Hudáček žiari v KHL. Navrhnite mu novú masku!

03.11.2020 18:00
Július Hudáček
Július Hudáček v slovenskom drese. Autor: ,

Darí sa mu a jeho mužstvo úspešne bojuje o účasť v play off KHL. Július Hudáček naďalej potvrdzuje, že patrí medzi najlepších brankárov nadnárodnej súťaže.

V nedeľňajšom zápase vychytal ďalšiu výhru Spartaku Moskva, ktorý zdolal Avangard Omsk 2:1 po predĺžení. Slovenský brankár si pripísal 29 zákrokov.

Hudáček v tejto sezóne nastúpil spolu na dvanásť stretnutí.

Dosiahol v nich kvalitné štatistiky – priemer 1,86 inkasovaného gólu na zápas, 93,65-percentnú úspešnosť zásahov a dve čisté kontá.

Po reprezentačnej pauze Spartak nastúpi 10. novembra v moskovskom derby proti CSKA.

Navrhnite hokejovú masku pre Júliusa Hudáčka!

Slovenský hokejista Julo Hudáček myslí často počas hokejových momentov aj na tých, ktorí tiež zápasia o svoje víťazstvo – na choré deti a ich rodičov.

Preto by mal rád na svojich domácich retro zápasoch KHL v Moskve 22.12. proti AK Bars Kazaň a 23.12. proti Vitazu Podoľsk na hlave masku, ktorá upriami na takýchto hrdinov pozornosť.

Môžete ju navrhnúť aj vy. Julo masku na konci sezóny vydraží v prospech pacientov z Dobrého anjela a tak aj pomôžete dobre veci. Víťazný motív odmení aj svojim podpísaným dresom.

Viac informácií vám poskytne samotný brankár vo videu na tomto webe

Ako maska vznikne? Podľa víťazného motívu ju vyrobí Peter Wolf, ktorý sa profesionálne venuje striekaniu brankárskych masiek a podpísal sa pod mnohé skvelé výtvory.

Podmienky súťaže a ďalšie podrobnosti nájdete tu

#Spartak Moskva #KHL #Július Hudáček #hokej
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku