4 : 6
(0:1, 2:0, 2:5)
HK Nitra
Naposledy zmenené pred 2 rokmi

V tretej tretine padlo až sedem gólov, napokon sa po výsledku 6:4 teší z troch bodov hosťujúca Nitra.

59:50

Poprad dal gól!
Gól strelil MEŠÁR. Asistencie Mlynarovič.

59:30

Livingston ešte pálil z pravého kruhu.

03:14

Sýkora mal obrovský priestor medzi kruhmi, ale proti jeho strele po ľade Windsor bez problémov zasiahol.

55:55

Nitra dala gól!
Gól strelil BUČEK. Asistencie Hrnka.

55:27

Poprad veľmi rýchlo využíva presilovku a znižuje na 3:5. Gól strelil DRGOŇ. Asistencie Svitana, Ully.

55:16

Vylúčenie v tíme HK Nitra (Nemec – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

54:42

Nitra sa poriadne rozstrieľala, v tejto tretine je to jej štvrtý presný zásah a vyhráva už 5:2. Gól strelil BUČEK. Asistencie Hrnka.

52:45

Dalhuisen s Bondrom strieľali z nebezpečných pozícii, no kontaktný gól sa im streliť nepodarilo.

52:34

Vylúčenie v tíme HK Nitra (Honzík – 2 min. zdržiavanie hry).

50:13

Odpovedať sa snažil Vandas, ale jeho pokus z medzikružia medzi tri žrde nevošiel.

48:55

Nitra využíva presilovku a odskakuje na rozdiel dvoch gólov. Presne mieril TOMÁŠ HRNKA, asistoval mu Willie Raskob

47:24

Vylúčenie v tíme HK Poprad (Bondra – 2 min., podrazenie).

46:51

Nitra otáča skóre a vyhráva 3:2! Opäť sa presadil ADRIÁN HOLEŠINSKÝ, asistoval mu Adam Sýkora.

45:29

Gól strelil HOLEŠINSKÝ. Asistencie Nemec.

44:46

Varga s Tvrdoňom vyslali strely na popradskú bránu, vyrovnať sa im nepodarilo.

42:17

Z ľavej strany strieľal Novajovský.

40:01

V druhej tretine Poprad zásluhou Bondru a Vandasa otočil zápas a aktuálne nad Nitrou vyhráva 2:1.
Tretia tretina sa začne o 19:48.

40:00

39:26

Spomedzi kruhov sa strelou prezentoval Buček, Čiliaka našiel pripraveného.

38:27

Domáci otáčajú skóre a vyhrávajú 2:1. Gól strelil MICHAEL VANDAS, asistovali mu Dávid Bondra a James Livingston.

35:05

Vylúčenie v tíme HK Poprad (Ully – 2 min., držanie).

34:21

Na jednej strane strieľal Paločko, na druhej Volko, stav zostáva nezmenený.

32:11

Vylúčenie v tíme HK Nitra (Pupák – 2 min., hrubosť).
Vylúčenie v tíme HK Nitra (Rais – 2 min., hrubosť).
Vylúčenie v tíme HK Poprad (Kundrík – 2 min., hrubosť).
Vylúčenie v tíme HK Poprad (Petráš – 2 min., hrubosť).

31:12

Na opačnej strane strieľali Raskob a Nemec, hra je vyrovnaná.

29:30

Strely Drgoňa a Ullyho v bránke neskončili.

28:05

Holešinský strieľal zápästím z ľavého kruhu, Čiliaka sa mu prekonať nepodarilo.

27:15

Vylúčenie v tíme HK Nitra (Hrnka – 2 min., nedovolené bránenie).

26:40

Bondrov bekhend z bezprostrednej blízkosti v bráne neskončil.

26:16

Vylúčenie v tíme HK Poprad (Dalhuisen – 2 min., podrazenie).

25:01

Vylúčenie v tíme HK Poprad (Mlynarovič – 2 min., nedovolené bránenie).

24:30

Uplynulé minúty sa niesli v pokojnom duchu, ani jeden tím sa nedostal do väčšej šance.

21:18

Poprad v úvode druhej tretiny vyrovnáva na 1:1! DÁVID BONDRA sa presadil strelou zblízka.
Asistencia: Michael Vandas

20:01

Po prvej tretine vyhráva Poprad nad Nitrou zásluhou gólu Rockwooda z 13. minúty 1:0.
Druhá tretina sa začne o 18:54.

20:00

19:22

Mešár zostal osamotený pred bránou, Bjalončík ho ale nenašiel.

17:54

Nemec vystrelil cez Brejčáka, nevyšlo mu to podľa predstáv, Čiliak nemusel zasahovať.

16:58

V hre sa už pokračuje, Vandas to vymyslel dobre, no jeho spoluhráč pri koncovke netrafil puk ideálne.

15:58

Drgoň sa zrazil s čiarovým rozhodcom, ktorý zostáva ležať na ľade a je pri ňom lekár. Po chvíli sa však dvihol a bude v poriadku a pokračovať v hre.

15:46

Svitanovi sa otvoril priestor na strelu, nenamieril ale vôbec presne a Nitra sa oslobodila.

15:21

Vylúčenie v tíme HK Nitra (Rais – 2 min., sekanie).

14:45

Ďalší Drgoňov príklep z osi klziska, Honzík si pripísal úspešný zákrok.

13:51

Drgoň pálil z prvej príklepom, priestor troch žrdí minul.

13:41

Svitana to skúsil cez klbko hráčov, ale zrazený puk skončil na ochrannej sieti.

13:25

Vylúčenie v tíme HK Nitra (Nemec – 2 min., držanie).

12:58

Nitra využíva presilovú hru a vyhráva 1:0! ADAM ROCKWOOD prešiel stredom klziska až pred Čiliaka a po forhendovom blafáku zasunul puk za jeho chrbát.
Asistencie: Róbert Varga, Willie Raskob

12:33

Mlynarovič zaútočil v oslabení, strieľal spoza Raskoba, ktorý mu strelu zblokoval na ochrannú sieť.

12:19

Vylúčenie v tíme HK Poprad (Kundrík – 2 min., hákovanie).

09:52

Mladíci Nitry, Nemec so Sýkorom zamestnali Honzíka.

07:33

Bjalončík strieľal z dobrej pozície z ľavého kruhu, no Honzíka neprestrelil.

05:21

Hra je dosť kúskovaná, skóre bezgólové.

03:57

Domáci sú od úvodu aktívnejší, prispela k tomu aj presilová hra. Opäť strieľal Arniel.

02:50

Poprad je veľmi aktívny, strieľali Vandas, Paločko aj Brejčák.

01:04

Arniel strieľal z ľavej strany, úspešný nebol.

00:41

Vylúčenie v tíme HK Nitra (Švarný – 2 min., podrazenie).

00:01

HK Poprad: Čiliak (Rychlík) – Drgoň, Brejčák, Rymsha, Dalhuisen, Novajovský, Ulrych, Hudec – Ully, Arniel, Svitana – D. Bondra, Livingston, Vandas – Bjalončík, Mlynarovič, Mešár – Petráš, Paločko, Kundrík

HK Nitra: Honzík (Nemčič) – Nemec, Mezei, Raskob, Švarný, Rais, Pupák – Holešinský, Baláž, Buček – Hrnka, Rockwood, Sýkora – Varga, Bajtek, Tvrdoň – Volko, Šramaty, Drábek

Rozhodca: Novák, Kalina – Janiga, Frimmel.

Vítam vás pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu 31. kola Tipos Extraligy, v ktorom uvidíme aj duel medzi HK Poprad a HK Nitra. Stretnutie sa na popradskom zimnom štadióne začína o 18:00.

Popradčania sa po vynútenej 12-dňovej pauze bez hokeja kvôli niekoľkým pozitívnym prípadom koronavírusu v tíme vrátili na extraligový ľad a ten návrat nebol práve najlepší. Kamzíci cestovali na ľad Zvolena, kde však dostali vysoký debakel 7:2. V tabuľke sa Poprad nachádza na 6. pozícii so ziskom 43 bodov a skóre 105:87.

Nitrania vyhrali posledné dva extraligové duely a poistili si štvrtú priečku v tabuľke. Corgoni vyhrali dve kolá dozadu na ľade Banskej Bystrice 1:2 a v nedeľu si doma poradili s Prešovom, ktorý zdolali 3:1. Nitra má na konte 56 bodov, skóre 112:91 a nachádza sa teda na 4. mieste za tretími Michalovcami a pred piatymi Košicami.

V tejto sezóne pôjde o druhý vzájomný duel medzi Popradom a Košicami. Ten prvý sa odohral ešte 17. októbra 2021 a vtedy na podtatranskom ľade zvíťazili hokejisti spod Zobora 3:4 po predĺžení.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.