Slovanisti dostali novembrové výplaty, klub im dlhuje ešte päť platov

17.07.2015 14:12
Slovan, Čada
Ilustračná snímka. Autor: ,

Hokejisti Slovana Bratislava z minulej sezóny dostali od vedenia klubu v úvode aktuálneho týždňa zvyšok výplaty za november 2014.

Informuje o tom denník Nový Čas. „V pondelok mi na účte pípla výplata za polovicu novembra. Ešte nám klub dlhuje päť platov,“ cituje spomenuté periodikum jedného z hokejistov. Agent viacerých hráčov Slovana Vladimír Vůjtek ml. potvrdil, že niekoľko hráčov ho poverilo, aby v Rusku podal žiadosť na arbitrážny súd. „Ak takýto podnet dostanú, tak by mali v priebehu dvoch týždňov zasadnúť a zaslať Slovanu stanovisko. Komunikujem s vedením, aby sme situáciu vyriešili,“ uviedol syn bývalého trénera reprezentácie SR.

Hokejisti Slovana sa aktuálne pripravujú na nový ročník KHL v bratislavskom Lamači, o niekoľko dní sa presunú na sústredenie do slovinského Mariboru a absolvujú tam dva zápasy proti Ufe. Podľa oficiálneho klubového webu v súčasnosti „belasí“ postupne podstupujú povinné lekárske prehliadky v Národnom ústave srdcových a cievnych chorôb na bratislavských Kramároch, v piatok ich absolvovali Cam Barker a Barry Brust.

Prvý súťažný duel v novej sezóne odohrá Slovan 26. augusta doma proti Vladivostoku.

#HC Slovan Bratislava
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku