3 : 2
(0:2, 1:0, 1:0 - 0:0)
MHK 32 Liptovský Mikuláš
Naposledy zmenené pred 5 rokmi

Zápas v Bratislave sa skončil až po samostatných nájazdoch. Slovan svojho dnešného súpera prestrieľal pomerom striel medzi žrde 49:12, Zalivin v bránke hostí však dnes čaroval a celá defenzíva Liptákov hrala na výbornú. Slovan si do tabuľky zapíše dva body, hostia si domov odvezú bod jeden. Diváci sa lúčia so svojim tímom tradičným ďakovným kolom, mne už len príde zaželať hosťom šťastnú cestu domov a vám ostatným dobrú noc. Z Bratislavy sa s vami lúči Vladimír Korduliak.

3:2

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HC Slovan Bratislava.Roz­hodujúci nájazd premenil JINDŘICH ABDUL.

3:2

Abdul po kľučke vpravo puk poslal do siete bránky hostí.

2:2

Kriška vystrelil, Brust cez lapačku puk vyrazil.

1:2

Kriška z blízkosti prestrelil Brusta v bránke belasých.

1:1

Zigo triafa len hokejku pripraveného Zalivina.

1:1

Uhrík miešal, miešal až domiešal, Brust puk zlikvidoval.

1:1

Huna Rudolf puk poslal na ochranné sklo.

1:1

Kukumberg vyrobil kľučku vpravo a minul.

1:1

Sukeľ zvolil strelu a minul bránku Brusta.

1:1

Puliš po kľučke míňa priestor bránky.

1:1

Lištiak minul bránku domácich.

1:1

Žitný vyrobil kľučku, zakončiť však už nedokázal, puk mu skĺzol z hokejky.

1:0

Zigo prestrelil Zalivina a puk skončil v jeho sieti.

0:0

Samostatné nájazdy začínajú.

Ani predĺženie nerozhodlo o víťazovi dnešného večera. Slovan hral presilovku, využiť ju nedokázal a tak na rad prídu samostatné nájazdy. Pomer striel medzi žrde v predĺžení 4:1.

65:00

Predĺženie sa skončilo.

64:04

Štajnoch z ľavého kruhu minul bránku a puk opustil útočné pásmo belasých.

63:45

Kukumberg vystrelil od modrej z jej stredu, Zalivin mal odkrytý výhľad a puk bezpečne zneškodnil.

62:47

Hostia v plnom počte, MHk prežil aj toto svoje oslabenie, do prvého prerušenia hry hráme štyria proti štyrom.

62:41

Zalivin na konci akcie domácich, Slovan už veľa času v presilovke mať nebude.

62:27

Abdul mal gól na palici, vystrelil z pravej strany z kruhu, trafil však len oblúk konštrukcie bránky MHk.

61:39

Hostia poslali pozdrav Brustovi a získali cenné sekundy zo svojho oslabenia.

61:31

Štajnoch efektne vystrelil z vnútornej strany ľavého kruhu, Zalivin puk rovnako efektne zatočil do svojej roztancovanej lapačky!

60:47

Za napadnutie dostal dve minúty Rudolf Huna, Slovan bude hrať presilovku, hráme štyria proti trom.

60:25

Sukeľ po prechode modrou vystrelil, Brust puk schoval v rukavici a ihneď rozohral na hokejky svojim spoluhráčom.

60:01

Začalo sa predĺženie.

Slovan v závere tretej tretiny predsa len z tlaku pri hre bez brankára vyťažil vyrovnávajúci gól a zápas pôjde do predĺženia. Pomer striel medzi žrde v tretej tretine 18:3.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:24

Teraz puk lieta zo strany na stranu, oba tímy v defenzíve na výbornú.

58:47

Opäť navlas rovnaká situácia, vhadzovanie pred Brustom si zopakujeme.

58:40

Slovan vyrobil zakázané uvoľnenie, vhadzujeme po ľavej ruke Brusta.

58:33

Slovan Bratislava dal gól!
Abdul vystrelil spoza pravého kruhu, pred bránkou sa najlepšie zorientoval TOMÁŠ MATOUŠEK, ktorý puk dostal za chrbát Zalivina. Asistencie: Jindřich Abdul a Eduard Šedivý.

57:50

Brust zostáva na striedačke, Slovan hrá power play bez brankára.

57:50

Oddychový čas domácich, tréner Stantien ordinuje svojim recept k úspechu.

57:50

Zigo po prechode modrou nahodil puk na bránku hostí, Zalivin puk letiaci tesne nad ľadom schoval vo svojej rukavici. Slovan má pásmo na vhadzovanie.

57:34

Slovan teraz nevie dostať hostí pod tlak, vidíme trochu nepresností na oboch stranách, tie hostí mrzieť nemusia, napokon zakázané uvoľnenie belasých, vhadzujeme po pravici Brusta.

56:43

Puk na chvíľu opustil hraciu plochu, arbitri hru prerušili, vhadzujeme v strednom pásme pri obrannej modrej domácich.

55:36

Abdul vystrelil spred bránkového priestoru z otočky na slepo a minul bránku hostí, puk tak skončil za bránkou Zalivina.

55:20

Oddychový čas hostí, ktorí mobilizujú sily na záver tretej tretiny.

55:20

Od modrej švihom vystrelil Podlipnik, Zalivin aj tento puk veľmi dobre videl a schoval ho vo svojej lapačke.

53:36

Zigo neuspel z pravého kruhu, Zalivin sa stihol presunúť a puk smerujúci do jeho bránky poslal späť do hry.

53:03

Štajnoch vystrelil od modrej, Zalivin puk poslal pred seba a Slovan stále drží hostí v pásme pod tlakom.

52:13

Zigo netradične od modrej z ľavej strany od mantinelu, puk však po teči jeho spoluhráča končí na ochrannej sieti, vhadzujeme v strednom pásme.

52:02

Zalivin likviduje nahodený puk na jeho bránku, Slovan bude mať pásmo na vhadzovanie.

51:39

Hostia v plnom počte, MHk aj toto oslabenie prežil bez ujmy a kráča krok za krokom za svojim víťazstvom na bratislavskom ľade. Podarí sa mu to?

51:19

Slovan drží hostí v pásme, strela Sersena spoza pravého kruhu sa neujala, Zalivin stále drží hostí v nádeji na plný bodový zisk.

50:19

Meszároš chyboval v útočnom pásme svojim pukom, hostia ho okamžite poslali von z pásma, oba tímy striedajú počas hry.

49:39

Podrazenie Kukumberga a na trestnú usadá Kurali, presilovka pre belasých.

48:59

Prečíslenie hostí dva na jeden, z pravého kruhu vystrelil Uhrík, Brust puk zatočil do lapačky a ešte ho aj pohotovo rozohral na hokejky svojim spoluhráčom.

48:28

Zakázané uvoľnenie hostí, vhadzovať budeme po ľavej ruke Zalivina.

47:31

Hostia v plnom počte, Slovan ani túto ponuku na vyrovnanie neprijal.

47:30

Ďalší puk belasých od modrej končí v lapačke Zalivina, mám pocit, že do listiny strelcov sa chcel zapísať Podlipnik.

47:13

Sersen po modrej nabil z ľavej strany na pravú Šedivému, ktorý pálil príklepom z prvej. Zalivin puk schoval vo svojej lapačke a Slovan sa na gól trápi.

46:10

Bondra vypálil z medzikružia, Zalivin puk vyrazil späť do hry a opäť tak podržal svoj tím z Liptova.

45:36

Slovan vyhral buly, puk smeroval na modrú, Štajnoch vystrelil a Zalivin puk letiaci tesne nad ľadom schoval vo svojej rukavici.

45:31

Nedovolené bránenie a na trestnú usadá Kriška, presilovka pre Slovan.

44:45

Prečíslenie domácich tri na dva, Sloboda sa rozhodol z ľavej strany pre strelu, Zalivin puk poslal za svoju bránku.

43:25

Hostia v plnom počte, Slovan svoju štvor-minútovú početnú výhodu v gól nepretavil.

42:05

Meszároš a jeho príklep od modrej z jej stredu, len to tak zahučalo na betónoch Zalivina, ktorý spadol do bránkoviska po kontakte s hráčmi a hlavný pre postavenie útočiaceho hráča v bránkovisku hru prerušil a vykázal ju do stredného pásma.

41:50

Sersen vystrelil príklepom od modrej z pravej strany, Zalivin mal odkrytý výhľad a puk schoval vo svojej lapačke.

41:20

Od brankára Brusta začína presilovková akcia belasých.

40:41

Druhý puk poslali hostia von z pásma, Slovan stráca sekundy zo svojej početnej výhody.

40:01

Ďalšia tretina sa začne približne o 20:17.

V druhej tretine sme videli množstvo vylúčení a Slovan bude tretiu časť začínať presilovkou. V tej druhej sme videli však len jeden gól a ten do siete hostí, pričom Zigo neuspel vo svojej šanci a puk poslal len do žrde Zalivinovej bránky. Slovan držal svojho súpera pod tlakom, pomer striel medzi žrde v druhej tretine 17:1.

40:00

39:55

Puliš vystrelil z ľavého kruhu, puk skončil v rohu klziska, z druhej strany vystrelil Šedivý, Zalivin puk vyrazil pred seba a malú skrumáž zakrátko ukončil klaksón, ktorý tak ukončil aj druhú tretinu duelu.

39:25

Nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou a dve + dve minúty pre Nemca, Slovan bude hrať presilovku.

39:25

Bondra z ľavého kruhu minul bránku hostí, Štajnoch z pravého bol úspešný, Zalivin ho však vychytal.

38:43

Puk už opustil útočné pásmo domácich, Jendek s pukom hrať nemohol, ofsajd, vhadzujeme pri obrannej modrej hostí.

38:10

Hostia poslali puk za bránkovú čiaru domácich a vyrobili zakázané uvoľnenie, hra sa sťahuje pred Zalivina.

37:59

Kukumberg na modrej nabil do jazdy Jendekovi a ten neuspel zoči-voči Zalivinovi, ktorý ho vychytal v pokľaku pukom medzi betónmi.

37:10

Hostia v plnom počte, Slovan ponuku na vyrovnanie neprijal.

36:42

Štajnoch vystrelil od modrej, Zalivin puk poslal za svoju bránku a napokon došlo k posunutiu jeho bránky, hra musela byť prerušená.

36:02

Slovan puk do priestoru bránky hostí nevyslal, MHk teraz poslal puk von z pásma a Slovan stráca sekundy zo svojej presilovky.

35:10

Dlho to netrvalo, Macík dve minúty za hákovanie a presilovka pre Slovan.

34:33

Domáci v plnom počte a tak to máme na ľadovej ploche tak, ako má byť.

34:30

Hostia v plnom počte a v hre budú pokračovať svojou krátkou presilovkou.

33:52

Abdul pálil zo spodného oblúka ľavého kruhu, hostia puk poslali na ochrannú sieť, Slovan má pásmo na vhadzovanie.

33:32

Zalivin likviduje puk v pokľaku, ktorý vyslal na bránku hostí Bondra. Slovan aj pri hre štyroch proti štyrom aktívnejším tímom.

32:52

Hostia so štyrmi korčuliarmi na ľadovej ploche, hráme tak štyria proti štyrom.

32:30

Slovan hral osemnásť sekúnd pri signalizovanom vylúčení Romana, strela od modrej minula cieľ. Roman dve minúty za hákovanie. Opäť presilovka štyroch proti trom.

31:08

Slovan zamkol hostí v pásme, Meszároš potiahol puk medzi kruhy a vystrelil, Zalivin puk vyrazil späť do hry a ROMAN ŽITNÝ pohotovo puk poslal do odkrytej časti hosťujúcej bránky. Asistencia: Andrej Meszároš.

30:52

Podrazenie a dve minúty pre Petrana, Slovan bude hrať presilovku štyroch proti trom.

30:33

Pance a jeho nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou, je po presilovke domácich. Pance inkasuje trest dve + dve minúty.

30:28

Rudolf Huna za podrazenie inkasuje dve minúty, Slovan si zahrá prvú presilovú hru dnešného večera.

28:36

Puliš vystrelil z ľavého kruhu, Zalivin puk poslal späť do hry, domáci si však palebnú pozíciu už nevypracovali a napokon hostia poslali puk von z pásma.

27:44

Žitný našiel peknou diagonálnou prihrávkou na ľavej strane Matouška, ktorý pálil z vrcholu ľavého kruhu, minul však bránku hostí.

26:47

Malá skrumáž pred bránkou hostí, strelu od modrej Zalivin zlikvidoval, puk však dorážal zrejme Zigo, ktorý ho po ľade poslal do pravej žrde hosťujúcej bránky.

26:28

Abdul z pravej strany priviezol puk na hokejke do bránkoviska, Zalivin ho vychytal, Slovan drží hostí pod tlakom.

25:15

Puliš to skúsil na prekvapenie strelou z otočky pred bránkoviskom, Zalivin puk poslal späť do hry a radovať sa domácim nedovolil.

24:33

Slovan vyhral buly, od modrej pálil Sersen, Zalivin v rozkľaku pravým betónom puk poslal späť do hry.

24:28

Sersen nahadzoval z pravej strany puk do bránkoviska, Zalivin ho schoval vo svojej lapačke a upokojil hru na ľadovej ploche.

24:10

Pance pekne vystrelil zo spodného oblúka ľavého kruhu, Zalivin puk schoval bezpečne do svojej lapačky.

23:23

Abdul vyskúšal pozornosť Zalivina, ten poslal cez hokejku puk za svoju bránku a hostia sa bránia.

22:59

Hudec spoza ľavého kruhu nahodil puk na bránku, Zalivin ho poslal pred seba a defenzíva hostí to zvládla.

22:30

Spoza kruhov vystrelil Urbánek, aj on minul priestor bránky hostí a Zalivin bol tak aj teraz bez práce.

22:16

Zalivin likviduje puk z hokejky Puliša, vhadzujeme po pravej ruke brankára hostí.

21:37

Domáci v plnom počte, MHk ani svoju druhú dnešnú presilovku nevyužil.

21:02

Slovan hosťom palebný priestor neposkytol a puk poslal von z pásma, hostia strácajú čas zo svojej početnej výhody.

20:01

Ďalšia tretina sa začne približne o 19:25.

Prvá tretina je minulosťou a hostia zaslúžene vedú po góloch Vybírala a Lištiaka. Slovan mal vychýlenú mušku a tak si diváci na gól domácich ešte budú musieť počkať. Hostia hrali presilovku bez využitia, v závere tretiny dostali opäť výhodu v podobe presilovej hry a tak druhú tretinu začnú v početnej výhode. Pomer striel medzi žrde v prvej tretine 6:5.

20:00

19:37

Brust inkasuje dve minúty za napadnutie, hostia si zahrajú druhú presilovú hru.

18:42

Matoušek vystrelil z vnútornej strany ľavého kruhu, aj on minul bránku hostí, Zalivin bol tak bez práce.

18:30

Zalivin schoval puk pod svoje telo v bránkovisku a diváci si ani teraz gól zakričať nemôžu. Puk mu z pravej strany preletel cez výstroj do bránkoviska, no pohotovo ho schoval pod svoje telo a prekvapenie nepripustil.

18:16

Hudec mal príležitosť na ľavej strane na kruhu, ani on sa teraz do listiny strelcov nezapíše.

17:18

Spoza bránky posielal puk do bránkoviska Rudolf Huna, Brust jeho úmysel vystihol, puk zachytil hokejkou a okamžite prikryl pod svoju rukavicu.

16:29

Podlipnik vystrelil efektne z pravého kruhu, Zalivin v pokľaku poslal puk späť do hry a podržal svoj tím.

15:48

Macík z vrcholov kruhov strieľal zápästím, minul bránku a Slovan pôjde do akcie.

14:20

Róbert Huna vystrelil z ľavého kruhu, bez úspechu, chvíľu hrať nebudeme, na útočnej modrej domácich došlo k zrážke dvoch hráčov a obaja zostali otrasení ležať na ľadovej ploche.

13:57

Puk na slepo a zakázané uvoľnenie, Slovan striedať nemôže, vhadzujeme pred Brustom po jeho ľavej ruke.

12:59

Sloboda vystrelil z otočky z medzikružia, puk poslal nad bránku hostí, Slovan oň bojuje v pásme Liptovského Mikuláša.

10:33

Opäť nepresnosť pri prechode do útočného pásma, zakázané uvoľnenie, vhadzujeme po pravici Brusta.

09:55

Matoušek si vypýtal puk a skúsil to z vrcholov kruhov, minul cieľ a puk poslal na zadný mantinel.

08:46

Teraz nemôže striedať Liptovský Mikuláš, zakázané uvoľnenie, vhadzujeme po pravej ruke Zalivina.

06:42

Liptovský Mikuláš dal gól!
Liptáci sa radujú, puk od modrej Brust poslal pred seba oblúčikom, nevedel, kde je puk. K odrazenému puku sa dostal na medzikruží ANDREJ LIŠTIAK a prestrelil brankára Brusta v klietke domácich. Asistencie: Mário Kurali a Richard Huna.

06:30

Slovan pokazil prechod do útočného pásma a vyrobil zakázané uvoľnenie, hra sa sťahuje späť pred Brusta.

05:40

Slovan chyboval v rozohrávke, puk v strednom pásme zachytil Kriška a korčuľoval na Brusta, puk však poslal len na ochranné sklo.

04:15

Domáci v plnom počte, hostia svoju presilovku využiť nedokázali.

03:55

Puk mimo obranného pásma domácich, Slovan bráni svoju modrú čiaru.

03:19

Uhrík miešal puk na hokejke, nakorčuľoval na vrchol kruhov a vystrelil, Brust puk poslal späť do hry, Slovan sa bráni presilovke hostí.

02:35

Roman vystrelil do modrej, Brust poslal puk pred seba a oba tímy bojujú o puk v zóne domácich.

02:15

Puliš dostal dve minúty za nedovolené bránenie, presilovka pre hostí.

01:40

Od modrej vystrelil Mezovský, Brust puk poslal pred seba, Macík pred bránkoviskom našiel na pravej strane pri bránke VLADIMÍRA VYBÍRALA, ktorý už vedel, kam má puk poslať. Asistencie: Radoslav Macík a Filip Mezovský.

01:06

Kukumberg potiahol puk do pásma, vystrelil z ľavej strany pred bránkoviskom, puk však poslal za bránku hostí, ktorí vyrazili do akcie.

00:01

Príjemný podvečer z Bratislavy želám všetkým priaznivcom hokeja, Slovan v bielych dresoch dnes bude hostiť Liptovský Mikuláš, ktorý nastúpi na duel v červených farbách. V bránke belasých sa opäť predstaví Kanaďan Barry Brust, v tej druhej Rus Alexander Zalivin.

HC Slovan Bratislava:

Brust (Habal) – Bačik, Sersen ©, Štajnoch, Meszároš (A), Šedivý, Podlipnik, Hudec – Bondra, Zigo, Abdul – Žitný, Kukumberg (A), Pance – Jendek, Puliš, Matoušek – Miklík, Urbánek, Sloboda

MHK 32 Liptovský Mikuláš:

Zalivin (Bátory) – Petran (A), Droppa, Stehlík, Kurali, Mezovský, Roman, Smutný, Nemec – Sukeľ, Uhrík, Kriška © – Ri. Huna, Lištiak, Macík – Vybíral, Oško, Lunter – Nechaj, Ro. Huna, Ru. Huna (A)

Rozhodca:

Müllner, Nagy (HUN) – Jedlička, Soltész (HUN).

HC Slovan odohral v nedeľu pred takmer vypredaným hľadiskom pekný duel proti svojmu súperovi z Košíc. Hostia viedli a mali našliapnuté za ziskom troch bodov, no domáci v závere zápasu vyrovnali a tak o víťazovi rozhodovalisamostatné nájazdy. Slovan nepremenil ani jeden a tak si do tabuľky pripísal jeden bod. Aktuálne okupuje tretiu priečku tabuľky so stratou troch bodov na majstra z Banskej Bystrice. Jeho súper z Liptova je na tom podstatne slabšie. MHk sa nachádza na samom dne ligovej tabuľky so ziskom ôsmich bodov a stratou štyri body na Nové Zámky, ktoré majú ešte zápas k dobru. V prvom meraní síl na Liptove Slovan zvíťazil po výsledku 3:1, keď skóre duelu otvoril Štajnoch. Domáci v druhej tretine vyrovnali po presnom zásahu Stehlíka. Slovan však v tretej tretine pridal dva góly, keď sa do listiny strelcov zapísali Bačik a Vandas. Chlapci z Liptova sa teraz predstavia v odvete pri Dunaji, kde sa budú snažiť vylepšiť si svoju nelichotivú vzájomnú bilanciupostavenie v ligovej tabuľke.

Srdečne Vás pozývam k sledovaniu ďalšieho domáceho zápasu Tipsport ligy, Aréna Ondreja Nepelu privíta klub MHk 32 Liptovský Mikuláš a my vám aj z tohto zápasu krátkymi písanými vstupmi sprostredkujeme aktuálne dianie na bratislavskej ľadovej ploche.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:30.