Majstrovstvá sveta - Štvrťfinále

23.05.2019 o 20:15

Česko
Česko
5 : 1
(0:0, 1:1, 4:0)
Nemecko
Nemecko
Rozhodca: Öhlund, Tufts – Goliak, Nikulainen
Štadión: Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava

V tretej časti hry podal výber trénera Miloša Říhu jednoznačne výborný výkon. V tretej tretine sme videli štyri góly na českej strane. Presadili sa opstupne Voráček, Kubalík, Palát a skóre na 5:1 uzavrel Kovář. Česko sa teda podľa očakávania prehuplo do semifinále a pokračuje vo svojej ceste naďalej.

Ďakujeme za pozornosť.

Koniec zápasu.

59:51

Česko dalo gól!
Česko pridáva gól do opustenej bránky a definitívne pečatí svoje víťazstvo. V strednom pásme zachytil puk Moravčík, posunul to medzi kruhy na hokejku JANA KOVÁŘA, ktorý strelou švihom trafil odkrytú bránu.
Asistencia: Michal Moravčík.

59:14

Sekundičky stále plynú a Česi bez väčších ťažkostí zvládajú záver zápasu, Nemci sú bezmocní.

58:52

Do dobrej pozície sa dostával Milan Gulaš, no z tesnej blízkosti sa už nedokázal presadiť a puk sa od jeho hokejky odrazil iba na bočnú konštrukciu.

58:26

Seiderova strela od modrej čiary smerovala na výstroj brankára Bartošáka, pomaličky sa presilovka Nemecka chýli ku koncu.

57:48

Jeden z českých hokejistov nekompromisne vyhadzoval puk preč z obranného pásma. Puk sa odrazil od mantinelu na bočnú konštrukciu.

57:08

Nemci si nepresne prihrali v útočnom pásme a táto nepresnosť ich napokon vyháňa preč z útočnej tretiny.

56:32

Nemci začali hrať túto presilovku bez brankára, na ľade je teda šesť korčuliarov proti štyrom!

56:26

Zrejme posledná príležitosť pre Nemcov dostať sa do zápasu. Dve minúty za podrazenie dostáva Dmitrij Jaškin.

56:02

Čas momentálne beží v prospech českého tímu. Skóre je pre český celok priaznivé a v závere sa to budú snažiť Česi určite udržať.

55:47

Simon prenechal puk za ľavým kruhom Frolíkovi, ktorý preveril pripravenú hokejku brankára Grubauera.

54:44

Moravčíkovo zakončenie od modrej čiary sa snažil tečovať Řepík. Česi sú teraz v útočnom pásme a hrajú ďaleko od svojej bránky, čo im rozhodne vyhovuje najlepšie.

54:01

Tomáš Zohorna postupoval sám do útočného pásma. Zaviezol puk do rohu klziska, odkiaľ zbieral niekoľko veľmi cenných sekúnd.

53:08

Česko dalo gól!
Česi v krátkom čase pridávajú ďalší gól do siete. Puk sa nečakane odrazil od zadného mantinelu, Grubauer s tým vôbec nepočítal, k puku pred bránkoviskom sa dostal ONDŘEJ PALÁT a do odkrytej časti bránky zasunul.
Asistencia: Jan Kolář.

52:40

Jakub Voráček postupoval sám skrz stredné pásmo, dostal sa na ľavý kruh a odtiaľ preveril pozornú lapačku gólmana Grubauera, ktorá bola tento raz pripravená.

51:41

Česko dalo gól!
Po rýchlom prieniku vidíme v poradí tretí gól v nemeckej sieti. Dobre to urobil DOMINIK KUBALÍK, ktorý si spracoval prihrávku z hokejky Kovářa a z ľavého kruhu príklepom napálil do ľavého vinkla!
Asistencie: Jan Kovář, Filip Hronek.

51:15

Šikovný Frederik TIffels sa prebojoval do zakončenia z ľavého kruhu, ale nakoniec to mieril iba mimo priestoru bránky. Nemci pokračujú vpredu.

50:52

V dobrej streleckej pozícii z ľavého kruhu sa ocitol Dmitrij Jaškin, ktorý vypálil s náprahom, ale mieril iba do pravého Grubauerovho betónu.

50:24

Od Nemcov určite očakávame väčšiu aktivitu smerom dopredu, a tak sa aj deje. Už to nebude to bezbrehé vyčkávanie v strednom pásme.

