2 : 3
(0:1, 2:1, 0:0 - 0:1)
HC Slovan Bratislava
Naposledy zmenené pred 3 rokmi

Slovan sa na ľade Miškovca riadne vytrápil, nepredvádzal ideálny hokej a tak môže byť rád aj za dva body. Miškovec – Slovan 2:3 po predĺžení.

61:08

Slovan Bratislava dal gól!
Veľmi rýchlo belasí využívajú presilovú hru a víťazia v tomto zápase! Prihrávka Kytnára smerovala na SAMUELA BUČEKA na ľavý kruh, Buček to trafil z prvej nekompromisne za chrbát Rajnu.
Asistencie: Milan Kytnár, Michal Sersen

60:45

Ďalší darček pre Slovan v podobe presilovej hry.

60:45

Vylúčenie v tíme DVTK Miškovec (Pukka – 2 min., nedovolené bránenie).

60:01

Začalo sa predĺženie.

Slovan síce získa minimálne jeden bod, prvý v tejto sezóne, ale určite sa mu bude máliť. Uvidíme, čo prinesie predĺženie, ktoré sa začne o malú chvíľu.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:25

Medzitým už Magosi naskočil na ľad, Slovan nevyužil ani túto presilovku.

59:14

Pekná krížna prihrávka Ranforda na Valacha, ale Rajna bol na svojom mieste.

58:13

Bučekova strela bola zblokovaná, belasým táto presilovka nevychádza.

57:31

Miškovec sa ale oslobodzuje.

57:06

Obrovská príležitosť pre Slovan uchmatnúť dnes všetky tri body.

57:06

Vylúčenie v tíme DVTK Miškovec (Magosi – 2 min., krosček).

56:59

Sersen strieľal z prvej príklepom, ale priestor troch žrdí tesne minul.

56:09

Slovanisti si v útoku nerozumeli, prihrávka nebola presná, je to celé na náhodu.

Oddychový čas domácich.

55:31

Miškovec posiela puk iba na zakázané uvoľnenie.

54:56

Na ľade sledujeme boj dvoch tímov o ich prvé body v tejto sezóne. Miškovec hrá úvodný zápas, Slovan už tretí. Zatiaľ sú oba tímy od výhry rovnako blízko i ďaleko.

54:08

Valachova strela si cestu medzi tri žrde nenašla.

53:42

Ihneď po vyhranom buly pálil Meszároš, Rajnu neprekvapil.

52:18

Pekná prihrávka na Rokalyho, ktorý však bránu minul a Slovan sa oslobodzuje.

52:01

Wehrs pri strele zlomil hokejku, smolný moment pre domácich.

51:08

Ališauskas vyviezol puk a Rapáč oň bojuje pri mantineli v útočnom pásme.

50:53

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Valach – 2 min., hákovanie).

50:42

Rokalyho pokus, puk sa poodrážal mimo Durného brány.

47:28

Neskutočná paľba sa spustila na domácu bránu. Neskutočné, čo všetko Rajna pochytal.

46:56

Veľký tlak Slovana, Buček zakončoval po Studeničovej prihrávke, ešte aj Zigo strieľal.

46:35

Belasí sa čoraz viac blížia k bráne, Sersen ale minul.

46:01

Vylúčenie v tíme DVTK Miškovec (Vojtkó – 2 min., hákovanie).

45:59

Ališauskasovu delovku Rajna vytesnil betónom, Studenič sa ešte snažil dorážať, ale zavadzal si s Mrázom.

45:23

Vylúčenie v tíme DVTK Miškovec (Wolff – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

45:14

Puk smeroval na Rapáča pred bránu, ten sa do koncovky nedostal, skúšal to Harris, brankár Miškovca prerušil hru.

44:48

Sersen je dnes aktívny, poslal nebezpečnú strelu na bránu, ale aj s touto si Rajna poradil.

44:03

DVTK mohol ísť do vedenia! Po krížnej prihrávke strieľal Flick, trafil Durného lapačku. Potom ešte posúval puk spoza brány do ohňa, puk poskakoval pri čiare, až ho brankár hostí prikryl.

43:22

Dopredu sa vydal Petráš, ale naháňal puk a Rajna ho pred ním stihol rozohrať.

42:18

Studenič zaviezol puk do pásma, Ktnár to zobral na seba a poslal puk na bránu, Rajna si nebol istý zákrokom, dopadlo to ale pre neho dobre.

41:07

Buček si vytvoril streleckú pozíciu, mal dostatok priestoru a vystrelil z kruhu, domáci sa ubránili.

40:48

Vylúčenie v tíme DVTK Miškovec (Rokaly – 2 min., nedovolené bránenie).

