2 : 1
(1:1, 0:0, 1:0)
HC Košice
Naposledy zmenené pred 3 rokmi

Utrpenie na Zemplíne je ukončené. Obrovská nezáživnosť sprevádzala duel od druhej tretiny až do posledného hvizdu. Dukla vydrela plný bodový zisk. O víťazstve rozhodol Roman Žitný. Košice aj po troch kolách na chvoste tabuľky bez čo i len jedného bodu. Ďakujem za pozornosť. Dočítania priatelia.

59:07

Košice hrajú bez brankára!

58:00

Prebiehajú posledné dve minúty tretej tretiny.

56:41

Košice hrajú s piatimi hráčmi.

56:02

Havrila prečítal nahrávku Valtolu a okamžite cez neho strieľal! Vedľa!

55:00

Je pred nami posledných päť minút záverečnej tretiny.

54:41

Vylúčenie v tíme HC Košice (M. Slovák – 2 min., sekanie).

54:32

Košice sa samé dostali do problémov! Regenda nepridal tretí gól Dukly!

52:36

Dukla Michalovce dala gól!
ROMAN ŽITNÝ premiešal a vystrelil. Puk si našiel Riečický za chrbtom. Svoje zohral aj výborný Fournier, ktorému sa nikto z hostí nevenoval pred bránkou. Asistencia: Žiga Pavlin.

51:52

Vylúčenie v tíme HC Košice (Wehrs – 2 min., podrazenie).

50:53

50:36

Erkinjuntti z tesnej blízkosti neprekonal Riečického!

49:37

Ďalšie postavenie hráča v bránkovisku. Vhadzovanie v strednom pásme na pravej strane.

49:23

Štadiónom sa niesol pokrik „Dukla, gól“. Jej hráči však majú problém prezentovať sa v tomto duchu.

48:53

Vylúčenie v tíme HC Košice (Klhůfek – 2 min., sekanie).

47:49

Pereskokov po dobrej sťahovačke hneď to servíroval pred Kaarlehta. Fínskeho brankára Košičania neohrozili.

47:03

Obraz hry sa vôbec nezmenil po príchode z kabín. Množstvo nepresností, zlých rozohrávok, bez nasadenia a s minimom práce pre brankárov. Je veľký predpoklad, že budeme predlžovať.

43:45

43:30

Valtola svojou strelou nevyriešil vôbec nič.

41:45

Vylúčenie v tíme HC Košice (Lapšanský – 2 min., hákovanie).

41:33

Erkinjuntti dobre mieril švih na brankára Riečického, ktorému chcel ešte podkúriť úspešným tečom náhradný domáci kapitán Suja, keďže Mihálik je zranený.

40:42

Slovák postupoval smerom dopredu a už bol v pásme. Prihrávkou vľavo nenašiel nikoho zo spoluhráčov, ale Žitného.

40:01

Tretia tretina sa začne o 19:20.

Možno aj konečne skončila druhá tretina. To si určite povedali diváci na štadióne. Michalovce – Košice po štyridsiatich minútach 1:1.

40:00

39:00

Prebieha posledná minúta druhej tretiny.

38:48

38:18

Michalovce hrajú s piatimi hráčmi.

38:04

Postavenie útočiaceho v bránkovisku. Bol to legionár Kevin Tansey.

37:22

Michal Chovan narušil rozohrávku súpera. Domácich vyhnal von z útočného pásma a ešte išiel skúsiť ponaháňať bývalého spoluhráča Pavlina, ktorý mal však puk pod kontrolou.

36:48

Vylúčenie v tíme HC Košice (Saucerman – 2 min., držanie).

36:40

Zemplínčania s prvým vyhodením puku z vlastnej tretiny.

36:18

Vylúčenie v tíme HC Košice (Suja – 2 min., podrazenie).

34:38

Košický protiútok zakončený strelou a Kaarlehto vykopol puk na vlastnú modrú čiaru, odkiaľ nabral rýchlo Roman Žitný. Prenikol po ľavej strane dovnútra útočnej tretiny a chcel to poslať Riečickému k ľavej tyčke. Prestrelil.

33:56

Pri súčasnej obojstrannej hre trpí aj nezaujatý divák. V doterajšom vývoji prostrednej časti sme neboli svedkami žiadnej nielen šance, ale ani strely, ktorá by stála za to.

32:22

Marek Slovák zapojil do hry druhého Mareka – Bartánusa. Ten sa snažil preniesť puk z ľavej strany do predbránkového priestoru. Nevyšlo mu to.

31:33

Brankári sa musia poriadne nudiť. Náladu si aspoň robia fanúšikovia v hľadisku.

30:00

Po polhodine súboja je to absolútne nezáživné z oboch strán. Výsledok 1:1 dokonale podčiarkuje dianie na ľade.

26:54

Deyl adresoval nahrávku medzi kruhy Lapšanskému. Za domácich ho odzbrojil Peter Galamboš.

25:56

25:02

Košičania nasťahovaní v útočnej tretine, lenže nemohli pokračovať v presilovke. Kaarlehtova bránka vypadnutá zo svojho postavenia.

24:16

Prečíslenie domácich vzniklo troch proti jednému. Erkinjuntti ťahal puk po pravom krídle a z kruhu išiel do zakončenia. Riečický natiahol pravý betón.

23:56

Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Chalupa – 2 min., držanie).

22:52

Kaarlehto zachytil nahodený puk. Ihneď ho vpravo rozohrával.

21:15

Zatiaľ je to iba korčuľovanie hore – dole bez ohrozenia oboch brankárov.

20:01

Druhá tretina sa začne o 18:32.

Veľmi dlho trvalo úvodné dejstvo, ale aspoň nám protagonisti dopriali dva góly. Presadili sa za domácich Keränen a za hostí Cibák.

20:00

19:00

Prebieha posledná minúta prvej tretiny.

18:21

Jednoduchá strela od Košičanov. Kaarlehto bol na betónoch a bez problémov zovrel puk v lapačke.

17:40

Michalovce aj Košice hrajú s piatimi hráčmi.

16:35

Bruno Mráz strieľal švihom a dobre, pretože Riečický mal problém s udržaním puku. Z Michalovčanov sa nikto neprebojoval do dorážky.

15:40

Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (A. Stripai – 2 min., napadnutie).
Vylúčenie v tíme HC Košice (Havrila – 2 min., napadnutie).

15:40

Prvýkrát sa to mlelo pri lavičke Košíc! Na trestnú lavicu si sadne domáci obranca Stripai!

14:59

Riečický sa vytiahol vyššie za bránkovisko. Od modrej čiary propagačný pokus vyslal Kanaďan Fournier. Košický gólman pozorný.

14:02

14:01

Michalovská prihrávka rukou vyháňa Duklu von z útočnej tretiny. Domáci hráči neboli veľmi stotožnení s týmto verdiktom.

13:31

Pavlin svojou výbornou strelou neprepálil hradbu tiel pred Riečickým.

12:30

JANNE KERÄNEN takmer spoza bránky úspešne dorážal teč Cameranesiho. Asistencia: Tony Cameranesi.

12:02

Vylúčenie v tíme HC Košice (Havrila – 2 min., hákovanie).

12:02

Keränen nemohol lepšie zakončiť svoj prienik, pretože bol faulovaný!

11:43

Vylúčenie v tíme HC Košice (Lapšanský – 2 min., držanie).

11:00

Klhůfek si prehadzoval puk korčuľou na hokejku a skoro sa mu podarilo prekvapiť Kaarlehta, ktorý ho na poslednú chvíľu pokryl.

10:00

Po prvej polovici prvej tretine Košice vyhrávajú v Michalovciach 1:0.

09:29

Michalovciam viac sedí hra so všetkými hráčmi na ľade. Po vypršaní Cameranesiho trestu krúžili v pásme, ale Riečického nikto nezamestnal.

08:42

08:33

Dukla zrazila tvrdú strelu Belluša. Presilovkový čas hostí vrcholí.

07:40

Galamboš šikovne vypichol puk Slovákovi, ktorý zakladal akciu svojho celku. Následne sa košickí obrancovia dostali pod tlak dvojice domácich. Košičania si s tým poradili.

07:09

Rýchla súhra hostí aj so streleckým pokusom na konci. Nevedno, prečo rozhodcovia v tomto momente prerušili hru.

06:42

Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Cameranesi – 2 min., sekanie).

05:58

05:11

Domáca Dukla ustála náznaky Košičanov. V tejto chvíli pohodlne dostáva hru na druhú stranu klziska.

04:23

Hostia sa držia v útočnom pásme. Pred bránou sa zaparkoval Tansey, keďže znepríjemňoval život Kaarlehtovi. O strelu sa pokúšal Pereskokov, ale puk mu v zlej chvíli preskočil čepeľ.

03:58

Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Pavlin – 2 min., držanie).

03:29

Neujala sa strela jedného z košických hokejistov. No na puk si siahol aj Kaarlehto.

02:34

Miesto na zakončenie sa naskytlo americkému obrancovi Saucermanovi. V jeho prípade to bol zlý pokus, ktorý minul michalovskú bránu.

02:03

Bellušovo nahodenie od michalovskej striedačky. Išlo to však len na zadný mantinel bez ďalšej roboty jeho spoluhráčov.

01:45

Košice dali gól!
Pri avizovanom vylúčení po faule na Michala Chovana sa v hre pokračovalo. JAKUB CIBÁK sa presunul z čiary pred bránku a nedal šancu Kaarlehtovi. Asistencie: Michal Chovan a Oliver Jokeľ.

00:37

Cameranesi si nakorčuľoval na voľný puk a z ľavého kruhu presne namieril na bránku. Riečický s úvodným zásahom.

00:01

HK Dukla Ingema Michalovce: Kaarlehto – Macejko, Bokroš, Valtola, Pavlin, Ťavoda, Mudrák, A. Stripai – Žitný, Cameranesi, Keränen – Erkinjuntti, Suja, B. Mráz – Regenda, Galamboš, Fournier – Chalupa, Tibenský, Kukuča.

HC Košice: Riečický – Saucerman, Wehrs, Tansey, Deyl, L. Romančík, Cibák, Jacko – Bartánus, M. Slovák, McPherson – Pereskokov, M. Chovan, Jokeľ – Lapšanský, Klhůfek, Belluš – J. Milý, Havrila, Frič.

Rozhodca: Adamec, Snášel – Šoltés, Stanzel..

Dobrý deň, vážení hokejoví fanúšikovia. Vítam Vás pri sledovaní zápasu dohrávky 3. kola Tipos extraligy medzi Michalovcami a Košicami.

Michalovce
mali veľké trápenie v prvom sezónnom zápase s Novými Zámkami. Tri body ratovali na konci duelu. Následne na ľade Trenčína sklopili hlavy.

Košice prežívajú doslova hororový začiatok ročníka. Sú jediným klubom, ktorému svieti nula v počte získaných bodov. Oceliari trpia na slabú defenzívu, ktorú by mal pozdvihnúť Američan Wehrs z Miškovca. V metropole východu by sa mal zdržať dva týždne, a potom sa uvidí ako ďalej. V každom prípade mužstvo potrebuje body ako soľ.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30.