49:42

Puk posúval Simon smerom na hokejku Michala Řepíka, ktorý sa dostal k strele z pravého kruhu, no smerovalo to len na Grubauerovu hruď.

49:15

Do útočného pásma sa už vysunuli nemeckí hokejisti. Strelou od modrej čiary to vyskúšal Marco Nowak. Jeho pokus letel vedľa.

48:36

Kubalík nabíjal Gulašovi na ľavý kruh. Gulaš následne aj vypálil, no jeho strelecké zakončenie bolo blokované. Česi sú naďalej aktívni smerom dopredu.

47:38

Palátova strela od modrej čiary bola ešte aj tečovaná, no puk smeroval napokon mimo priestoru bránky. Založiť akciu môže nemecké mužstvo.

47:10

Strela Dmitrija Jaškina spoza ľavého kruhu smerovala priamo na brankára Philippa Grubauera, ktorý si s touto jasnou strelou poradil.

46:25

Po ľavom krídle smeroval dopredu Yasin Ehliz, ktorý však napokon stratil stabilitu na korčuliach a padol na ľad.

45:37

Takmer sme videli tretí gól v nemeckej sieti. Po zakončení Simona sa k puku dostal Hynek Zohorna, ktorý bol pred bránkou, no nedokázal rýchlo zareagovať na vzniknutú situáciu.

45:03

Leon Draisaitl sa prebíjal s pukom do útočného pásma. Vystrelil spomedzi kruhov, svoje zakončenie sa snažil ešte doraziť, no nevyzrel na českých obrancov.

44:32

Nie veľmi dobre to vyzeralo s nemeckým útočníkom Markusom Eisenschmidom, ktorý pri súboji puk vrazil smolne do mantinelu a zrejme to vyzerá na vykĺbené rameno.

44:19

Česko dalo gól!
Česi sú znovu o krok bližšie k postupu do semifinále! Nemeckému hráčovi puk odskočil z hokejky, po pravom krídle sa dopredu vysunul JAKUB VORÁČEK, ktorý vypálil z kruhu a následne si svoju strelu dorazil do bránky.
Asistencia: Dominik Simon.

43:08

Štyria Nemci sa dokázali vrátiť do obranného pásma, aj napriek tomu sme videli českú príležitosť. Tomáš Zohorna sa snažil tečovať prihrávku, no Grubauer bol pripravený.

42:44

Českí hokejisti skúšali zahrať hybridný icing a takmer im to vyšlo. Napokon je však z toho zakázané uvoľnenie a hra sa sťahuje pred Bartošáka.

42:05

Kubalíkova krátka prihrávka z ľavého kruhu neprenikla na hokejku Paláta, a tak Česi o útočné pásmo prišli. Už sa však snažia o jeho opätovné získanie.

41:33

Palát si vypýtal puk za Grubauerovu bránku od Jaškina. Nemeckí hokejisti prečítali túto prihrávku a vyprevadili Paláta preč.

40:52

Nemci prepadli v útočnom pásme a do prečíslenia troch proti dvom sa vysunuli českí muži. Voráček krížnou prihrávkou hľadal Frolíka, ktorý bránu v dobrej šanci minul.

40:23

Draisaitl prenikal po pravom krídle, hokejkou sa dostal cez Simona, ale na zakončenie to napokon už nestačilo.

40:01

Začala sa tretia tretina.

V prostrednej dvadsaťminútovke sme už góly videli. Najprv v priebehu 34. minúty poslal Česko do vedenia Kovář, no už o štyri minúty na jeho zásah odpovedal Mauer. Stav je teda nerozhodný 1:1.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:49

Českí hokejisti sa vysunuli do nebezpečného prečíslenia troch proti jednému. Z pravého kruhu zakončoval akciu Voráček po Frolíkovej prihrávke, no namieril to ponad brvno veľmi tesne.

37:46

Nemecko dalo gól!
Nemci prinášajú odpoveď na inkasovaný gól. Bartošák si nerozumel so svojím obrancom, v rohu klziska zachytil prihrávku Tiffels, poslal prihrávku medzi kruhy, kde bol FRANK MAUER a bleskurýchlou strelou vyrovnal.
Asistencia: Frederik Tiffels.

37:26

Nahodenie od modrej čiary z hokejky Seidenberga presné nebolo, puk skončil iba v rohu klziska a na svoje hokejky si ho prevzali Česi.

36:44

Markus Eisenschmid sa ocitol v ofsajdovom postavení a v akcii ďalej pokračovať nemohol. Po reklamnej prestávke uvidíme vhadzovanie v strednom pásme.

36:04

Po strelenom góle výrazne ožili aj českí diváci na štadióne Ondreja Nepelu a svojich miláčikov ešte intenzívnejšie povzbudzujú.

35:36

Loiblova krížna prihrávka z ľavého kruhu nenašla adresáta. Napriek tomu sa ešte nemeckí hokejisti udržali v pásme.

34:30

Hronekova rozohrávka v tejto chvíli nebola veľmi presvedčivá. Českí hráči teda striedať nemôžu, hra sa presťahuje pred Bartošáka, keďže sa pískal icing.

33:41

Česko dalo gól!
Toto Česi potrebovali, idú v zápase do vedenia. V obrannom pásme zachytil puk na svojej hokejke JAN KOVÁŘ, ktorý to sám potiahol po osi ihriska, vysunul sa medzi kruhy a odtiaľ presnou strelou k pravej žrdi prekonal Grubauera.
Bez asistencie.

33:02

Nebezpečne to mieril z ľavého kruhu Markus Eisenschmid. Jeho strelecký pokus mieril tesne vedľa Bartošákovej svätyne.

32:38

Nemci sa dostali na hranicu ofsajdovej pozície. Napokon si už Stefan Loibl puk spracoval v strednom pásme a postavenie mimo hry sa píska.

31:34

V obrovskej streleckej možnosti sa ukázal David Palát, ktorý bol postavený pred bránkoviskom, no z tesnej blízkosti to napálil do rýchlej Grubauerovej vyrážačky.

31:18

Česi zakombinovali v útočnom pásme. Letiacu strelu z hokejky Michala Řepíka zastavila Seidenbergova korčuľa a následne aj ochranná sieť.

30:45

Nemci dokázali v tejto chvíli zavrieť Čechov v ich obrannom pásme. O puk síce prišli, no snažia sa o okamžitý zisk pásma opäť.

30:14

Nebezpečnú strelu vyslal spomedzi kruhov Marcel Noebels. Bartošák použil na eliminovanie tejto strely vyrážačku.

29:46

Kubalík vysúval do dobrej streleckej pozície Gulaša, ktorému však prihrávka došla iba na korčule a nestihol si to prikopnúť na hokejku.

29:07

Voráček výbornou prihrávkou popred bránkovisko hľadal Simona, ktorý sa mu už ukazoval medzi kruhmi. Napokon si prudký puk nespracoval.

28:30

Gudasovo nebezpečné nahodenie od modrej čiary sa od pred bránkou stojaceho Voráčka odrazil pred bránkovisko. Grubauer potom puk okamžite prikryl.

28:10

Reulovo nahodenie spoza ľavého kruhu Bartošák vytesnil. Veľmi dobre zapracoval pred bránkou Jaškin a dostal puk preč z obrannej tretiny.

27:31

Nahodený puk od modrej čiary Grubauer vyrazil len pred seba a okamžite sa pred bránkoviskom zjavil Filip Chytil. Mieril to však iba priamo do nemeckého gólmana.

27:10

Príliš dlho s rozohrávkou váhal Moritz Müller a Česi dokázali Nemcov zavrieť v ich obrannom pásme. Napokon odrazený puk zachytil do lapačky Grubauer a po dlhšom čase prerušil hru.

26:34

Sledovali sme viaceré súboje o puk v strednom pásme. Napokon sa k puku dostal Radko Gudas, no poslal ho iba do útočnej tretiny.

25:47

Frolíkova jemná strela spoza ľavého kruhu od mantinelu smerovala do Grubauerovej lapačky, ktorý si skontroloval okolie a rozohral.

25:16

Frolíkova prihrávka smerovala na hokejku Moravčíka, ktorý nepríjemne nahadzoval od modrej čiary. Jeho strelecké zakončenie letelo iba tesne vedľa bránky.

24:41

Na zimnom štadióne Ondreja Nepelu si už prevažne české obecenstvo pýta prvý gól, uvidíme, kedy ho niekto strelí. Stále na úvodný zásah čakáme.

24:12

Do dobrej českej pozície na zakončenie sa dostal Hynek Zohorna, ktorému však v kľúčovej situácii nevyšlo spracovanie prihrávky od Tomáša Zohornu.

23:36

Draisaitl neuspel v súboji proti Musilovi. K puku sa dostal Dmitrij Jaškin a okamžite ho poslal preč cez všetky čiary.

23:16

Do streleckej pozície sa dostal Leon Draisiatl. Z pravého kruhu to mieril priamo na českého gólmana, ktorý podržal puk vo svojej výstroji.

22:49

Sledovali sme zákrok na hranici pravidiel. Dve minúty za podrazenie dostáva Radko Gudas. Skôr to však vyzeralo na faul kolenom.

22:07

Kahun potiahol akciu po pravom krídle. Napokon strieľal spoza pravého kruhu a mieril to na pravý Bartošákov betón.

21:12

Zasahovať musel na opačnej strane aj brankár Bartošák. Do streleckej možnosti sa dostal Frank Mauer. Skúšal to spomedzi kruhov.

20:51

Napokon od modrej čiary zaujímavo strieľal Filip Hronek. Jeho strelecké zakončenie bolo ešte tečované, no Grubauer si poradil.

20:22

Českým hokejistom nevychádza úvod ich skrátenej presilovky. Nemci bezpečne dokázali vyhodiť puk cez všetky čiary.

20:01

Začala sa druhá tretina.

V prvej tretine sme sledovali väčšiu aktivitu od českých hokejistov, ktorí mali puk častejšie na hokejkách. Netreba však zabudnúť na obrovskú príležitosť, ktorú mal Draisaitl a toto Nemci musia premieňať. Nestalo sa tak, stav je teda bezgólový.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:34

Nemeckí hokejisti vyhrali po sebe aj druhé vhadzovanie v obrannom pásme a mohli bezpečne vyhodiť puk cez celé klzisko.

19:03

Nemeckí hokejisti si nepostrážili situáciu v strednom pásme a pramenil z toho faul Patricka Hagera. Dostáva dve minúty za podrazenie.

18:28

V strednom pásme zachytil českú rozohrávku Eisenschmid a Česi pokračovali znovu v akcii. Frolík strieľal z pravého kruhu a Grubauer to mal pod kontrolou.

17:48

Na dostrel českej bránky sa dostal Dominik Kahun, ktorý to strieľal spomedzi kruhov, no jeho zakončenie bolo zblokované. Veľa Nemci nevyťažili z pobytu v pásme.

17:24

Po ľavom krídle prenikal dopredu Yasin Ehliz. Jeho strelecké zakončenie spoza ľavého kruhu mierilo priamo na Bartošáka. Český gólman nemal problémy so zachytením tejto strely.

16:52

Frolík rýchlo vykorčuľoval spoza bránky, dostal sa do vhodnej streleckej pozície, no mieril to mimo.

16:22

Frolíkova krížna prihrávka cez útočné pásmo smerovala na hokejku Jakuba Voráčka, ktorý vypálil z kruhu, no mieril to tesne vedľa.

15:34

Simon ďaleko v útočnom pásme nezašiel, o puk českí hokejisti prišli. Na dostrel sa na opačnej strane klziska dostal Tiffels, ale mieril to mimo.

14:41

A je po presilovej hre Nemecka. V útočnom pásme nezvládol situáciu Patrick Hager, ktorý je vylúčený na dve minúty za držanie hokejky.

14:01

Prvú presilovku v zápase si zahrajú aj nemeckí hráči. Dve minúty za seknutie dostáva David Palát.

13:32

V strednom pásme zachytil puk David Palát, ktorý prenikal po pravom krídle a vyskúšal to spoza kruhu. Mieril to však veľmi nepresne.

12:39

O puk pri mantineli bojoval Tiffels, ale puk prenikol na české hokejky. Medzitým už Česi rozbiehajú s pomocou veľkého počtu svojich fanúšikov novú akciu.

12:01

Prvý veľmi dôležitý zákrok má na svojom konte Patrik Bartošák. Do úniku sa vysunul Leon Draisiaitl, strieľal to na betón českého gólmana.

11:42

Výmena puku medzi Draisaitlom a Ehlizom sa nezaobišla bez komplikácií. Nemci teda nemohli pokračovať v útočnom pásme.

11:14

Filip Chytil výborne a rýchlo prenikol cez nemeckú defenzívu a dostal sa k zakončeniu z ľavého kruhu. Jeho pokus Grubauer vytlačil preč.

10:18

Česi síce boli atakovaní nemeckými hráčmi v strednom pásme, dobre to však urobil Dominik Simon, ktorý vrátil puk späť na obrancov.

09:34

Po nahodení zo stredného pásma z hokejky českého hráča sa pískalo postavenie mimo hry. Nemci zatiaľ viacmenej iba bránia stredné pásmo a snažia sa zastavovať puky, smerom dopredu sú oveľa opatrnejší.

08:46

Rozhodne lepšie mohol útočnú akciu založiť český rodák Dominik Kahun, no veľmi mu prihrávka cez stredné pásmo nevyšla.

08:11

Spoza ľavého kruhu to šikovne skúšal Radek Faksa. Brankár Philipp Grubauer bol pripravený a dokázal strelu eliminovať.

07:42

Draisaitl peknou prihrávkou medzi kruhy hľadal Hagera, ktorý sa snažil prudkú prihrávku tečovať, no veľmi mu to nevyšlo. Nemci si teda prvú strelu nezapísali.

07:14

Frolík odviedol dobrú prácu v rohu klziska. Vysunul do príležitosti Filipa Chytila, ktorý strieľal spomedzi kruhov, no nenašiel priestor bránky.

06:49

Simonova krížna prihrávka cez útočné pásmo mala zrejme nájsť Voráčka, ktorý sa ukazoval medzi kruhmi, no letiaci pas si napokon nespracoval.

06:22

Yasin Ehliz v strednom pásme prišiel o puk a Česi si ho vzali na svoje hokejky. Oba tímy momentálne striedajú, Česko rozbieha útočnú akciu.

05:44

Nahodenie puku od modrej čiary z hokejky Jana Kolářa smerovalo priamo na gólmana Grubauera. Nemecký brankár si strelu postrážil a prikryl ju.

05:05

Nepríjemnú prihrávku posielal od mantinelu Kovář. Pred bránkoviskom operoval Gulaš, no nedokázal sa už dotknúť puku.

04:34

Česi aj po neúspešnej presilovke ťažia z hry a majú puk častejšie na svojich hokejkách. S výnimkou úvodu stretnutia sa Nemci do útočného pásma s pukom ešte nedostali.

03:52

S Řepíkovým nahodením puku spoza ľavého kruhu mal Grubauer menšie problémy, ale jeho spoluhráči mu pomohli. Už o pár sekúnd bude česká početná výhoda minulosťou.

03:12

Nemci prečítali ďalšie úmysly českých hokejistov a opäť sa im podarilo dostať puk preč z obranného pásma. Česi začínajú od Bartošáka.

02:40

Gulaš sa snažil dávať rýchly puk cez medzikružie smerom na Voráčka. Bol tam však nemecký hokejista, ktorý získal túto prihrávku a oslobodil svoj tím.

02:19

Voráček bol atakovaný v strednom pásme Patrickom Hagerom a nemohol ďalej pokračovať v útočnej akcii.

02:00

České mužstvo získava prú presilovku v stretnutí. Na dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou je vylúčený Marco Nowak.

01:24

Českí hokejisti sa dostali do obrovskej príležitosti v prečíslení. Strelu spomedzi kruhov z hokejky Gulaša brankár Grubauer vyrazil. K puku sa dostal Jan Kovář, no zblízka netrafil odkrytú časť brány.

01:04

Po ľavom krídle prenikal dopredu Filip Chytil. Jeho strelecké zakončenie spoza ľavého kruhu bolo blokované a puk letel na ochrannú sieť.

00:42

Nemci v obrannom pásme vzali puk na svoje hokejky, striedajú a chystajú sa na novú rozohrávku.

00:18

Prvú útočnú akciu rozbiehal popri mantineli Leon Draisiatl. Prihrával Ehlizovi, ktorého prihrávka naslepo pred bránkovisko hľadala znovu Draisaitla, no nebol to presný pas.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.

Na ľad ako prvý vychádzajú českí hokejisti v bielych dresoch. Nemci nastupujú na stretnutie v dresoch čiernej farby.

Úvodné zostavy:

Česko: Bartošák (Hrubec) – D. Musil, Hronek, Moravčík, Rutta, Kolář, Gudas (A), D. Sklenička – Frolík (A), Simon, Voráček © – Jaškin, Faksa, Chytil – D. Kubalík, Jan Kovář, Gulaš – Palát, T. Zohorna, Řepík – H. Zohorna.

Nemecko: Grubauer (Treutle) – M. Müller ©, Holzer, Y. Seidenberg, Seider, J. Müller, Nowak, Reul – Ehliz, Draisaitl (A), Hager (A) – Plachta, Michaelis, Eisenschmid – Tiffels, Kahun, Mauer – Loibl, Noebels, Pföderl – Fauser.

Rozhodca: Öhlund, Tufts – Goliak, Nikulainen.

Máme za sebou prvé dva vyraďovacie štvrťfinálové duely a prišiel čas aj na večerné zápasy. Prajem vám príjemný večer a vítam vás pri sledovaní on-line prenosu zo štvrťfinálového zápasu MS v hokeji medzi Českom a Nemeckom. Stretnutie sa na zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave začne o 20:15 a jeho priebehom vás bude sprevádzať Lukáš R. Ovšonka.

Českí hokejisti sa po absolvovaní siedmich zápasov v základnej skupine umiestnili na úctyhodnom druhom mieste so ziskom 18 bodov. Zaznamenali len jedinú prehru, a to nad favorizovaným a zatiaľ bezchybným Ruskom 3:0. Česi v ostatných zápasoch obstáli, získali skalp víťaza posledných dvoch svetových šampionátov – Švédska. S tromi korunkami si poradili presvedčivo 5:2, zaznamenali aj víťazstvá nad Nórskom 2:7, nad Lotyšskom 6:3, tímy Talianska a Rakúska deklasovali 8:0 a v poslednom zápase skupiny si poradili aj s ťažkým Švajčiarskom, ktoré zdolali tesne 5:4. Najproduktívnejším Čechom je momentálne Jakub Voráček, ktorý je s 15 bodmi za 3 góly a 12 asistencií vôbec tretím najproduktívnejším hráčom turnaja.

Na Čechov čaká vo štvrťfinále neľahká úloha. Do cesty sa im postaví húževnaté Nemecko, ktoré v základnej skupine predviedlo viaceré oslnivé výkony, no nezaobišlo sa to aj bez jednej potupnej prehry. Tú Nemci inkasovali od Kanaďanov, ktorí ich porazili 8:1. Okrem toho zaznamenali ešte jednu porážku, a to nad USA 1:3. Nad sily Nemcov však prekvapivo neboli Fíni, ktorých Nemecko porazilo v poslednom zápase skupiny 2:4. Okrem toho si Nemecko pripísalo víťazstvá nad Veľkou Británou 3:1, nad Dánskom 1:2, nad Francúzskom 4:1 a nad Slovenskom 3:2. Nemecko teda s 15 bodmi a skóre 18:18 obsadilo v košickej skupine 3. miesto. Najproduktívnejším hráčom Nemecka bol v základnej skupine hviezdny útočník Leon Draisaitl, ktorý vybojoval 8 bodov vďaka 5 gólom a 3 asistenciám.

Oba tímy proti sebe nastúpili počas aprílovej záverečnej prípravy na šampionát. Česko si dvakrát úspešne poradilo s Nemeckom po identických dvoch výsledkoch 5:4 a 5:4.

Ako sa bude celé stretnutie vyvíjať, to môžete sledovať v našom on-line prenose. Prajem vám pekný športový zážitok.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 20:15.

Česko

 • Bartošák (Hrubec)
 • D. Musil
 • Hronek
 • Moravčík
 • Rutta
 • Kolář
 • Gudas (A)
 • D. Sklenička
 • Frolík (A)
 • Simon
 • Voráček (C)
 • Jaškin
 • Faksa
 • Chytil
 • D. Kubalík
 • Jan Kovář
 • Gulaš
 • Palát
 • T. Zohorna
 • Řepík
 • H. Zohorna

Nemecko

 • Grubauer (Treutle)
 • M. Müller (C)
 • Holzer
 • Y. Seidenberg
 • Seider
 • J. Müller
 • Nowak
 • Reul
 • Ehliz
 • Draisaitl (A)
 • Hager (A)
 • Plachta
 • Michaelis
 • Eisenschmid
 • Tiffels
 • Kahun
 • Mauer
 • Loibl
 • Noebels
 • Pföderl
 • Fauser