončenie Harrisa skončilo nad bránou.

58:18

Hudec sa dostal do samostatného nájazdu, ale pri napriahnutí o puk prišiel.

58:00

Posledné dve minúty tretej tretiny.

56:39

Puk na ochrannej sieti. Vhadzovanie pred domácim brankárom.

55:54

Starosta nahodil puk na Coreaua a získal pre Duklu útočné pásmo.

55:24

Zakázané uvoľnenie hostí.

55:02

Tourigny v dobrej šanci prestrelil bránu! Čo teraz zahadzujú Trenčania..

54:16

Sojčík po Hudecovej prihrávke nemieril presne. Trenčania hrajú výborný úsek hry.

53:52

Ani Krajčovič z otočky neprekonal hosťujúceho brankára.

52:34

Petráš z medzikružia míňa bránu!

51:54

Icing na domácej strane.

50:45

Dobrá pasáž Vojakov v týchto sekundách, niekoľko striel na bránu skóre aj tak nemení.

50:22

Krajčovič si vylepšoval pozíciu, chcel prihrávať ešte Flickovi, to mu ale nevyšlo.

48:40

Na opačnej strane mal šancu Sersen, keď najskôr išiel Haščák so Zigom, kde najprv domáci brankár puk vyrazil, ale následne LaCouvee chytá.

48:26

Hudecov pokus Coreau vyrazil na zadný mantinel.

48:01

Pietroniro zrazil puk na ochrannú sieť.

47:24

Prihrávka domácich v strednom pásme nevyšla.

46:37

Puk tečovaný na ochrannú sieť. Reklamná prestávka.

45:08

Fominykh prihrával ešte Matouškovi, ale ani táto akcia sa gólom neskončila.

44:05

Haščák na Ziga, ktorý z prvej premárnil ideálnu šancu.

43:46

Pecararo sa dostal až pred LaCouveeho, ale jeho snaha o strelu sa skončila na zadnom mantineli.

43:05

Hra sa prelieva zo strany na stranu.

40:46

Puk po strele od Takáča sa ocitol niekde medzi divákmi.

Dnešné stretnutie sleduje 3500 divákov a je vypredané.

40:01

Ďalšia tretina sa začne približne o 19:42.

Prostredná časť hry sa skončila, v ktorej tentokrát strelili gól domáci Trenčania a stav je preto vyrovnaný 1:1.

40:00

39:40

Takáč vo veľkej šanci, brankár Trenčanov podržal svoj tím!

Hostia v plnom počte.

38:59

Flick z prvej, Coreau puk vyrazil.

38:24

Trenčania hrajú presilovú hru, ale vôbec im nevychádza.

37:14

Trenčianski fanúšikovia si pýtali faul na svojho hráča, ale to rozhodcovia neodpískali.

37:14

Vylúčenie v tíme HK Dukla Trenčín:
Krajčovič – 2 min., hrubosť.

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava:
Mackenzie – 2+2, nebezpečná hra vysokou hokejkou.

36:35

Nahodenie puku na bránu domácich, Harrisov pokus o teč nebol úspešný.

35:36

Fominykh dostal prihrávku z obranného pásma a bol v dobrej šanci, ale proti LaCouveemu neuspel.

34:14

Valachove nahodenie urobilo pred bránou hostí zmätok.

33:42

Gachulinec len do korčúľ Šťastného, od ktorých sa puk odrazil mimo hraciu plochu.

32:44

Icing hráčov Slovana Bratislava.

32:29

Postavenie mimo hry aj na domácej strane.

32:04

Ofsajdové postavenie belasých. Reklamná prestávka.

31:46

Golian vypálil z prvej, ale jeho strela nebola presná.

31:38

Menší tlak domácich uzavrel strelou na bránu Sloboda.

29:52

Piskot na štadióne v Dubnici, keď Pecararo spadol a bolo signalizované vylúčenie, nakoniec daný hráč sa len potkol a vylúčenie sa nekoná.

29:30

Aj Pecararo vo vlastnom oslabení sa ocitol v útočnom pásme.

28:39

Takáč oslobodil svoje mužstvo a dokonca aj ohrozil LaCouveeho.

28:17

Fominykh – 2 min., podrazenie.

27:44

Flick len nahodil puk do pásma.

26:52

Petráš sa dostal k puku medzi kruhmi, ale Coreau stál tam kde mal.

26:39

26:29

Gachulinec v dobrej pozícii neprekonal LaCouveeho.

26:07

Gachulinec nezachytil puk na modrej čiare a hostia tak prišli o útočné pásmo.

25:18

Trenčín dal gól! Trenčania išli do prečíslenia 3 na 1 a pri puku bol Flick, ktorý z pravej strany prihral na tú ľavú JOAKIMOVI THELINOVI a ten z prvej prekonal brankára hostí.
Asistencie: Flick, Krajčovič.

24:35

Harris vypálil spomedzi kruhov, ktorý ale trafil len zadný mantinel.

24:14

Sersen s pukom na hokejke a posielal to pred brankára, ale bolo tam viacero hráčov.

22:40

Snaha domácich o útočnú akciu, ale hostia im všetko znemožnili.

21:05

Po Takáčovej strele domáci brankár puk len vyrazil betónom a k následnej dorážke sa Lukošík nedostal.

Domáci v plnom počte.

20:26

Pecararo a jeho krásne sólo! Avšak LaCouvee ho vychytal.

