Petra Vlhová Tímová súťaž - 3:00
Veronika Velez-Zuzulová Tímová súťaž - 3:00
Adam Žampa Tímová súťaž - 3:00
Andreas Žampa Tímová súťaž - 3:00
Soňa Moravčíková Tímová súťaž - 3:00
Barbara Kantorová Tímová súťaž - 3:00
Matej Falat Tímová súťaž - 3:00
Miroslav Šulek Beh na lyžiach: 50 km klasicky - 6:00
Peter Mlynár Beh na lyžiach: 50 km klasicky - 6:00
Andrej Segeč Beh na lyžiach: 50 km klasicky - 6:00

NÁZOR: Slovan sa fauluje sám

07.10.2017 14:32
Slovan, fanúšikovia
Fanúšikovia Slovana. Autor: ,

Tréner Miloš Říha má v ruskej Kontinentálnej hokejovej lige povesť kouča-búrliváka. Po štvrtkovej prehre Slovana s Nižným Novgorodom (0:1) by ste v ňom márne hľadali potenciálnu sopku.

Mužstvo po prvej domácej prehre na nulu v tomto ročníku pochválil za bojovnosť, odovzdane priznal problémy s nemohúcnosťou v zakončení. Akoby už tušil zemetrasenie, ktoré ho spláchne zo striedačky. Prišlo k nemu v piatok ráno, no ľad pod ním praskal už dlhšie.

Viniť len Říhu za súčasnú hernú biedu Slovana by nebolo korektné ani objektívne. Iste, je najviac na očiach, má zodpovednosť za stereotypný herný prejav, z ktorého neraz bolia oči. Pod nelichotivým stavom je však aj podpis vrcholového manažmentu klubu.

Jediného slovenského účastníka v KHL neúprosne dobieha jeho minulosť. V športe platia isté zákonitosti. Kto ich nerešpektuje, popáli sa. Skladanie mužstva na poslednú chvíľu neveštilo nič dobré – podobne, ako zdĺhavé hľadanie nového generálneho manažéra. Patrik Ziman od polovice júla (!) ratuje, čo sa dá, no stratený čas dobehnúť nejde.

Slovan sa fauluje sám – a za to pyká. Vedenie klubu stratilo trpezlivosť s Říhom, no horšie je, že fanúšikovia začínajú strácať trpezlivosť so Slovanom. Novému trénerovi Eduardovi Zankovcovi niet čo závidieť. Ak v tíme prebudí hernú sopku, môže sa belasá karta obrátiť k lepšiemu. Veľa dôvodov na to, že sa tak stane, klub v sezóne, ktorú jeho generálny manažér označuje za zlomovú, zatiaľ neponúka.

#Pavol Komár #Miloš Říha #HC Slovan Bratislava
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk