0 : 5
(0:2, 0:2, 0:1)
Montreal Canadiens
Naposledy zmenené pred 4 rokmi

V poslednej tretine padol ešte jeden gól, postaral sa oň svojim druhým presným zásahom v tomto zápase Kotkaniemi a tak Montreal zvíťazil vysoko 5:0 a vyrovnal stav štvrťfinálovej série s Philadelphiou Flyers na 1:1!

Slovenský reprezentant Tomáš Tatar strelil v tomto zápase dva góly! Aj touto cestou mu gratulujeme, má tak veľkú zásluhu na víťazstve svojho celku.

Ďakujem vám za pozornosť a prajem už dobrú noc!

59:40

Domáci v plnom počte.

58:26

Montreal Canadiens ešte hrá klasickú presilovku o jedného hráča, ale nedarí sa hosťujúcemu celku udržať sa v útočnom pásme.

58:01

Boli ohlásené posledné dve minúty tretej tretiny!

57:23

Montreal Canadiens sa však darí držať v tomto zápase čisté konto, čoskoro sa na ľad vráti Tomáš Tatar.

57:45

Hostia v plnom počte.

57:40

Vylúčenie v tíme Philadelphia Flyers (Nicolas Aube-Kubel – 2 min., sekanie).

56:21

Philadelphia Flyers už hrá klasickú presilovku o jedného hráča. Snaží sa ju využiť na strelenie aspoň čestného zásahu v tomto druhom štvrťfinále.

56:12

Flyers sa usadilo v útočnom pásme, ale defenzíva súpera odolavá a Price si pripísal ďalší úspešný zákrok.

55:55

Po vylúčení slovenského reprezentanta získavajú domáci zaujímavú skrátenú presilovku 4 na 3!

55:45

Vylúčenie v tíme Montreal Canadiens (Tomáš Tatar – 2 min., hákovanie).

55:10

Hra sa síce prelieva z jednej strany na druhú, ale je to bez výraznejšej šance.

54:31

Sledujeme hru 4 na 4. Uvidíme, či ponúkne niečo zaujímavé, chcelo by to ešte v záverečnej časti zápasu nejaké to oživenie.

54:21

Vylúčenie v tíme Philadelphia Flyers (Nate Thompson – 2 min., hrubosť).
Vylúčenie v tíme Montreal Canadiens (Xavier Ouellet – 2 min., hrubosť).

54:10

Dlhšiu dobu sme nič zaujímavého na ľadovej ploche nevideli. Určite má dôvod na radosť aj slovenský fanúšik, Tomáš Tatar sa dnes dvakrát zapísal do streleckej listiny.

53:06

Philadelphia Flyers by určite rada v tomto zápase strelila aspoň jeden gól a pripravila tak Price o čisté konto. Montreal však dnes hrá výborne oboma smermi.

52:35

O všetkom je už rozhodnuté, Canadiens vyrovná tento stav série. Uvidíme, či sa dočkáme do konca stretnutia ešte presného zásahu.

51:34

Toto stretnutie však nedohrá Konečný! Domáci hokejista bol tvrdo zasiahnutý pukom do nohy a za pomoci jedného z rozhdocov dokráčal k striedačkám a smeruje do šatní.

51:34

Nasleduje reklamná prestávka.

50:35

Montreal Canadiens dáva gól!
Hosťujúci celok napokon využíva túto presilovku a navyšuje svoje vedenie na päť gólov! Druhýkrát do streleckej listiny sa v tomto zápase zapisuje aj JESPERI KOTKANIEMI, ke´d si po skrumáži prebral puk a bezpečne ho dopravil do siete – 0:5!
Asistencia: Max Domi a Victor Mete.

49:27

Montreal Canadiens získava presilovku a tak aj šancu na prípadné navýšenie svojho pohodlného vedenia.

49:17

Vylúčenie v tíme Philadelphia Flyers (Derek Grant – 2 min., nedovolené bránenie).

48:46

Po krátkej prestávke pokračuje dianie v poslednej tretine. Čoskoro sa presunieme do jej druhej polovice.

48:14

47:29

Hostia teraz pohodlne držia puk na svojich hokejkách a nikam sa neponáhľajú. Ešte potrebujú pohodlne zvládnuť tretiu tretinu.

46:48

Montreal Canadiens hrá v plnom počte.

46:02

Mohol sa zrodiť gól v oslabení! Hayes mal najprv šancu na svojej hokejke, ale gól nedal. Následne ostala bránka hostí opustená a puk tam chcel dopraviť Sanheim, na bránkovej čiare však zachraňuje Weber.

