2 : 1
(0:0, 2:1, 0:0)
HC Mikron Nové Zámky
Naposledy zmenené pred 3 rokmi

V tretej tretine sme gól nevideli, síce jedno vylúčenie na strane domácich, no hostia s presilovkou nevedeli nič urobiť. Slovan sa už nikam neponáhľal, hostia akoby bránili, brankári v tretej tretine toho veľa ukazovať nemuseli. Pomer striel medzi žrde v tretej tretine 8:3, celkom 28:23, dobrú noc z Bratislavy priaznivcom športu želá Vladimír Korduliak.

59:42

Bačikov strelecký pokus minul cieľ.

59:03

Västilä vystrelil od modrej z jej stredu po ľade, Parks puk usmernil do rohu klziska.

58:34

Kiviaho na striedačke, hostia hrajú power play bez brankára.

58:04

Oddychový čas hostí, ktorí spriadajú plány na záver tretej tretiny.

56:27

O'Donnell vystrelil príklepom z vnútornej strany od ľavého kruhu, Kiviaho cez betón poslal puk do rohu klziska.

55:05

Oba tímy hrajú na bezpečnú obranu, akoby sme už efektné strely na tú ktorú bránku vidieť nemali.

53:01

Konečne strela na bránku, z ľavej strany od kruhu žabku poslal na bránku hostí Kundrík, Kiviaho mal odkrytý výhľad a puk mu starosti nenarobil, bezpečne ho schoval vo svojej rukavici.

52:35

Brankári sa nudia, chlapci naháňajú puk a čas plynie.

49:21

Nemáme konca kraja so zakázaným uvoľnením, vhadzujeme po pravici Kiviahoa.

49:01

Opäť puk na zakázané uvoľnenie, hra sa nám začala kúskovať.

48:54

Vhadzovanie pred Parksom si zopakujeme, avšak na druhej strane, zakázané uvoľnenie belasých.

48:44

Garde sa vymenilo, zakázané uvoľnenie Slovan, vhadzujeme po ľavej ruke Parksa.

48:15

Nové Zámky striedať nemôžu, zakázané uvoľnenie, vhadzujeme po pravej ruke Kiviahoa.

47:39

Meszároš poslal puk pred bránku hostí, Harris sa snažil zakončiť z otočky po ľade, Kiviaho v rozkľaku puk cez ľavý betón schoval pod svoju rukavicu.

46:44

Domáci v plnom počte, Parks nemusel počas oslabenia nijako zasahovať.

46:32

Puk za bránkou hostí, je po presilovke.

45:27

Ďalší puk mimo obranného pásma domácich, hostia Slovan pod tlak ešte nedostali.

44:44

Kytnár inkasuje dve minúty za držanie, hostia si zahrajú presilovú hru.

43:57

Hostia po dlhom čase na výlete mimo svojho obranného pásma, puk skončil v lapačke Parksa.

43:20

Sersenov príklep od modrej z ľavej strany, Kiviaho puk poslal do rohu klziska.

42:00

Slovan začal tretiu časť aktívnejšie než súper, no zatiaľ nám tu ubieha čas, reklamné strely na bránku Kiviaho pohodlne likvidoval.

40:01

Ďalšia tretina sa začne približne o 19:49.

Skončila sa nám druhá časť zápasu, v nej sme videli tri góly. Harris ukazuje svoje hokejové umenie, keď nielenže otvoril účet dnešného večera. Hostia sa nevzdávajú, hrajú vcelku dobrý hokej, odmenou im bolo využitie presilovej hry v závere tretiny. Harris ešte nastrelil v úniku ľavú žrď bránky súpera, pomer striel medzi žrde v druhej časti 9:12, pred treťou tretinou je všetko otvorené.

40:00

38:54

O'Donnell bol nepresný v zakončení z pravého kruhu, do akcie vyrazili Nové Zámky.

37:11

HC Nové Zámky dali gól!
Puk z ľavej strany pred bránkovisko priviezol na hokejke ERIK EMBRICH, vystrelil a puk skončil v sieti bránky Parksa. Asistencie: Markus Västilä a Janne Seppänen.

36:35

Hákovanie a menší trest pre Ališauskasa, hostia budú hrať ďalšiu presilovú hru.

34:50

Harris od modrej sám korčuľoval na bránku hostí, vystrelil z vnútornej strany pravého kruhu, puk opečiatkoval konštrukciu bránky Kiviahoa.

34:05

Studenič krásne vybojoval puk, Hain nemal šancu, strelu Meszároša od modrej z ľavej strany tečoval medzi kruhmi Zigo, Kiviaho puk schoval medzi svoje betóny.

33:14

Hráme vo svižnom tempe, hra sa prelieva zo strany na stranu, strelu do tej ktorej bránky sme však nevideli.

31:08

Slovan vyhral buly, puk Ališauskas posunul na stred Sersenovi, ktorý vystrelil od modrej príklepom, Kiviaho puk schoval vo svojom výstroji.

30:40

Slovan Bratislava dal gól!
Spoza bránky Gašpar poslal puk na ľavý kruh a BRANT HARRIS okamžite pozdrav do siete pod brvno bránky Kiviahoa. Asistencie: Rastislav Gašpar a Jakub Sukeľ.

29:39

Domáci v plnom počte, Slovan ubránil oslabenie o dvoch mužov v aréne, hostia sa z gólu zatiaľ radovať nebudú.

29:28

Slovan opäť poslal puk von cez všetky čiary, Nové Zámky sa snažia, no márne.

28:51

Slovan so štyrmi korčuliarmi, Harris už naskočil na ľad, ten odsedel trest za hráčsku lavičku.

28:42

Zahradník trafil z ľavej strany len oblúkovú konštrukciu domácej bránky, Slovan následne puk vyhodil von z pásma.

28:21

Seppänen vystrelil z vnútornej strany ľavého kruhu, Parks v pokľaku puk schoval do náručia. Predtým poslal puk späť do hry po strele Seppänena z pravej strany od kruhu.

27:39

Seknutie a dvojka pre Petráša, Slovan pôjde do trojky.

26:51

Trest pre hráčsku lavičku domácich, nevyšlo im striedanie a tak Nové Zámky dostali zadarmo presilovú hru.

26:51

Hostia v plnom počte, Kanaďania to točili v pásme súpera, gól sme nevideli a po prihrávkach na jeden dotyk Bortňák skončil na ľade a už vystreliť nedokázal.

25:51

Harris krásne vystrelil z ľavého kruhu, Kiviaho mal dobrý výhľad a puk efektne zatočil do svojej lapačky.

25:40

Druhý puk poslali hostia von z pásma, Slovan zatiaľ bránku súpera neohrozil.

24:51

Držanie a dve minúty pre Rogoňa, presilovku si zahrá teraz Slovan.

23:17

Domáci v plnom počte, Slovan svoje oslabenie ubránil poľahky, efektný palebný priestor súperovi neposkytol.

22:31

Slovan poslal puk von cez všetky čiary a získal cenné sekundy zo svojho oslabenia.

22:06

Okoličány mal otvorený priestor, neuspel strelou od pravého kruhu a puk poslal na ochranné sklo.

21:17

Hákovanie a dve minúty pre Ališauskasa, presilová hre pre Nové Zámky.

21:08

Parks má puk vo svojej moci, keď hostia dohrávali svoju presilovú akciu v zóne domácich.

21:06

Domáci v plnom počte, oslabenie ubránili a ako bonus dosiahli gól.

20:44

Hostia chybovali v rozohrávke za svojou bránkou, puk vybojoval Bortňák, poslal ho medzi kruhy a BRANT HARRIS už vedel, kam puk poslať. Asistencia: Dalibor Bortňák.

20:26

Skrumáž pred bránkou Parksa, hlavný rozpažil a tak ani teraz zmenu skóre nezaznamenáme.

20:01

Ďalšia tretina sa začne približne o 18:54.

V prvej tretine sme videli tri vylúčenia, no tretinu bez gólu. Slovan mal spočiatku prevahu a držal hostí pod tlakom, no boli to práve Nové Zámky, ktoré mali tutovku v podobe brejku Bajteka. Po ňom sa hra v poli vyrovnala, prišla presilovka pre hostí a šance. Uvidíme, aký scenár nám chlapci pripravia v druhej tretine, pomer striel medzi žrde v tej prvej 11:8.

20:00

19:24

Skrumáž pred bránkou domácich sa nekonala, Kytnár poslal pozdrav na druhú stranu.

19:06

Seknutie a dve minúty pre Sersena, na rad prichádza výhoda pre súpera v zelených dresoch, Nové Zámky.

18:53

Hostia v plnom počte, ani v tejto presilovke sa zmena skóre neudiala.

18:01

Slovan hral s pukom v zóne hostí, ktorí teraz puk poslali von z pásma, oba tímy striedajú počas hry, Kiviaho v bránke hostí zatiaľ veľa práce nemal.

16:53

Hain dvojka za nedovolené bránenie, presilovú hru si zahrá teraz Slovan.

16:53

Slovan sa dostal do prečíslenia dva na jeden, z pravej strany puk smeroval vľavo, Bortňák pred bránkoviskom puk do siete hostí poslať nedokázal.

15:09

Ondrušek vystrelil sám zoči-voči Parksovi z medzikružia, ani teraz sa hostia radovať z gólu nemôžu.

14:36

Domáci v plnom počte, Slovan svoje oslabenie ubránil.

13:44

Seppänen vystrelil z pravej strany, Parks puk poslal za svoju bránku, aby vzápätí po kombinácii opäť Seppänen vystrelil, tentokrát od modrej, Parks cez hokejku poslal puk späť do hry.

12:46

Slovan poslal puk von z pásma a získal sekundy zo svojho oslabenia.

12:43

Hostia vyhrali buly a puk okamžite smeroval na bránku domácich, Parks bol pozorný a puk schoval vo svojej lapačke.

12:36

Meszároš poslal na ľad Giľáka, súboj dvoch šestnástok na drese skončil trestom pre Meszároša, dve + desať za faul na hlavu a krk. Nové Zámky si zahrajú presilovú hru.

12:02

Sersen na dvakrát príklepom spoza pravého kruhu, kým prvý puk Kiviaho poslal späť do hry, ten druhý mu schoval do lapačky.

11:23

Drtina vystrelil spoza ľavého kruhu zápästím, Parks šiel dole na ľad a puk zlikvidoval vo svojom náručí.

10:26

Bajtek sa dostal do brejku a korčuľoval sám na Parksa, pred bránkou puk ešte premiešal, zakončil po ľade, Parks ho vychytal.

08:20

Ališauskas to skúsil príklepom od modrej z jej stredu, Kiviaho puk cez hokejku poslal do rohu klziska a hostia zakrátko von z pásma.

07:53

Hlavný po návrate na ľadovú plochu rozpažil. Bačik vystrelil spoza kruhu, Kiviaho puk zastavil cez betón, no potom tam Kytnár dobiedzal, ťažko povedať, kde skončil puk.

07:53

Slovan sa radoval z gólu, hlavný rozpažil a teraz situáciu prekonzultuje s videorozhodcom zápasu.

07:12

Bačik vystrelil od modrej z ľavej strany od mantinelu tesne nad ľadom, Kiviaho puk zatočil do svojej lapačky.

06:20

Urbánek vystrelil z ľavej strany od kruhu, Kiviaho cez hokejku puk poslal späť do hry, belasí s pukom na hokejkách v zóne súpera.

05:58

Ondrušek poslal puk spoza ľavého kruhu do lapačky Parksa, ktorý s ním nemal najmenší problém.

04:50

Harris si pýtal puk pred bránkoviskom, Kytnár to skúsil na strelu z pravej strany, Kiviaho puk poslal pred seba a hosťom sa ho podarilo dostať mimo svoje obranné pásmo.

04:20

Slovan pokazil útočnú akciu a vyrobil zakázané uvoľnenie, vhadzovať budeme po pravici Parksa.

02:38

Urbánkov strelecký pokus defenzíva hostí usmernila na ochrannú sieť, vhadzujeme po pravej ruke Kiviahoa.

01:35

Lee vystrelil príklepom spoza kruhov, ľavý betón Kiviahoa bol proti, puk poslal brankár hostí späť do hry.

00:32

Västilä vystrelil švihom z ľavého kruhu, Parks puk poslal za svoju bránku a následná snaha hostí o zakončenie spoza bránky k úspechu neviedla.

00:01

HC Slovan Bratislava:

Parks (Makarov) – Ališauskas, Sersen ©, Štajnoch, Meszároš (A), Valach, Lee, Beňo, Bačik – O'Donnell, Kytnár (A), Ranford – Studenič, Harris, Zigo – Sukeľ, Urbánek, Gašpar – Kundrík, Bortňák, Petráš

HC Mikron Nové Zámky:

Kiviaho (Lackovič) – Västilä, Hain, Ordzovenský, Fereta, Mikuš (A), Drtina, Roman – Obdržálek (A), Seppänen, Bajtek – Okoličány, Holovič, Števuliak – Zahradník, Embrich, Rogoň – Jurík ©, Ondrušek, Giľák

Rozhodca:

Stano, Žák – Gegáň, Jedlička.

V aktuálnej sezóne sa súperi stretnú druhýkrát. V prvom zápase belasí zvíťazili na ľade svojho dnešného súpera po výsledku 3:0. Aktuálna forma stavia do úlohy favorita domáci tím, tabuľkové postavenie je s rozdielom jedného bodu pre domácich, no chlapci z Nových Zámkov odohrali o štyri zápasy viac. Potvrdí tím od Dunaja v druhom vzájomnom zápase úlohu favorita duelu?

Srdečne Vás pozývam k sledovaniu ďalšieho domáceho zápasu Tipos ligy, Aréna Ondreja Nepelu privíta klub HK Mikron Nové Zámky a my vám aj z tohto zápasu krátkymi písanými vstupmi sprostredkujeme aktuálne dianie na bratislavskej ľadovej ploche.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.