1 : 5
(0:1, 1:2, 0:2)
HC Slovan Bratislava
Naposledy zmenené pred rokom

Z tohto zápasu si všetky body berú hostia z Bratislavy. Treba povedať, že zaslúžene. Po jednoznačnom priebehu porážajú baranov 5:1. Ja sa na teraz s vami lúčim a prajem vám pekný zbytok večera.

59:44

Daniel Galchulinec ešte preveril domáceho brankára, ale jeho pouks Belányi chytil do lapačky.

59:11

Vhadzovanie po ľavici Filipa Belányiho.

Zápas sa nám v podstate už len dohráva.

58:00

Začali posledné 2 minúty tretej tretiny a aj zápasu.

57:49

Slovanisti sú v tlaku a domácich nepúšťajú takmer k ničomu.

56:45

Domáci takmer nič nevymysleli a hostia sú v plnom počte.

55:55

Brandan Troock vypálil hneď po buly, ale jeho puk len do betónu Coreaua.

55:07

Hostia vyhadzujú puk cez všetky čiary. Domáci začínajú útok spoza svojej brány.

54:45

Vylúčenie v tíme hostí. Patrik Maier dostáva 2 minúty za podrazenie.

54:09

Brandon Troock sa dostal do úniku, ale jeho strela míňa bránu Coreaua.

53:09

Takáč sa dostal do prečíslenia s Fominykhom, vzalto však na seba, ale jeho pokus Belányi chytá.

51:33

Domáci sa sympaticky snažia s výsledkom niečo spraviť, ale hostia sa výborne bránia.

50:45

Slovan Bratislava dal gól! Strelcom gólu je BRANT HARRIS. Krásna akcia. hosti po osi Takáč, Maier, HARRIS. Posledný menovaný nemal problém zasunúť puk do odkrytej brány.

49:22

Slovanisti toho v presilovke príliš veľa vody nenarmútil a tak sú domáci v plnom počte.

48:45

Hostia zvierajú domácich v ich pásme, ale nevedia si vypracovať poriadnu šancu.

47:22

Vylúčenie v tíme Banskej Bystrice. Kabáč dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie.

46:25

Slovan Bratislava dal gól! Strelcom gólu je LIAM PECARARO. Hostia využívajú svoju presilovú hru. Liam Pecararo zužitkoval veľmi dobrú prihrávku a prekonáva Belányiho. Asistencie: Takáč, Haščák

45:41

Hráč Banskej Bystrice Žiga Pavlin dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie

45:02

Prečíslenie domácich, ale prihrávka na Tamášiho neprešla. Škoda pre domácich.

44:12

Slovanisti dobre bránia stredné pásmo a domáci majú problém preniknúť do pásma.

43:33

Kabáč našiel Bačíka, ten strielal, ale jeho strela bola zblokovaná.

43:21

Gašpar našiel prihrávkou Tamášiho, ten vypálil, ale jeho strela letela mimo bránu.

43:05

Útok Jeden, Sojka, Výhonský robí problémy Slovanu. Coreau však nemusel zasahovať.

42:01

Slovanisti v plnom počte. Domáci však zostávajú v útočnom pásme.

41:11

Domáci nehrajú dobre túto presilovku. Zakázané uvoľnenie domácich.

40:34

Hostia sú už v 4.

40:21

Bjorkung vypálil z kruhov, jeho strelu Coreau v pokľaku chytá.

40:01

Máme za sebou druhú tretinu v ktorej sme videli 3 góly. Slovan strelil 2 a Banská Bystrica 1 gól. Tretia tretina začne presilovkou 5 na 3. Uvidíme či z toho domáci niečo vyťažia.

40:00

39:46

Hráč Slovana Jakub Minárik dostáva 2 minúty za sekanie. Máme tu presilovku 5 na 3

38:34

Matt MacKenzie dostáva 2 minúty za podrazenie.

38:30

Prečíslenie na domácej strane. Gašpar to vzal na seba a triafa tyč hosťujúej brány.

37:21

Urbánek vytiahol nenápadnú strelu spoza protihráča, ale Coreau vytiahol dobrý zárkok lapačkou.

36:56

Pecararo vystihol prihrávku domácich, ale pošmykol sa a o puk prišiel. Domáci vyrazili do útoku.

35:11

Výhonský dostal výbornú prihrávku cez os ihriska, z prvej vystrelil, ale brankár hostí vytiahol parádny zákrok.

34:53

Hra sa trochu ukľudnila. Sledujeme viacero nepresnotí na oboch stranách.

33:09

Banská Bystrica dala gól! Strelcom gólu je BRANDON TROOCK! Domáci znižujú stav stretnutia! Brandon Troock sa dostal k odrazenému puku a už nebol pre neho problém prekonať Jareda Coreaua, ktorý ležal na zemi. Asistenicia: Kabáč.

31:56

Slovan Bratislava dal gól! Strelcom gólu je MARCEL HAŠČÁK. Juraj Valach videl rozbehnutého Haščáka, ktorého vysunul peknou prihrávkou. Ten sa dostal do samostatného úniku a nemýlil sa. Asistencia: Juraj Valach.

31:37

Bystričania sa snažila, ale chýba im kvalita v útoku.

31:06

Fominykh tečoval strelu Sesrena, ale puk letí mimo ľadovú plocu a následuje reklamná prestávka.

30:22

Troock sa predral pred Coreaua, bekhendom vypálil, ale jeho strela končí mimo bránu.

29:11

Haščák bol rcýhlejší než Preisinger a tak sa píska ofsajd.

28:55

Jakub Minárik nabral rýchlosť, ale Pavlin ho zabrzdil dobrým obranným zákrokom.

27:07

Slovanisti v útočnom pásme. Kombinácia Harris Pecararo je vždy veľmi nebezpečná.

26:56

Alex Šotek sa dostal do brejku z pravej strany, jeho štipľavú strelu Belányi perfektne vyrazil betónom.

25:45

Zakázané uvoľnenie domácich.

25:01

Domáci sa snažia niečo vymyslieť v útočnej fáze, ale všetko stroskotáva na chybných prihrávkach.

24:42

Sledujeme veľa nepresnotí a chýb v rozohrávke.

23:22

Domáci sa usadili v útočnom pásme. Bačík nahodil puk na bránu hostí, ale jeho pokus bol zblokovaný.

22:27

Slovan Bratislava dal gól! Strelcom gólu je ADAM LUKOŠIK! Obrovská chyba domácich v rozohrávke. Puk stratil žiga Pavlin a Adam Lukošík nedall Belányimu šancu! Bez asistencie.

21:21

Domáci zakladajú útok spoza svojej brány.

21:01

Belányi opäť v pohotovosti. Pecararova strela končí v jeho lapačke.

20:33

Brant Harris dostal prihrávku od Valacha, vystrelil z prvej, ale jeho strelu Belányi vyráža.

20:01

Úvodné buly druhej tretiny opäť hostí z Bratislavy.

20:01

Skončila sa nám prvá tretina v ktorej sme videli jeden gól. Strelili ho hostia z Bratislavy konkrétne Brant Harris. Sledujeme výborný svižný hokej.

20:00

19:37

MacKenzie dostal prihrávku, strielal z pravej, ale Belányi opäť na mieste a puk chytá.

19:01

Hostia vo veľkom tlaku a Belányi nevie kam prv skočiť.

18:21

Harris takmer prekvapil Belányiho, tomu pokus vypadol, ale hostia nedokázali puk dotlačiť za bránkovu čiaru.

18:13

Obidve mužstva sú v plnom počte.

17:58

Maier vystrelil, ale jeho strela letí len do bočnej siete.

17:08

Bjorkung vypálil z kruhov, ale jeho bomba minula bránu hostí.

