Petra Vlhová Zjazd - nedokončila
Nicole Rajičová Krasokorčuľovanie, krátky program - 13.
Alena Procházková Beh na lyžiach - tímšprint 9.00
Barbara Kantorová Zjazd - 29.
Peter Mlynár Beh na lyžiach - tímšprint 11.00
Andrej Segeč Beh na lyžiach - tímšprint 11.00
Barbora Klementová Beh na lyžiach - tímšprint 9.00

Slovan oznámil meno kapitána a jeho asistentov. Písmená si vysekali z ľadu

14.08.2017 16:08
Andrej Meszároš, hc slovan bratislava
Andrej Meszároš v drese bratislavského Slovana. Autor: ,

Kapitánom jediného slovenského účastníka Kontinentálnej hokejovej ligy 2017/2018 HC Slovan Bratislava bude aj v nasledujúcej sezóne obranca Andrej Meszároš.

V pozícii asistentov mu budú pomáhať bek Ivan Švarný a český krídelník Lukáš Kašpar. Klub oznámil meno nového kapitána a jeho pomocníkov zaujímavým spôsobom. Všetci traja si písmeno, ktoré budú v ďalšej sezóne nosiť na drese, vysekali z ľadového kvádra. Video z tohto ceremoniálu na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave, kde Slovan hrá svoje domáce zápasy v KHL, ako aj informácie, zverejnila webová stránka hokej.sk.

Tridsaťjedenročný Meszároš bol kapitánom Slovana aj v minulej sezóne, keď do tímu prišiel z ruského Sibiru Novosibirsk, ktorý takisto pôsobí v KHL. Slovenský reprezentant však ročník nedohral pre zranenie kolena.

Tridsaťdvaročný Švarný je súčasťou Slovana ostatné dve sezóny. V KHL si však obliekal aj dres bieloruského Dynama Minsk a chorvátskeho Medveščaku Záhreb. Čech Lukáš Kašpar sa do Slovana vrátil po ročnom pôsobení v Dyname Moskva. Počas ročníka si však zahral aj v nižšej VHL, vo farmárskom tíme Dynamo Balašicha.

#HC Slovan Bratislava #Andrej Meszároš
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk