Graňák o Slovane: Nikdy nehovor nikdy

22.04.2014 20:16
Dominik Graňák
Dominik Graňák. Autor:

Manažment, tréner i fanúšikovia hokejového Slovana Bratislava by sa určite nebránili možnosti, ak by za klub Kontinentálnej hokejovej ligy hral Dominik Graňák.

Slovenský reprezentant je jedným z najlepších obrancov ruskej nadnárodnej súťaže a momentálne mu končí zmluva v Diname Moskva. Zatiaľ nie je isté, kde bude pôsobiť v budúcej sezóne.

V rozhovore na webe pluska.sk padla aj otázka, či existuje šanca na Graňákov prestup do Slovana. „Momentálne tomu nič nenasvedčuje, ale nikdy nehovor nikdy. A diváci v Bratislave sú výborní a pre každého hokejistu je motivácia hrať pred takou kulisou,“ odpovedal pre pluska.sk na jednu z otázok čitateľov.

Graňák zároveň v utorok priznal, že reálne nevidí svoje pôsobenie v NHL i novinku z osobného života o priateľke. V súčasnosti sa zotavuje z operácie ramena, pre problémy s ktorým nemôže cestovať na májové majstrovstvá sveta do bieloruského Minska.

Graňák reprezentoval na svetových šampionátoch pravidelne v rokoch 2004 až 2012, vlani však už zo zdravotných dôvodov chýbal. Rameno mal operované pred dvanástimi rokmi.

#HC Slovan Bratislava #Dominik Graňák
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku