4 : 5
(2:1, 2:2, 0:2)
HK Dukla Ingema Michalovce
Naposledy zmenené pred 3 rokmi

Banskú Bystricu môže dnešný zápas veľmi mrzieť. Barani začali veľmi dobre a po pár minútach vyhrávali 2:0, neskôr aj 4:1. No Michalovce nič nevzdali, chytili sa a podaril sa im dokonalý obrat na 5:4. Hattrick zaznamenal Christophe Lalancette.

59:06

Rabčan je z brány von. Powerplay domácich!

58:39

Hickmott sa predieral dopredu, no stroskotal na prvom brániacom hráčovi.

57:18

Hostia zabudli na Winquista, no jeho strelu Škorvánek vytesnil na plexisklo.

56:43

Michalovce strážia stredné pásmo, Ťavoda zachytil puk a poslal ho na Rabčana.

55:43

Dlho sa hrá bez prerušenia, čas rýchlo beží. Najmä pre domácich.

54:23

Fafrák si neporozumel s Vašašom.

53:45

Winquistova dobrá prihrávka, Žiak páli, no Lamper sa k dorážke nedostal a Michalovce sa opäť oslobodzujú.

53:11

Výborne zapracoval Southorn a oslobodil svoj tím.

53:02

Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Mašlonka – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

52:55

Šancí dnes vidíme neúrekom, útoky dominujú nad obranami.

52:31

B. Bystrica to nechce nechať len tak. Welsh mal možnosť na vyrovnanie, no z uhla trafil iba Škorvánka.

51:08

Dukla Michalovce dala gól!
CHRISTOPHE LALANCETTE dokonáva obrat hostí a zaznamenáva hattrick! Hickmott nastrelil Rabčanov betón, puku sa zmocnil Lalancette a prestrelil bezmocného domáceho gólmana.
Asistencie: Jordan Hickmott, Jordon Southorn

50:56

Rabčan čaruje! Vychytal v čistej šanci Hickmotta!

50:50

Mašlonka sa snažil dostať k odrazenému puku, no už ho má Rabčan pod kontrolou.

50:27

Venteläho strelu stečoval Kabáč mimo svojej brány.

Pomer striel doposiaľ – 41:49. Poriadne vysoké čísla.

Pri boxe časomeračov je drobný problém s plexisklom. Chvíľu sa hrať nebude.

50:04

Šoltésov pokus spomedzi kruhov bol zablokovaný, ešte Korhonen zakončoval zblízka. Akciu ukončila až strela Ťavodu a Rabčanov úspešný zákrok.

48:48

Mistele výborne zapracoval v útočnom pásme a vybojoval puk. Brejčák zachytil puk na modrej čiare a chcel ho Mistelemu vrátiť, no Mistele sa k nemu už nedostal a nezakončil.

46:45

GÓL NEPLATÍ. Pokračujeme za stavu 4:4.

46:45

Dravosť baranov slávi úspech. B. Bystrica strelila gól, no bude sa ešte telefonovať. Skúma sa, či bol puk v hre pri zásahu Misteleho alebo ho už mal Škorvánek pod kontrolou a zásah Misteleho by neplatil.

46:12

Rabčan už bol na ľade, napriek tomu zasiahol ľavým betónom, ktorý nechal na ľade a urobil dobre. Práve tam chcel Hickmott zakončiť.

46:01

Stále vidíme hokej hore dole, ani jeden tím nebetónuje.

44:53

Fafrák číhal na odrazený puk a takmer sa dostal do koncovky.

43:10

Vyrovnané je až teraz! CHRISTOPHE LALANCETTE vystrelil spomedzi kruhov a trafil presne do horného rohu Rabčanovej brány!
Asistencia: Marek Mašlonka

41:52

Mohlo byť vyrovnané! Výborná Šoltésova prihrávka Korhonenovi do čistej šance, no Rabčan odolal! Vyrážačkou puk vytlačil mimo troch žrdí.

41:04

Úvod tretej tretiny sa nesie v pokojnom duchu. Uvidíme dokedy.

40:01

B. Bystrica viedla už 4:1, no Michalovce dvoma gólmi v krátkom slede poriadne zdramatizovali zápas a do kabín sa ide za stavu 4:3 pre B. Bystricu. Tretia tretina sa začne približne o 19:51.

40:00

39:22

Brejčák nepredviedol najistejšiu rozohrávku, využiť to mohol Galamboš, no Rabčan podržal svoj tím.

38:45

Škorvánek predviedol voči Misteleho strele nádherný semafor a predviedol možno zákrok zápasu!

37:42

Všetci si mysleli, že DÁVID ŠOLTÉS bude prihrávať, no Šoltés sa šikovne zbavil Tamášiho a zacielil z ľavého kruhu, trafil presne protiľahlý horný roh Rabčanovej brány! Razom je to už len o jeden gól.
Asistencie: Graeme McCormack, Samuel Takáč

36:32

Michalovce zasypali domácu bránku spŕškou striel a dorážok, ujala sa až koncovka CHRISTOPHEA LALANCETTA, ktorý v presilovke 5 na 3 znižuje na 2:4.
Asistencie: Samuel Takáč, Jordan Hickmott

36:00

Vylúčenie v tíme HC 05 Banská Bystrica (Rabčan – 2 min., zdržiavanie hry). – vystrelenie puku

35:20

Vylúčenie v tíme HC 05 Banská Bystrica (Kabáč – 2 min., podrazenie).

34:26

Prvý útok domácich roztočil poriadny kolotoč v útočnom pásme. Strela WInquista a Mistele bol blízko hattricku. Lamper sa už k ďalšej dorážke nedostal.

33:34

Michalovce majú veľké problémy dostať sa z obrannej tretiny, stále sa hrá pred Škorvánkom.

31:30

Striedanie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce: z ihriska odchádza Tomek, prichádza Škorvánek.

31:30

Banská Bystrica dala gól!
Mihálik nedôrazne vyhadzoval puk popri mantineli, za bránou ho zachytil Winquist a naservíroval prihrávku pred bránu pre PATRIKA LAMPERA, ktorý sa zblízka nemýlil. 4:1 pre B. Bystricu.
Asistencia: Jcob Joshua Winquist

30:58

Michalovce zachytili puk vo vlastnej tretine a poslali ho až k Rabčanovi.

30:35

Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Ťavoda – 2 min., vrazenie na mantinel). + 10 min. osobný trest za napadnutie zozadu

29:00

Tamáši v čistej pozícii minul odkrytú bránu!

28:33

Petrinec urobil poriadnu hrúbku, keď prihrával spoza brány krížom cez pásmo. Michalovce to na jeho šťastie nevyužili, strelu Rabčan vyrazil a kryl aj bekhendovú Takáčovu dorážku.

27:39

Tomek bol už na ľade, no podarilo sa mu pokryť všetky dorážky!

26:21

Hokej má riadny spád, hrá sa zo strany na stranu s množstvom šancí.

23:19

Barani využili početný výhodu a zvýšili na 3:1! Lamper si počkal s prihrávkou na MATTHEWA MISTELEHO, ten sa dostal takmer na úroveň bránkovej čiary a odtiaľ našiel jediné voľné miestečko. Trafil výborne ponad Tomekovo rameno pod hornú žŕdku!
Asistencie: Patrik Lamper, James Hunter Drew

21:23

Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Mlynarovič – 2 min., podrazenie).

21:14

B. Bystrica mala veľký tlak, no chybovala a hostia vyrazili v trojici dopredu. Dostali sa do prečíslenia, prihrávka Takáča smerovala na Ťavodu medzi kruhy, ktorý v ideálnej pozícii namieril len do Rabčanovej lapačky!

20:01

Domáci išli veľmi rýchlo do dvojgólového vedenia. Skóre otvoril v 2. minúte Mistele, v 4. minúte už bolo 2:0 po góle Verbeeka. Michalovce znížili gólom McCormacka z 15. minúty.

Druhá tretina sa začne približne o 18:57.

20:00

19:20

Banská Bystrica predviedla dva zblokované pokusy.

18:34

Strela Slobodu z pravého kruhu neprešla. Hra sa rýchlo presunula na druhú stranu, Šoltés zakončil do Rabčanovej lapačky.

17:38

Veľký tlak Michaloviec. Bartánus manévruje s pukom za bránou, zatiaľ sa mu nepodarilo prihrať pred bránu Mlynarovičovi.

16:31

Lalancette prihrával na modrú čiaru, ale bolo to presne medzi dvoch jeho spoluhráčov.

14:40

Hostia využívajú presilovú hru a doťahujú sa na rozdiel jedného gólu! Šoltés posunul puk na modrú čiaru, GRAEME MCCORMACK napriahol a prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste! Pred bránou výborne clonil Mlynarovič a puk prekĺzol po ľade medzi Rabčanove betóny!
Asistencie: Dávid Šoltés, Samuel Mlynarovič

13:59

Takáč pálil od modrej čiary, jeho strela bola tečovaná vedľa pravej tyčky. Domáci sa následne oslobodzujú.

13:44

Vylúčenie v tíme HC 05 Banská Bystrica (Lamper – 2 min., podrazenie).

Po technických problémoch by už malo byť všetko v poriadku a zo zápasu Vám tak môžeme ponúknuť plnohodnotný textový prenos.

07:58

Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Hickmott – 2 min., krosček).

03:32

Gól strelil VERBEEK.

03:11

Vylúčenie v tíme HC 05 Banská Bystrica (Brejčák – 2 min., sekanie).

01:09

Gól strelil MISTELE. Asistencie Winquist, Ďatelinka.

00:01

HC 05 Banská Bystrica: Gajan – Žiak, Drew, Ďatelinka, Welsh, Brejčák, Petrinec, Demo – Mistele, Winquist, Lamper – Kabáč, Verbeek, Vašaš – Sloboda, Tamáši, Kriška – Vybíral, Sojka, Fafrák

HK Dukla Ingema Michalovce: Škorvánek – Ventelä, McCormack, Southorn, Mihálik, Ťavoda, Bdžoch, Ragan, Zekucia – Regenda, Lalancette, Hickmott – Takáč, Mlynarovič, Bartánus – Šoltés, Galamboš, Korhonen – Matoušek, Češík, Mašlonka

Rozhodca: Novák, Štefík – Durmis, Valo.

Tipos extraliga má dnes na programe štyri zápasy 2. kola. Medzi nimi aj súboj Banskej Bystrice proti Michalovciam. Stretnutie sa začína o 18:00.

B. Bystrica vstúpila do novej sezóny prehrou so Zvolenom 1:4, Michalovce sa radovali z cenného víťazstva nad bratislavským Slovanom 4:1.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.