Hlasovanie o Hviezdny tím vyhral Demitra. Fanúšikovia chcú Zedníka do 3. útoku

20.04.2011 06:00
Pavol Demitra, Richard Zedník
Pavol Demitra a Richard Zedník. Autor:

Fanúšikovia hokeja v ankete Hviezdny tím Pravdy by si želali do prvého útoku pre MS trio Marián Gáborík - Pavol Demitra - Marián Hossa. Elitnú formáciu by doplnili obrancovia Zdeno Chára a Ľubomír Višňovský. Prvým brankárom by mal byť Jaroslav Halák.

Hlasovanie o Hviezdny tím Pravdy prebiehalo od 1. do 19. apríla. Jeho víťazom sa stal s 6545 hlasmi útočník ruského tímu Lokomotiv Jaroslavľ Pavol Demitra. Druhý najväčší počet hlasov dostal Marián Gáborík (6402), gólmana Haláka podporilo o 12 hlasujúcich me­nej.

Do Hviezdneho tímu Pravdy by sa dostal aj najkontroverznejší hráč vo výbere Richard Zedník. Ten pred prípravnými zápasmi so Švédskom tím opustil, no napokon po dohovore od Pavla Demitru, prezidenta SZĽH Juraja Širokého i samotného kouča Glena Hanlona svoje konanie zvážil a k mužstvu sa vrátil. Hlasy fanúšikov ho vyniesli do 3. útoku, kde mu spoločnosť robia Ladislav Nagy a Jozef Stümpel. Zedníka podporilo celkovo 3888 hlasujúcich.

Suverénne najvyrovnanejší boj sa udial na pozícii stredného útočníka. Prvého Demitru delilo od centra štvrtej formácie Tomáša Kopeckého menej ako 1000 hlasov.

Hviezdny tím Pravdy
Brankári:    
Jaroslav Halák Ján Lašák Július Hudáček
Obrancovia:    
Ľubomír Višňovský Zdeno Chára  
Andrej Meszároš Andrej Sekera  
Milan Jurčina Dominik Graňák  
Ivan Baranka Jaroslav Obšut  
Útočníci:    
Marián Gáborík Pavol Demitra Marián Hossa
Marcel Hossa Michal Handzuš Miroslav Šatan
Ladislav Nagy Jozef Stümpel Richard Zedník
Tomáš Surový Tomáš Kopecký Ľuboš Bartečko
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku