2 : 1
(0:1, 2:0, 0:0)
HC Slovan Bratislava
Naposledy zmenené pred rokom

Michalovce berú dnes všetky body a za svoj bojovný výkon si to určite zaslúžili. Slovan sa ujal vedenia vďaka Fominikhovi, ale Buc a Zabusovs postupne otočili stav stretnutia. Ja sa s vami dnes lúčim a prajem vám pekný večer.

59:39

Michalovce majú puk na hokejkách a Slovanu sa vyrovnať už asi nepodarí.

59:00

Začala posledná minúta tretej tretiny.

57:58

Slovan sa neviem dostať do pásma, Michalovce sa výborne bránia.

56:38

Veľká šanca Slovana! Brent Harris dostal prihrávku na kruhy a vypálil, ale Škorvánek sa perfektne presunul a lapačkou chytil jeho strelu.

55:47

Vylúčenie v domácom tíme. Patriks Zabusovs dostáva 2 minúty za krošček.

55:38

Michalovce sa výborne bránia, bránia modrú čiaru a Slovan do šancí hepúšťajú.

54:06

Roman ŽItný sa natilačil pred bránu Slovanu a Jared Coreau vyťahuje perfektný zákrok lapačkou!

53:27

Bjalončík zostáva po tvrdom narazení na msntinel veľmi ťažko a veríme, že bude v poriadku.

52:03

Zabusovs priviezol puk do pásma. Prihral na modrú čiaru na Michalčina, ten pálil, ale jeho pokus letí mimo bránu hostí.

51:31

Bjalončík je už na ľade a začína presilovka Michaloviec.

50:34

Vylúčenie v tíme Slovana. Liam Pecararo dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie.

50:08

Harris strieľal z prvej od modrej čiary, ale výborne zakročil Škorvánek.

49:31

Vylúčenie v domácom tíme. Peter Bjalončík dostáva 2 minúty za napadnutie

48:51

Michalovce v dobrej šanci! Peter Bjalončík pálil z kruhov, Coreau chytá.

46:07

Michalčín strieľal od modrej čiary, následne aj Macejko, Coreau vyráža a Slovan ide do útoku.

45:22

Sersen pálil od modrej čiary, puk vyráža Škorvánek. K odrazenému puku sa dostal Harris, ale Škorvánek chytá.

44:54

Gennaro dostal prihrávku od Haščáka, vypálil, ale netriafa domácu bránu.

43:05

DOmáci si bránia modrú čiaru a nepúšťajú hostí do obrannej tretiny.

42:20

Zabusovs strieľlal z kruhov a triafa brvno Slovana.

41:45

MIchalovčania kombinujú v útočnom pásme. Pavlovs sitreľlal z rohu a takmer prekvapil Coreaua v bráne hostí.

40:21

Hostia okamžite vyrazili do útoku.

40:01

Skončila sa nám druhá tretina v ktorej Michalovčania otočili stav stretnutia. Góly strielali Buc a Zabusovs. V druhej tretine Michalovce dominovali a zaslúžene sa ujali vedenia.

40:00

39:56

Hostia sa úbránili a sú v plnom počte.

39:00

Začala posledná minúta druhej tretiny.

38:32

Michalovce sú naštahované v tretine. Zabusovs pálil, po ňom aj Suja, ale Coreau chytá oba pokusy.

37:56

Vylúčenie v tíme Slovana. Matteo Gennaro dostáva 2 minúty za hákovanie

36:52

Slovan je v útočnej tretine. Zviera Michalovčanov, ale k strelám sa nedostáva.

35:56

Matoušek pokazil prihrávku na Kytnára, pri puku sú stále hostia.

34:39

Dukla Michalovce dala gól! PATRIKS ZABUSOVS. Domáci rýchlo otáčajú stav stretnutia. Paločko prihrával Sujovi, ten zdvihol hlavu, našiel pred bránou Zabusovsa a ten strelou prekonáva Coreaua v bráne hostí.

33:12

Dukla Michalovce dala gól! Strelcom gólu je DÁVID BUC! Domáci konečne zbvili čaracJareda Coreaua! Peter Bjalončík našiel pred bránou Davida Buca, ktorý dobre mierenou strelou prekonáva brankára hostí! Asistencia: Bjalončík

32:06

Pecararo zaviezol puk do pásma, prihrával Harrisovi, ten sa však pošmykol a prihrávku si nespracoval.

31:21

MacKenzie vyslal nebezpečnú strelu od modrej čiary, ale Škorvánek vyráža.

30:57

Hostia sa ubránili aj tejto presilovke.

30:02

Coreau Chytá ďaľšiu strelu, ktorú vyslal Zabusovs.

29:37

Michalovce sú v pásme. Tlačia hostí, ale ich zakončenie triafajú len Coreau.

28:57

Opäť vylúčenie v tíme Slovana. Patrik Maier dostáva 2 minúty za držanie hokejky

27:10

Trochu hluchšia pasáž zápasu. Veľa nepresností na oboch stranách.

26:46

Domáci hrajú zle túto presilovku a Boris Žabka je už na ľade.

26:03

Glazkov strieľal, po ňom aj Michalčin, ale Coreau chytá. Slovan vyhadzuje puk cez všetky čiary.

25:32

Michalovce majú k dispozící dlhú presilovku o dvoch hráčov!

25:13

Vylúčenie v tíme Slovana. Michal Sersen dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie.

24:46

Vylúčenie v tíme Slovana. Boris Žabka dostáva 2 minúty za hákovanie

23:22

Hostia sú už v plnom počte a idú do útoku.

22:23

Hostia sa vyslobodzujú vyhodením puku cez všetky čiary.

21:45

Domáci sú usadení v pásme. Strieľal Štajnoch, ale Coreau chytá!

21:22

Vylúčenie v tíme hostí. Matteo Gennaro dostáva 2 minúty za hákovanie

20:43

Gennaro tvrdo zrazil protihráča. Rozhodca však vylúčovať nebude.

20:01

Skončila sa nám prvá tretina v ktorej sme videli jediný gól, ktorý strelili hostia, konkrétne Dominik Fominykh. Sledujeme dobrý hokej so šancami na oboch stranách. Uvidíme čo nám prinesie druhá tretina.

20:00

19:00

Začala posledná minúta prvej tretiny.

18:43

Sersen si nerozumel v rozohrávke s Gennarom a tak sa píska icing hostí.

17:08

Sersen zachytil puk na modrej čiare, nahodil na domácu bránu, ale jeho pokus bol zblokovaný.

15:22

Domáci hráči v útočnom pásme. Zabusovs dobre zakončil, ale tene míňa bránu.

14:08

Matoušek tvrdo zostrelil Suju, ale pokračujeme v hre bez vylúčenia.

12:32

Slovan je pri chuti. Haščák strieľlal z kruhov a následne aj Gennaro, ale Škorvánek oba pokusy chytá.

11:06

Ďaľšia šanca domáceho tímu! Bjalončík sa zbavil Hausera peknou kľučkou, vypálil, ale Coreau chytá!

09:45

Pecararo si našiel miesto pred domácou bránou. Dostal prihrávku od Harrisa, ale k strele sa nedostal.

08:57

Domáci hokejisti vo veľkej šanci! Bezúch strieľal z kruhov, Coreau vyrazil, k dorážke sa dostal Pavlovs, ale tesne míňa bránu hostí!

07:21

Slovan Bratislava dal gól! Strelcom gólu je DOMINIK FOMINYKH! Hostia idú do vedenia. Marcel Haščák našiel pred bránu Dominika Fominykha, ktorý strelou nedal domácemu brankárovi šancu! Asistencia: Haščák

06:44

Haščák prihrával pred bránu na Gennaro, ale toho dobre pokryl Glazkov. Hostia zostávajú pri puku.

05:11

Teraz viacero nepresností na oboch stranách.

04:09

Mihálik, opäť strieľlal od modrej čiary, Coreau chytá lapačkou.

03:24

Slovan sa vymanil zo zovretia, Zigo len vyhodil puk z tretiny a šiel striedať.

02:31

Domáci začali tento zápas aktívne. Tlačia Slovan v obrannej tretine. Od modrejčiary strieľal Mihálik, ale netriafa bránu.

01:16

Obrovkás šanca domácich! Domáci útočník Suja sa ocitol osamotený pred brankárom hostí, vypálil, ale Coreau chytá efektne lapačkou.

00:54

Domáci zakladajú svoj útok spoza svojej brány.

00:01

Úvodné buly pred domácich hokejistov.

00:01

HK Dukla Ingema Michalovce: Škorvánek (Vošvrda) – Glazkov, Michalčin – Hammond, Štajnoch – Mihálik, Macejko – Prokopovič – Matúš Paločko, Suja, Zabusovs – Bezuch, Pavlovs, Žitný – Bjalončík, Buc, Vašaš – Chalupa, Galamboš, Lapšanský
Tréner: Peter Kúdelka

HC Slovan Bratislava: Coreau (Hlavaj) – Beňo. MacKenzie – Maier, Gachulinec . Sersen, Žabka – Hauser – Takáč, Harris, Pecararo – Haščák, Gennaro, Fominykh – Zigo, Minárik, Lukošík . Matoušek, Kytnár, Šotek
Tréner: Ján Pardavý

Rozhodca: Orolín, Jobbágy – Gegáň, Hájnik.

Prajem pekný deň pri sledovaní dnešného online prenosu. Dnes budeme sledovať zápas medzi HK Dukla Ingema Michalovvce a HC Slovan Bratislava.

Michalovce odvolali trénera Thomasa Coolena a očakáva sa, že ich herný prejav sa zlepší a hlavne, že budú viac bodovať. Domáci sa nachádzajú na 5. priečke so ziskom 20 bodov a skóre 37:38. Dnes majú však proti sebe súpera silného kalibru.

Hostia z Bratislavy majú na svojom konte 32 bodov a o jeden bodík zoastávajú za lídrom súťaže Novými Zámkami. Slovan má však o jeden zápas menej. Bratislavčania majú skóre 53:23. Dnes sú favoritom a očakáva sa ich víťazstvo.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30.