45:36

Montrealu sa však v tejto presilovke vôbec nedarí a súper odhadzuje puky do bezpečia.

45:05

Philadelphia Flyers čelí teraz oslabeniu a súpera sa s pokuom ihneď presúva do útočného pásma.

44:48

Vylúčenie v tíme Philadelphia Flyers (Travis Konecny – 2 min., krosček).

44:43

Momentálne nič zaujímavého nesledujeme, oba celky sa snažia zakladať útoky, ale je to bez želaného efektu.

43:25

Konštrukcia bránky zachránila domáci celok od piateho gólu! Armia po výbornej prihrávke poslal svoju tvrdú strelu len do tyčky!

43:10

Krátko potom zaútočili aj hostia, ale takto vyloženú šancu na skórovanie nemali. Mrzieť ich to určite nemrzí, podstatné pre nich je, dotiahnúť tento zápas do víťazného konca.

42:22

Teraz však bolo nebezpečnetsvo pred hosťujúcou bránkou! Najprv pálil tvrdo Gostisbehere, ale trafil len zadný mantinel. Potom sa k puku dostal Grant a chcel ho poslať do odkrytej časti bránky, ale Price zabránil gólu krásnym zákrokom!

41:23

Presilovku domáci celok nevyužil a aj naďalej v tomto zápase ešte neskóroval. S najväčšou pravdepodobnosťou sa hrá už len o konečnú podobu skóre.

41:11

40:56

Domáci hokejisti sú stále pri puku, ale nedarí sa im v prechode do útoku. Montreal vysoko atakuje súpera.

40:10

Naplno sa nám už rozbehla posledná tretia tretina. V jej úvode ešte Philadelphia Flyers, ktorá je momentálne pri puku bude pokračovať v presilovke.

40:01

Oba celky sú už spoločne s rozhodcami zápasu späť na ľadovej ploche, posledná tretia tretina sa tak čoskoro začne!

Aj prostredná tretina vo Fargo Center ponúkla dva presné zásahy. V podstate sa opakoval scenár z prvej tretiny, keď sa v úvode opäť presadil slovenský reprezentant Tomáš Tatar a to počas presilovej hry. Na svojom konte má už dva góly a určite by sme si želali, aby aspoň jeden ešte pridal. K Tatarovi sa potom do streleckej listiny zapísal v závere druhej tretiny aj Armia a Montreal Canadiens vyhrávajú po dvoch tretinách 4:0!

Uvidíme, čo nám ponúkne posledná tretia tretina tohto stretnutia, ktorá sa začne približne o 23:01.

40:00

39:11

Vylúčenie v tíme Montreal Canadiens (Max Domi – 2 min., nedovolené bránenie).

39:01

Prebieha posledná minúta druhej tretiny.

38:10

V bránke domáceho celku došlo k zrejme pochopiteľnej výmene. Sme v závere druhej tretiny a Philadelphia Flyers dnes proste na svojho súpera nestačí.

37:57

Striedanie v tíme Philadelphia Flyers: z ihriska odchádza Carter Hart, prichádza Brian Elliott.

37:57

Tak o osude tohto druhého štvrťfinálového stretnutia sa zdá byť pomaly rozhodnuté! Montreal Canadiens teraz výborne zahralo pred bránkou súpera, JOEL ARMIA sa dostal k puku a šikovným spôsobom ho dopravil za Hartov chrbát tak, že ho v podstate napálil do Gostisbehera a od neho sa neštastne puk dostáva do siete – 0:4!
Asistencie: Alex Belzile a Jake Evans.

37:26

Postupne sa bojuje o puky po rohoch klziska. Toto určite viacej vyhovuje Montrealu, ktorý sa nemá kam ponáhľať.

36:37

Dlhšiu dobu sa však už nehralo v útočnom pásme domácich, hostia už zrejme budú chcieť do druhej prestávky hlavne udržať svoje pohodlné vedenie.

35:28

Hosťujúci celok však všetko zatiaľ zvládla a nepúšťa súpera do vyložených šancí, z ktorých by mohol skórovať.

35:06

Po ďalšej reklamnej prestávke pokračuje dianie v prostrednej tretine ďalej. Môžme konštatovať, že aktívnejší je v posledných chvíľach domáci celok, ale nedarí sa mu v koncovke.

34:50

K puku sa dostal Riemsdyk, následne si vylepšil palebnú pozícu, ale jeho strela švihom končí vo výstroji brankára Priceho. Pred bránkou Canadiens doško k menšej potyčke, rozhodcovia však ihneď skrotili vášne hráčov.

33:42

Veru ťažke chvíľe teraz hostia museli ustáť, čo však zvládli a nijak o svoje pohodlné vedenie nepriši. Pomaly sa presúvame do záverečnej časti drhej tretiny.

33:10

Flyers pokračovali vo svojom tlaku aj naďalej, opäť prišlo zakončenie od modrej čiary a pred bránou sa snažil puk upratať do siete Laughton, čo sa mu však nepodarilo!

32:46

Menší nápor zo strany domácich hokejistov ešte pokračoval, ale tvrdé zakončenie od modrej čiary skončilo len na zadnom mantinely.

32:28

Philadelphia Flyers teraz dlhšiu dobu kombinovala v útočnom pásme, ale nedostala sa k zakončeniu na Price. Brankár Montrealu si tak stále pohodlne drží čisté konto.

31:15

Pokračuje sa ďalej, zatiaľ je to pri hre 4 na 4 vyrovnané na oboch stranách a bez zaujímavých príležitostí.

30:53

30:05

Momentálne sa presúvame do druhej polovicu prostrednej tretiny a sledujeme hru 4 na 4. Uvidíme, či viacej priestoru na ľade ponúkne niečo zaujímavé.

29:49

Vylúčenie v tíme Philadelphia Flyers (Jakub Voráček – 2 min., držanie hokejky).
Vylúčenie v tíme Montreal Canadiens (Artturi Lehkonen – 2 min., držanie hokejky).

29:43

Sledovali sme ojedinelý útok zo strany domáceho tímu, nahodenie od Sanheima končí v Prieceho lapačke. Hra je teda prerušená, nasledovať bude buly v obranom pásme Montrealu.

29:15

Po krátkej pauze už pokračuje dianie v druhej tretine ďalej. Montreal stále drží pohodlné vedenie o tri góly a zatiaľ to teda vyzerá, že dokáže stav série vyrovnať.

28:31

27:22

Postupune sa však domáci celok prebúdza, ale strela od Granta nenarobila Pricemu žiadne problémy. Montreal je ale aj naďalej lepší.

26:46

Philadelphia Flyers napokon nevyužila veľkú príležitosť, že hrala presilovku päť na tri a stále domáci nestralili v tomto zápase gól.

26:21

26:10

Ešte pokračuje skrátená presilovka domáceho celku, Canadiesn však zvládlo veľmi náročné chvíle pred svojou bránou.

25:59

Montreal Canadiens hrá so štyrmi hráčmi!

25:18

A gólovo sa nepresadil ani Provorov, brankár Price bol znova úspešný a podržal svoj celok spoľahlivým zákrom, čím si drží aj šancu na čisté konto.

24:55

K strele sa dostal Voráček, ale Price sa stihol premiestniť a vyraziť puk do bezpečia. Flyers ešte operuje v útočnom pásme súpera.

24:25

Je tu krátka presilovka 5 na 3 v prospech domáceho celku! Ak ešte Flyers chcú s týmto zápasom niečo spraviť, musia streliť za takejto situácie gól.

24:21

Vylúčenie v tíme Montreal Canadiens (Artturi Lehkonen – 2 min., hrubosť).

24:10

Prichádza však presilovka pre domáci celok, to môže byť psychická vzpruha. Uvidíme, či prinesie nejaký zaujímavý moment.

23:59

Vylúčenie v tíme Montreal Canadiens (Jonathan Drouin – 2 min., sekanie).

23:41

Philadelphia Flyers je aj naďalej pod tlakom a dnes to teda vyzerá, že doma zápas stratí. Ale, ešte nepredbiehajme.

22:25

Slovenský reprezentant strelil v tomto zápse dva góly a Montreal vyhráva už rozdielom triedy. Ak to pôjde takto ďalej, možno ešte od Tomáša nejaký ten gólik uvidíme.

21:25

Opäť je tu fantastický vstup Canadiens do tretiny! Hostia sa usadili počas presilovky v útočnom pásme, k odrazenému puku sa dostal TOMÁŠ TATAR a jeho parádna strela švihom z medzikružia končí v sieti – 0:3!
Asistencia: Victor Mete a Max Domi.

20:10

Montreal Canadiens pokračuje v presilovku z prvej tretiny. Okamžite sa hostia presúvajú do útočného pásma.

