0 : 3
(0:0, 0:3, 0:0)
HC 05 Banská Bystrica
Naposledy zmenené pred 3 rokmi

Slovanu sa nepodarilo streliť gól ani v záverečnom dejstve, a tak B. Bystrici podľahol na nulu. Hostia sa gólovo presadili trikrát a z Bratislavy si odnášajú cenné tri body.

59:46

V snahe zaznamenať aspoň čestný úspech strieľali Bačik i Zigo, no neuspeli.

59:08

B. Bystrica dostala puk až do útočného pásma, kde sa streleckým pokusom od modrej čiary prezentoval Cardwell.

56:27

V závere tretej tretiny Slovan zvýšil aktivitu smerom dopredu, zatiaľ mu to ale nie je nič platné. Meszároš ani Peluso nepokazili Belányimu čisté konto.

54:31

Hra sa prelieva zo strany na stranu. Z podobných miest strieľali na jednej strane Crevier-Morin, na tej druhej Ališauskas.

51:44

Belasí sa prakticky k ničomu nedostávajú, naopak zaútočili hostia. Sojka zakončil spomedzi kruhov.

50:10

Ideálna príležitosť pre Slovan, aby ešte aspoň zdramatizoval zá­pas.

49:52

Vylúčenie v tíme HC 05 Banská Bystrica (Dvorský – 2+2 min, nebezpečná hra vysokou hokejkou).

47:32

Ďatelinka vypálil od modrej čiary, akcia hostí pokračoval ešte chvíľu, následne sa vhodí pred Gudlevskisom.

46:10

Hostia útočia do plných, strelami sa prezentovali Breton, Lamper a Faško-Rudáš.

44:31

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Brodzinski – 2 min., podrazenie).

43:46

Meszároš skúsil šťastie, ani on neuspel.

42:30

V uplynulej minúte sa hralo prevažne v strednom pásme.

40:57

Vylúčenie v tíme HC 05 Banská Bystrica (Kabáč – 2 min., podrazenie).

40:57

Zigo strieľal z ľavého kruhu, následne Bortňák vyhral buly v útočnom pásme.

40:01

Tretia tretina sa začne približne o 20:19.

B. Bystrica ovládla druhú tretinu a strelila v nej tri góly, presadili sa Ihnačák, Vašaš a Žiak. Uvidíme, ako Slovan v tretej tretine zareaguje. Začne ju však v početnej nevýhode, pretože za seknutie bol v závere vylúčený Rapáč.

40:00

40:00

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Rapáč – 2 min., sekanie).

39:04

Ihnačák buchol do puku, domáci gólman bol pozorný.

38:20

Najprv strieľal Faško-Rudáš, Slovanu sa podarilo oslobodiť sa a dokonca zakončoval Harris z pravej strany.

37:43

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Kundrík – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

36:14

Banská Bystrica dala gól!
Slovan je v útlme, B. Bystrica strieľa už svoj tretí gól! Autorom presného zásahu je obranca ADAM ŽIAK. Asistovali mu Martin Bdžoch, Alex Tamaši

34:23

Vašaš zblízka zakončil bekhendom.

33:32

Domáci sú aktívni a ohrozujú bránu. Postupne strieľali Ranford, Matoušek a Harris.

31:25

Hostia už po druhýkrát v zápase zle striedali a musia za to pykať. V oslabení strieľal Ďatelinka z ľavého kruhu.

31:07

Vylúčenie v tíme HC 05 Banská Bystrica (2 min. pre hráčsku lavicu – príliš veľa hráčov na ľade).

29:50

A už je to o dva góly! FILIP VAŠAŠ zakončoval po prihrávke Žiaka, strelou po ľade z pravého kruhu našiel priestor vedľa betónu Gudlevskisa.
Asistencie: Adam Žiak, Dominik Sojka

29:10

Bortňák vyhral buly v útočnom pásme, príležitosť pre Slovan usadiť sa a pokúsiť sa ohroziť Belányiho.

27:46

Hráči B. Bystrice zasypávajú Gudlevskisa strelami, postupne zakončovali Tamáši, Breton a Lamper.

26:54

Belasým sa v presilovej hre vyrovnať nepodarilo a teraz sa musia brániť.

26:24

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Zigo – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

24:25

Vylúčenie v tíme HC 05 Banská Bystrica (Bdžoch – 2 min., faul kolenom).
Vylúčenie v tíme HC 05 Banská Bystrica (Ihnačák – 10 min. osobný trest, nešportové správanie).

23:40

Valachova strela zmenu skóre nepriniesla, domáci nevyužili ďalšiu presilovú hru.

22:06

Zigo strieľal a získal pre svoj tím buly v útočnom pásme.

21:41

20:34

Hostia otvárajú skóre už po pár sekundách druhej tretiny! Breton vystrelil, Gudlevskis jeho strelu vyrazil a nikým nekrytý BRIAN IHNAČÁK zavesil.
Asistencia: Alex Breton

20:01

V prvej tretine sme gól nevideli. Tá druhá sa začne približne o 19:25.

20:00

18:22

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Maier – 2 min., nedovolené bránenie).

18:00

Slovan nevyužil ani tretiu presilovú hru v priebehu prvej tretiny.

16:00

Vylúčenie v tíme HC 05 Banská Bystrica (Žiak – 2 min., podrazenie).

15:47

Kanadské duo Ranford – Harris je aktívne. Ranford nahodil puk do útočného pásma, Harris sa dostal k puku a zakončil spomedzi kruhov.

14:59

Ranford to skúšal z ostrejšieho uhla, Belányiho nezaskočil.

14:31

V posledných minútach sa nič zaujímavé neudialo. Valachova strela zmenu skóre nepriniesla.

11:50

Na druhej strane vyslal pokus na Gudlevskisa Lamper.

10:49

Domáci hrajú aktívnejšie, napomohli tomu určite aj dve presilové hry v doterajšom priebehu. Z podobného miesta z ľavej strany strieľali Sersen a Maier.

09:37

Vylúčenie v tíme HC 05 Banská Bystrica (Výhonský – 2 min., hrubosť).
Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Matoušek – 2 min., hrubosť).

09:30

Slovanu sa príliš nedarí, nedostáva sa do šancí.

08:20

Vylúčenie v tíme HC 05 Banská Bystrica (Lamper – 2 min., sekanie).

07:37

Séria vhadzovaní, hra sa kúskuje.

05:04

B. Bystrica prežila prvé oslabenie a je už aj strelecky aktívna. Po Ihnačákovi pálil Sukeľ.

04:10

Belányiho preveril aj Urbánek spomedzi kruhov.

03:09

Z pravého kruhu zakončoval Brodzinski, Slovan sa drží v útočnom pásme.

02:10

Vylúčenie v tíme HC 05 Banská Bystrica (Lamper – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

01:24

Na druhej strane sa streleckým pokusom od modrej prezentoval Ďatelinka.

00:18

Hneď v úvode strieľal Harris zblízka z pravej strany.

00:01

HC Slovan Bratislava: Gudlevskis – Brodzinski, Sersen, Štajnoch, Meszároš, Ališauskas, Bačik, Valach, Maier – Zigo, Harris, Matoušek – Šišovský, Urbánek, Ranford – Rapáč, Bortňák, Peluso – Jendek, Uram, Kundrík

HC 05 Banská Bystrica: Belányi – Crevier-Morin, Breton, Ďatelinka, Cardwell, Bdžoch, Žiak, Sojka, Ganz – Faško-Rudáš, Ihnačák, Sukeľ – D´Aoust, Mlynarovič, Sloboda – Lamper, Dvorský, Vašaš – Výhonský, Tamáši, Kabáč

Rozhodca: Novák, Kalina – Gegáň, Jedlička.

Dnes je na programe kompletné 39. kolo Tipos Extraligy. O 18:30 hostí Slovan Bratislava Banskú Bystricu.

Slovan sa nachádza na 3. mieste, má rovnaký počet bodov ako druhý Zvolen a prvý Poprad, konkrétne 78. Zvíťazil v štyroch zápasoch v rade, naposledy zdolal Nové Zámky 3:1.

Banská Bystrica figuruje so 43-mi bodmi na 9. priečke. Uplynulé tri zápasy vyhrala, v minulom kole si poradila s hokejistami Nitry vysoko 7:0.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:30.