3 : 2
(0:1, 0:1, 2:0 - 1:0)
HC Slovan Bratislava
Naposledy zmenené pred 5 rokmi

Slovan se v první třetině dostal do dvoubrankového vedení, jenže ve třetí třetině se dvakrát prosadil Viťaz, který tak dokázal vyrovnat. Následně se tedy prodlužovalo. V nastaveném čase Bratislava faulovala, přesilovku proměnil a zápas rozhodl Alexandr Sjomin.

Viťaz právě vstřelil branku!
Domácí celek tento zápas vyhraje, rozhodl v prodloužení. Po Aaltonenově přihrávce se nechytatelně ránou pod horní tyčku prosazuje ALEXANDR SJOMIN. Asistence: Miro Aaltonen a Joni Ortio.

63:52

Miro Aaltonen minul další střelou.

63:36

Miro Aaltonen pálil mimo branku, Jakub Štěpánek zasahovat nemusel.

63:03

Domácí už nyní kombinují v útočném pásmu.

62:30

Slovan vyhazuje přes všechny čáry, čeká ho nepříjemné oslabení.

62:27

Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Eric Gelinas – 2 min., podrážení).

61:19

Viťaz neproměnil dva na jednoho. Finální přihrávka byla hodně nepovedená.

61:00

Lukáš Klok rozehrává od své branky. Oba týmy střídají.

60:36

Rudolf Červený chtěl zkompletovat hattrick, ale nyní se mu to nepodařilo. Jeho ránu z kruhu kryje Joni Ortio.

60:15

Marek Hrivík zakončoval jako první, jeho bekhendová střela nebyla přesná.

60:01

Začalo prodloužení.

Ve třetí třetině dokázal domácí celek vstřelit dvě branky, a tak uvidíme extra hokej tři na tři.

60:00

Třetí třetina skončila.

59:39

Oddechový čas pro domácí.

59:39

Vhazovat se bude v útočném pásmu Slovanu. Ten má tak jednu z posledních šancí.

59:00

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:21

Moskevská oblast dohrává třetí třetinu hodně aktivně, Slovan se musí bránit.

57:52

Denis Kokarev zakončoval z dobré pozice, jeho rána končí mimo branku. Následně Arťom Švec-Rogovoj vedl bleskovou protiakci. Ani jeho projektil nebyl přesný.

57:06

To už probíhají poslední minuty třetí třetiny a momentálně má převahu Viťaz.

56:36

Miro Aaltonen si položil brankáře a do odkryté části zasunout kotouč, jenže Jakub Štěpánek předvedl další výborný zákrok.

56:10

Jakub Štěpánek rozehrává od své branky, následně ve střední části hrací plochy zachytil puk domácí klub.

55:55

Adam Jánošík nedokázal zpracovat na útočné modré, a tak se směr hry otáčí.

55:31

Fanoušci domácího celku si žádají branku, ale zatím nemají jejich oblíbenci mnoho příležitostí.

55:10

Casey Bailey znovu v dobré pozice, ale ani tentokrát nedokázal tento hráč zakončit.

54:40

Žiga Jeglič to zkoušel individuálně, Casey Bailey si před brankou klepal o přihrávku, kotouč se k němu nedostal.

54:00

Šest minut zbývá do konce zápasu, sledujeme aktivní hru domácích hráčů. Ti mají optickou převahu.

53:42

Hosté v plném počtu.

53:27

Slovan se dokázal osvobodit. Domácí celek hraje velmi dobře.

53:10

Denis Kokarev trefil soupeře, Adam Jánošík zblokoval projektil.

52:53

Polovina oslabení je pryč, ta druhá minuta ještě zbývá.

52:32

Denis Kokarev nedokázal dorážet, hostující celek se musí bránit tlaku soupeře.

52:01

Arťom Švec-Rogovoj byl připravený před brankou na teč. K tomu však nedošlo, a tak mohl kotouč získat poměrně snadno Jakub Štěpánek.

51:42

Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Chad Rau – 2 min., vysoká hůl).

51:32

Stav zápasu je vyrovnaný a domácí fanoušci domácího celku cítí možnost na zisk vedení.

51:07

Autor předchozí branky si připsal kanadský bod, je to jeho tisící bod v KHL.

49:35

Jakub Štěpánek předvedl několik skvělých zákroků, nyní už i on kapituloval. Miro Aaltonen našel povedeným pasem spoluhráče. U tyčky číhal na puk ALEXANDR SJOMIN. Přihrávka přišla, a tak také rychlé zakončení. Asistence: Miro Aaltonen a Nikolaj Stasenko.

48:36

Marek Hrivík nahodil kotouč do útočného pásma, chyba před brankou, Klok namazal soupeři. Výborně zasáhl Jakub Štěpánek.

48:00

Viťaz má velké problémy s přechodem do útočného pásma, takticky hraje Bratislava velmi dobře.

47:20

Žiga Jeglič a Mário Lunter dostali puk do útočného pásma, kde sice kombinovali, ale do střelecké pozice se nepropracovali.

46:45

Hokejisté Slovanu by body do tabulky moc a moc potřebovali, nyní musí vyhrát.

46:30

Hra je nyní přerušena, znovu z důvodu přihrávky rukou.

46:05

Komerční přestávka.

46:00

Šest minut hry je pryč, domácí celek dokázal snížit. Následně je hra přerušena pro přihrávku rukou.

45:31

Denis Kokarev chtěl zakončovat, ale jeho spoluhráči byli všichni obsazení.

45:10

Marek Hrivík nedokázal vybojovat kotouč v útočném pásmu, a tak mohou hrát hosté.

44:45

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme spíše klidnější pasáž hry. Slovan sice inkasoval, ale stále vede o jednu branku.

44:00

Jakub Štěpánek snadno zastavil střelu soupeře, český brankář má další zákrok.

43:44

Hraje se spíše ve středním pásmu, na výraznější šanci momentálně čekáme.

43:14

Slovan rozehrává od své branky, Do útočného pásma se sice dostal, ale vypálit nedokázal.

41:48

Mário Grman přišel o kotouč ve svém obranném pásmu, ten získal ALEXEJ MAKEJEV. Vybruslil si před branku, odkud úspěšným blafákem dokázal snížit.

41:10

Gennadij Stoljarov rozehrává od své branky, dostal se rychle do útočného pásma, jenže tam o kotouč přišel.

40:45

V poklidném tempu pokračuje hra ve třetí třetině. Po zakázaném uvolnění Slovanu se bude vhazovat před jeho brankou.

40:01

Začala třetí třetina.

Po čtyřiceti minutách hry vede hostující Slovan Bratislava o dvě branky, oba střelecké úspěchy zaznamenal Rudolf Červený.

40:00

Druhá třetina skončila.

39:40

Nikolaj Stasenko nepřesně přihrával před branku, pokus o pas byl zblokovaný.

39:15

Slovan se osvobozuje dobrým vyhozením, icing se nepíská.

39:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině. Viťaz má nyní převahu.

38:32

Arťom Švec-Rogovoj zakončoval z mezikruží, jeho projektil vyrazil brankář Jakub Štěpánek před branku. Pak už hráli obránci.

37:42

Eric Gelinas z ostré pozice netrefil branku, Joni Ortio byl momentálně bez práce.

37:20

Alexej Makejev byl volný před brankou, jeho tečovaná střela se mezi tři tyče nevešla.

37:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině, Bratislava hraje takticky velmi dobře. Navíc se může spolehnout na svého brankáře.

36:37

Nikolaj Stasenko rozehrává od své branky, čeká až jeho spoluhráči dostřídají.

36:20

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

35:50

Hra je nyní přerušena, vhazovat se tak bude znovu ve středním pásmu. Domácí se dostali do postavení mimo hru.

35:27

Dva na dva jeli hostující hokejisté. Casey Bailey marně čekal na přihrávku.

34:50

Jakub Štěpánek měl nyní také trochu štěstí, Gennadij Stoljarov byl hodně blízko vstřelení branky, těžil z chyby obránce. Domácí hokejista však brankáře neprostřelil.

34:34

15:17, tak vypadá statistika střel na branku.

33:20

Žiga Jeglič se sice dostal do útoku, jenže Borna Rendulić bleskově přenáší hru do středního pásma. Zakončit domácí hráč nedokázal.

33:06

Slovan se pokouší získat útočné pásmo, to se mu zatím nedaří.

32:56

32:20

Čtyři minuty se hraje bez přerušení, sudí nechávají hru plynout a zbytečně se nekouskuje.

31:48

Alexandr Jevsejenkov pálil od modré čáry, jeho rána byla nepřesná, a pak i následná rána byla nepovedená.

31:26

Sledujeme klidnější pasáž hry, hodně soubojů probíhá ve středním pásmu.

30:56

Od branky Slovanu jsme výraznější příležitost zatím neviděli. Do útočného pásma se dostali domácí. Bogdan Potěchin zakončoval nepřesně.

30:21

Michal Řepík a Matúš Sukel' kombinovali v útočném pásmu, domácím se ale podařilo vyhodit, a tak musel rychle zpátky Adam Jánošík.

29:50

Alexandr Jevsejenkov rozehrává od své branky, Viťaz se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.

28:15

Slovan právě vstřelil branku!
Slovenský klub navyšuje své vedení. Po výborné Řepíkově přihrávce se prosadil ránou na vzdálenější tyč RUDOLF ČERVENÝ. Joni Ortio neudržel kotouč, a tak propadl za brankovou čáru. Druhý gól dnes pro Červeného. Asistence: Michal Řepík a Eric Gelinas.

27:47

Arťom Švec-Rogovoj pálil z první, ale jeho ránu dokázala velmi dobře zblokovat obrana Slovanu.

27:34

27:00

Ještě půl minuty se bude hostující celek bránit přesilovce soupeře.

26:53

Jakub Štěpánek předvedl další dva výborné zákroky, Miro Aaltonen neuspěl z bezprostřední střelecké pozice.

26:13

Vojtěch Mozík znovu tvrdě pálil od modré. Tentokrát jeho rána minula branku. Miro Aaltonen následně zakončoval z první, ale výborně zasáhl Jakub Štěpánek.

25:51

Vojtěch Mozík pálil z první od modré čáry, jenže zlomil hokejku, a tak si šel rychle ke střídačce pro novou.

25:34

Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů).

24:49

Casey Bailey se propracoval do dobré střelecké pozice, jeho rána byla sice dobrá, ale dobře se přesunul také brankář, který vyrazil.

24:04

Marek Hrivík našel svého spoluhráče přesnou přihrávkou, puk však končí mimo branku. Jakub Štěpánek zasahovat tentokrát ani nemusel.

23:35

Marek Sloboda to nemyslel špatně, jeho rána bez výraznější přípravy byla zblokovaná.

23:04

Sledujeme zajímavou pasáž hry, Slovan hraje aktivně, ale nesmí zapomínat ani na obranu. Arťom Švec-Rogovoj se dostal do střelecké pozice, jeho rána končí mimo.

22:00

Chleb Kožemjakin se dostal do středního pásma, dostal se k puku, natlačil se před branku a jeho bekhendový blafák nebyl přesný. Jakub Štěpánek vytáhl výborný zákrok.

21:14

Joni Ortio byl připravený, a tak snadno zasáhl proti střele, kterou vyslal Jeff Taffe.

20:30

Sledujeme klidnější úvod do třetiny, slovenský klub pokračuje v dobré hře z prvního dějství.

20:01

Zápas pokračuje druhou třetinou.

20:01

Začala druhá třetina.

Po první třetině vede Slovan o jednu branku, byl aktivnější v některých pasážích, a zatím jedinou branku vstřelil Rudolf Červený.

20:00

První třetina skončila.

19:50

Hra je přerušena pro postavení mimo hru. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

19:24

Jevgenij Katičev pálil od modré čáry, jeho rána však byla před brankou zblokovaná.

19:06

Bratislava se osvobodila tak, aby z toho nebyl icing.

19:00

Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.

18:26

Žiga Jeglič se dostal před branku, jenže nedokázal přesněji vypálit.

18:00

Slovan se usadil v útočném pásmu a snaží se něco vymyslet.

17:35

Žiga Jeglič hledal před brankou spoluhráče, jeho střílená přihrávka postrádala přesnost.

16:40

Po krátké přestávce pokračuje hra dál, zbývá něco málo přes tři minuty z první třetiny.

16:33

15:52

Marek Sloboda a Kyle Chipchura kombinovali v útočném pásmu, hosté přišli o puk, a tak musel zasahovat na druhé straně brankář.

15:30

Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, Eric Gelinas rozehrává od své branky, oba týmy střídají.

14:54

Od vstřelení branky se nepřerušovalo, hraje se hodně plynule.

13:50

Momentálně je k vidění hodně soubojů ve střední pásmu. Následně Andrej Meszároš chyboval před svou brankou, a tak musel zasahovat Jakub Štěpánek.

13:33

Rudolf Červený se pokoušel rozehrávat od svého obranného pásma, jenže kotouč dostal jen do středního pásma.

12:53

Lukáš Klok to zkoušel od modré čáry, jeho projektil byl před brankou zblokovaný. Puk končí mimo branku.

11:40

Domácí celek hraje hodně aktivně, ale hostující defenziva hraje zodpovědně.

09:14

Slovesnký celek se dostává do vedení zcela zaslouženě. RUDOLF ČERVENÝ se dostal k odraženému kotouči před brankou a snadno zakončoval do odkryté části branky. Asistence: Andrej Meszároš a Michal Řepík.

08:50

Andrej Meszároš sice kotouč do branky dostal, ale sudí viděli zásah vysokou holí.

08:43

Slovenský tým hraje velmi dobře, Bratislava je aktivnější, ale na gól čeká.

07:50

Špatná rozehrávka hostů mířila na icing, ale jeden z hráčů jemně tečoval kotouč.

07:30

Zápas pokračuje dál, na výraznější šanci zatím stále čekáme.

06:31

Adam Liška zakončoval z dobré pozice, jeho ránu kryje brankář domácího celku. Komerční přestávka.

05:58

Mário Lunter hledal přihrávkou ze středního pásma spoluhráče, jenže pas byl nepřesný.

04:54

Slovan se pokouší dostat hru do útočného pásma.

04:32

Marek Sloboda zakončoval z dobré pozice, jeho rána také nebyla potřebně důrazná.

03:50

Převahu má nyní domácí celek, na výraznější šanci ale Viťaz čeká.

03:26

Michail Jepišin rozehrává od své branky, následně jeho spoluhráči střídají, sledujeme tedy poklidnou rozehrávku.

02:36

02:10

Marek Hrivík hraje v útočném pásmu, následně ale Slovan dokázal vyhodit.

01:43

Arťom Švec-Rogovoj byl před brankou zcela volný, přihrávka se k němu nedostala.

01:00

Slovan se musí nyní bránit tlaku soupeře. Domácí se usadili v útočné polovině.

00:36

Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Michal Řepík – 2 min., hákování).

00:10

Rudolf Červený se propracoval do dobré střelecké pozice, v situaci dva na jednoho trefil prostor mimo branku.

00:01

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

HC Viťaz Moskevská oblast: Ortio (Samonov) – Jepišin, Golovkov, Katičev, Kožemjakin, Stasenko, S. Romanov, Jevsejenkov – Švec-Rogovoj, Kokarev, Hrivík – Stoljarov, A. Sjomin, M. Aaltonen – Vyglazov, Rendulić, Potěchin – A. Nikulin, Makejev, Mojsejev.

HC Slovan Bratislava: Štěpánek (Čiliak) – Sersen, Jánošík, Klok, Grman, Gelinas, Bačik, Meszároš, Baranov – Řepík, Sukel', Červený – Taffe, Jeglič, Lunter – Liška, Rau, C. Bailey – M. Sloboda, Chipchura, Lamper..

Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí HC Viťaz Moskevská oblast a HC Slovan Bratislava.

HC Viťaz Moskevská oblast odehrál 33 zápasů s bilancí 11–2–2–18 a získal 28 bodů. V tabulce Západní konference je na deváté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Poradil si s Rigou 2:1 a Slovanem Bratislavou 3:2. Tým nestačil na Magnitogorsk 1:4, CSKA Moskvu 1:3 a Petrohrad 0:6.

HC Slovan Bratislava je na tom ještě hůře než jeho soupeř. 34 zápasů a bilance 7–3–2–22 a získal 22 bodů. Slovenskému klubu se vůbec nedaří. Z posledních pěti zápasů prohrál všechny a nezískal ani bod. Nestačil na Novgorod 1:4,CSKA Moskvu 0:4. Viťaz 2:3, Omsk 1:4 a Dynamo Moskvu 0:3.

Poslední čtyři vzájemné zápasy vyhrál Viťaz.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.