20:01

Oba celky sú už spoločne s rozhodcami zápasu späť na ľadovej ploche, druhá tretina sa tak čoskoro začne!

Úvodná tretina vo Fargo Center je už minulosťou. Montreal mal do zápasu skvelý vstup, keď už v 2. minúty sa zapísal aj na našu radosť Tomáš Tatar. V 13. minúte navyšoval vedenie hostí Kotkaniemi a tak Canadiens vyhráva po prvej tretine 2:0! Philadelphia toho veľa neukázala, troška sa pozbierala až v závere prvej tretiny.

Uvidíme, čo nám ponúkne druhá tretina, ktorá sa začne približne o 22:02.

20:00

19:53

Vylúčenie v tíme Philadelphia Flyers (Shayne Gostisbehere – 2 min., držanie).

19:46

Je to zakázané uvoľnenie od Canadiens, ešte tu tak bude v útočnom pásme Flyers.

19:01

Prebieha posledná minúta prvej tretiny.

18:21

Hosťujúci Gallagher je v prvej tretine veľmi aktívny, opäť zamestnal Harta. Brankár domácich si ale v tomto prípade pripisuje ďalší presný zákrok.

17:39

Pomaly tu bude záver prvej tretiny. Dočkáme sa do prestávky ešte presného zásahu?

16:52

16:46

Prvá veľká šanca v tomto zápase pre Flyers! Postarala sa o to dvojica Sean Couturier a Voráček, ale ani jeden z nich puk do siete nedostal, ostal ležať pri betóne brankára Priceho.

16:26

Domáci hokejisti sa však v tomto zápase stále len hľadajú. Ešte je však času dosť, ale situáciu majú dosť komplikovanú.

15:54

Philadelphia Flyers hrá v plnom počte, začína sa ich krátka presilovka.

15:45

Dianie v prvej tretine po krátkej prestávke pokračuje ďalej. Stále sú sily na ľadovej ploche vyrovnané, potom bude nasledovať sktrátená presilovka Flyers.

15:12

15:05

Sily na ľadovej ploche sa teda vyrovnali. Uvidíme, aký obraz hry to ponúkne, je tu viacej otvoreného priestoru.

14:52

14:05

Je tu druhá presilovka pre hostí v tomto zápase. To je ďalšia šanca na strelenie gólu.

13:54

Vylúčenie v tíme Philadelphia Flyers (2 min. – príliš veľa hráčov na ľade).

13:02

Hostia sú tak vo vedení o dva góly a to ešte prvá tretina nekončí. Ak to takto pojde ďalej, môže to byť debakel pre Flyers.

12:36

Je tu logické vyústenie toho, čo sme v posledných chvíľach sledovali na ľadovej ploche. Najprv sa pred bránkou súpera dostal do zakončenia Drouin, potom sa k odrazenému puku dostal JESPERI KOTKANIEMI a úspešne ho dopravil do siete – 0:2!
Asistencie: Jonathan Drouin a Max Domi.

12:12

11:48

Škoda tejto situácie pre Montreal. Byron ťahal prečíslenie svojho celku, ale nedokázal v rozhodujúcej chvíli vyprodukovať presnú prihrávku.

10:49

Hart sa musel mať opäť na pozore! Tentokrát čelil nepríjemnému pokusu z hokejky Armiu, ale svoju vyrážačku vytasil včas a puk dostáva do bezpečia.

10:06

Philadelphia Flyers opäť čelí veľkému tlaku zo strany súpera. Montreal tak stále skúša navýšiť svoje tesné vedenie, mal už na to pár zaujímavách príležitostí.

09:51

Ďalšia veľká šanca pre Montreal! Domáci teraz chybovali pri rozohrávke puku za vlastnou bránkou, následne sa do strely poriadne oprel Suzuki, ale bránku súpera netrafil.

08:10

O slovo sa teraz prihlásila aj štvrtá formácia Montrealu, ale zakončenie od Belzileho na bránku súpera neprešlo, bola tam obraná teč od obrancu Flyers.

07:26

Keď sa pozrieme na štatistiky, tak Hart už čelil šiestim streleckým pokusom súpera. Price si zatiaľ na puk v prvej tretine nesiahol.

06:36

Sledovali sme ojedinelý rýchly útok Flyers, ale napokon len došlo k odovzdaniu puku na súperove hokejky. Montreal je znova aktívnym celkom a snaží sa o prienik do pásma súpera.

05:41

Hra sa teraz prerušila a to po presnom zákroku Harta, keď dokázal zastaviť strelecký pokus od Ouelletu. Philadelphia bude čeliť buly vo vlastnom obranom pásme.

05:15

Domáci oslabenie zvládli, ale stále sa poriadne do zápasu nedostali. Montreal pokračuje vo svojej aktivite a che pridať aj druhý gól.

04:51

Philadelphia Flyers hrá v plnom počte.

04:00

Canadiens sa opäť usadilo v pásme a svoju druhú strelu v tomto zápase na bránku súpera poslal Tatar. Ani on však nemieril presne.

03:46

Hostia rozbehli kombináciu v útočnom pásme, ale puk stratili a do brejku išiel Hayes. Podarilo sa mu v oslabení aj zakončiť, ale mieril nepresne.

03:01

Montreal získal presilovku a tým svoj tlak môže len navýšiť. Uvidíme, ako toto oslabenie ustojí Philadelphia, ktorá sa ešte poriadne do zápasu ani nedostala.

02:51

Vylúčenie v tíme Philadelphia Flyers (Nate Thompson – 2 min., sekanie).

01:40

Veľa nechýbalo a Montreal mohol navýšiť svoje vedenie! Hostia sa natlačili pred bránku súpera, najprv sme sledovali strelu od Domiho, potom sa k dorážke dostal aj Gallagher! Brankár Hart však puk za svoj chrbát v tomto prípade nepustil.

01:02

Na úvodný gól v Scotiabank Arena sme nemuseli dlho čakať! Montreal sa dostal k puku vo vlastnom pásme, Gallagher s pukom na hokejke sa natlačil pred Harta, ktorý jeho zakočenie vyrazil len pred TOMÁŠA TATARA a slovenský hokejista otvára skóre stretnutia – 0:1!
Asistencia: Brendan Gallagher, Nick Suzuki.

00:10

Prvá tretina je už v plnom prúde, buly vyhrala Philadelphia Flyers, ktorá dnes nastupuje v oranžových dresoch, hráči Montrealu v bielych.

00:01

Oba celky sú už spoločne s rozhodcami zápasu prítomné na ľadovej ploche, prvá tretina sa tak čoskoro začne, prajem príjemný športový zážitok!

Prajem príjemný športový večer všetkým fanúšikom hokeja a obzvlášť NHL. Aj dnes pokračujú vyroďovacie súboje a vo Východnej konferencii sa odohrá druhé štvrťfinálové stretnutie medzi Philadelphiou Flyers a Montrealom Canadiens. Toto stretnutie bude mať aj slovenkú účasť, v prvej útočnej formácii Canadiens nastupuje náš reprezentant Tomáš Tatar. Zatiaľ si prizrite zostavy oboch celkov, tesne pred úvodným buly sa opäť prihlásime.

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Niskanen, Provorov, P. Myers, Sanheim, Braun, Gostisbehere – Farabee, Couturier (A), Giroux © – Konecny, K. Hayes, Laughton – Aube-Kubel, D. Grant, Voráček (A) – Pitlick, N. Thompson, J. van Riemsdyk

Montreal Canadiens: Price (Ch. Lindgren) – S. Weber ©, Chiarot, Petry, Kulak, Ouellet, Mete – Gallagher (A), Suzuki, Tatar – Armia, Kotkaniemi, Drouin – Byron (A), Danault, Lehkonen – Weise, Domi, Belzile

Rozhodca: Dwyer, Hebert – Barton, Berg

Vítam všetkých priaznivcov hokeja pri sledovaní tohto online textového prenosu. V ňom sa spoločne zameriame na stretnutie, v ktorom proti sebe nastúpia mužstváPhiladelphia Flyers a Montreal Canadiens. Zápas a tak aj tento prenos sa začína o 21:00.

Po prestávke spôsobenou pandémiou koronavírusu sa už konečne dočkali aj fanúšikovia hokeja a obzvlášť NHL. V upravenom formáte sa odohrala kvalifikácia o play-off a po nej sme sa už presunuli do vyraďovacej časti.

Jednou z dvojičiek vo štvrťfinále V. konferencie je Philadelphia Flyers a Montreal Canadiens. Prvé stretnutie sa už stihlo odohrať a napokon v ňom uspela Philadelphia, keď vyhrala na svojom ľade 2:1. V prvej formácii Canadiens nastúpil aj slovenský reprezentant Tomáš Tatar, ktorý odohral 13 minút bez strely na bránku.

Ako dopadne druhé stretnutie? Sledujte náš online prenos!

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 21:00.