0 : 2
(0:1, 0:1, 0:0)
Philadelphia Flyers
Naposledy zmenené pred 4 rokmi

Posledná tretia tretina nám už žiadny presný zásah neponúkla a tak Philadelphia Flyers vyhráva 2:0, ujíma sa v sérii vedenia 3:1 a má tak k dispozícii mečbal! Brankár Hart udržal aj v druhom zápase po sebe čisté konto a o necelých 24 hodín bude mať Philadelphia Flyers šancu rozhodnúť túto sériu.

Ďakujem za pozornosť, prajem dobrú noc!

Koniec zápasu.

59:21

Voráček skúšal dostať puk do prázdnej bránky, čo sa mu nepodarilo.

59:06

Montreal kombinuje v šestici pred bránkou Harta, ale nedarí sa mu v streleckých pokusoch.

58:50

Price je už na striedačke, Montreal skúša hru bez brankára!

58:23

Už sme v samom závere tretej tretiny, Flyers drží svoje dvojgólové vedenie a smeruje za tretím víťazstvom v sérii.

58:01

Montreal Canadiens hrá v plnom počte.

57:43

Pre Flyers je podstatné, aby držalo puk na svojich hokejkách, pretože sa blíži záver poslednej tretej tretiny.

57:01

Polovica z presilovky Flyers je preč, výrazne sa hokejisti v bielych dresoch v útoku nepresadili, určite im to však nevadí.

56:11

Philadelphia získala presilovku a to môže byť zlomový moment tohto stretnutia.

56:01

Nasleduje reklamná prestávka.

56:01

Vylúčenie v tíme Montreal Canadiens (Ben Chiarot – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

55:47

Zakázané uvoľnenie Montrealu. Philadelphia tak získava buly v pásme súpera, čo Fylers jednoznačne vyhovuje.

55:18

Philadelphia Flyers hrá v plnom počte.

54:58

Hart kryje pokus od Suzukiho a puk schoval vo svojej lapačke. Hra je prerušená, Montreal získava buly v útočnom pásme.

54:37

Montreal sa veľmi ťažko vracia späť do útočného pásma.

53:46

Domi nahadzoval puk na bránku súpera, ale Hart včas zasiahol a následne sa hokejisti Flyers oslobodzujú.

53:28

Montreal rozbieha svoju presilovku, musí ju jednoznačne využiť na strelenie kontaktného gólu.

53:18

Vylúčenie v tíme Philadelphia Flyers (Philippe Myers – 2 min., podrazenie).

52:51

Suzuki výborne potiahol puk do útočného pásma, svoju individuálnu akciu zakončil tvrdou strelou a Hart mal veru čo robiť, aby puk vyrazil do bezpečia!

52:20

52:05

Presilovka momentálne vedúceho celku sa čoskoro naplní, zostane zrejme nevyužitá.

51:36

Flyers sa držalo v útočnom pásme, ale neprišli ďalšie zakončenia. Montreal sa následne oslobodzuje.

50:43

Závar pred bránkou Montrealu, hneď viaceho hráčov sa tam snažilo o zakončenie, ale prišli tam dobré bloky súpera!

50:31

Philadelphia má k dispozícii presilovku, je to teda ideálna šanca definitívne rozhodnúť toto stretnutie.

50:20

50:20

Vylúčenie v tíme Montreal Canadiens (Victor Mete – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

49:36

Dlhšiu dobu sa teraz hra neprerušovala, ale nič zaujímavého sme nevidelu. Čas pre Montreal už ubieha rýchlejšie.

48:46

Defenzívy sú dnes veľmi pozorné na oboch stranách, viacmenej počas celej série, kedže v zápasoch veľa gólov až na jednu výnimku nepadá.

48:16

Opäť sledujeme rýchle útočné výpady na oboch stranách, ale stále v tretej tretine tu nebola vyložená gólová šanca.

47:24

Sledovali sme rýchly útočný výpad Canadiens, po ňom sa do zakončenia dostal Suzuki, ale Harta sa mu prekonať nepodarilo.

47:12

Teraz už Flyers zakombinovalo v útočnom pásme, ale nerezonovalo to do streleckého pokusu. Podstatné však pre hokejistov v bielych dresoch je, že držia hru čo najďalej od svojej bránky.

46:21

Vhadzovalo sa v obranom pásme Montrealu, ale Philadelphia sa tam následne nedokázala výraznejšie presadiť.

46:05

45:22

Zatiaľ čakáme v tretej tretine na výraznejšiu šancu či už na jednej alebo druhej strane. Dobre pracujú v tomto zápase defenzívy, zatiaľ to vyzerá, že veľa gólov už v tomto zápase nepadne.

44:49

Do útočného pásma sa snaží preniknúť Montreal, ale hokejistom v červených dresoch sa to vôbec nedarí. No, čas pre Canadiens sa bude krátiť čoraz rýchlejšie.

44:13

Philadelphia dlhšie kombinovalo po vyhratom buly v útočnom pásme, ale ďalšie prípadné zakončenia na Pricea už nevyprodukovala.

43:58

Price si teraz pripisuje ľahký zákrok, hra je prerušná a Flyers tak ešte získava buly v útočnom pásme.

43:37

O puk zabojoval Tatar, ale nedostal sa k nemu a opäť sledujeme kombináciu Philadelphie. Hokejisti v bielych dresoch sa nemusia nikam ponáhľať.

43:17

Philadelphia teraz zakombinovala v útočnom pásme, ale Voráčkove nahodenie nebolo úspešne a tak sa hra presúva na druhú stranu hracej plochy.

42:53

Dvakrát v krátkom slede musel zasahovať Hart, ale stále si brankár Flyers pohodlne drží čisté konto.

42:43

Krátky pobyt v útočnom pásme pre Flyers nič nepriniesol, takže už do útoku preniká Montreal. Hokejisti v červených dresoch musia jednoznačne častejšie útočiť.

42:06

Už sa pokračuje ďalej, Hägg je naštastie v poriadku. Pri puku sú práve jeho spoluhráči, ale nedarí sa im v prechode do útočného pásma.

41:26

Hra je teraz prerušená, Hägg dostal nepríjemný zásah pukom po strele od Weber to prilby. Hráč Flyers však vyzerá byť v poriadku, ale je určite otrasený.

41:13

Tretia tretina sa rozbieha trocha pomalšie, častejšie sa prerušuje hra. Flyers sa však nemusia nikam ponáhľať, stále je Philadelphia blízko k zisku mečbalu.

40:28

Na pozore sa teraz musel mať Price, ale jednoduché nahodenei už teraz dokázal pokryť a puk schoval vo svojej lapačke.

40:10

Posledná tretina tohto stretnutia je už v plnom prúde. Montreal musí doťahovať dvojgólový náskok súpera.

40:01

Začala sa tretia tretina.

Oba celky sú už spoločne s rozhocami zápasu späť na ľadovej ploche, posledná tretia tretina sa tak čoskoro začne!

Prostredná tretina tohto stretnutia je už minulosťou. Môžme konštatovať, že sme v nej videli podobný obraz hry ako aj v prvej tretine. Oba celky sa snažili hrať aktívne, zakladať útočné výpady, pribúdalo však už trošku viac streleckých pokusov. Aj v tejto tretine raz skórovala Philadelphia, keď Myers na jej konci prekvapil Priceho a puk po jeho nahodený skončil v sieti. Montreal Canadiens tak prehráva po dvoch tretinách 0:2 a v tretej tretine bude mať tento celok veľmi náročnú úlohu.

Tretia tretina sa začne približne o 22:52.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:32

Montreal ešte kombinuje v útočnom pásme, Kulak pálil od modrej čiary, Hart bol ale pozorný.

39:01

Prebieha posledná minúta druhej tretiny!

38:52

Sledovali sme zakončenie Pitlicka z otočky, ale Price bol pripravený a úspešným zákrokom hru prerušuje.

38:34

Navyše je teraz pri puku Philadelphia, ktorá sa v závere druhej tretiny nemusí nikam ponáhľať.

38:04

Montreal Canadiens prehráva o dva góly a blíži sa záver druhej tretiny. To je veľmi ťažká situácia pre hráčov v červených dresoch.

37:04

Philadelphia Flyers dáva gól!
Je tu druhý gól tohto stretnutia a postarala sa oň Philadelphia! Price nemôže mať zrejme čisté svedomie pri tomto góle, pretože PHILIPPE MYERS z pozície obrancu potiahol puk do útočného pásma a následne sa ho snažil nahodiť na bránku, jeho nahodenie bolo zrejme tečované a padlo za chrbát prekvapeného Pricea – 0:2!
Asistencia: Travis Konecny a Kevin Hayes.

36:42

Teraz sa vhadzovalo pred Hartom, ale Montreal je vyhnaný z útočného pásma. Už sa tam snaží preniknúť prvá formácia tohto tímu.

36:18

Už sa však puk presúva na hokejky Flyers. Ani hokejistom v bielych dresoch sa nedarí v prechode do útoku, hra trocha stráca svoje tempo.

35:42

Stále sa však momentálne prehrávajúcemu celku nedarí v prechode do útočného pásma. Uvidíme, čo nám prinesie ešte zvyšok druhej tretiny.

35:06

Philadelphia následne nepustila súpera do pásma, ale Montreal je aj naďalej pri puku a snaží sa niečo zaujímavé vymyslieť.

34:16

Po buly pálil od modrej čiary Petry, ale jeho tvrdá strela končí na tyčke! Hart mal teda veľké štastie, stále jeho celok vyhráva najtesnejším možným rozdielom.

34:10

Domiho nahodenie do útočného pásma nebolo úspešné, puk opúšťa hraciu plochu. Nasleduje reklamná prestávka.

33:46

Rýchle prečíslenie Flyers, Hayes sa predral cez obrancu súpera, ale jeho prihrávku pred bránku schoval pod svoju lapačku brankár Price.

33:14

Krátku dobu ešte Montreal ťažil z presilovkového tlaku, ale ani v tomto prípade na Harta nesmerovalo žiadne zakončenie.

33:00

Philadelphia Flyers hrá už v plnom počte.

32:27

Philadelphia zachytila zlú rozohrávku súpera a dokonca v oslabení vyrazilo Flyers do útoku. Montreal si však počínal vo svojom pásme úspešne.

31:50

Zatiaľ sa však hokejistom v červených dresoch nedarí usadiť v útočnom pásme, pre puk si musia až za svoju bránku.

31:10

Je tu prvá presilovka v tomto zápase pre Montreal. Ideálna príležitosť na vyrovnávajúci gól.

31:00

Vylúčenie v tíme Philadelphia Flyers (Scott Laughton – 2 min., podrazenie).

30:57

Na druhej strane mal prácu Price, ale mal dobrý výhľad a puk ukryl vo svojej výstroji, čím prerušil hru po Thompsonovom nahodení.

30:32

Montreal po buly ešte chvíľu operoval pred bránkou súpera, ale nepodarilo sa hokejistom v červených dresoch znova ohroziť Harta.

30:17

Rýchly prechod Montrealu do útočného pásma, následne sa do zakončenia dostal Ouellet, ale Hart bol pozorný a puk ukryl vo svojej výstroji. Nasleduje reklamná prestávka.

30:05

Dostávame sa do druhej časti prostrednej tretiny. Stále platí, že Philadelphia vyhráva po góle Raffla 1:0 a je zatiaľ bližie k víťazstvu v tomto zápase.

29:26

Po buly sa hra rýchlo presúva do pásma Flyers. Montreal však musí o puk bojovať po rohoch klziska.

29:03

Price mal veľmi dobrý výhľad a strelu od modrej čiary ukryl vo svojej lapačke, nasledovať bude reklamná prestávka.

28:14

Jednoduchší zákrok na druhej strane musel predviesť Hart, puk však vyrazil do bezpečia a ešte môže trvať menší nápor zo strany Montrealu.

27:42

Už dlhšiu dobu je Philadelphia usadená v útočnom pásme, ale nedarí sa hokejistom v bielych dresoch vyslať zakončenie na Price. Defenzíve Canadiens sa darí všetky strely blokovať.

