3 : 0
(0:0, 2:0, 1:0)
HC Slovan Bratislava
Naposledy zmenené pred 5 rokmi

Slovan prehráva aj piaty zápas v rade. Na ľade Dynama Moskva neskóroval a podľahol 0:3. Najbližšie sa zverenci Vladimíra Országha predstavia v piatok o 17:30 na ľade Víťazu Podoľsk.

Koniec zápasu.

59:27

Kdeže, dnes v podaní Slovana gól neuvidíme.

58:43

Jánošíkov zrazený puk končí na ochrannej sieti, vhodí sa v útočnej tretine Slovana.

58:00

Bailey korčuľoval na pravom krídle, zasekol si hráča, no nezakončil, poslal puk Ćervenému, ktorý oň prišiel.

56:48

Jánošíkov dlhý pas na Řepíka, ale Jerjomenko zasahovať nemusel.

55:40

Švarný poslal puk za bránu, kde bola dvojica v bielom, no ani jeden puk nezískal.

54:52

Mozer strieľa na Štěpánka, ten kryje. Emócie pracujú, vylučovať sa ale nebude.

54:18

Slovan to už akoby vzdal, nevládze sa tlačiť dopredu.

53:24

Menšikovovi sa zamotal puk medzi korčuľami, inak by zakončoval sám pri pravej tyčke.

53:08

Sukeľ vystrelil z diaľky, Jerjomenko nemal problém puk chytiť.

52:39

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Adam Jánošík – 2 min., hrubosť).

52:39

Vylúčenie v tíme Dynamo Moskva (Vjačeslav Kuljomin – 2 min., hrubosť).

52:05

Dynamo Moskva dalo gól!
Koniec nádejám Slovana v tomto zápase. Parádna prihrávka Kagarlickijho na úplne voľného JUUSA HIETANENA, ktorý puk umiestnil nad Štěpánkovu lapačku.

Asistencie: Dmitry Kagarlickij, Vadim Šipačov

50:36

Meszároš strieľal na teč Červenému, ale domáci hráči sa dokázali ubrániť.

49:20

Sersenova strela sa odrazila od mantinelu k Taffeovi, ktorý ešte hľadal pred bránou Luntera, no ten bol zablokovaný.

48:47

Vylúčenie v tíme Dynamo Moskva (Juuso Hietanen – 2 min., krosček).

48:40

Bailey zabojoval a získal puk na hokejky Slovana, ale opäť sa hosťujúci hráči motajú pri mantineli.

47:36

Menšikov vyslal nebezpečnú strelu tesne nad ľadom, Štěpánkov betón vystreli do strany a zabránil gólu.

47:01

Nikulin sa ponúkol Alexejevovi a skúsil ohroziť Štěpánka.

46:30

Hra rýchlo plynie, málo sa prerušuje, Slovanu sa čas kráti, navyše hrá sa pred jeho gólmanom.

45:20

Liška zaváhal a nestrieľal, na druhej strane Makarov obkrúžil bránu podobne ako Kagarlickij, no spadol a aj preto, nevznikla nebezpečná situácia pred Štěpánkom.

43:43

Kagarlitskij obkrúžil bránu a zakončil po ľade, Štěpánkov betón zabránil puku preťať bránkovú čiaru, chýbal tak centimeter!

43:20

Sersenovo nahodenie mimo brány, Jerjomenko nemá príliš veľa práce.

42:35

Slovan sa dostal len po stredné pásmo a tak to skúša opäť. Nahodený puk za bránu, ale belasí nevybojovali.

41:32

Lamper puk nezískal po nepresnej prihrávke, na druhej strane Mojsejev prihrával pred bránu, ale adresáta nenašiel. Hra sa rýchlo presunula pred Jerjomenka, ktorý zakročil voči pokusu Lišku.

41:00

Dynamo už nemusí nič vymýšľať, čaká sa, čo predvedie Slovan. Prvá minúta tretej tretiny už uplynula.

40:01

Začala sa tretia tretina.

Najprv sa v 23. minúte presadil Igumnov a keď už sa zdalo, že za stavu 1:0 sa pôjde do kabín, potrestalo Dynamo vylúčenie Taffea a odskakuje Slovanu o dva góly. Belasí to budú mať v tretej tretine ťažké, ale nie neriešiteľné.

Tretia tretina sa začne o 19:09.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:30

Štěpánek síce pokryl strelu Makarova, no na dorážku VADIMA ŠIPAČOVA, ktorá skončila pod hornou žŕdkou bol už prikrátky..

Asistencie: Dmitry Kagarlickij, Igor Makarov

39:13

Slovan síce drží puk vpredu, aj kombinuje, ale príliš málo pukov smeruje na Jerjomenka.

38:22

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Jeff Taffe – 2 min., hrubosť).

38:02

Hráči Slovana boli dlho za súperovou bránou, až prišla prihrávka na Taffea, ktorý neprestrelil brániaceho hráča.

37:36

Sersenova strela bola zblokovaná, Dynamo vyváža puk až k Štěpánkovi.

36:58

Vylúčenie v tíme Dynamo Moskva (Arťem Volkov – 2 min., držanie).

36:53

Meszároš vystihol prihrávku domácich, prihral ešte Chipchurovi, ktorý z dobrej pozície ohrozil Jerjomenka.

36:13

Liška so Sukeľom za bránou, ale chcelo by to vytiahnuť hru do predbránkového priestoru, čo sa Slovanu zatiaľ nedarí.

35:22

Tečovaný pokus od modrej končí u Jerjomenka.

34:41

Kagarlitskij dobre vystrelil z pravého kruhu, Štěpánkova lapačka vystrelila hore a puk zachytila.

33:28

Ruský tím mal po strele možnosť až troch dorážok, Slovan môže ďakovať Štěpánkovi, že prehráva len o gól.

32:44

Lunter na Sukeľa, ktorý ešte hľadal Lampera, ale Slovan je vytlačený z útočného pásma.

32:09

Taffe rozohrával útok, ale prihrávka na Lišku bola ťažká. Dynamo kombinuje pred Štěpánkom.

31:02

Po prihrávke Grmana korčuľoval Jeglič na ľavom krídle, z veľkého uhla nahadzoval puk pred bránu, alebo možno strieľal na náhodný teč, no Dynamo neinkasovalo.

30:11

Hrnka bojoval za bránou, čo mu sily stačili, ale nedokázal prihrať do predbránkového priestoru, kde už číhal Sloboda.

29:07

Chyba v obrane Slovana, tím opäť podržal Štěpánek. Makarov ho neprekonal.

28:41

Strela Hietanena cieľ minula, dopredu išiel Červený, zadovkou prenechával puk Meszárošovi, ale túto akciu zastavuje postavenie mimo hry.

27:47

Kagarlitskij našiel Mironova, ktorý spálil veľkú šancu! Osamotený pred bránkou zakončil len do Štěpánka.

27:18

Prihrávka na nakorčuľovaného Baileyho, ktorý to mal ale na bekhend a puk medzi kruhmi nespracoval.

26:44

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Jeff Taffe – 2 min., podrazenie).

26:43

Vylúčenie v tíme Dynamo Moskva (2 min. pre hráčsku lavicu – príliš veľa hráčov na ľade).

26:14

Chipchura získal puk v rohu klziska, na pomoc prichádzajú spoluhráči, napokon strieľa Hrnka z medzikružia, Jerjomenko musel predviesť vážnejší zákrok.

25:05

Dvaja hráči Slovana sa zrazili v útočnom pásme, dopredu išiel Igumnov, ktorého ale Švarný odzbrojil.

24:43

Ani dvaja hráči v bielom Kuľjomina od puku neodstavili. Strela Dynama zrazená na ochrannú sieť, nasleduje buly pred Štěpánkom.

24:00

Slovan sa neustále bráni, sila Dynama sa začína prejavovať.

22:27

Treba povedať, že sme videli peknú gólovú akciu Dynama. Dlhá prihrávka Brjukvina do útočného pásma na Mironova, ktorý puk prenechal do jazdy IVANOVI IGUMNOVOVI a ten prestrelil Štěpánka tvrdou strelou k bližšej tyčke.

Asistencie: Andrei Mironov, Vladimir Brjukvin

21:25

Řepík za bránou súpera puk nevybojoval, na druhej strane zakončoval zblízka voľný Kuľjomin.

20:47

Jánošík zachytil prihrávku súpera, no nepodarilo sa mu posunúť puk do stredného pásma, až sa do zakončenia dostal Kagarlickij.

20:01

Začala sa druhá tretina.

Po prvej tretine platí bezgólový stav, hrá sa svižný útočný hokej, oba tímy si vypracovali niekoľko šancí, brankári však neinkasovali.

Druhá tretina sa začne o 18:19.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:25

V závere tretiny sa hrá pred hosťujúcim gólmanom, ktorý však chytá s veľkým kľudom.

18:42

Makarov mal na strane Brjukvina, ale zakončoval sám,Štěpánek nemal s jeho pokusom žiadne problémy.

18:07

Grman rozohral na Luntera, ten bol za bránou, no nepodarilo sa mu nájsť nikoho zo spoluhráčov.

17:04

Jeglič našiel Baileyho, ten nahadzoval z veľkého uhla puk na bránu, Jerjomenko si bližšiu tyčku pokryl a hru prerušil.

16:17

Na pravom krídle ušiel domáci hráč, prihral voľnému Kuľjominovi, ktorý chybu belasých nepotrestal.

16:01

Dynamo sa rozostavilo v útočnom pásme, ale nič nebezpečné nevymyslelo.

15:21

Lunter síce buly prehral, Sukeľ ale udržal útočné pásmo a nastreľoval puk pred bránu, kde sa do zakončenia dostal Lunter, Jerjomenko zostáva neprekonaný.

14:44

Belasým sa nepodarilo vybojovať puk za bránou domáceho tímu, dopredu tak ide Dynamo, hrá sa svižne, málo sa prerušuje.

13:24

Taffe dobre v obrane, rozohral na Řepíka, ktorý puk stráca a strieda.

12:49

Mironov ohrozil Štěpánka z veľkého uhla, gólman Slovana zasiahol lapačkou. Nasleduje reklamná prestávka.

12:20

Sukeľovu strelu zrazil Nikulin, zápas má dobré tempo z oboch strán.

11:20

Muranov prihrával pred bránu, dobre sa vrátil Sukeľ a pokryl si svojho hráča, takže žiadne nebezpečenstvo pre Štěpánka.

10:31

Nie úplne istý zákrok Jerjomenka, ale Taffe toto zaváhanie nevyužil. Slovan zostáva v útočnom pásme.

09:06

Veľká šanca pre Lampera! Rútil sa na Jerjomenka, zvolil blafák do bekhendu, no trafil len betón ruského gólmana!

08:52

Moisejev preveril Štěpánka, ten mal odkrytý výhľad a pohodlne zasiahol betónom.

08:15

Štěpánek pomáha s rozohrávkou a Slovan ide dopredu, kde však za bránou súpera o puk prišiel.

07:02

Kuľjomin vyzvŕtal dvojicu hráčov, no potom nepresne prihral, iba na hokejku Taffea, ktorý o malú chvíľu ohrozil Jerjomenka.

05:50

Kagarlickij nebezpečne vystrelil spomedzi kruhov, Štěpánek si povyšiel z brány a jeho nepríjemnú strelu vyráža!

05:32

Muranov sa vydal dopredu, od mantinelu skúsil strelu, no Štěpánek puk vytesnil pravým betónom.

04:44

Liška zachytil puk pri mantineli a pohotovo vystrelil, Jerjomenko puk zachytil a rýchlo rozohráva.

04:13

Igumnov pálil z pravej strany, hráči Dynama sa vyrojili v trojici, Štěpánek pozorný.

03:20

Po vyhratom vhadzovaní pálil Jánošík tesne nad, Jerjomenko zasahovať nemusel. Pozitívne je, že Slovan nepôsobí zakríknuto.

02:46

Jerjomenko radšej puk prikryl a prerušil hru, nakoľko za pukom korčuľoval Hrnka.

01:34

Jeglič mohol otvoriť skóre! Po prihrávke Baileyho sa ocitol zoči-voči Jerjomenkovi, no ruský brankár vytiahol pohotový zákrok a podržal svoj tím!

00:59

Slovan vyhadzuje puk cez všetky čiary, hra sa sťahuje do jeho obrannej tretiny.

00:25

Prvý útok Dynama hneď zamestnal celú defenzívu Slovana, Štěpánek musel poprvýkrát zasahovať.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.

Slovan včera odcestoval na trojzápasový trip, na ktorom sa postupne stretne s Dynamom Moskva, Víťazom Podoľsk a Jokeritom Helsinki. Buly úvodného zápasu je na programe dnes o 17:30 v Megasport Aréne.

Na trip cestuje kompletný káder, 26 hráčov, medzi nimi 3 brankári, 8 obrancov a 15 útočníkov.
Káder HC SLOVAN na výjazde: Čiliak, Štěpánek, Vojvoda – Sersen, Jánošík, Grman, Klok, Meszároš, Švarný, Bačik, Gélinas – Červený, Taffe, Řepík, Sukeľ, Jeglič, Liška, Rau, Bailey, Chipchura, Lamper, Lunter, Sloboda, Hrnka, Baranov, Buc.

DYNAMO MOSKVA je dvojnásobným víťazom Gagarinovho pohára, avšak v minulej sezóne sa mu nepodarilo postúpiť medzi osmičku najlepších v Západnej konferencii. Ani táto sezóna Dynamu nevychádza podľa predstáv. Figuruje až na ôsmej priečke s 29 bodmi. Po troch prehrách v rade sa mu podarilo doma zdolať silný Jokerit 2:0.

SLOVAN BRATISLAVA naposledy vyhral v Nižnekamsku 3:2, odvtedy prehral štyri zápasy po sebe – s Torpedom N. Novgorod, CSKA Moskva, Víťazom Podoľsk a naposledy v Omsku 1:4. S desiatou priečkou a 22 bodmi určite v tábore belasých nevládne spokojnosť. Slovan s Dynamom Moskva túto sezónu už hral, pred vlastnými fanúšikmi zvíťazil 3:2, víťazný gól strieľal v 57. minúte Éric Gélinas.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30.