2 : 1
(0:0, 1:0, 1:1)
HK Spišská Nová Ves
Naposledy zmenené pred 3 rokmi

V tretej tretine sme videli dva góly, po jednom na každej strane. Hostia siahali na zisk aspoň jedného bodu, nevyšlo im to, Slovan to v tretej tretine, najmä v jej závere, už ubránil. Hostia hrali power-play bez brankára, vyrovnať sa im nepodarilo. Sláva víťazom, česť porazeným. Hosťom želám šťastnú cestu domov a vám pokojnú dobrú noc, z Bratislavy sa lúči Vladimír Korduliak.

59:55

Zakázané uvoľnenie Slovan, hra sa vráti pred Gudlevskisa, vhadzovať budeme po pravej ruke brankára domácich.

59:24

Oddychový čas hostí, ktorí volia taktiku na záver tretej tretiny.

59:24

Ofsajd hostí, vhadzovať budeme v strednom pásme.

58:55

Hostia bez brankára so šiestimi korčuliarmi na ľade.

58:32

Hostia v plnom počte, Slovan gólovú poistku pridať nedokázal.

57:58

Spoza bránky Gudlevskisa začína presilovková akcia belasých.

57:30

Surák cez pravé rameno poslal puk na ochrannú sieť, vhadzujeme po pravej ruke brankára hostí.

56:32

Ščurko inkasuje dvojku za seknutie, presilovka pre Slovan.

56:25

Ščurko vystrelil z pravej strany, Halama sa snažil ešte v skrumáži pred bránkou zakončiť domáca defenzíva to však ustála a dostala puk do bezpečia.

55:21

Beaudry vystrelil z pravej strany, Gudlevskis puk poslal pred seba, Tyczynski bol strážený a k efektnej dorážke sa nedostal.

54:18

Sukeľ sa na ľavej strane pri bránkovisku snažil zakončiť, Surák ho vychytal a zmenu skóre nepripustil.

53:35

Sersenov skáckajúci puk od modrej z ľavej strany Surák schoval do lapačky, chcel ho rozohrať, hlavný však hru už prerušil.

52:57

Spišská Nová Ves dala gól!
Hostia sa kontaktným gólom vracajú späť do hry, od pravého kruhu HANNU KURU nakorčuľoval s pukom pred bránku a pomedzi betóny vsietil.

52:16

Spoza Ordzovenského od kruhov vystrelil Sukeľ, Surák jeho puk zlikvidoval na svojej hrudi.

51:36

Ščurko vybojoval puk na pravom kruhu a potom zakončil z medzikružia, Gudlevskis ho vychytal a Ščurko sa hneval sám na seba.

50:27

Černý vystrelil z pravého kruhu, Gudlevskis šiel dole na ľad a puk pohodlne zlikvidoval.

49:31

Z pravej strany z kruhu to skúsil Štrauch, belasí jeho puk poslali na ochrannú sieť.

48:39

Zakázané uvoľnenie belasých, hra sa sťahuje späť pred Gudlevskisa.

47:45

Hostia hrali dva na jedna, Beaudry sa už už chystal vystreliť, Gudlevskis mu však hokejkou puk vypichol a bolo po sľubnej akcii hostí.

46:05

Slovan Bratislava dal gól!
DANIEL GACHULINEC si na vrchole vnútornej strany ľavého kruhu pýtal puk, dostal ho, vystrelil zápästím a Surákovi nedal šancu. Asistencie: Brant Harris a Samuel Takáč.

45:09

Rapuzzi na ľavej strane pri bránkovisku zakončil, Surák cez hokejku poslal puk späť do hry a hostia vyrazili do akcie.

44:36

Gudlevskis v akcii pri pravej žrdi, Vrábeľ už hrať nemohol, Gudlevskis puk schoval pod svoje rukavice.

44:20

Slovan vyhral buly a puk okamžite smeroval na bránku hostí, Surák šiel opäť dole na ľad a puk zlikvidoval.

44:16

Takáč to skúsil strelou švihom z ľavého kruhu, Surák si postrážil priestor pri pravej žrdi a puk v pokľaku zlikvidoval.

42:08

Puk v moci Suráka, ktorý zlikvidoval akciu domácim.

41:51

Domáci v plnom počte, Gudlevskis podržal tím od Dunaja, hostia mali vyrovnanie na dosah.

41:35

Videli sme dve pekné strely z ľavého kruhu a obe v podaní Beaudryho, oba tvrdé puky poslal Gudlevskis späť do hry.

41:10

Na dvakrát zasahoval Gudlevskis po strelách súpera, oba puky poslal späť do hry.

40:01

Ďalšia tretina sa začne približne o 20:44.

V druhej tretine sme videli jeden gól a na radosť domácich fanúšikov do siete hostí. No boli to práve hostia, ktorí mohli otvoriť účet večera a nepodarilo sa im to ani cez trestne strieľanie. V závere tretiny Harris tečoval strelu Gachulinca a puk si našiel cestu do bránky súpera. Pomer striel medzi žrde po druhej tretine 28:9, hostia otvoria tretiu tretinu presilovou hrou.

40:00

39:51

Hákovanie a na trestnú si sadol Takáč, presilovka pre hostí.

39:40

Rovnaká situácia na druhej strane, Harris vystrelil zápästím z ľavého kruhu, Surák v pokľaku puk zneškodnil vo svojom náručí.

38:22

Od ľavého kruhu vystrelil švihom Giľák, Gudlevskis šiel dole na ľad a puk zlikvidoval na svojej hrudi.

36:27

Pri signalizovanom vylúčení z pravej strany od mantinelu od modrej vystrelil Gachulinec, BRANT HARRIS na pravom kruhu vložil do strely hokejku a puk poslal pod brvno bránky hostí. Asistencie: Daniel Gachulinec a Joona Jääskeläinen.

34:13

Dve pekné akcie na jednej i druhej strane. Najskôr vystrelil v dobrej pozícii Zekucia, jeho puk bol zblokovaný, potom sa belasí dostali do prečíslenia, puk na svojej hokejke však zastavil Ordzovenský a Surák zasahovať nemusel.

32:41

Nahodený puk na bránku hostí Surák radšej prikryl pod rukavice, budeme vhadzovať po jeho ľavej ruke.

31:46

Zakázané uvoľnenie belasých, Slovan striedať nemôže.

30:35

Surák vykorčuľoval za pukom na kruh, Rapuzzi puk v páde na ľad trafil a obstrelil brankára hostí, no pred bránkoviskom puk na svoju hokejku zobral Zekucia, ktorý ho upratal do bezpečia.

29:02

Hostia poslali puk von cez všetky čiary, hra sa tak vráti späť pred Suráka.

27:59

Matoušek bol pred bránkou tvrdo dohraný a bolestivo odkorčuľoval do šatne, uvidíme, či sa dnes ešte vráti späť do hry.

27:59

Urbánek vystrelil od modrej z jej stredu, Surák puk bezpečne schoval do svojej lapačky a radovať sa domácim nedovolil.

27:06

Z ľavého kruhu vystrelil zápästím Golian, Surák šiel dole na ľad a puk schoval do náručia.

25:19

Matouškov puk Surák vyrazil pred seba, Zigo z medzikružia v dorážke netrafil odkrytú časť bránky a puk oprel o ochranné sklo.

24:55

Hostia nahodili puk na bránku domácich, Gudlevskis upokojil hru a puk schoval pod svoje rukavice.

23:49

Zo stredu pravého kruhu to skúsil švihom Takáč, Surák aj tento puk poslal na druhú stranu klziska.

23:12

Harris z pravej strany poslal puk na stred Gašparovi, ktorý vystrelil, Surák puk usmernil vysoko na ochrannú sieť.

22:42

Sukeľ vystrelil z vrcholov kruhov, Surák puk poslal vpravo k mantinelu.

22:18

Na ľavej strane pred bránkoviskom sa k puku dostal Giľák, pohotovo vystrelil, Gudlevskis aj tento puk dokázal zlikvidovať.

21:45

Černý miešal miešal a vystrelil tesne pred brankárom, Gudlevskis puk vyrazil pred seba.

21:40

Černý bol faulovaný pri streľbe, budeme svedkami trestného strieľania.

20:01

Ďalšia tretina sa začne približne o 19:50.

V prvej tretine sme videli štyri vylúčenia, no nevideli sme ani jeden gól, i keď pomer striel medzi žrde bol 15:1. Uvidíme, aký scenár nám ukážu borci v druhej tretine duelu.

20:00

18:48

Maierov nahodený puk od modrej z ľavej strany Surák poslal do rohu klziska.

17:27

Zakázané uvoľnenie v tábore domácich, vhadzovať budeme po pravej ruke Gudlevskisa.

15:51

Zakázané uvoľnenie hostí, hra sa vráti späť pred Suráka.

15:39

Valachov puk od modrej Surák vyrazil pred seba, aby ho vzápätí schoval pod svoju rukavicu.

15:04

Hostia v plnom počte, Slovan ich držal v pásme, efektný palebný priestor si však nevypracoval.

14:28

Harris to skúsil z pravého kruhu, Surákovi puk neskôr vypadol z výstroja, no pohotovo ho zneškodnil.

13:40

Takáč dostal nahodený puk do bránkoviska, nevedel o ňom a puk sa odrazil pred bránku, odkiaľ ho defenzíva hostí poslala aspoň do stredného pásma.

13:04

Hákovanie a dve minúty dostal Kuru, Slovan výhodu hry s jedným mužom naviac.

12:10

Hostia v plnom počte, Slovan účet večera neotvoril ani pri presilovej hre.

11:48

Golian poslal puk na bránku súpera od modrej, Surák ľavým betónom puk usmernil do rohu klziska.

11:19

Spoza kruhov vystrelil MacKenzie, Surák jeho puk schoval do náručia.

10:35

Hostia poslali pozdrav brankárovi Slovana, získali čas zo svojho oslabenia.

10:10

Podrazenie a na lavicu hanby usadol Petgrave, presilová hra pre belasých.

08:39

Domáci v plnom počte, ani pri tejto početnej výhode sme gól nevideli.

08:32

Puk za bránkou hostí, domáci hrajú svoje oslabenie na výbornú, hostia ich v pásme zatiaľ nezamkli.

07:47

Po prechode modrou vystrelil Valach, jeho puk defenzíva hostí poslala na ochrannú sieť, vhadzujeme po ľavej ruke Suráka.

07:32

Akciu hosťom zastavil čiarový pre ofsajd.

07:16

Surák rozohral akciu hostí, Slovan ich teraz drží ďaleko od svojej bránky.

06:39

Maier inkasuje dve minúty za napadnutie v strednom pásme, presilovku si zahrajú Rysy zo Spiša.

06:17

Hostia v plnom počte, Slovan držal súpera v pásme, strelu na bránku vyslal z ľavej strany Jääskeläinen, Surák cez betóny vyrazil puk späť do hry.

04:45

Od brankára domácich začne ďalšia presilovková akcia Slovana.

04:17

Ščurko inkasuje dve minúty za hákovanie a Slovan bude hrať presilovú hru.

03:55

Gachulinec preveril strelou príklepom od modrej Suráka, ktorý poslal puk späť do hry cez svoju hokejku.

02:53

Puk na striedačke domácich, vidíme opatrný začiatok dnešného zápasu.

01:17

Na ľavej strane sa k odrazenému puku dostal Yogan, ktorý zakončil, Surák puk v páde na ľad schoval pod svoje telo.

00:01

Príjemný podvečer vám želám z Bratislavy, na ľadovej ploche nám bude pomaly končiť rozkorčuľovanie oboch tímov, domáci dnes v bielom šate, hostia v modrých farbách.

HC Slovan Bratislava:

Gudlevskis (Hlavaj) – MacKenzie, Golian, Gachulinec, Sersen ©, Valach, Maier, Štajnoch – Gašpar, Harris (A), Takáč – Jääskeläinen, Rapuzzi, Yogan – Urbánek, Zigo, Matoušek (A) – Lukošík, Preisinger, Sukeľ

HK Spišská Nová Ves:

Surák (Melicherčík) – Romaňák, Petgrave, Beaudry, Malina, Ordzovenský (A), Zekucia, Petrek – Rapáč ©, Kuru, Štrauch – Ščurko, Halama, Vrábeľ – Giľák, Tyczynski, Černý – Tomala, Vartovník (A), Džugan – Olejník

Rozhodca:

D. Konc st., Žák – Hercog, Valo.

HC Slovan privíta v nedeľu večer na domácom ľade nováčika zo Spiša – hokejistov HK Spišská Nová Ves. Favorita zápasu hľadať nemusíme, no vždy sa o všetkom rozhoduje v priamom súboji na ľade. Bratislava sa môže tešiť na pekný hokej, nováčik svoju kožu lacno predať nepredá, domáci sa budú snažiť potvrdiť svojou kvalitou postavenie lídra tabuľky.

Srdečne Vás pozývam k sledovaniu druhého domáceho zápasu nového ročníka Tipos Extraligy, Aréna Ondreja Nepelu privíta klub HK Spišská Nová Ves a my vám aj z tohto zápasu krátkymi písanými vstupmi sprostredkujeme aktuálne dianie na bratislavskej ľadovej ploche.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 19:00.