1 : 2
(1:0, 0:2, 0:0)
HK Nitra
Naposledy zmenené pred 3 rokmi

Slovan na otočenie skóre v podaní hostí už nedokázal zareagovať, v tretej tretine gól nestrelil a na domácom ľade tak podľahol Nitre tesne 1:2.

59:20

Tvrdoň to skúsil strelou švihom, Parks zasahuje.

58:12

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Studenič – 2 min., faul kolenom).

58:12

Hostia sa ubránili presilovke domácich a sami si teraz jednu zahrajú.

56:13

Vylúčenie v tíme HK Nitra (Šiška – 2 min., hákovanie).

54:49

Ani Gašpar nevyzrel na Cowleyho strelou z medzikružia. Domácim sa čas na vyrovnanie kráti.

53:59

Kytnár vyhral buly a Slovan sa nasťahoval do útočnej tretiny. Strely Meszároša a Šišovského mu však želaný úspech nepriniesli.

51:57

Strela Minárika z ľavého kruhu gólom nekončí. Slovan stále prehráva o jeden gól.

47:09

Slovan sa usadil v útočnom pásme, Šišovský zakončoval hneď dvakrát a po Bortňákovom vyhranom buly aj Meszároš z osi klziska.

44:56

Bodák zakončil a získal vhadzovanie pred Parksom.

42:28

Kapitán Slovana Sersen sa často dostáva k streľbe, tentokrát strieľal spomedzi kruhov.

41:01

V úvode tretej tretiny sú aktívne oba tímy. Od modrej čiary strieľal Sersen, na druhej strane sa z vrcholu kruhu prezentoval zakončením obranca Bodák.

40:01

Druhá tretina vyšla oveľa lepšie hosťom, ktorí zásluhou gólov Holešinského a Zecha otočili skóre zápasu a momentálne vedú nad Slovanom 2:1.

40:00

38:39

Nitra dala gól!
Hostia otáčajú skóre a v závere druhej tretiny vyhrávajú 2:1! COOPER ZECH strelou z bezprostrednej blízkosti prekonal Parksa!
Asistencie: Miroslav Pupák, Jakub Minárik

38:20

O´Donnell strieľal zápästím z pravej strany, puk bol zrazený na ochrannú sieť.

36:00

Slovan po inkasovanom góle zvýšil aktivitu a chce si vziať späť vedenie. Zblízka strieľali Urbánek a Ališauskas.

33:18

Vylúčenie v tíme HK Nitra (Žitný – 5 min. + DKZ, napadnutie hlavy a krku).

33:18

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Štajnoch – 2 min., pästný súboj, hrubosť).

31:12

Nitra v polovici stretnutia vyrovnáva! Úspešným strelcom je ADRIÁN HOLEŠINSKÝ, ktorý Parksa prekonal tvrdou strelou príklepom z pravého kruhu.
Asistencie si pripisujú: Cooper Zech, Marek Slovák

30:18

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Studenič – 2 min., držanie).

28:03

Domáci sa dobre bránia, dokonca sa im podarilo aj zaútočiť, strelu Valacha Ccowley kryl.

27:13

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Kytnár – 2 min., držanie).

26:42

Posledné minúty patria hosťom, ktorí sú strelecky aktívni, no vyrovnať sa im nepodarilo.

24:38

šiška síce vyhral buly v strednom pásme, no Nitra o puk prišla a Slovanisti sa nasťahovali pred Cowleyho. Jeho pozornosť vyskúšal z ľavého kruhu Urbánek.

22:23

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Kytnár – 2 min., sekanie).

21:59

Na strely bodáka a Vitaloša odpovedal na druhej strane Valach. Ani jeden zo strelcov úspešný nebol.

20:01

V prvej tretine sme videli jeden gól. V 19. minúte ho strelil Brendan O´Donnell. Slovan tak vyhráva nad Nitrou tesne 1:0.

20:00

18:24

Slovan Bratislava dal gól!
Domáci hokejisti idú do vedenia! Po prihrávke od Gašpara strieľal BRENDAN O´DONNELL a puk sa zastavil až v sieti.
Asistencia: Rastislav Gašpar

17:01

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Kytnár – 2 min., hrubosť).
Vylúčenie v tíme HK Nitra (Žitný – 2 min., sekanie).

16:57

Domáci sa ubránili presilovej hre súpera, neskórovali Kollár ani Šťastný, ktorí strieľali z ľavej strany.

14:47

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Sersen – 2 min., držanie).

14:00

Spomedzi kruhov zakončil Bortňák, skóre sa nemení.

13:00

Vylúčenie v tíme HK Nitra (Tvrdoň – 2 min., sekanie).

11:54

Hra je momentálne dosť kúskovaná, čakáme na úvodný gól stretnutia.

10:48

Bodákova strela z ľavého kruhu gólom neskončila.

09:56

Belasí sa zatiaľ úspešne bránia, nepúšťajú hráčov Nitry do šancí.

08:52

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (O´Donnell – 2 min., podrazenie).

07:47

Sersen vypálil z vrcholu kruhu, Cowleyho neprekonal.

06:57

Vylúčenie v tíme HK Nitra (Minárik – 2 min., podrazenie).

06:33

Sledujeme aktívny útočný hokej z oboch strán, na strane Nitry strieľali Minárik so Slovákom, na opačnej Šišovský a Meszároš.

04:04

Slovan odpovedal podobnou aktivitou, strelecky sa prezentovali O´Donell a po ňom aj Urbánek.

03:20

Hrnka zakončil z medzikružia, Slovan sa ubránil.

02:23

Najprv strieľal Múčka, po ňom aj Cardwell, Nitra je aktívna.

00:01

HC Slovan Bratislava: Parks – Sersen, Bačik, Meszároš, Štajnoch, Ališauskas, Valach, Uram, Beňo – Šišovský, Bortňák, Rapáč – Gašpar, Urbánek, O´Donnell – Ondriš, Kytnár, Studenič – Kundrík, Petráš, Lačný

HK Nitra: Cowley – Mezei, Cardwell, Švarný, Bodák, Vitaloš, Zech, Pupák, Socha – Tvrdoň, Slovák, Hrnka – Kollár, Šťastný, Žitný – Pätoprstý, Holešinský, Molnár – Minárik, Šiška, Múčka

Rozhodca: Žák, T. Orolín – Junek, Durmis.

Šesť zápasov 26. kola je dnes na programe v rámci Tipos Extraligy. O 18:00 hostí Slovan Bratislava hokejistov HK Nitra.

V lige ťahá Slovan sedemzápasovú víťaznú šnúru. Nachádza sa na druhom mieste tabuľky so 48 bodmi, na vedúci Poprad stráca jeden bod, no odohral o dva zápasy menej. Belasí v minulom kole zdolali Duklu Trenčín 4:3.

Nitra figuruje na 4. priečke so 44 bodmi. Po dvoch prehrách sa jej v uplynulom zápase podarilo zvíťaziť nad Novými Zámkami 6:4.

Tímy proti sebe v lige hrali aj pred ôsmimi dňami, belasí v Nitre vyhrali 4:1.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.