11 : 0
(1:0, 5:0, 5:0)
HC 07 WPC Koliba Detva
Naposledy zmenené pred 4 rokmi

Je dobojované. Slovan dnes rozobral Detvu na súčiastky a chlapci si pod Poľanu privezú veru pekný náklad. Detva podala sympatický výkon len v prvej tretine duelu a to bolo dnes na rozbehnutý Slovan veľmi málo. Belasí mali v bránke spoľahlivého Brusta, ktorému právom patrí gratulácia k shut-outu. Pomer striel medzi žrde v tretej tretine 19:2, celkom 49:24, pekný večer a dobrú noc z Bratislavy všetkým želá Vladimír Korduliak.

59:30

Slovan opäť s pukom na hokejkách v zóne hostí, Detva sa len a len bráni, blíži sa záver zápasu.

58:10

Slovan Bratislava dal gól!
Slovan zamkol hostí v pásme a vyrobil krásnu hokejovú akciu ako z učebnice. Meszároš od modrej z jej stredu poslal puk na ľavý kruh, Štajnoch ho naservíroval pred bránkovisko a TOMÁŠ MATOUŠEK efektne zakončil. Asistencie: Martin Štajnoch a Andrej Meszároš.

57:19

Čenka dostal dve minúty za seknutie a Slovan si zahrá ďalšiu presilovku.

57:18

Viedenský zavelil do útoku, poslal puk vľavo Bondrovi, ten mu ho vrátil do bránkoviska, Viedenský vystrelil, Šimko puk vyrazil späť do hry, no Marek bol faulovaný a budeme vylučovať.

56:06

Slovan dostal hostí pod tlak, Hudec najskôr neuspel, no spoza bránky poslal puk medzi kruhy, odtiaľ vystrelil Zigo, Šimko puk vyrazil pred seba, Sloboda ho dostal do bránkoviska a MAREK HUDEC zakončil. Asistencie: Marek Sloboda a Tomáš Zigo.

55:23

Skrumáž pred bránkou hostí vyriešil Šimko, ktorý puk v bránkovisku schoval pod svoj výstroj.

55:16

Urbánek potiahol puk vpred po ľavej strane a nakorčuľoval s ním až k bránkovisku, efektne vystreliť nedokázal, Šimko puk schoval pod rukavice, Slovan má pásmo na vhadzovanie.

54:16

Gachulinec vystrelil z pravej strany od kruhu, cez hokejku Štajnocha puk končí na ochrannej sieti.

52:28

Štajnoch od modrej puk nahodil pred bránku a od hokejky TOMÁŠA ZIGA z medzikružia puk oblúčikom končí v sieti hostí. Asistencie: Martin Štajnoch a Tomáš Matoušek.

51:55

Viedenského puk z pravého kruhu nemal patričnú razanciu, Šimko ho poslal pred seba a defenzíva hostí von cez všetky čiary.

50:41

Puliš preveril pozornosť Šimka, ktorý schoval puk pod rukavice a zožal potlesk publika.

50:28

Hákovanie v podaní Čacha a presilovka pre Slovan. Pri signalizovanom vylúčení sme videli puk z hokejky Podlipnika, ktorý Šimko usmernil cez vyrážačku do rohu klziska.

48:00

RADOVAN BONDRA dostal puk do dráhy za chrbát defenzívy hostí, premiešal ho pred bránkoviskom a pomedzi betóny Šimka po ľade zasunul. Asistencie: Matic Podlipnik a Patrik Bačik.

47:39

Hostia v plnom počte, Slovan presilovú hru využiť nedokázal.

47:20

Puk za bránkou Brusta, oba tímy posielajú na ľad čerstvých mužov.

46:22

Detva poslala druhý puk von z pásma, zbiera sekundy zo svojho oslabenia, Slovan zakladá svoju útočnú akciu.

45:39

Chlapci si brnkajú na nervy, teraz pôjde von za nedovolené bránenie Sýkora, presilovka pre Slovan.

43:54

Zakázané uvoľnenie hostí, hra sa sťahuje späť pred Šimka.

43:04

JINDŘICH ABDUL poslal z pravej strany od kruhu puk na bránku hostí a zrejme od korčule jedného z brániacich hráčov puk skončil v sieti hostí. Asistencia: Andrej Meszároš.

42:39

Sersen vystrelil príklepom z pravej strany od mantinelu od modrej, Šimko v pokľaku puk kryje vo svojom výstroji.

42:05

Nedovolené bránenie a dve minúty pre Chovana. Tesne pred udelením trestu Podlipnik z pravej strany poslal puk do bránkoviska, no ten len preletel bránkoviskom hostí.

40:50

Hostia v plnom počte a tak sa venujme hre s plným počtom hráčov na oboch stranách.

40:22

Meszároš vystrelil príklepom od modrej, Šimko puk poslal za svoju bránku a následne hostia von z pásma.

40:01

Ďalšia tretina sa začne približne o 20:25.

Skončila sa nám druhá tretina duelu a bolo sa veru na čo pozerať. Slovan sa v úvode dvomi zlepenými gólmi pohodlne posadil na koňa a pevne sa chopil dirigentskej taktovky. Hostia sa snažili čo to s hrou urobiť, nedokázali však využiť ani svoje presilové hry a s pribúdajúcim časom sa na ľade aj iskrilo. Slovan potom poslal ďalšími dvoma zlepenými gólmi von z bránky Petríka a v závere tretiny lovil puk zo svojej siete aj Šimo. Pomer striel medzi žrde v druhej tretine 16:9.

40:00

39:50

Domáci v plnom počte, Sloboda si však odsedí ešte osobný trest v trvaní desiatich minút.

39:47

Podlipnik vystrelil z pravého kruhu, Šimo puk poslal za svoju bránku a Detva môže do akcie.

39:17

MILAN KYTNÁR dostal puk do dráhy za chrbát defenzívy hostí a jemnou strelou spred bránkoviska vymietol pavučinu v bránke Šima. Asistencie: Eduard Šedivý a Matic Podlipnik.

38:58

Čacho a Štajnoch si to rozdali medzi sebou, obaja sú na trestnej, po dve minúty za hrubosť, pokračujeme v hre štyria proti štyrom.

38:47

Gachulinec sa prezentoval pekným príklepom od modrej, Brust puk poslal do rohu klziska a podržal tím od Dunaja.

37:20

Fekiač sa dostal do akcie, zbavil sa Šedivého a vystrelil z ľavej strany, Brust puk vyrazil pred seba a potom schoval pod svoju lapačku.

35:50

Jendroľ a Sloboda si to rozdali v pästnom súboji bez rukavíc a pokrývky hlavy. Jendroľ päť minút za hrubosť plus do konca zápasu za zhodenie rukavíc, Sloboda dve plus dve za hrubosť a desať minút za zhodenie rukavíc. Hráme štyria proti štyrom.

34:40

Striedanie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva: z ihriska odchádza Petrík, prichádza Šimko.

34:40

Od modrej puk poslal na bránku hostí DOMINIK JENDEK a ten prekĺzol Petríkovi pomedzi betóny do siete. Asistencia: Eduard Šedivý.

34:06

JINDŘICH ABDUL dostal diagonálnu prihrávku popred bránkovisko na pravú stranu a puk oblúčikom poslal do bránky hostí. Asistencie: Tomáš Zigo a Radovan Puliš.

33:52

Abdul to vyskúšal strelou spoza kruhov, Petrík mal ideálny výhľad a puk schoval vo svojej lapačke, ktorú si následne prilepil na svoju hruď.

33:36

Detva sa previnila proti pravidlám na útočnej modrej ofsajdom, čiarový jej akciu musel zastaviť.

32:42

Domáci v plnom počte, Slovan počas oslabenia prakticky hostí k ničomu nepustil.

32:40

Gašpar vystrelil od modrej, puk letiaci vzduchom Brust v stoji zatočil do svojej lapačky.

31:49

Petrík hrá s pukom za svojou bránkou, hosťom sa táto presilovka nedarí, Slovan v pásme ešte nezamkli.

31:09

Puk za bránkou hostí a Slovan formuje svoje defenzívne rady pred útokom hostí.

30:42

Za držanie putuje na lavicu hanby Zigo a tak si Detva zahrá ďalšiu presilovú hru v dnešnom zápase.

30:36

Oba tímy s plným počtom hráčov a Zigo mal krásnu príležitosť, vystrelil z medzikružia, Petrík puk poslal do rohu klziska.

29:53

Sersen poslal puk na bránku hostí, Petrík ho zlikvidoval a Slovan má výhodu pásma na vhadzovanie.

29:33

Gachulinec vystrelil z pravej strany od kruhu, puk letel tesne nad ľadom, Brust ho zatočil do svojej lapačky a radšej ho podržal, aby upokojil hru na ľadovej ploche.

28:36

Šišovský dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou a Meszároš dve minúty za hrubosť. Hráme štyria proti štyrom.

27:05

Domáci v plnom počte, hostia ani túto svoju presilovku v gól pretaviť nedokázali.

26:26

Slovan poslal puk von cez všetky čiary až za bránku Detvy a získal tak cenné sekundy zo svojho oslabenia.

26:05

Slovan poslal dva puky von z pásma, hostia však vyrobili ďalšiu akciu, ktorú zakončil strelou spoza pravého kruhu Chovan, Brust však puk zlikvidoval a zmenu skóre nepripustil.

25:05

Hostia mohli do brejku, Čacho skončil na ľade a dve minúty za podrazenie inkasuje Meszároš, presilovka pre Detvu.

24:24

Slovan pritlačil hostí v pásme, akciu zakončil peknou strelou z pravého kruhu Petráš, Petrík vykryl priestor pri ľavej žrdi a puk bezpečne zlikvidoval vo svojom náručí.

22:49

Slovan vyrobil brejkovú akciu, puk z pravej strany z kruhu Sloboda poslal medzi kruhy a ŽIGA PANCE ho pohotovo usmernil do bránky hostí. Asistencia: Marek Sloboda.

22:00

MARTIN ŠTAJNOCH vystrelil zápästím z vrcholu ľavého kruhu a keď Petríkovi umne clonil Jendek, puk prekĺzol do jeho siete. Asistencie: Šimon Petráš a Milan Kytnár.

21:27

Videli sme po jednej akcii na každej strane, hostia sa previnili proti pravidlám zakázaným uvoľnením.

20:01

Ďalšia tretina sa začne približne o 19:26.

V prvej tretine sme videli sympatický hokej a diváci si zakričali gól hneď dvakrát. V prvom prípade však puk bránkovú čiaru nepreťal a tak si na gól museli počkať o šesť sekúnd viac. Aj ten moment hlavný konzultoval s videorozhodcom, zrejme predpokladal hru s vysokou hokejkou autora gólu Viedenského, to však bolo v súlade s pravidlami a gól platil. Detva hrala presilovku, Slovan sa ubránil. Pomer striel medzi žrde v prvej tretine 14:13.

20:00

19:53

Kytnár dostal puk pred bránkovisko, nepodarilo sa mu efektne zakončiť a tak v tejto tretine už gól neuvidíme.

19:05

Videli sme teraz hru zo strany na stranu, bez zakončení, až teraz, Zigo z vnútornej strany ľavého kruhu prestrelil bránku hostí.

16:21

Podešva a jeho strela spoza ľavého kruhu, Brust mal odkrytý výhľad a tak aj tento puk skončil v jeho lapačke, aby ho vzápätí poslal na hokejku svojmu kolegovi.

16:03

Zigo vystrelil príklepom od modrej, Petrík puk svojou hokejkou zastavil a ihneď prikryl pod svoju lapačku.

15:07

Od modrej od mantinelu z pravej strany vystrelil Chovan, Brust puk letiaci nad ľadom chytil do lapačky a okamžite rozohral na hokejky svojim spoluhráčom, Slovan vyrazil do akcie.

15:01

Zakázané uvoľnenie domácich, hra sa presťahuje späť pred Brusta, vhadzujeme po ľavej ruke brankára Slovana.

14:38

Čacho sa uvoľnil na ľavej strane a vystrelil z kruhu, Brust cez svoju lapačku poslal puk oblúčikom za svoju bránku.

13:35

Domáci v plnom počte, hostia ponuku na vyrovnanie neprijali.

13:25

Podešva vystrelil z medzikružia, do strely sa hodil Štajnoch a puk usmernil ponad bránku na ochranné sklo.

12:28

Fekiač preveril pozornosť Brusta, Barry puk vyrazil pred seba a defenzíva domácich ho okamžite poslala von z pásma.

12:01

Druhý puk poslali belasí von z pásma a tak bude musieť Detva vymyslieť inú presilovkovú akciu.

11:35

Podrazenie a dve minúty pre Kytnára, prvú presilovku v dnešnom zápase si zahrá Detva.

10:52

Kuklev vystrelil od modrej z ľavej strany, trafil však hokejku svojho spoluhráča a puk skončil hore na sieti, vhadzujeme v strednom pásme.

09:39

Zigo to skúsil z ľavej strany, Petrík bol pozorný a puk zlikvidoval pod svojou rukavicou.

08:47

Zakázané uvoľnenie hostí, Detva striedať nemôže, vhadzujeme po ľavej ruke Petríka.

08:02

Podešva poslal z ľavej strany puk popred bránkovisko na druhú stranu Žilkovi. Ten už nedokázal pri bránkovisku efektne zakončiť a puk bol pre Brusta lahôdkou.

07:27

Po prechode modrou vystrelil Gašpar, Štajnoch do dráhy puku vložil hokejku a puk poslal na ochrannú sieť.

06:00

Sloboda poslal z ľavej strany puk za kruhy, švihom vystrelil Pance, Petrík puk poslal za svoju bránku a hostia ho zakrátko dostali po svoju kontrolu.

04:21

Matoušek od mantinelu nahodil puk pred bránku, MAREK VIEDENSKÝ si ho pred Petríkom sklepol na ľad a po kľučke zakončil. Aj túto situáciu konzultoval hlavný rozhodca s videorozhodcom zápasu. Asistencie: Tomáš Matoušek a Matic Podlipnik.

04:15

Abdul z pravej strany nakorčuľoval pred bránkovisko a vystrelil, puk sa od pravej žrde odrazil na bránkovú čiaru a potom ho Petrík okamžite schoval pod svoju rukavicu. Situáciu hlavný konzultoval s videorozhodcom duelu a po návrate na ľadovú plochu rozpažil.

03:03

Z pravého kruhu reklamný puk na bránku domácich poslal Ľupták, Brust puk zrazil dole na ľad a pohotovo poslal na hokejku svojho spoluhráča.

02:22

Petrík na konci útočného snaženia domácich, vhadzujeme po pravej ruke brankára hostí.

01:40

Slovan hral s pukom v zóne hostí, Meszároš poslal na bránku dva puky, s nimi si Petrík hravo poradil a napokon Slovan s pukom na hokejkách opustil útočné pásmo, oba tímy striedajú počas hry.

00:28

Zuzin švihom z ľavého kruhu poslal puk do priestoru domácej bránky, Brust puk zatočil do svojej lapačky a žiadne prekvapenie v úvode duelu nepripustil.

00:01

Príjemný podvečer vám želám z Bratislavy. Slovan v bielo-modrých farbách dnes bude hostiť Detvu, ktorá na zápas zvolila čierno-žltú kombináciu farieb. V bránke domácich sa predstaví Barry Brust, v bránke hostí Roman Petrík.

HC Slovan Bratislava:

Brust (Habal) – Bačik, Sersen ©, Štajnoch, Meszároš (A), Šedivý, Podlipnik, Hudec – Puliš, Zigo, Abdul – Žitný, Viedenský, Matoušek – Jendek, Kytnár (A), Petráš – Pance, Urbánek, Sloboda – Bondra

HC 07 WPC Koliba Detva:

Petrík (Šimko) – Gachulinec, Chovan ©, Kuklev (A), Golian, Jendroľ, Fekiač, Turan – Sýkora (A), Zuzin, Šišovský – Žilka, Podešva, Gašpar – Surový, Král, Čenka – Ľupták, Valent, Čacho

Rozhodca:

Novák, D. Konc st. – Krajčík, Jedlička.

Hokejisti HC Slovan po víťaznej sérii zaknihovali v ostatných dvoch zápasoch na ľade súpera prehry. Najskôr na ľade DVTK Miškovec po výsledku 6:3, keď po dvoch tretinách bol na ukazovateli skóre stav 3:3. Domáci v záverečnej tretine pridali tri góly a tešili sa zo zisku troch bodov. Belasí potom vycestovali pod Tatry, kde podľahli domácim „kamzíkom“ tesne 2:1. Slovan sa na začiatku tretej tretiny kontaktným gólom vrátil späť do hry, diváci v Poprade však už viac gólov nevideli a tak tri body si do tabuľky zapísal domáci klub. Do Bratislavy prichádza Detva. Súperi sa v aktuálnom ročníku už raz stretli, na ľade v Detve zvíťazil Slovan po výsledku 4:2. Nuž a v utorok večer je do úlohy favorita zápasu pasovaný domáci klub. Potvrdí tím belasých predpoklady bookmakerov?

Srdečne Vás pozývam k sledovaniu ďalšieho domáceho zápasu Tipsport ligy, Aréna Ondreja Nepelu privíta klub HC 07 WPC Koliba Detva a my vám aj z tohto zápasu krátkymi písanými vstupmi sprostredkujeme aktuálne dianie na bratislavskej ľadovej ploche.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:30.