26:58

Meteho strela spoza obrancov smerovala na Harta, ten mal však dobrý výhľad a vyrazil puk do bezpečia. Smerom dopredu už preniká Philadelphia.

26:19

Opäť sledujeme, ako sa hra rýchlo presúva z jednej strany na druhú, opäť je to však bez streleckých pokusov. Ani dnes tak zrejme gólové hody neuvidíme, ale ešte nepredbiehajme.

25:33

Práve Price musel teraz zasahovať, ale so slabou strelou z uhla od Voráčka nemal žiadne problémy a jeho spoluhráči sa už snažia o rýchly útočný výpad.

25:15

Zakázané uvoľnenie Canadiens, po dlhšej dobe je hra prerušená a hra sa presťahuje pred Priceho, ktorý už musel loviť puk zo svojej siete.

24:41

K puku sa dostal Petry, ktorý sa snažil prihrávať do otvoreného priestoru pred Hartovou bránou, ale nepodarilo sa mu to.

23:53

Následne sa ešte vhadzovalo pred brankárom Montrealu, ale pri puku sú už jeho spoluhráči a snažia sa o rozohrávku smerom dopredu.

23:41

Sledovali sme útočnú snahu Canadiens v pásme súpera, Gallagher z boku chcel dostať puk pred Priceho, ale ten si dal pozor a svojou hokejkou dostal puk do bezpečia.

22:12

Philadelphia zakombinovala v útočnom pásme, ale dlho hokejisti v bielych dresoch váhali čo s pukom až ho odovzdali na hokejky súpera.

21:37

Hra sa tak prelieva z jednej strany na druhú, ale v úvode druhej tretiny čakáme na prvý strelecký pokus, ktorý by smeroval medzi tri tyče.

21:11

Od úvodu druhej tretiny sa snažia oba celky pokračovať tam, kde skončili v prvej tretiny a to je hrať aktívny hokej a neustále zakladať útočné akcie.

20:36

Prvé prerušenie v druhej tretine, Gallagher sa snažil založiť útočnú akciu, ale je to ofsajd.

20:10

Druhá tretina tohto stretnutia je už v plnom prúde, k puku sa dostáva Philadelphia a už sa pokúša o prienik do útočného pásma.

20:01

Začala sa druhá tretina.

Oba celky sú už spoločne s rozhodcami zápasu späť na ľadovej ploche, druhá tretina sa tak čoskoro začne!

Úvodná tretina tohto zápasu je už minulosťou, napokon sme sa v nej dočkali jedného presného zásahu, keď sa v 7. minúte presdil Raffl a Philadelphia Flyers tak vyhráva 1:0! Hral sa vyrovnaný hokej z oboch strán, oba celky často útočili, ale nedarilo sa im vyslielať veľa striel na bránku súpera. Určite sme sa však nenudili, druhá tretina sa začne probližne o 22:00.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:01

Prebieha posledná minúta prvej tretiny!

18:46

Vyrovnanie na hokejke mal teraz Belzile! Z ideálnej pozície však bránku súpera netrafil!

18:24

Zatiaľ to teda vyzerá, že viacej gólov už neuvidíme v prvej tretine, aj keď Canadiens zvyšuje svoju aktivitu v útočnom pásme.

17:56

Pokus o rýchly útočný výpad Canadiens nevyšiel, je to len zakázané uvoľnenie. Buly v útočnom pásme Flyers.

17:22

Ten na rozdiel od svojho brankárskeho kolegu na druhej strane nemusel riešiť nič vážneho a zatiaľ ani nelovil puk zo svojej siete.

16:44

Hokejisti v červených dresoch sa snažia hrať teraz aktívnejšie, ale v útočnom pásme súpera sa im nedarí vyprodukovať zakončenie až na brankára Harta.

16:17

Montreal Canadiens prehráva aj naďalej o jeden gól a blíži sa záver prvej tretiny. Uvidíme, či do prestávky ešte uvidíme nejaký presný zásah.

15:48

Dlhšiu dobu sa hra neprerušovala a môžme konštatovať, že defenzívy na oboch stranách pracujú úspešne.

15:19

Hra sa v týchto chvíľach prelieva z jednej strany na druhú, ale stále nepribúda počet streleckých pokusov.

14:21

Na druhej strane sa potom zrodilo prečíslene 2 na 1, ale Price bol pripravený a tvrdú strelu od Farabeeho vyrazil do bezpečia!

14:10

Petry pálil na bránku súpera, puk sa odrazil pred úplne voľného Byrona, ale ten netrafil prádznu bránku! Toto bola veľká šanca pre Montreal na vyrovnanie!

13:42

Montreal Canadiens sa usadilo v útočnom pásme, ale hokejisti v červených dresoch majú problémy sa dostať do zakončenia.

13:26

Philadelphia vyhrala buly v útočnom pásme, následne prišlo aj zakončenie od modrej čiary, ale na bránku súpera neprešlo.

12:48

11:49

Môžme však konštatovať, že oba celky sa snažia hrať aktívne, ale strelecké pokusy moc nepribúdajú. Je to hlavne o pozorných defenzívach, až na to jedno stretnutie, v ktorom Montreal vyhral 5:0 veľa gólov v tejto sérii nepadá.

11:10

Sme už v druhej polovici úvodnej tretiny, Philadelphia Flyers vyhráva po Rafflovm góle. Uvidíme, čo nám ponúkne zvyšok prvej tretiny.

10:30

10:16

Zvyšok presilovky však momentálne vedúcemu celku nevychádza, zrejme ju už využiť nedokáže.

09:31

Závar pred bránkou Montrealu, k puku sa dostal Voráček a v dobrej pozícii skúšal poslať puk na voľného Couturiera, ale druhý menovaný bránu netrafil!

09:16

Philadelphia Flyers sa už presunula do útočného pásma, kde rozbieha svoj presilovkový kolotoč. Zatiaľ však Price zasahovať nemusel.

08:40

Je tu presilovka pre Flyers, teda ideálna šanca na navýšenie vedenia. Montreal sa tak krátko po inkasovanom góle musí brániť.

08:30

Vylúčenie v tíme Montreal Canadiens (Jesperi Kotkaniemi – 2 min., podrazenie).

07:46

Montreal sa už snaží čoraz viac prenikať do útočného pásma, ale defenzíva Flyers je pozorná a neche pripustiť žiadne rýchle vyrovnanie.

07:28

Na rade je teda Montreal, ktorý bude musieť doťahovať náskok súpera. Zatiaľ však v tomto play-off patrí, ak Flyers otvoria skóre, zápas vyhrajú.

06:32

Máme tu otvárací gól tohto stretnutia! Po buly sa Flyers usadilo v útočnom pásme, Voráček získal puk v rohu klziska a poslal ho na Couturiera, ktorý našiel skvelou prihrávkou voľného MICHAEL RAFFL a ten krásnou strelou švihom pod hornú časť bránky otvára stav stretnutia – 0:1!
Asistencia: Sean Couturier a Jakub Voráček.

06:15

Toto už bolo o niečo nebezpečnejšie zakončenie, ale Hayesov pokus Price schoval vo svojej výstroji a hra je prerušená. Po reklamnej prestávke sa bude vhadzovať v obranom pásme Canadiens.

05:32

Evidujeme druhý strelecký pokus v tomto zápase, ale Price nemal žiadne problémy so zakončením od Pitlicka, ktorý to skúsil z väčšej vzdialenosti.

04:39

Oba celky sa aj naďalej snažia hrať aktívne, ale nedarí sa im vyprodukovať zakončenie na bránku. Tempo je pomerne vysoké, ale absentujú nám strelecké pokusy.

04:13

Philadelphia sa natlačila pred bránku súpera, ale nikto z hokejistov v bielych dresoch nedokázal získať puk na hokejku a ohroziť tak súperovho brankára.

03:48

Hra je prerušená, vhadzovať sa bude v strednom pásme. Zatiaľ evidujeme len jedno zakončenie na bránku, Price si však pripísal úspešný zákrok.

03:28

Philadelphia Flyers získala puk za Priceho bránou, ale následná prihrávka nebola úspešná a potom nepochodil v útoku ani Montreal.

02:46

Dlhšiu dobu je to však bez zakončenia na bránku, musíme pochváliť hlavne defenzívy, ktoré pracujú úspešne.

02:10

Postupne sa nám striedajú rýchle útočné výpady z oboch strán, oba celky sa už snažia hrať aktívne. Snáď čoskoro uvidíme aj niečo zaujímavejšie.

01:49

Flyers je stále usadené v útočnom pásme, defenzíva súpera má čo robiť, aby nepripustila nebezpečenstvo pred svojou bránou.

01:31

Od modrej čiare napriahol k tvrdej strele po presnej prihrávke Hägg, ale brankár Price bol úspešný a hra je prerušená. Flyers získava buly v útočnom pásme.

01:15

Montreal sa ihneď presúva do útočného pásma. Práve hokejisti tohto celku dnes potrebujú vyhrať, aby vyrovnali stav série.

00:10

Prvá tretina v Toronte sa už naplno rozbehla, pri puku je momentálne Canadiens a začína svoj prípadný útok spoza svojej brány.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.

Dozneli štátne hymny, za chvíľu bude vhodené úvodné buly. Prajem príjemný športový zážitok!

Obe mužstvá sú už spoločne s rozhodcami zápasu prítomné na ľadovej ploche, prvá tretina sa tak čoskoro začne!

Úvodné zostavy:

Montreal Canadiens: Price (Ch. Lindgren) – Chiarot, S. Weber ©, Kulak, Petry, Mete, Ouellet – Tatar, Danault, Gallagher – Drouin, Suzuki, Domi – Lehkonen, Kotkaniemi, Byron – Belzile, Evans, Armia

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Provorov, Niskanen, Sanheim, P. Myers, Hägg, Braun – Giroux ©, Couturier, Voráček – Laughton, K. Hayes, Konecny – M. Raffl, N. Thompson, Pitlick – Farabee, D. Grant, Bunnaman

Rozhodca: McCauley, L'Ecuyer – Pancich, Amell

V prvej útočnej formácii Montrealu Canadiens nastúpi slovenský reprezentant Tomáš Tatar, ktorý má v play-off zatiaľ na svojom konte 2 góly a tak mu budeme držať palce, aby dnes túto štatistiku rozšíril.

Prajem príjemný športový neskorý večer všetkým fanúšikom hokeja a obzvlašť NHL. Scotiabank Arena dnes bude hostiť štvrté stretnutie vo štvrťfinále Východnej konferencie medzi Montreal Canadiens a Philadelphia Flyers. Vo vedení je Philadelphia 2:1 a tak uvidíme, či si Flyers dokázžu vybojovať mečbal, alebo sa stav série opäť vyrovná.

Vítam všetkých priaznivcov hokeja pri sledovaní tohto online textového prenosu. V ňom sa spoločne zameriame na stretnutie, v ktorom proti sebe nastúpia mužstvá Montreal Canadiens a Philadelphia Flyers. Zápas a tak aj tento prenos sa začína o 21:00.

Po prestávke spôsobenou pandémiou koronavírusu sa už konečne dočkali aj fanúšikovia hokeja a obzvlášť NHL. V upravenom formáte sa odohrala kvalifikácia o play-off a po nej sme sa už presunuli do vyraďovacej časti.

Jednou z dvojičiek vo štvrťfinále V. konferencie je Philadelphia Flyers a Montreal Canadiens. Doposiaľ sa už stihli odohrať tri zápasy a po nich je vo vedení 2:1 Philadelphia. V prvom zápase vyhralo Flyers 2:1, potom Montreal dominoval 5:0 a v poslednom stretnutí zvíťazila Philadelphia futbalovým výsledkom 1:0, čím sa ujala vedenia v tejto sérii.

Ako dopadne štvrté stretnutie? Vybojuje si Philadelphia Flyers mečbal, alebo Montreal Canadiens vyrovná stav série? Sledujte náš online prenos!

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 21:00.