Veterán Kolník už nie je hráčom Skalice

25.11.2008 09:16
Ľubomír Kolník
Ľubomír Kolník. Autor:

Hokejový útočník Ľubomír Kolník viac nebude pokračovať vo svojej kariére v tíme HK 36 Skalica. Vedenie klubu zo Záhoria sa rozhodlo skúseného hokejistu uvoľniť zo svojich služieb. Informuje o tom klubová internetová stránka.

„S Ľubom sme sa dohodli na ukončení spolupráce k 24. novembru s tým, že mu odchod zo Skalice nebudeme nijako komplikovať. Dôvodom nášho rozhodnutia boli väčšie očakávania od jeho príchodu. Brali sme ho s tým, že prinesie do mužstva skúsenosti a že pozdvihne a oživí hru druhého, prípadne tretieho útoku. Toto sa mu však bohužiaľ nepodarilo. Ľubovi prajeme veľa šťastia a úspechov v jeho ďalšom hokejovom, ale i súkromnom živote,“ povedal o Kolníkovom odchode zo Skalice na klubovom webe generálny manažér Peter Srnec.

Kolník prišiel do Skalice po predčasnom konci v Nitre. Za HK 36 odohral počas mesiaca desať zápasov, v ktorých však ani raz nebodoval. Štyridsaťročný krídelník bol bodovo úspešnejší počas pôsobenia v Nitre, kde rovnako v desiatich zápasoch tejto sezóny strelil gól a na ďalšie tri prihrával. Kolník, ktorý v minulosti hrával v Dukle Trenčín, Slovane Bratislava, Zvolene aj fínskych celkoch Lukko Rauma a Espoo Blues, však začiatkom októbra nečakane pod Zoborom skončil a následne sa dohodol so Skalicou.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku