2 : 1
(0:0, 0:1, 1:0 - 1:0)
HK Poprad
Naposledy zmenené pred 4 rokmi

Zápas sa v Bratislave skončil krásnym gólom Žitného v predĺžení, dva body si tak do tabuľky zapíše domáci Slovan. Poprad si však za svoj sympatický výkon isto-iste zaslúži a aj pripíše do tabuľky aspoň ten jeden bod. Predĺženie hrané troch proti trom malo svoje tempo, diváci si ho užili a tak sa teraz v Bratislave lúčia so svojimi hráčmi ďakovačkou a tradičným kolom. Dobrú noc a pekný víkend všetkým z Bratislavy želá Vladimír Korduliak.

Koniec zápasu.

61:23

Slovan Bratislava dal gól!
Viedenský z pravej strany našiel na ľavom kruhu ROMANA ŽITNÉHO, ktorý to krásne zavesil do vrchných partií hosťujúcej bránky. Asistencia: Marek Viedenský.

60:42

Matis mal šancu na druhej strane, keď priviezol puk pred Brusta z ľavej strany, Barry puk poslal späť do hry, aby ho po ďalšej strele hostí schoval vo svojom výstroji.

60:33

Abdul potiahol puk do pásma a vystrelil z ľavej strany, Vošvrda puk poslal späť do hry.

60:01

Začalo sa predĺženie.

V tretej tretine Slovan využil presilovú hru a vyrovnal. Keďže ďalší gól sme už nevideli, duel po krátkej minútovej prestávke smeruje do predĺženia. Pomer striel medzi žrde v tretej tretine 7:5.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:26

Poprad sa snažil dostať domácich pod tlak, nepodarilo sa mu to, teraz drží puk na hokejkách tím od Dunaja.

57:16

Paukovček z pravej strany od kruhu poslal puk pred bránkovisko, Štrauch sa k nemu nedostal, Brust dobre čítal hru a cez svoju hokejku puk poslal mimo priestor pohybu hráča hostí.

56:01

Leclerc strelou z medzikružia minul domácu bránku, Slovan vybojoval puk na svoje hokejky a vyráža do akcie.

55:00

Sersen spoza bránky domácich zakladá útočnú akciu belasých, Poprad čaká súpera v strednom pásme.

53:32

Hráme stále v rýchlom tempe, hra sa prelieva zo strany na stranu, strelu do priestoru tej ktorej bránky sme však teraz nezaznamenali.

51:35

Pekná kombinačná akcia Popradu, strelou z vnútornej strany ľavého kruhu sa prezentoval Matis, puk však poslal ponad bránku len na ochranné sklo.

50:02

Sersen a jeho delovka spoza kruhov, Vošvrda puk zrazil dole na ľad a po malej trme-vrme puk napokon konči v rohu klziska. Hra dostala tempo, oba tímy sa snažia rozhodnúť duel vo svoj prospech.

49:00

Prečíslenie hostí dva na jeden, Leclerc hľadal z pravej strany na ľavej svojim pukom Zagrapana, nenašiel ho.

48:15

Brust na dvakrát likviduje puk z hokejky súpera, nuž a zožal skandovanie svojho mena z tribún.

47:57

Puliš naservíroval puk na ľavý kruh Kukumbergovi. Roman vystrelil, domáci fans sa však teraz radovať nebudú, puk skončil mimo priestor bránky hostí.

47:41

Podlipnik a jeho krásna strela od modrej spoza kruhu z pravej strany, Vošvrda mal odkrytý výhľad a aj tento puk schoval vo svojej lapačke.

46:37

Matej Paločko po prechode modrou vystrelil, Brust cez vyrážačku puk poslal dole na ľad a belasí ho majú na svojich hokejkách pod kontrolou.

46:28

Sloboda si to namieril s pukom na hokejke do pásma hostí, po prechode modrou pekne vystrelil, puk letiaci tesne nad ľadom Vošvrda schoval vo svojej lapačke.

44:29

Aj belasí využívajú presilovú hru, MARTIN ŠTAJNOCH vystrelil z ľavej strany od modrej a prestrelil Vošvrdu v bránke hostí. Asistencie: Andrej Meszároš a Marek Viedenský.

44:18

Slovan hral s pukom v útočnom pásme, akciu pokazil a puk je razom v strednom pásme.

43:27

Ulrych na trestnej za faul kolenom, presilovka pre domácich.

42:55

Miklík spoza kruhov oprel svoj puk o ochranné sklo, následne sa strelou od modrej z jej stredu prezentoval Bačik, jeho puk bol zblokovaný a Vošvrda bez práce.

41:34

Zagrapan zakončil akciu hostí strelou z pravej strany od kruhu, Brust mal odkrytý výhľad a pri ľavej žrdi puk zlikvidoval.

40:01

Začala sa tretia tretina.

Ďalšia tretina sa začne približne o 20:16.

V druhej tretine diváci v Aréne Ondreja Nepelu videli jeden gól, keď hostia potrestali zlé striedanie domácich a využili po peknej svojej akcii presilovú hru. Aj keď bol pomer striel medzi žrde v tejto tretine 10:10, domáci diváci si vytúžené slovo gól zakričať nemohli. O všetkom sa tak rozhodne v tretej tretine večera.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:48

Štajnoch a jeho strela od modrej, minul však bránku hostí a Poprad vyrazil do útoku.

39:16

Magovac po prechode útočnou modrou vystrelil z pravého kruhu, Brust poslal puk na druhú stranu a dorážka hostí k úspechu neviedla.

38:07

Slovan do akcie nemohol, previnil sa proti pravidlám na útočnej modrej ofsajdom.

36:57

Slovan točil puk v pásme súpera, ten napokon skončil na vrchnej sieti bránky Popradu, jeden z hráčov ho však hokejkou poslal späť do hry a Paukovček ho následne spracoval a poslal von z pásma.

34:56

Kytnár pálil od ľavého kruhu, puk poslal do rohu klziska a ten následne opustil pásmo hostí.

32:52

Poprad dal gól!
Poprad využíva presilovú hru po dokonalom vyšachovaní obrany domácich, Leclerc puk poslal z ľavej strany na pravý kruh, Zagrapan mu puk vrátil k bránkovisku a GUILLAUME LECLERC pohodlne skóroval do odkrytej bránky domácich. Asistencie: Marek Zagrapan a Lukáš Paukovček.

32:27

Kozák sa prezentoval strelou z pravého kruhu, Brust si postrážil priestor pri ľavej žrdi a puk schoval na svojej hrudi.

31:36

Trest pre hráčsku lavičku domácich za šesť hráčov na ľade, presilovka pre Poprad.

30:41

Hostia v plnom počte, ani Slovan svoju druhú dnešnú presilovku v gól nepretavil.

30:05

Zigo stál v bránkovisku, hlavný hru prerušil a hru vykázal do stredného pásma.

29:48

Vošvrda a puk v jeho lapačke po strele od modrej, ani teraz sa skóre meniť nebude.

29:10

Brust hrá s pukom za svojou bránkou, Slovan hostí v pásme zatiaľ nezamkol.

28:41

Vošvrda poslal puk na tribúnu a inkasuje menší trest, presilovka pre Slovan.

27:07

Vošvrda hasil ďalší puk po buly, ktorý smeroval na jeho bránku, oblúkom ho poslal pred seba a hostia ho na chvíľu dostali pod svoju kontrolu.

27:03

Sersen nahodil puk od modrej z ľavej strany na bránku súpera, Vošvrda puk poslal pred seba a nemal ho úplne pod kontrolou, hlavný však hru prerušil a publikum sa hnevá zbytočne.

26:15

Domáci v plnom počte, Poprad ani svoju druhú presilovku v zápase využiť nedokázal.

26:00

Vošvrda s pukom za svojou bránkou, Slovan na výbornú v defenzívnej činnosti, Poprad hľadá recept na prekonanie domácej obrany.

25:30

Od brankára Vošvrdu začína ďalšia presilovková akcia hostí.

24:55

Brust na konci útočného snaženia súpera, keď v pokľaku pri pravej žrdi likviduje puk vo svojom náručí.

24:36

Poprad držal domácich v pásme, Brust dva puky poslal pred seba, teraz belasí vyhodili puk von z pásma.

24:15

Kukumberg inkasuje dvojku za seknutie, presilovka pre Poprad.

23:52

Miklík po prechode modrou zvolil z ľavej strany od kruhu strelu švihom, Vošvrda v pokľaku puk kryje vo svojom náručí.

22:20

Prečíslenie domácich dva na jeden, Žitný zvolil z ľavej strany strelu, Vošvrda puk vyrazil a Matoušek na pravej strane nemal dostatok priestoru na efektné zakončenie, takže minul bránku Popradu.

20:01

Začala sa druhá tretina.

Ďalšia tretina sa začne približne o 19:26.

Skončila sa nám prvá tretina, v ktorej sme puk v tej ktorej bránke nevideli, aj keď Sersen svojim pukom trafil konštrukciu bránky hostí. Ani jeden z tímov nevyužil výhodu v podobe presilovej hry a obaja brankári ukázali svoje umenie. Najmä vďaka ich pekným zákrokom odchádzali chlapci do šatne bez gólov. Pomer striel medzi žrde v prvej tretine 10:5.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:18

Opäť budeme vhadzovať pred Brustom po zakázanom uvoľnení domácich.

18:30

Poprad hral chvíľku s pukom na hokejkách v zóne domácich, Brust dvakrát poslal puk späť do hry, domáci sa napokon ubránili a poslali puk von z pásma len za cenu zakázaného uvoľnenia.

15:23

Domáci v plnom počte, ani Poprad ponuku na otvorenie dnešného účtu neprijal.

14:55

Až teraz hostia zamkli belasých v pásme, Poprad sa snaží vypracovať si efektný palebný priestor.

14:28

Poprad sa snažil zamknúť domácich v pásme, nepodarilo sa mu to, Slovan poslal pozdrav Vošvrdovi a strieda.

13:51

Ďalší puk mimo obranného pásma domácich, Poprad zakladá svoju útočnú akciu.

13:23

Nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou a dve minúty pre Abdula, presilovku si zahrá Poprad.

12:38

Ihneď po buly smeroval puk na bránku hostí, Vošvrda ho poslal späť do hry a oba tímy zvádzajú oň boj v zóne hostí.

12:36

Vhadzovať budeme po zakázanom uvoľnení hostí pred Vošvrdom, hostia striedať nemôžu.

11:59

Podlipnik a jeho krásny príklep od modrej spoza pravého kruhu, Vošvrda natiahol rukavicu a puk schoval vo svojej lapačke!

10:56

Pance vystrelil z ľavého kruhu švihom, Vošvrda mal odkrytý výhľad a puk bezpečne schoval vo svojej rukavici.

09:20

Mlynarovič pekne vystrelil z vrcholu pravého kruhu z vnútornej strany zápästím, Brust cez vyrážačku puk poslal do rohu klziska.

07:45

Hostia v plnom počte, Slovan účet dnešného večera otvoriť nedokázal.

06:48

Zagrapan na výlete a vystrelil z ľavého kruhu, Brust pravým betónom poslal puk späť do hry.

06:32

Sersen to vyskúšal príklepom spoza kruhov, Vošvrda v rozkľaku puk kryje v lapačke, domáci sa radovať nateraz nemôžu.

05:45

Česánek inkasuje 2 + 2 za hrubosť, Sloboda dve minúty za hrubosť.

05:45

Štajnoch vystrelil od modrej z ľavej strany, Vošvrda puk zrazil dole na ľad, aby v pokľaku zlikvidoval aj dorážku domácich, nuž a strhla sa menšia šarvátka.

05:30

Ďalší pokazený útok, teraz v podaní hostí, zakázané uvoľnenie a vhadzujeme po ľavej ruke Vošvrdu.

04:57

Puliš prešiel s pukom na hokejke cez útočnú modrú, vystrelil spoza kruhov, Vošvrda puk efektne zatočil vo svojej lapačke.

04:06

Zakázané uvoľnenie Slovan, hra sa vráti pred Brusta.

03:56

Paukovček zobral puk Meszárošovi, prešiel s ním poza bránku a poslal ho na modrú. Odtiaľ zakončil Leclerc, puk letiaci tesne nad ľadom Brust zatočil do svojej lapačky.

03:15

Hra sa nám kúskuje, opäť zakázané uvoľnenie hostí, hra sa vráti pred Vošvrdu.

02:56

Opatrnosť aj na druhej strane a pokazený prechod do útočného pásma, zakázané uvoľnenie, vhadzujeme po ľavej ruke Vošvrdu.

02:21

Strela hostí z pravej strany a puk končí v rukavici Brusta.

02:12

Slovan pokazil prechod do útočného pásma a vyprodukoval zakázané uvoľnenie, vhadzujeme po ľavej ruke Brusta.

01:17

Oba tímy už boli na výlete v pásme súpera, strelu do priestoru bránky sme však zatiaľ nevideli. Aj teraz Paukovček z ľavej strany pri bránkovisku minul svoj cieľ.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.

Príjemný podvečer z Bratislavy želám všetkým priaznivcom hokeja. Domáci Slovan v bielych dresoch dnes bude hostiť tím spod Tatier, tím z Popradu na dnešný duel zvolil modré farby. Na ľadovej ploche nám prebieha rozkorčuľovanie oboch tímov, v bránke domácich Kanaďan Barry Brust, v bránke hostí od úvodu Čech Tomáš Vošvrda.

Úvodné zostavy:

HC Slovan Bratislava:

Brust (Habal) – Bačik, Sersen ©, Štajnoch, Meszároš (A), Šedivý, Podlipnik, Demo – Kukumberg (A), Zigo, Abdul – Bondra, Viedenský, Pance – Žitný, Puliš, Matoušek – Miklík, Kytnár, Sloboda – Jendek

HK Poprad:

Vošvrda (Halo) – Ulrych, Brejčák (A), Magovac, Kozák, Kramár, Erving, Fabian ©, Česánek – Svitana (A), Mlynarovič, Štrauch – Matis, Paukovček, Kundrík – Leclerc, Zagrapan, Takáč – Matej Paločko, Ťavoda

Rozhodca:

Lokšík, Stano – Gegáň, D. Konc ml..

HC Slovan sa vezie na víťaznej vlne a sériu by chcel potvrdiť aj v piatok večer, keď sa v Bratislave predstaví HK Poprad. Slovan aktuálne okupuje tretiu priečku ligovej tabuľky so stratou jedného bodu na vedúcu dvojicu Košice – Banská Bystrica. Všetci traja odohrali po desať duelov. Tím z Popradu však o jeden duel menej a za svojim hostiteľom zaostáva o osem bodov. Zápas bude mať isto iste zaujímavú príchuť pre domáceho trénera Romana Stantiena, ktorý v minulej sezóne viedol práve tím z Popradu. V tabuľke formy je na tom mierne lepšie domáci tím, Poprad však kožu lacno nepredá a bude chcieť bodovať. Nič lepšie ako začať víkend hokejom si fanúšik v Bratislave priať ani nemôže, v piatok podvečer to vypukne úvodným buly, ktoré bude realizovať hlavný rozhodca Lokšík.

Srdečne Vás pozývam k sledovaniu ďalšieho domáceho zápasu Tipsport ligy, Aréna Ondreja Nepelu privíta klub HK Poprad a my vám aj z tohto zápasu krátkymi písanými vstupmi sprostredkujeme aktuálne dianie na bratislavskej ľadovej ploche.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:30.