20:01

Ďalšia tretina sa začne približne o 18:51.

Po vyrovnanej prvej tretine vedú hostia nad Trenčínom 1:0, keď sa v presilovej hre presadil Ackered.

20:00

19:40

Ulrych získal puk a vyhodil ho z obranného pásma.

19:35

Zigo z medzikružia, ale LaCouvee pozorný.

17:28

Hudec v príležitosti, ale triafa len nad bránu.

17:23

16:27

Ani Valach po chybe Goliana neprekonal Coreaua.

16:07

Slovanisti dostali puk do stredného pásma.

15:49

Flick zakončoval, ale netrafil bránu.

15:23

Ackered – 2 min., nedovolené bránenie.

14:57

Slovan Bratislava dal gól! CARL ACKERED dostal prihrávku na os ihriska z ľavého kruhu, kde si puk potiahol a prekonal peknou strelou LaCouveeho.
Asistencie: Kytnár, Fominykh.

14:30

Veľký tlak belasých, ale domáci a najmä brankár držia stav 0:0.

14:05

Harris trafil len pred ním stojaceho Tourignyho.

13:44

Takáčov pokus z otočky, ale nepochodil.

13:16

Hudec – 2 min., podrazenie.

12:28

Krajčovič bol vrazený na mantinel a skončil na zemi, ale toto nebol zákrok na dve minúty.

11:05

Čacho vybojoval puk v útočnom pásme a niekoľkokrát vystrelil na bránu hostí, ale ani jeden pokus sa neskončil gólom.

10:34

Pietroniro po strele od modrej čiary netrafil bránu.

10:13

Sersen vyhodil puk cez celé ihrisko a píska sa icing.

09:22

Ackered vystrelil zo stredného pásma a rovno do stredu trenčianskej brány.

08:35

Šanca Slovanistov, Zigo to posielal pred bránu Haščákovi a ten spätne Zigovi, ale LaCouvee prerušuje hru.

08:08

07:44

Petráš od modrej, dorážať sa snažil Čacho, ale Coreau mu to nedovolil.

07:39

Zakázané uvoľnenie na strane hostí.

07:27

Obdržálek naslepo pred bránu, ale Sloboda to už nemal na strelu.

06:54

Hudec to riešil individuálne a získava útočné pásmo pre Duklu. Reklamná prestávka.

06:15

05:45

Čachovi nevyšla prihrávka a hostia sa vďaka nemu oslobodili.

04:18

Valachova delovka, Coreau puk len vyrazil, ale k dorážke už nedošlo.

04:18

Hostia ihneď po buly vyhodili puk za LaCouveeho.

04:15

Ackered – 2 min., sekanie.

03:18

Hostia si to skomplikovali v rozohrávke vo vlastnom pásme, ale domáci Coreaua neohrozili.

02:26

Zakázané uvoľnenie Trenčína.

01:47

Krajčovič srdnato bojoval o puk a aj ho získal, následne sa dostal ku Sojčíkovi, ktorý mal veľkú príležitosť na skórovanie.

00:55

Ofsajd Slovanistov.

00:20

Útočná akcia domácich zlyhala.

00:01

HK Dukla Trenčín: LaCouvee (Borák) – Tourigny, Starosta – Nemčík, Pietroniro – Ozols, Ulrych – Hlaváč, Obdržálek; – Valach, Čacho, Petráš – Krajčovič, Flick, Thelin – Hudec, Sojčík, Šťastný – Sloboda, Jurík, Stahoň
Tréner: Róbert Döme

HC Slovan Bratislava: Coreau (Hlavaj) – Mackenzie, Golian – Fereta, Ackered – Gachulinec, Sersen – Březák; – Pecararo, Harris, Takáč – Fominykh, Zigo, Haščák – Lukošík, Kytnár, Matoušek T. – Matoušek M., Minárik, Petriska
Tréner: Ján Pardavý

Rozhodca: Kalina, Konc st. – Knižka, Valo.

Pekné, požehnané vianočné sviatky prajem všetkým hokejovým nadšencom! Druhý sviatok vianočný je bohatý na hokejový program a nebude chýbať ani Tipos extraliga. V tento sviatočný deň uvidíme súboj dvoch veľkých rivalov. HK Dukla Trenčín bude hostiť HC Slovan Bratislava.

Vzájomné zápasy v sezóne 2022/2023:

Slovan 4:1 Dukla
Slovan 1:2sn Dukla

HK Dukla Trenčín: Trenčania ťahajú úspešnú trojzápasovú víťaznú sériu, postupne si poradili s Liptovským Mikulášom, Nitrou a naposledy s Novými Zámkami 2:0 a svoju formu by chceli potvrdiť aj v dnešnom zápase proti Slovanu. V tabuľke sú na 9. miesto a na konte majú 37 bodov. Na ôsmy Poprad strácajú jeden bod. Postrachom ostatných tímov je určite Šimon Petráš, ktorý vsietil už 17 gólov.

HC Slovan Bratislava: Slovanisti v posledných dvoch zápasoch zdolali Nové Zámky 5:0 a Nitru 7:3. Vrátili sa na 1. priečku, keďže majú lepšie skóre ako Zvolen, ale bodov majú rovnako a to 55. O ofenzívnej sile Slovana netreba veľa hovoriť. Marcel Haščák je najproduktívnejším hráčom ligy, získal už 34 kanadských bo­dov.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.