40:48

Bortňák sa po súboji ťažko zbiera z ľadu, pomáhajú mu spoluhráči. Odnieslo si to zrejme koleno.

40:33

Z ľavej strany napriahol k strele Sersen, vyprášil betóny Rajnu.

40:01

Po dvoch tretinách je stav nerozhodný 2:2. Miškovec v druhej tretine najprv dvoma gólmi otočil skóre zápasu, následne Slovan vyrovnal pri presilovke o dvoch hráčov. V závere tretiny si domáci vytvorili veľký tlak, ktorý však prerušil klaksón a Slovan si určite vydýchol.
Tretia tretina sa začne približne o 20:01.

40:00

39:37

Csányi je už na ľadovej ploche, takže po zákroku Meszároša je v poriadku.

39:10

Maier posla puk popri mantineli, no skončil iba na hokejkách domácich hráčov.

37:03

O´Donnell sa snažil preniknúť po pravom krídle, no bol odzbrojený. Slovanisti však získali puk a neprestávajú útočiť, Maier páli.

36:32

Durný mal dobrý výhľad, puk skryl vo výstroji a prerušil hru.

34:40

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Meszároš – 2 min. nečakané napadnutie). + 10 min. osobný trest za narazenie zozadu

34:40

Csányi sa nepríjemne zranil, potom čo ho Meszároš narazil na mantinel. Je pri ňom aj zdravotník. Csányi odchádza po vlastných, no zamieril rovno do šatne.

33:57

Slovan strieľa gól pri presilovke 5 na 3. Jeho autorom je kapitán MICHAL SERSEN. Rajna najprv vyrazil strelu Ališauskasa, puk sa odrazil k Sersenovi a to už sa Rajna nestihol presunúť.
Asistencie: Nerijus Ališauskas, Branislav Rapáč

33:27

Sersen strieľal, hráčovi pred bránou puk preskočil hokejku a Miškovec sa oslobodzuje.

32:50

Domáci hrajú v trojici, zblokovali Ališauskasovu strelu.

32:35

Vylúčenie v tíme DVTK Miškovec (Wehrs – 2 min., hákovanie).

32:21

Slovanisti stratili útočné pásmo a dokonca si vzadu museli dať pozor na Wehrsa.

32:03

31:36

Hra stratila spád, je veľmi veľa prerušení.

30:59

Štvrtý útok Slovana sa držal v útočnom pásme, ale iba pri mantineli, DVTK dobre prehusťuje predbránkový priestor.

29:55

Durný schoval puk do lapačky.

29:00

Rajna opäť puk nevyrazil pred seba, takže Rapáč nemohol dorážať.

27:56

Miškovec dal gól!
Domáci využívajú presilovú hru a otáčajú zápas! JOHN ROBERT FLICK sa dostal k odrazenému puku, vystrelil zápästím z medzikružia a trafil pravý horný roh Durného brány.

27:11

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Harris – 2 min., podrazenie).

26:18

Belasí prišli o puk a Miškovec sa vystavil postaveniu mimo hry.

25:27

Durný musel opäť zasahovať. Výkon Slovana je taký nemastný neslaný.

23:48

Všetko je v poriadku, gól platí.

23:48

Ešte sa telefonuje, rieši sa prípadné postavenie útočiaceho hráča v bránkovisku.

23:48

Premiérový gól DVTK v tejto sezóne strieľa NICK WOLFF. Od modrej čiary prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste. Durný toho veľa nevidel, Magosi mu clonil vo výhľade.
Asistencia: Kevin Wehrs

22:24

Bortňák vybojoval puk pri mantineli, prihral na modrú Bačikovi, jeho pokus bránu minul.

21:23

Maierov nebezpečný pokus z ľavej strany, Rajna skryl puk vo výstroji.

21:14

Zigo mohol ísť dopredu, no s Mrázom sa zamotali. Oba tímy striedajú.

20:33

Zakončenie na bránu DVTK, Rajna nemal so zákrokom žiaden problém.

20:01

Po prvej tretine vedú hostia 1:0 gólom Sersena z 8. minúty. Miškovec mal lepší vstup do zápasu, no svoje šance nevyužil. Slovan udrel po vyhranom buly.

Druhá tretina sa začne približne o 18:59.

20:00

19:22

Ďalšia Meszárošova strela skončila v náručí Rajnu, ktorý nevyrazil puk pred seba. Na dorážku už číhali dvaja hráči v modrom.

19:08

Meszároš nabil Harrisovi, ktorý napálil bočnú sieť.

18:27

Ališauskas vystrelil z ľavej strany, no puk opäť končí v strednom pásme.

17:38

Sersen nebezpečne vystrelil, Rajna si poradil a DVTK vyhadzuje puk.

17:29

Vylúčenie v tíme DVTK Miškovec (Osterberg – 2 min., sekanie). + 10 min. osobný trest za nešportové správanie

16:58

Belasí presilovú hru nevyužili, pokračuje sa ďalej za stavu 0:1 z pohľadu domácich.

14:45

14:03

Rapáč s Bortňákom držali puk v útočnom pásme, ale iba pri mantineli a k ohrozeniu brány sa nedostali, dobre boli vytláčaní bekmi Miškovca.

12:27

Miškovec sa po minúte oslobodil.

12:08

Ališauskas strieľal z ľavého kruhu, Rajna vyrazil.

11:46

Zigo bol zaparkovaný pred bránou, smeroval na neho puk, no gól z toho nie je.

11:26

Vylúčenie v tíme DVTK Miškovec (Kiss – 2 min. nečakané napadnutie).

11:22

O´Donnell s Harrisom veľmi dobre forčekovali a získali puk, vypýtali si dokonca presilovku.

10:45

Sersenova prihrávka na Mráza smerovala do ofsajdu.

09:56

Už je Miškovec rozostavený v útočnom pásme, do zakončenia sa dostal Ritó.

09:00

Belasí dokonca držali puk pri mantineli v útočnom pásme a nazbierali nejaké sekundy.

08:31

Slovan odpálil puk cez všetky čiary.

08:19

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Maier – 2 min., krosček). + 10 min. osobný trest za nešportové správanie

07:56

Možno tento gól Slovanu pomôže, čo sa predvedenej hry týka. Pretože zatiaľ hostia nič neukázali a prakticky sa len bránili.

07:16

Z ničoho nič otvárajú hostia skóre! Po vyhratom buly v útočnom pásme sa k strele od modrej dostal ANDREJ MESZÁROŠ a prepálil všetko, čo mu stálo v ceste!
Asistencie: Nerijus Ališauskas, Tomáš Zigo

07:12

Trio zámorských hráčov Slovana sa udržalo v útočnom pásme a narobilo trochu vietor. Akcia skončila úspešným zákrokom Rajnu.

06:22

Maier s Kytnárom držia puk pri mantineli, medzitým Bačik naskakuje na ľad.

05:30

Kiss prihrával pred bránu, puk ale získali hráči Slovana a podarilo sa im oslobodiť.

05:07

Wehrsova strela, situáciu upokojuje Durný úspešným zákrokom.

04:46

Z pravej strany strieľal hráč Miškovca, Durný len vyráža. Domáci sú vo veľkom tlaku.

03:59

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Bačik – 2 min., hrubosť).

03:58

Prihrávka spoza brány, hráč Miškovca Galanisz v 100%nej šanci trafil iba gólmana Slovana! Obrana belasých opäť pohorela.

03:52

Zakázané uvoľnenie na strane Slovana.

03:28

Mráz vystrelil spoza hráča, ale Rajna všetko videl, bol pripravený a prerušil hru.

02:45

Miškovec naskočil do zápasu veľmi nebojácne a Durný má plné ruky práce. Obrana mu veľmi nepomáha.

01:28

Šanca pre DVTK, Csányi nepretlačil puk za bránkovú čiaru.

01:02

Miškovec sa dostal k ďalšej strele, tentokrát od modrej strieľal Wehrs.

00:23

Z pravého krídla strieľal Galanisz a po prvýkrát preveril Durného, ktorý skryl puk v lapačke a prerušil hru.

00:01

DVTK Miškovec: Rajna – Pukka, Kiss, Wolff, Wehrs, Vojtkó, Fazakas – Magosi, Galanisz, Rokaly – Flick, Osterberg, Reszegh – Csányi, Miskolczi, Ritó – Farkas, Mattyasovszki

HC Slovan Bratislava: Durný – Sersen, Bačik, Meszároš, Ališauskas, Maier, Valach, Beňo – Ranford, Harris, O´Donnell – Buček, Zigo, Mráz – Jendek, Kytnár, Studenič – Petráš, Bortňák, Rapáč

Rozhodca: Snášel, Orolín – Šoltés, Bogdaň.

Dnes nás čakajú štyri zápasy 3. kola Tipos extraligy, všetky sa zhodne začínajú o 18:00. DVTK Miškovec privíta na svojom ľade hokejistov HC Slovan Bratislava.

MIŠKOVEC nastúpi na svoj vôbec prvý zápas aktuálnej sezóny.

SLOVAN odohral už dve stretnutia, no nebodoval. Najprv prehral v Michalovciach 1:4, následne aj doma s Popradom, 1:2.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.