HK Nitra
Naposledy zmenené pred rokom

Poprad na vlastnom ľade zdolal minuloročného finalistu Nitru vysoko 5:1.

59:32

Mlynarovič zblokoval strelu Holešinského z ľavého kruhu, puk skončil na zadnom mantineli.

58:51

Po zrazenej strele hostí končí puk znova na ochrannej sieti.

58:18

Prečíslenie popradského tímu, Svitana dostal prihrávku od Záborského, potom zakončoval sám k vzdialenejšej žŕdke, Honzík chytá.

57:57

Drgoň dostal nabité na pravý kruh, jeho rana z prvej však bola veľmi nepresná.

57:18

Lacka sa dravo dral do zakončenia, ale napokon stroskotal na poslednom brániacom hráčovi.

56:25

Strela Gajdoša, Peters si povyšiel z brány a pohodlne jeho pokus kryje.

55:13

Zrazený pokus Valiguru, po ňom potom zakončoval Yogan. Poprad je v laufe.

54:00

Popradská aréna aplauduje, dnes môže byť spokojná s hrou aj výsledkom svojich miláčikov.

52:44

Poprad dal gól!
Individuálna akcia ADRIÁNA VALIGURU, popradský útočník dostal v strednom pásme prihrávku od Mlynaroviča, prešiel ako nôž maslom na pravé krídlo, odkiaľ z bránkovej čiary bekhendom po ľade poslal puk k žŕdke, ten Honzíkovi prekĺzol do brány.
Asistencie: Samuel Mlynarovič, Jakub Meliško

52:27

Veľká šanca Paločka, skóre sa nemení!

52:10

Drgoň nastreľoval puk na teč, Mlynarovič nastavil hokejku, Honzík mal problémy.

50:25

Holešinského strela bola stečovaná na ochrannú sieť. Vhadzuje sa po pravici Petersa.

49:30

Takto si Nitra svoju presilovku určite nepredstavovala.

49:05

Tentokrát oslobodzuje svoj tím Drgoň.

48:48

Skokan spolu s Meliškom vydolovali puk a odpálili ho cez všetky čiary.

48:15

Vylúčenie v tíme HK Poprad:
Kotvan – 2 min., vrazenie na mantinel.

47:33

Solenský vystrelil spoza Bokroša, Peters má puk v lapačke.

47:04

Bubela prenechal puk Yoganovi, ten trafil Honzíka do hrude.

46:12

Mlynarovič – 2 min., hrubosť.

Vylúčenie v tíme HK Nitra:
Holešinský – 2 min., hrubosť.

45:14

Záborský si hodil puk na os, ani nadvakrát sa mu nepodarilo dostať puk za Honzíka.

44:45

Hrnka sa natlačil do zakončenia, prekonal Petersa, no tomu pomohla bránková konštrukcia!

44:08

Kundrík dostal pri mantineli tvrdý hit od Buncisa, zostáva ležať na ľade, no na striedačku už korčuľuje po vlastných. Avšak odchádza hneď do kabíny.

43:34

Kundrík preveril Honzíkovu lapačku, korčuľujúcemu Mlynarovičovi nebolo umožnené dorážať.

41:06

Kamzíci vedú 4:1. Toto je veľmi studená sprcha pre Nitru, ktorá chcela so zápasom niečo urobiť, no hneď v úvode tretej tretiny inkasuje ďalší gól. MATEJ PALOČKO výbore zacláňal Honzíkovi výhľad, nitrianskemu gólmanovi vypadla strela Vainia od modrej a Paločko dotlačil puk za jeho chrbát.
Asistencia: Olli Vainio

40:50

Krivošík sa dostal k puku pri ľavom mantineli a poslal ho na bránu. Skončil v lapačke Petersa, ktorý prerušil hru.

40:01

V druhej tretine padli dva góly, Poprad si stále drží dvojgólový náskok.
Tretia tretina sa začne o 20:20.

40:00

39:24

Štvorica Popradčanov zabránila Buncisovi, aby vystrelil.

38:35

Nitra je pri puku v útočnom pásme, no strela spomedzi kruhov letí vedľa Petersovej brány.

37:09

Paločko obetavo zblokoval tvrdú strelu Švarného, v bolestiach sa zvíja na ľade.

36:20

Peters s ďalším úspešným zákrokom, zákrok lapačkou si vychutnal, strela nemala gólové parametre.

35:42

Po dlhej dobe je hra prerušená, nasleduje reklamná prestávka.

34:48

Paločko vystrelil, Honzíkovi puk vypadol, takmer sa Paločkovi podarilo skórovať z dorážky.

33:43

Kotvanovu strel od modrej Honzík zrazil betónmi do rohu. Jeho spoluhráči vyvážajú puk.

32:49

Gajdošov príklep trafil brániaceho hráča, Nitra zostáva v útočnom pásme.

31:45

Krivošíkovu strelu tečoval Meliško vedľa bránky. Peters nemusel zasahovať.

31:03

Hrnka zasúval puk z otočky po ľade, Peters bol pripravený s betónmi na ľade.

30:37

Bokroš – 2 min., hrubosť.

Buncis – 2 min., hrubosť.

30:37

Nitra má veľkú šancu streliť kontaktný gól. Po strele Donagheyho Peters úspešne zasiahol, no na ľade sa strhla roztržka a bude sa znova vylučovať.

30:03

Skokan – 2 min., sekanie.

28:36

Krivošík sa dostal do bezprostrednej blízkosti brány, no v tutovke ju netrafil!

28:14

Nitra dala gól!
Nitra sa vracia do zápasu. V presilovke napriahol IVAN ŠVARNÝ, pred brankárom Petersom odviedol dobrú robotu Skokan, ktorý clonil. 3:1.
Asistencie: Marek Tvrdoň, Filips Buncis

27:41

Bokroš – 2 min., nedovolené bránenie.

26:36

Mlynarovičovu naivnú prihrávku zachytil Holešinský, ale obrana Popradu sa stihla vrátiť a vytlačila nitrianskeho útočníka, ten napokon nezakončoval.

25:05

Švarný – 2 min., držanie.

24:17

Holešinský veľmi dobre našiel Krivošíka, no Peters výrazne podržal svoj tím pri ďalšej šanci Nitry.

22:42

Poprad v podstate prvýkrát v druhej tretine zaútočil a hneď je z toho gól. V roli útočníka sa ocitol BORIS BRINCKO. Od mantinelu dostal do jazdy dobrú prihrávku od Valiguru a šikovnou strelou švihom prekonal Honzíka.
Asistencia: Adrián Valigura

21:29

Šikovná spolupráca Nitranov, Molnárovi chytil gól Peters.

20:57

Príležitosť zblízka, dorážať sa snažili Hrnka aj Myklukha, Poprad sa ubránil.

20:42

Nitra hrá presilovku, má síce útočné pásmo, ale ešte nevystrelila.

20:01

Po prvej tretine vyhráva Poprad nad Nitrou 2:0. Presadili sa Svitana a Záborský.

18:37

Peters rozohral na nitrianske hokejky, hostia z toho ale nič nevyťažili.

17:34

Nitra sa snaží upokojiť hru, rozohráva v obrannom pásme.

16:05

Nitrianska defenzíva zaspala, sám na bránu išiel Yogan, jeho strelu po ľade zastavila žŕdka.

15:16

Puk sa dostal k Bodákovi, ten ihneď strieľal od modrej, puk bol ale zrazený na ochrannú sieť.

14:35

Hrnka netrafil puk pred bránou po prudkej prihrávke od Krivošíka.

13:46

Z prvej strieľal Bodák po prihrávke Myklukhu, Peters vytesnil puk nad bránu.

13:15

Petráš – 2 min., hrubosť.

13:03

Nitra hrá presilovku, môže znížiť, ale vôbec jej to nejde. Peters je bez práce.

12:17

TOMÁŠ ZÁBORSKÝ trestné strieľanie rutinérsky premenil. Naznačil strelu a potom rýchlymi rukami poslal puk po ľade medzi Honzíkove betóny. Poprad vyhráva už 2:0.

12:17

Petráš sa dostal do úniku, bol faulovaný, uvidíme trestné strieľanie.

12:07

Kotvan – 2 min., hákovanie.

11:23

Varga nenašiel prihrávkou nikoho zo spoluhráčov, a tak hrať môže znova Poprad.

10:19

Petráš nepríjemne puk tečoval pred bránou, Honzík s problémami zasahuje a prerušuje hru.

09:19

Tretiu presilovku už Poprad využíva a ujíma sa vedenia. Záborský rihral na bránkovú čiaru Skokanovi, ktorý našiel PATRIKA SVITANU a ostrostrelec Popradu prekonal Honzíka strelou k bližšej žrdi.
Asistencie: Dávid Skokan, Tomáš Záborský

08:50

Popradčania dobre zakombinovali, prihrávka spoza brány našla nakorčuľovaného Svitanu, ten ale z kruhu netrafil bránu.

08:30

Krivošík – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.
Už tretie vylúčenie na strane Nitry.

07:48

Chyba nitrianskej defenzívy, hráč Popradu mal rýchlosť na ľavom krídle a z bezprostrednej blízkosti sa dostal do zakončenia, Honzík túto šancu zlikvidoval.

06:33

Nitra sa bráni veľmi dobre, prenechávku Popradu prečítal Mezei a poslal puk cez všetky čiary.