16:07

Vylúčenie v tíme Slovana. Tomáš Torok dostáva 2 minúty za hrubosť.

16:07

Vylúčenie v tíme domácich. Žiga Pavlin dostáva 2 minúty za hrubosť.

15:55

Jakub Minárik sa z pravej strany natlačil pred Belányiho, ale opät výborný domáci brankár zakročil.

15:09

Domáci majú puk za svojou bránou a čakajú na prestriedanie.

14:11

Veľká šanca hostí! Haščák vysunul do brejku Pecarara, ale ten nezakončil presne a Belányi podržal svoje mužstvo.

13:43

MacKenzie si nakorčuloval do pásma a z uhlu nahodil puk na Belányiho, ale ten si pokryl bližšiu tyč.

12:56

Slovanisti nahodili puk na mantinel a rozpútal sa veľký boj o puk.

12:21

Hostia sú v tlaku, ale k strele sa nedostali.

11:09

Šanca aj na strane hostí. Pecararo prihral Preisingerovi, ale jeho strelu betónom pokryl Belányi.

10:04

Veľká šanca domácich! Kabáč dostal prihrávku od Troocka, ale neprekonal Coreaua.

09:34

Jendek sa presadil, vystrelil, ale Sojka puk nedorazil zo brankára hostí.

09:09

Matoušek sa dostával do veľkej šance, ale Tamáši perfektne zakročil a nedovolil mu vystreliť.

08:25

Takáč dostával peknú prihrávku na modrú čiaru, ale tesne sa ocitol v ofsajde.

07:23

Lukošík sa predral po pravej strane a švihom strieľa, ale Belanyi puk vyrazil. hostia zostávajú pri puku.

06:11

Hostia v plnom počte.

05:10

Kabač nahadzoval puk na bránu a brankár hostí musel rýchlo zareagovať a puk vyraziť. Domáci sú usadení v pásme.

04:52

Slovanisti sa výborne bránia.

04:37

Hráč Slovana Miroslav Preisinger dostáva 2 minúty za hakovanie.

04:02

Bystričania zatlačili súpera a Kabač takmer prekonal nepríjemnou strelou Coreaua. Rozhodca signalizuje vylúčenie na strane Slovana.

03:58

Slovan Bratislava dal gól! Strelcom gólu je BRANT HARRIS. Bratislavský kanonier sa uvoľnil na pravej strane a pekne švihom prekonáva brankára Rahma. Asistencie: Fominykh, MacKenzie

02:43

Bireš sa pretlačil až pred Coreaua a ohrozil ho nebezpečnou strelou.

01:56

Fominykh to vyskúšal z kruhov, ale jeho pokus letel nad bránu.

01:34

Coreau posunulu bránu a rozhodca prerušuje hru. Fanúšikovia domácich si pýtajú 2 minúty pre kanadského brankára.

01:11

Domáci sú aktívnejší. Bjorkung nahodil na bránu, ale Coreau jeho pokus vyrazil.

00:11

Zakázané uvoľnenie Slovana.

00:01

Úvodné buly pre hostí z Bratislavy.

00:01

Hráči sú už na ľadovej ploche. Zápas saza chvíľu začne.

HC 05 Banská Bystrica na úvod sezóny v prestrelke porazila Spišskú Novú Ves na domácom ľade tesne 6:5, kedy sa gólom a tromi asistenciami blysol center Alex Tamášiho. Následne s Michalovcami pridal ďalší presný zásah, no aj keď je s bilanciou 2+3 na čele kanadského bodovania Tipos Extraliga, jeho tím nad Duklou prehral 2:3.

HC Slovan Bratislava zatiaľ odohral iba jeden zápas novej sezóny našej najvyššej súťaže, v Poprade zvíťazil aj vďaka dvom gólom Marcela Haščáka 4:2. Druhý zápas v Košiciach bol pre dobre známe problémy Východniarov odložený. Prvýkrát sa Slovan doma predstaví v nedeľu proti Michalovciam.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30.