HC Košice
Naposledy zmenené pred 4 rokmi

To je odo mňa na dnes všetko, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok nedeľného večera. Dočítania priatelia.

1:0

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HC 05 iClinic Banská Bystrica. Jediným úspešným strelcom je JORDAN HICKMOTT!

Samostatné nájazdy začínajú.

Dnes sme víťaza nespoznali ani v predĺžení, po krátkej prestávke pôjdeme do samostatných nájazdov.

65:00

Predĺženie sa skončilo.

64:41

Obrovská šanca Baranov, Hohmann však v nájazde nechal vyniknúť Andreja Košarišťana!

64:32

Sukeľ sa nedostal ku strele na Beskorowanyho, dopredu idú domáci.

64:01

Začína sa posledná minúta predĺženia.

63:48

Košice kombinujú v útočnom pásme, strela Haščáka však bola zblokovaná.

63:11

O puk sa bojuje za bránkou Košíc, následne sa k puku dostal Cardwell, ale nedokázal ho poslať do siete Oceliarov!

62:37

Domáci majú puk vo vlastnom pásme, striedajú svoju formáciu na ľadovej ploche.

62:00

Hra sa prelieva zo strany na stranu, oba tímy si však dávajú veľký pozor na prípadné chyby.

61:33

Jordan Hickmott sa rútil sám na Košarišťana, opečiatkoval však len pravú tyč košickej bránky!

61:02

Michal Chovan sa snažil kľučkou dostať pred bránku domácich, to sa mu však nepodarilo.

60:34

Začiatok predĺženie je obojstranne opatrný.

60:01

Začalo sa predĺženie.

V riadnom hracom čase máme teda remízu 1:1, po krátkej prestávke bude nasledovať predĺženie.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:49

Cardwell pálil od modrej čiary, Hohmannov teč sa neujal.

59:32

Domáci v plnom počte.

59:22

Obrovská šanca hostí, po zakončení Belluša spoza hráča zasiahol domáci brankár a v dorážke neuspel ani Rapáč!

59:01

Začala sa posledná minúta riadneho hracieho času.

58:55

Košiciam sa nedarí usadiť sa v útočnom pásme.

58:23

Domáci hokejisti poslali puk až ku bránke hostí.

58:01

Košice v obrovskom nápore počas presilovej hry, začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času.

57:32

Vylúčenie v tíme HC 05 iClinic Banská Bystrica (Brejčák – 2 min., vrazenie na mantinel + 10 min. osobný trest, vrazenie na mantinel).

57:22

Znovu sa hrá pomerne dlho bez prerušenia hry.

56:55

Bystričania sú teraz v útočnom pásme, do zakončenia sa však nedostali.

56:33

Hostia v plnom počte.

56:03

Barani sa snažia, ale v týchto chvíľach sa im nedarí dostať do útočného pásma.

55:40

Domáci hokejisti stiahli puk za svoju bránku a striedajú, následne sa okamžite ženú dopredu.

55:25

Dnešné stretnutie sleduje 2740 divákov.

55:10

Cason Hohmann sa oprel do strely, Rapáč však puk tečoval na ochrannú sieť za bránkou Andreja Košarišťana!

55:10

Domáci Barani sú nasťahovaní v útočnom pásme a kombinujú pred Andrejom Košarišťanom.

55:02

Košice so štyrmi hráčmi.

54:44

Košice získali puk a posielajú ho von z pásma.

54:33

Vylúčenie v tíme HC Košice (Slovák – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

54:31

Domáci zovreli Košice vo vlastnom pásme, navyše, domáci budú hrať presilovú hru o dvoch hráčov!

54:07

Banská Bystrica dala gól, ale ešte pred zakončením domáceho hráča zaznela píšťalka hlavného rozhodcu!

53:44

Domácim sa zatiaľ počas tejto presilovej hry príliš nedarí.

53:25

Košice získali puk a posielajú ho cez všetky čiary.

53:02

V Banskej Bystrici nasleduje reklamná prestávka, preťažená obrana Košíc si tak môže vydýchnuť.

53:02

Vylúčenie v tíme HC Košice (Haščák – 2 min., podrazenie).

52:55

Ján Brejčák stiahol puk za bránku domáceho tímu, Barani posielajú na ľad presilovkovú formáciu.

52:40

Košice však budú hrať znovu v oslabení, Tyler Beskorowany už je na striedačke svojho tímu.

52:35

51:49

V týchto momentoch sa zrejme láme zápas, Banská Bystrica zviera Košice v mohutnom tlaku.

51:12

Hohmann v jasnej pozícii na ľavej strane, opäť však v zakončení trafil len Andreja Košarišťana!

51:01

Domáci hokejisti v obrovskom nápore počas presilovej hry.

50:35

Vylúčenie v tíme HC Košice (Koch – 2 min., hrubosť).

50:18

49:52

Hlavný rozhodca po príchode na ľad rozpažil, gól to teda nebol!

49:52

Nuž a videorozhodca má teraz plné ruky práce, pretože puk bol niekde v mase tiel v okolí bránkovej čiary.

49:52

Obrovská mela pred bránkou hostí, domáci sa enormne snažia pretlačiť puk do siete hostí, Košarišťan však znovu skvele zasiahol a podržal svoj tím!

49:40

Patrik Koch posiela puk cez všetky čiary, obrana hostí si môže vydýchnuť.

49:16

Joona Jääskeläinen delovkou preveril pozornosť Andreja Košarišťana, ktorý sa však v tomto momente nenechal prekabátiť.

49:01

Domáci už v tlaku v útočnom pásme.

48:31

Barani začínajú ďalšiu útočnú akciu počas presilovej hry z hĺbky vlastného obranného pásma.

48:18

Vylúčenie v tíme HC Košice (Bortňák – 2 min., vrazenie na mantinel).

47:52

Miloš Bubela odišiel na striedačku po vlastných, čo je mimoriadne pozitívne, následne však zamieril do kabíny svojho tímu.

47:52

Tak toto bol veľmi nepríjemný moment! Miloš Bubela po zákroku hostí spadol na mantinel za bránkou hostí, na jeho obrovské šťastie sa otvorili dvierka na mantineli a tak nenarazil až tak priamo hlavou. Vyzeralo to však aj tak veľmi, veľmi zle.

47:17

Banská Bystrica dala gól!
Nápor Baranov prináša svoje ovocie, pretože JÁN BREJČÁK strelou švihom od modrej čiary vymietol ľavý horný roh Košarišťanovej bránky a vyrovnáva na 1:1! Asistencie: Patrik Lamper, Martin Nemčík.

46:48

Domáci Barani sa v týchto momentoch nadýchli k mohutnému tlaku.

46:19

Rozohrávku hostí zachytil Lamper, Košarišťan musel byť okamžite v pohotovosti.

45:55

Rýchla akcia košického tímu, Marcel Haščák bol však v útočnom pásme skôr ako puk a je z toho teda postavenie mimo hru. Nasleduje reklamná prestávka.

45:28

Domáci hokejisti stiahli puk za vlastnú bránku a striedajú počas hry.

45:01

Máme za sebou úvodných 5 minút tretej tretiny, Banská Bystrica na domácom ľade stále prehráva s Košicami 0:1.

44:35

Bryan Ihnačák sa krátko po návrate z trestnej lavice dostal do zakončenia, jeho strela ale končí v moci Andreja Košarišťana.

44:27

Oba tímy v plnom počte.

43:42

Hra sa prelieva zo strany na stranu, je to však nesúrodé na oboch stranách, brankári v týchto momentoch vôbec nemajú prácu.

43:01

Hráme teda 4 na 4, stále však sledujeme boj o každý kúsok ľadu.

42:27

Vylúčenie v tíme HC 05 iClinic Banská Bystrica (Ihnačák – 2 min., hrubosť).
Vylúčenie v tíme HC Košice (Belluš – 2 min., hrubosť).

42:25

Nuž a Banskej Bystrici máme pomerne slušnú šarvátku, za pasy sa chytili Ihnačák a Belluš. Aktívny do boja bol najmä košický Martin Belluš.

42:01

Obrovská šanca domácich, Miloš Bubela však v jasnej pozícii neuspel ani po troch dorážkach!

41:29

Ani tentoraz domácim útok nevyšiel podľa predstáv, ba práve naopak. Pozornosť Tylera Beskorowanyho preveril strelou Marcel Haščák.

41:01

Puk je znovu za domácou bránkou, Barani striedajú svoju formáciu na ľade a idú dopredu.

40:34

Košice vysoko napádajú rozohrávku Baranov, ktorým to robí vcelku dosť veľké problémy.

40:01

Úvodné buly tretej tretiny v prospech Banskej Bystrice.

40:01

Po druhej tretine vedú Košice v Banskej Bystrici 0:1. Tretia tretina sa začne približne o 17:46.

40:00

39:11

Mlynarovič sa skvele zorientoval a snažil sa vysunúť Hohmanna, ten si však puk nedokázal spracovať, keďže už bol mysľou zrejme na striedačke.

39:01

Začala sa posledná minúta druhej tretiny.

38:22

Ďalšiu košickú strelu zblokoval obetavý kapitán Baranov Ivan Ďatelinka.

38:01

Začali sa posledné dve minúty druhej tretiny.

37:31

Akcia hostí končí zakázaným uvoľnením, vhadzovať sa tak bude pred Andrejom Košarišťanom.

36:55

Hra má spád a dobré tempo, tento zápas sa musí divákom páčiť, i keď Banská Bystrica zatiaľ prehráva 0:1.

36:19

Domáci Barani sa zo všetkých síl snažia o vyrovnanie, Košice ale do týchto chvíľ hrajú výborný zápas.

35:43

Zápas sa parádne rozbieha, Jääskeläinen našiel vo výbornej pozícii Šilleho, ale Košarišťan bol znovu skvele pripravený!

35:14

Košice dali gól!
Parádna akcia Oceliarov! Faith našiel prihrávkou JAKUBA SUKEĽA, ktorý preletel okolo obrancu Nemčíka ako TGV okolo osobáku, prekabátil aj Tylera Beskorowanyho a otvoril skóre zápasu! Asistencie: Roman Faith, Patrik Koch.

35:01

Začína sa posledných 5 minút druhej tretiny, stav zápasu je stále 0:0.

34:33

Domáci Martin Nemčík sa dostal z ničoho nič k puku v dobrej pozícii, situáciu však vôbec nevyriešil dobre.

34:08

Ján Brejčák znovu tvrdo a čisto dohral protihráča, domáci hokejisti zvyšujú otáčky svojho výkonu.

33:32

Počas reklamnej prestávky obaja tréneri rozdali svojim hráčom taktické pokyny, uvidíme, či sa niektorému z tímov podarí ešte v druhej tretiny otvoriť skóre stretnutia.

33:05

32:56

Cardwell sa oprel do puku od modrej čiary, puk sa odrazil priamo pred Hickmotta, ktorého strelu z pravej strany znovu skvele zlikvidoval pozorný Andrej Košarišťan!

32:33

Tentoraz už domáci usadení v útočnom pásme.

32:09

Tomáš Slovák vyhodil puk cez všetky čiary, Košice okamžite striedajú.

31:43

Domácim hokejistom stále viazne presnosť v kombinácii, strácajú tak útočné pásmo.

31:05

Vylúčenie v tíme HC Košice (Koch – 2 min., podrazenie).

30:55

Marcel Haščák sa dostal do výbornej streleckej pozície, ani on však nedokázal otvoriť skóre dnešného zápasu.

30:33

Cason Hohmann sa dostal až ku bránke Košíc, zadovkou však nenašiel žiadneho spoluhráča.

30:01

Máme za sebou polovicu zápasu, pod Urpínom sme však gól stále nevideli.

29:32

Na oboch stranách sledujeme viacero osobných súbojov, v týchto momentoch je hra často prerušená.

28:43

Zakázané uvoľnenie v podaní Košíc, hra sa sťahuje pred Andreja Košarišťana.

28:11

Domáci hokejisti sa pod tlakom hostí nedokázali dostať z obranného pásme, delovka Tomáša Slováka od modrej čiary ale minula bránku Baranov.

27:30

V Banskej Bystrici nasleduje reklamná prestávka.

27:10

Veľká šanca hostí, strela Juraja Majdana bola tečovaná Petrincom do protipohybu Andreja Košarišťana, ale puk napokon míňa bránku Oceliarov!

26:51

26:33

Hostia posielajú puk až ku domácej bránke, preťažená obrana Oceliarov si môže vydýchnuť.

26:03

Ďalšia veľká šanca domácich, Ihnačák zoči voči Košarišťanovi znovu nepochodil.

25:45

Košarišťan je v týchto momentoch v jednom ohni, ale zatiaľ je základnou stavebnou oporou svojho tímu.

25:21

Barani kombinujú v útočnom pásme.

25:01

Máme za sebou úvodných 5 minút druhej tretiny, Banská Bystrica hrá s Košicami stále 0:0.

24:51

Vylúčenie v tíme HC Košice (Bortňák – 2 min., podrazenie).

24:45

Banská Bystrica hrá aktívne a domáci budú hrať navyše presilovú hru.

24:21

Obrovská chyba Dávida Skokana, domáci sa dostali do prečíslenia. Hickmott našiel prihrávkou Hohmanna, ktorý však z prvej trafil tyč Košarišťanovej bránky!

24:04

Cardwell po zákroku Bortňáka ostáva na ľadovej ploche, napriek tomu sa pokračovalo v hre, puk napokon končí v moci domáceho brankára. Vylučovať sa ani tentoraz nebude.

23:41

23:36

Puk po strele hostí končí v moci Tylera Beskorowanyho, následne ešte náznak šarvátky, vylučovať sa nebude.

23:09

Oceliari opäť kombinujú v útočnom pásme, Haščáka však tvrdo odstavil od puku Ján Brejčák.

22:41

Domáci sa znovu oslobodzujú a posielajú puk za bránku Andreja Košarišťana.

22:20

Cardwell vyhadzuje puk cez všetky čiary.

22:05

Košice okamžite kombinujú v útočnom pásme, prvá strela Sukeľa sa však neujala.

21:41

Vylúčenie v tíme HC 05 iClinic Banská Bystrica (Nemčík – 2 min., podrazenie).

21:13

Pavlin pálil od modrej čiary, jeho strela však bola zblokovaná.

20:59

Košarišťan šprintuje na striedačku, domáci budú hrať v oslabení.

20:33

Prvým útok v druhej tretine však Baranom vôbec nevyšiel, po snahe o rýchle vysunutie je to napokon zakázané uvoľnenie a vhadzovať sa bude pred Tylerom Beskorowanym.

20:01

Úvodné buly druhej tretiny v prospech domácich hokejistov.

20:01

V prvej tretine sme pod Urpínom gól nevideli, druhá tretina sa začne približne o 16:52.

20:00

19:34

Obrovská šanca Baranov! Hohmann sa dostal do pásma po ľavej strane, namiesto strely volil prihrávku na Bryana Ihnačáka, ktorému však gólovú radosť zmaril fantastickým zákrokom Andrej Košarišťan!

19:11

Krátko po buly pálil košický obranca Patrik Koch, puk z jeho hokejky bol však zblokovaný.

19:01

Začala sa posledná minúta prvej časti hry. Po strele Marcela Haščáka zasahuje Tyler Beskorowany.

18:22

Oba tímy vysoko napádajú rozohrávku súpera, uvidíme ktorý mančaft ako prvý otvorí skóre zápasu. Pre vývoj stretnutia to bude veľmi dôležitý moment.

18:01

Začali sa posledné dve minúty prvej tretiny.

17:33

Domáci hokejisti stiahli puk za vlastnú bránku, oba tímy striedajú svoju formáciu na ľadovej ploche.

17:04

Barani sa znovu snažia usadiť v útočnom pásme, lenže bojujúci Košičania im to opäť nedovolili.

16:34

V Banskej Bystrici je to dnes obrovský boj o každý kúsok ľadovej plochy.

16:01

Jordan Hickmott sa predieral za pukom v útočnom pásme, Košarišťan si však dal pozor a puk výborne rozohral.

15:15

Bartánus sa výborne oprel do strely, Košarišťan však znovu výborným zákrokom podržal svoj tím!

15:01

Začína sa posledných 5 minút prvej tretiny, Banská Bystrica hrá s Košicami stále nerozhodne 0:0.

14:34

Za bránkou domáceho tímu dochádza k menšej potýčke, nejde však o nič vážne a nebude sa ani vylučovať.

14:21

Banskobystričania sa snažia niečo vymyslieť pred Košarišťanom, ale tiež je to zatiaľ v kombinácii nepresné.

13:45

Košice sa vyrútili do prečíslenie, ale tentoraz im to vôbec nevyšlo podľa predstáv a puk berú do svojej moci domáci Barani.

13:01

Znovu sa hrá dlho bez prerušenia, toto je výborné pre plynulosť hry.

12:22

Prihrávku na Majdana zblokoval Ihnačák, ktorý následne obral o puk aj Michala Chovana. Útočník Banskej Bystrice tak odvádza množstvo defenzívnej práce pre svoj tím.

11:39

Obrovská šanca Košíc, Pavel Klhůfek však nemieril presne!

11:22

Hra sa prelieva zo strany na stranu, zápasu by však prospel gól na jednej či druhej strane.

10:59

Čížek nahodil puk do útočného pásma, Oceliari ho však následne nezískali.

10:27

Na ľade ostáva ležať otrasený domáci útočník Joona Jääskeläinen, bude však napokon v poriadku.

10:27

Parádne prečíslenie domácich v pomere 3 na 2, Miloš Bubela ale strelou z pravej strane nenašiel recept na Andreja Košarišťana!

10:01

Máme za sebou polovicu prvej tretiny, stav pod Urpínom je stále 0:0. Hra je po dlhom čase prerušená a nasleduje tak reklamná prestávka.

09:34

Na opačnej strane sa práve cez Zeleňáka predral Hohmann, ale ani on v zakončení neuspel.

09:08

Bortňákova strela sa neujala, následne v dorážke neuspel ani košický obranca Zeleňák!

08:43

V tomto momente sa už neprerušovalo takmer štyri minúty, Košice tak stiahli puk za Andreja Košarišťana a striedajú svoju formáciu na ľadovej ploche.

08:02

Znovu sa hrá pomerne dlho bez prerušenia, hra má výborné tempo a spád, fanúšikovia sa v úvode zápasu rozhodne nenudia.

07:23

Michal Chovan následne inkasoval tvrdý zákrok do oblasti tváre, z ľadu schádza zjavne poriadne otrasený.

06:51

Michal Chovan sa po pravej strane krásne dostal do zakončenia, Beskorowany však puk vyrazil a Juraj Majdan sa už k dorážke nedostal!

06:33

05:54

Bryan Ihnačák sa výborne dostal pred Košarišťana, ktorý však jeho strelu skvele vyrazil ramenom!

05:27

Barani sú znovu v útočnom pásme, v kombinácii sa im však nedarí podľa predstáv.

05:01

Máme za sebou úvodných 5 minút prvej tretiny, Banská Bystrica hrá s Košicami zatiaľ nerozhodne 0:0.

04:44

Žiak sa s pukom dostáva do stredného pásma, následne je odpískané postavenie mimo hru.

04:33

Vylúčenie v tíme HC Košice (Skokan – 2 min., hákovanie).

04:22

Domáci hokejisti kombinujú v útočnom pásme, stále je to však len v rohoch klziska.

03:39

Hrá sa takmer 150 sekúnd bez prerušenia hry, oba tímy tak striedajú svoje formácie na ľade počas hry.

03:11

Tvrdé súboje o puk za bránkou domáceho tímu, puk sa napokon dostal k Repemu, ktorý však delovkou minul bránku Baranov.

02:36

Prvý úspešný zákrok v zápase si na svoje konto pripisuje aj Andrej Košarišťan.

02:02

Košice museli vypratať útočné pásmo, následne idú dopredu domáci.

01:25

Krátko po buly pálil od modrej čiary nebezpečne košický Růžička, Beskorowany bol ale pozorný.

01:19

Hosťujúci Juraj Majdan sa dostal ku strele z vrchu kruhov, tento puk bol ale tečovaný na ochrannú sieť za domácou bránkou.