Cíger má v otázke jednotky jasno. Proti USA bude opäť chytať Hudáček

14.05.2017 12:00
Július Hudáček
Július Hudáček. Autor: ,

Aj v nedeľňajšom zápase proti výberu USA nastúpi v bránke slovenskej hokejovej reprezentácie na 81. majstrovstvách sveta v Nemecku a Francúzsku gólman Július Hudáček. Ten na turnaji absolvoval všetky súboje tímu SR okrem duelu proti Lotyšom presne pred týždňom, ktorý odchytal Ján Laco.

Zápas Slovensko – USA je v kolínskej Lanxess Arene naplánovaný na 16.15 h. Na rannom rozkorčuľovaní sa predstavili spolu piati hráči, brankári Ján Laco s Jaroslavom Janusom a útočníci Jakub Suja s Pavlom Skalickým. Na ľade sa objavil aj Michel Miklík, ktorý testoval nové hokejky.

Slováci zatiaľ nazbierali na šampionáte štyri body a v tabuľke A-skupiny im patrí siedme miesto. Zisk aspoň bodu v nedeľňajšom stretnutí im zaručí záchranu medzi elitou na nasledujúce dve sezóny.

Proti Američanom budú hrať Slováci v modrých dresoch, zámorský tím nastúpi v bielej kombinácii. Duel povedie česko-švajčiarska rozhodcovská dvojica Jan Hribik, Tobias Wehrli, na čiarach im budú pomáhať Švéd Andreas Malmqvist s Fínom Sakarim Suominenom.

#MS v hokeji 2017 #Július Hudáček
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
24,99
Perla Ruža Color

Perla Ruža Color

34,99
Rozeta

Rozeta

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk