5 : 3
(2:2, 2:0, 1:1)
HK Dukla Ingema Michalovce
Naposledy zmenené pred 4 rokmi

S konštatovaním, že Nitra na domácom ľade porazila Michalovce 5:3 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám pekný zvyšok nedele. Dočítania priatelia.

59:33

Domáci hokejisti držia puk na svojich hokejkách a kontrolujú tak záver zápasu.

59:01

Začala sa posledná minúta riadneho hracieho času.

58:50

Domáci kombinujú v útočnom pásme, puk napokon končí v moci Adama Trenčana.

58:33

Nitrania skvele napádajú hostí pri rozohrávke a tí majú obrovský problém dostať sa aspoň do stredného pásma.

58:22

Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (2 min. – príliš veľa hráčov na ľade).

58:01

Začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času.

57:31

Hra sa po zakázanom uvoľnení opäť sťahuje pred Adama Trenčana.

56:47

Zakázané uvoľnenie v podaní hostí, Matej Giľák sa však veľmi hnevá na verdikt rozhodcov.

56:33

Daniel Hančák pálil od modrej čiary, puk mu však nesadol na čepeľ hokejky.

56:04

Domáci vyhadzujú puk zo stredného pásma za Trenčanovu bránku.

55:46

Hostia sa nadýchli k mohutnému tlaku, Nitra sa už sústredí na obranu.

55:01

Začalo sa posledných 5 minút riadneho hracieho času, Nitra vedie pod Zoborom nad Michalovcami 5:3.

53:49

Dukla Michalovce dala gól!
Gól hostí napokon platí a je pripísaný DANIELOVI HANČÁKOVI, hoci situácia pred domácom bránkou bola pomerne neprehľadná. Bez asistencií.

53:49

Michalovce dali gól, ale ten ešte musí potvrdiť videorozhodca!

51:48

Nitra stále v kombinácii v strede poľa, Adam Trenčan počas tejto presilovky Nitry ešte nemusel zasahovať.

51:14

Domáci síce hrajú presilovú hru, zatiaľ sa im však nedarí usadiť sa v útočnom pásme.

50:42

Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Mašlonka – 2 min., hákovanie).

50:20

Dnešné stretnutie sleduje 1984 divákov.

50:01

Polovica tretej tretiny je za nami, Nitra na domácom ľade vedie nad Michalovcami už 5:2 a dovolím si povedať, že pod Zoborom je o výsledku rozhodnuté.

49:22

Rýchly útok domácich do otvorenej obrany Michaloviec, strela Karola Csányiho však nenašla svoj cieľ.

48:56

V Nitre máme reklamnú prestávku, tréner hostí rázne rozdáva pokyny svojim hráčom.

48:33

Michalovce sa snažia, ale Nagy je dnes proste skvelý. Po ľavej strane Phillips našiel Lalancettea, ktorému však brankár Nitry skvelým zákrokom pokazil gólovú radosť!

47:58

Hra sa prelieva zo strany na stranu, domáci fanúšikovia už oslavujú výhru svojho tímu, hoci do konca zápasu je ešte pomerne dosť veľa času.

47:19

Hosťom sa kráti čas na zvrat v dnešnom zápase, majú to však veľmi ťažké, pretože Nitra už hrá vo veľkej pohode.

46:21

Hostia ešte kombinujú v útočnom pásme, Lukáš Hvila sa však ku dorážke po strele od modrej čiary nedostal.

45:44

Hostia sa zo všetkých síl snažia o tretí gól, v bránke Nitry je však mimoriadne pozorný Adam Nagy, ktorý je dnes po vystriedaní Burgarta jednoznačne oporou svojho tímu.

45:01

Máme za sebou úvodných 5 minút tretej tretiny, Nitra na domácom ľade vedie nad Michalovcami už 5:2.

44:35

Hostia v šanci, Andreas Štrauch ale bekhendovou strelou recept na Nagya nenašiel.

43:59

Striedanie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce: z ihriska odchádza Surák, prichádza Trenčan.

43:59

Nitra dala gól!
Krásna akcia domácich, prihrávku z ľavej strany dostal JUDD BLACKWATER a z prvej prestrelil nešťastného Suráka v bránke hostí. Asistencie: Kenney Morrison.

43:31

Domáci hokejisti v týchto momentoch kombinujú v útočnom pásme, nedarí sa im však ohroziť bránku Michaloviec.

42:55

Judd Blackwater sa dostal do otvorenej obrany hostí, bekhendom síce prekonal Suráka, ale jeden z obrancov Michaloviec dokázal puk odpáliť z bránkovej čiary!

42:21

Michalovce sa snažia vysoko napádať rozohrávku hostí, ale otvárajú tak priestor vo vlastnej obrane.

41:44

Samuel Buček sa predieral do zakončenia, spadol však a Suráka tak neohrozil.

41:01

Oba tímy striedajú svoje formácie na ľadovej ploche, dopredu pôjdu hostia.

40:20

Domáci v plnom počte.

40:01

Po druhej tretine vedie Nitra nad Michalovcami 4:2. Tretia tretina sa začne približne o 17:50.

40:00

39:31

Po strele Mašlonku skvelým zákrokom podržal svoj tím Adam Nagy!

39:22

Líšky z Michaloviec stále kombinujú v útočnom pásme.

39:01

Začala sa posledná minúta druhej tretiny.

38:40

Hostia kombinujú v útočnom pásme.

38:20

Vylúčenie v tíme HK Nitra (Mezei – 2 min., držanie hokejky).

38:01

Začali sa posledné dve minúty druhej tretiny.

37:26

Ďalšia strela hostí z hokejky Lukáša Hvilu, Adam Nagy bol opäť na svojom mieste.

37:01

Chyba Pupáka na obrannej modrej čiary, Jakub Linet z otočky hľadal Štraucha, ale puk končí v lapačka Adama Nagya.

36:31

Delovka hostí od modrej čiary, Nagy puk videl a bez problémov ho vyrazil.

36:03

Michalovca sa snažia dostať do útočného pásma, Nitra skvele prehusťuje stredné pásmo.

35:36

Hostia sa síce snažia s výsledkom niečo urobiť, nedarí sa im však vážnejšie ohroziť Adama Nagya v domácej bránke.

35:01

Začalo sa posledných 5 minút druhej tretiny, Nitra už vedie nad Michalovcami 4:2.

34:27

Nuž a domáci po prvý raz v zápase vedú o dva góly, pretože po strele Kubku od modrej čiary Surák nedokázal puk udržať vo svojej moci, hodil sa po ňom rybičkou, ale JAKUB MINÁRIK bol rýchlejší a dorazil ho do prázdnej bránky hostí! Asistencie: Branislav Kubka.

33:56

Samuel Buček sa predieral s pukom po pravej strane, ku strele na Surákovu bránku sa však nedostal.

33:14

V Nitre máme reklamnú prestávku a tá príde vhod najmä hráčom z východu Slovenska, pretože tí sú v druhej tretiny pod obrovským tlakom Nitry.

32:55

Obrovská šanca Nitry, Scheidl však puk do siete hostí nedostal, hoci Surák bol dezorientovaný a vôbec nevedel kde je puk.

32:33

Domáci fanúšikovia stále ženú svoj tím dopredu, v druhej časti zápasu sú domáci lepším tímom.

32:03

31:29

Domáci znovu v kombinácii v útočnom pásme, strela Csányiho si cestu do siete nenašla. Následne sa do puku oprel Yellow Horn, ale minul Surákovu bránku.

30:59

Morrison na útočnej modrej čiare príliš špekuloval, Galamboš mu vypichol puk a poslal ho aspoň do stredného pásma.

30:33

Domáci kombinujú v útočnom pásme, prihrávka Yellow Horna však bola tečovaná.

30:01

V polovici zápasu vedie Nitra na domácom ľade nad Michalovcami 3:2 a hrá ďalšiu presilovú hru.

30:01

Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Śtrauch – 2 min., držanie).

29:57

Útočná akcia domácich zastavená pre postavenie mimo hru.

29:23

Eduard Šimun pálil dvakrát v tesnom slede za sebou, ani jedna jeho strela však Nagya v domácej bránke nevystrašila.

28:44

Korhonen pálil od modrej čiary a tesne minul ľavú tyč domácej bránky.

28:19

Lalancette sa oprel do strely, ale neuspel a k dorážke sa následne nedostal žiaden z jeho spoluhráčov.

27:55

O puk sa vedie tvrdá bitka pri ľavom mantineli, získali ho hostia a rútia sa dopredu.

27:11

Útočná akcia hostí je zastavená pre postavenie mimo hru.

26:33

Obrovská šanca pre Nitru, Erik Čaládi však v zakončení pred Surákom nepochodil, brankár hostí podržal svoj tím!

25:45

Domáci hokejisti sú pri chuti a na Surákovu bránku sa valí útok za útokom.

25:01

Máme za sebou úvodných 5 minút druhej tretiny, Nitra už vedie nad Michalovcami 3:2.

24:54

Lalancette zabojoval o puk pri mantineli proti Pupákovi, hostia však Nagya nedokázali ohroziť.

24:15

Michalovce stiahli puk za svoju bránku a striedajú svoju formáciu na ľadovej ploche.

23:44

Nitra je takpovediac v laufe a hostia budú mať čo robiť ak chcú zvrátiť vývoj zápasu.

23:07

Domáci po siedmych sekundách využíva presilovú hru, pretože delovka COLTONA YELLOW HORNA prepadla nešťastnému Surákovi do siete! Asistencia: Kenney Morrison.

23:00

Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Mašlonka – 2 min., vrazenie na mantinel + 10 min. osobný trest, vrazenie na mantinel).

22:50

Ďalšia strela domácich od modrej čiary, puk opäť končí v moci pozorného Suráka.

22:47

Surák napokon skryl puk do svojej výstroje a dovolil preťaženým spoluhráčom prestriedať.

22:21

Domáci však doslova valcujú Michalovce v úvode druhej dvadsaťminútovky, obrana Michaloviec nevie kam skôr skočiť.

21:55

Pekné sólo Samuela Bučeka sa neujalo, rovnako tak ani dorážku Šišku.

21:26

21:02

Domáci hokejisti stále v obrovskom tlaku, Kollár však trafil len korčuľu Scheidla.

20:33

Domáci okamžite nasťahovaní v útočnom pásme, Blackwater z veľkého uhla trafil len bočnú sieť.

20:01

Po prvej tretiny máme pod Zoborom nerozhodný stav 2:2. Druhá tretina sa začne približne o 16:56.

20:00

19:40

Michalovce získali puk a okamžite ho posielajú cez všetky čiary.

19:26

Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Mesikämmen – 2 min., sekanie).

19:22

Blackwater sa v útočnom pásme pustil do Lukáša Hvilu, nuž, zrejme mu jeden podmienečný trest nestačí.

19:11

Problémy domácich vo vlastnom obrannom pásme, Kenney Morrison však ťažkú situáciu napokon zvládol.

19:01

Začala sa posledná minúta prvej tretiny.

18:33

Domáci stiahli puk za svoju bránku a striedajú počas hry.

18:01

Začali sa posledné dve minúty prvej tretiny.

17:43

Lukáš Hrušík sa dostal do dobrej streleckej pozície, ale Surák mu skvele zmenšil strelecký uhol a následne aj pokazil gólovú radosť.

17:22

Množstvo tvrdých osobných súbojov v strednom pásme, prvá tretina v Nitre je skutočne zaujímavá.

16:41

Mezei šikovne založil ďalší útok svojho tímu, ale Judd Blackwater bol napokon v útočnom pásme skôr ako puk a hra je teda prerušená.

16:09

Obrovská šanca hostí, po nahodení Pukku od modrej čiary opečiatkoval puk pravú tyč domácej bránky!

15:35

Bdžoch sa oprel do strely od modrej čiary, jeho pokus kryl domáci brankár Nagy.

15:01

Začalo sa posledných 5 minút prvej tretiny, Nitra zatiaľ hrá na domácom ľade s Michalovcami nerozhodne 2:2.

14:45

Veľká šanca v podaní hostí, Lukáš Toma ale bekhendom neprekvapil.

14:14

Blackwater bojuje o puk za bránkou hostí, prihrávkou napokon našiel Versteega, ktorého delovku znovu kryl spoľahlivý Surák.

13:44

Mezei potiahol puk cez celé klzisko až do útočného pásma, jeho strelu Surák vyrazil ľavým betónom.

13:09

V Nitre nasleduje ďalšia reklamná prestávka.

12:38

Hra sa v týchto momentoch prelieva zo strany na stranu, zápas je opticky úplne vyrovnaný.

11:59

Domáci fanúšikovia po vyrovnaní ožili a tlačia svoj tím dopredu.

11:37

Individuálna akcia v podaní Mašlonku, ktorý si z pravej strany obkorčuľoval bránku domáceho tímu, puk do siete Adama Nagya však nedostal.

10:55

Buly v stredom pásme znovu v prospech domácich, ktorí sa okamžite hrnú k Surákovej bránke.

10:01

V polovici prvej tretiny máme v Nitre stav 2:2.

09:55

A začíname od začiatku! Jakub Minárik našiel DANIILA FOMINYCHA, ktorý delovkou prestrelil Filipa Suráka! Asistencia: Jakub Minárik.

09:51

Zápas má v prvej polovici prvej tretiny výborné tempo, diváci v Nitra aréne sa skutočne nenudia.

09:12

Tentoraz výborná akcia domáceho celku, na útočnú modrú čiaru dostal prihrávku od Blackwatera nabiehajúci Mitch Versteeg, no jeho strela švihom z medzikružia Suráka neprekvapila.

08:33

Nitrania sa síce dokážu s pukom dostať do útočného pásma, nedarí sa im však vytvoriť si trvalejší tlak, Surák zatiaľ okrem presilovej hry Nitry nemal v prvej tretine vážnejšie problémy.

07:58

Po ďalšej strele skúseného Lukáša Hvilu končí puk v moci Adama Nagya.

07:43

Hra sa prelieva zo strany na stranu, Fominych sa snaží bojovať v útočnom pásme, ale stráca puk.

07:07

Daniel Hančák tvrdo vystrelil od modrej čiary, jeho delovka presvišťala okolo ľavej tyče domácej bránky!

06:43

Nitrania sa snažia čo najskôr vyrovnať, majú však problém s prechodom do útočného pásma.

06:09

Vhadzovanie v strednom pásme vyhrali domáci, Kubka okamžite napálil puk do útočného pásma.

05:35

Domáci hokejisti počas presilovej hry doslova zavreli hostí v obrannom pásme, Kollár našiel napravo COLTONA YELLOW HORNA, ktorý si ešte korčuľou spracoval puk a následne trafil odkrytú bránku hostí! Asistencie: Andrej Kollár, Samuel Buček.

05:03

05:01

Máme za sebou úvodných 5 minút prvej tretiny, Nitra zatiaľ prehráva na domácom ľade s Michalovcami 0:2.

04:40

Nuž, úvod zápasu v Nitre je dnes poriadne rušný, na nudu sa rozhodne sťažovať nemôžeme.

04:38

Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Pukka – 2 min., držanie hokejky).

04:03

Pukka pálil od modrej čiary, tesne však minul pravú tyč domácej bránky.

03:42

Hostia už sú nasťahovaní v útočnom pásme, Nagy však zatiaľ nemusel riešiť žiadny vážnejší problém.

03:15

V úvode presilovky hostí sa však hráčom Nitry podarilo získať puk a vyhodiť ho až ku Surákovej bránke.

03:03

Vylúčenie v tíme HK Nitra (Versteeg – 2 min., napadnutie).

02:50

Ďalšiu strelu v podaní hostí tečoval Kollár von z ľadovej plochy.

02:22

Domáci sú poriadne zaskočení vývojom zápasu, po ďalšej strele hostí od modrej čiary si prvý zákrok v zápase pripisuje Adam Nagy.

01:45

Striedanie v tíme HK Nitra: z ihriska odchádza Burgart, prichádza Nagy.

01:45

Krásna akcia na strane hostí, Lukáš Toma z ľavej strany našiel pohotového LUKÁŠA HVILU a pre skúseného ostrostrelca nebol problém dať druhý gól svojho tímu! Asistencia: Lukáš Toma.

01:01

Úvod zápasu je v podaní Nitry pomerne vlažný, Líšky z Michaloviec sú smerom dopredu veľmi aktívne.

00:14

Fantastický úvod v podaní hostí z východu, Korhonen našiel napravo CHRISTOPHA LALANCETTEA, ktorý z veľkého uhla prekvapil brankára Nitry Burgarta. Asistencia: Ville Korhonen.

00:01

HK Nitra: Burgart (Nagy) – Pupák, Versteeg M., Rácz, Kubka, Mezei, Morrison, McNally, Sloboda – Scheidl, Kollár, Lušňák – Buček, Šiška, Blackwater – Čaládi, Yellow Horn, Csányi – Fominych, Minárik, Hrušík

HK Dukla Ingema Michalovce: Surák (Trenčan) – Pukka, Ventelä, Hančák, Mesikämmen, Bdžoch, Vorobjev, Zekucia, Borov – Korhonen, Lalancette, Phillips – Giľák, Galamboš, Šimun – Štrauch, Linet, Mašlonka – Chalupa, Toma, Hvila

Rozhodca: Lokšík, Adamec – Jurčiak, Frimmel.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:00.