4 : 1
(2:1, 1:0, 1:0)
Slovensko
Naposledy zmenené pred 5 rokmi

Slováci úvodný súboj o záchranu nezvládli. Jednou nohou sú už v B-kategórii, no v sobotu majú k dispozícii tzv. reparát. Veríme, že sa budú tešiť z víťazstva.

Koniec zápasu.

58:48

Švajčiarsko dalo gól!
Švajčiari definitívne pečatia svoju výhru v prvom barážovom zápase. Prázdnu bránku trafil JANNIK CANOVA. Asistencia: Ronny Dähler.

58:30

Prebiehajú posledné dve minúty zápasu.

58:27

Vylúčenie v tíme Slovensko (Dávid Mudrák – 2 min., hrubosť).

54:36

Vylúčenie v tíme Švajčiarsko (Elvis Schlaepfer – 2 min., hákovanie).

53:11

Vylúčenie v tíme Švajčiarsko (Rocco Pezzulo – 2 min., hákovanie).

50:18

Vylúčenie v tíme Švajčiarsko (Bastian Guggenheim – 2 min., nedovolené bránenie).

45:11

Vylúčenie v tíme Slovensko (Samuel Krajč – 2 min., držanie).
Vylúčenie v tíme Slovensko (Oliver Turan – 2 min., hrubosť).

40:01

Začala sa tretia tretina.

Švajčiari zvýšili vedenie hneď v úvode druhého dejstva. Naši tréneri na nepriaznivý stav reagovali výmenou brankárov.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:00

Prebieha posledná minúta druhej tretiny.

35:41

Vylúčenie v tíme Slovensko (Artur Turanský – 2 min., hákovanie).

26:38

Vylúčenie v tíme Slovensko (Simon Jellúš – 2 min., hákovanie).

25:08

Striedanie v tíme Slovensko: z ihriska odchádza Samuel Hlavaj, prichádza Patrik Kozel.

24:23

Vylúčenie v tíme Švajčiarsko (Inaki Baragano – 2 min., podrazenie).

21:08

Začiatok druhej tretiny sa nevyvíja dobre. Inkasujeme tretí gól z hokejky JANNIKA CANOVU, ktorý využíva presilovku, keď na trestnej lavici sedel Lavička. Asistencia: Denys Rubanik.

20:01

Začala sa druhá tretina.

Ospravedlňujeme sa za technické problémy a dlhší výpadok servera. Po prvej tretine prehrávame o jeden gól, hoci sme išli do vedenia ako prví.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:02

Gól strelil YVES STOFFEL. Asistencie Noah Delémont.

16:50

Vylúčenie v tíme Slovensko (Martin Chromiak – 2 min., podrazenie).

14:21

Vylúčenie v tíme Švajčiarsko (Simon Knak – 2 min., držanie hokejky).

10:48

Vylúčenie v tíme Slovensko (Adrián Valigura – 2 min., podrazenie).

09:27

Naša radosť z vedúceho gólu príliš dlho netrvala. ELVIS SCHLAEPFER bol tým hráčom, ktorý ako prvý prekonal Hlavaja. Asistencie: Noah Fuss a Jeremy Zuercher.

06:25

Vylúčenie v tíme Slovensko (Samuel Krajč – 2 min., hákovanie).

02:46

Slovensko dalo gól! Rýchlo využívame prvú presilovku. Autorom gólu je DOMINIK SOJKA. Asistencie: Maxim Čajkovič a Oliver Turan.

01:55

Vylúčenie v tíme Švajčiarsko (Bastian Guggenheim – 2 min., sekanie).

00:01

Stretnutie sa práve začalo.

Vážení fanúšikovia hokeja! Vítam Vás pri sledovaní prvého zápasu o udržanie sa medzi elitou MS U18 2019! Slovenskí hokejisti padli do týchto nepopulárnych bojov a musia vyhrať, aby sa vyhli zostupu. Zápasy sú na programe 25.4 a 27.4.2019.

ŠVAJČIARSKO 18

Helvéti v základnej skupine ani raz nevyhrali za tri body. Vylámali si zuby na Kanade, Česku a Fínsku, ktoré ich zdemolovalo po výsledku 12:0. Proti Bielorusom podali azda najlepší výkon, ale po skvelom začiatku, kedy v 15.minúte viedli 3:0, napokon „utrpeli“ víťazstvo 5:4pp.

SLOVENSKO 18

Naši hráči majú za sebou najhorší šampionát za posledné dva roky. Zverenci trénera Viliama Čacha nielenže nezískali v skupine ani bod, ba dokonca mali najslabší útok spomedzi všetkých tímov, keďže dokázali streliť len deväť gólov. Pre nás bol kľúčový súboj s rovesníkmi z Lotyšska, ktorý nám vôbec nevyšiel. Nakoľko to bolo posledné zápolenie v rámci skupiny, nič iné ako boj o záchranu sa ani nedal čakať.