Program hokejových MS 2011
Bratislava, Košice, 29. apríl - 15. máj


Rozdelenie základných skupín:
Skupina A Skupina B Skupina C Skupina D
(Bratislava) (Košice) (Košice) (Bratislava)
Rusko Kanada Švédsko Fínsko
SLOVENSKO Švajčiarsko USA Česko
Nemecko Bielorusko Nórsko Lotyšsko
Slovinsko Francúzsko Rakúsko Dánsko

Základné skupiny
čas dátum zápas č. dejisko súperi skupina výsledok
16:15 29.4. 1. Bratislava Rusko - Nemecko A -:-
16:15 29.4. 2. Košice Švajč. - Francúzsko B -:-
20:15 29.4. 3. Bratislava SLOVENSKO - Slovinsko A -:-
20:15 29.4. 4. Košice Bielorusko - Kanada B -:-
16:15 30.4. 5. Bratislava Fínsko - Dánsko D -:-
16:15 30.4. 6. Košice USA - Rakúsko C -:-
20:15 30.4. 7. Bratislava Česko - Lotyšsko D -:-
20:15 30.4. 8. Košice Nórsko - Švédsko C -:-
16:15 1.5. 9. Bratislava Rusko - Slovinsko A -:-
16:15 1.5. 10. Košice Kanada - Francúzsko B -:-
20:15 1.5. 11. Bratislava SLOVENSKO - Nemecko A -:-
20:15 1.5. 12. Košice Švajč. - Bielorusko B -:-
16:15 2.5. 13. Bratislava Česko - Dánsko D -:-
16:15 2:5. 14. Košice USA - Nórsko C -:-
20:15 2.5. 15. Bratislava Lotyšsko - Fínsko D -:-
20:15 2.5. 16. Košice Švédsko - Rakúsko C -:-
16:15 3.5. 17. Bratislava Slovinsko - Nemecko A -:-
16:15 3.5. 18. Košice Kanada - Švajčiarsko B -:-
20:15 3.5. 19. Bratislava Rusko - SLOVENSKO A -:-
20:15 3.5. 20. Košice Francúz. - Bielorusko B -:-
16:15 4.5. 21. Bratislava Dánsko - Lotyšsko D -:-
16:15 4.5. 22. Košice Rakúsko - Nórsko C -:-
20:15 4.5. 23. Bratislava Fínsko - Česko D -:-
20:15 4.5. 24. Košice Švédsko - USA C -:-

Osemfinálová časť
čas dátum zápas č. dejisko súperi výsledok
20:15 5.5. 27. Bratislava 2A vs. 3D -:-
20:15 5.5. 28. Košice 2B vs. 3C -:-
16:15 6.5. 29. Bratislava 1A vs. 2D -:-
16:15 6.5. 30. Košice 1B vs. 2C -:-
20:15 6.5. 31. Bratislava 1D vs. 3A -:-
20:15 6.5. 32. Košice 1C vs. 3B -:-
16:15 7.5. 35. Bratislava 3D vs. 1A -:-
16:15 7.5. 36. Košice 3C vs. 1B -:-
20:15 7.5. 37. Bratislava 2D vs. 3A -:-
20:15 7.5. 38. Košice 2C vs. 3B -:-
16:15 8.5. 39. Bratislava 1D vs. 2A -:-
16:15 8.5. 40. Košice 1C vs. 2B -:-
12:15 9.5. 43. Bratislava 3A vs. 3D -:-
12:15 9.5. 44. Košice 3B vs. 3C -:-
16:15 9.5. 45. Bratislava 2A vs. 2D -:-
16:15 9.5. 46. Košice 2B vs. 2C -:-
20:15 9.5. 47. Bratislava 1A vs. 1D -:-
20:15 9.5. 48. Košice 1B vs. 1C -:-

O udržanie
čas dátum zápas č. dejisko súperi výsledok
16:15 5.5. 25. Bratislava 4A vs. 4D -:-
16:15 5.5. 26. Košice 4B vs. 4C -:-
12:15 7.5. 33. Bratislava 4C vs. 4A -:-
12:15 7.5. 34. Košice 4B vs. 4D -:-
20:15 8.5. 41. Bratislava 4A vs. 4B -:-
20:15 8.5. 42. Košice 4D vs. 4C -:-

Štvrťfinále:
čas dátum zápas č. dejisko súperi výsledok
16:15 11.5. 49. Bratislava ?? vs. ?? -:-
20:15 11.5. 50. Bratislava ?? vs. ?? -:-
16:15 12.5. 51. Bratislava ?? vs. ?? -:-
20:15 12.5. 52. Bratislava ?? vs. ?? -:-

Semifinále
čas dátum zápas č. dejisko súperi výsledok
16:15 13.5. 53. Bratislava ?? vs. ?? -:-
20:15 14.5. 54. Bratislava ?? vs. ?? -:-

O 3. miesto
čas dátum zápas č. dejisko súperi výsledok
16:30 15.5. 55. Bratislava ?? vs. ?? -:-

Finále
čas dátum zápas č. dejisko súperi výsledok
20:30 15.5. 56. Bratislava ?? vs. ?? -:-