Réway píše o ceste peklom. Pýta sa, či má skončiť

24.05.2020 13:03
Martin Réway
Martin Réway na archívnej snímke v reprezentačnom drese. Autor: ,

Odborníci mu predpovedali veľkú hokejovú kariéru, pod vplyvom viacerých okolností vrátane zdravotných problémov sa mu však tieto predpoklady nepodarilo naplniť.

Dvadsaťpäťročný Martin Réway v minulej sezóne obliekal dres Kladna a koniec ročníka strávil v Poprade.

„Riešim dlhodobý problém, beriem lieky. Motiváciu stále mám, chcem sám sebe dokázať, že na to mám. To ma ženie vpred,“ prezradil Réway v rozhovore pre iDnes.cz začiatkom apríla.

Hráč, ktorému prischla nálepka rebela, v ostatných rokoch mimoriadne bojuje, ale časté choroby mu robia škrt cez rozpočet. Dokonca zvažuje, že ukončí kariéru. Aspoň podľa príspevku na sociálnej sieti Instagram, ku ktorému pripojil anketu.

Martin Réway.
Martin Réway. Autor: SITA, Diana Černáková

"Neberte to tak, že sa chystám rozhodnúť podľa tejto ankety. Mám v podstate nejakú predstavu o tom, či pokračovať alebo nie, ale zaujíma ma váš názor. Hokej mi priniesol veľa radosti, ale aj utrpení a v posledných pár rokov to bola cesta peklom.

Toľko klamstva sa o mne narozprávalo a každý pridal niečo extra, aby to bola ešte pikantnejšia story. Hokej ma vždy bavil, aj keď sa mi nedarilo, ako som si predstavoval, ale stále viac a viac mám pocit, že už nie je čas tú kapitolu uzavrieť," napísal Réway.

Až 85 % ľudí (do nedele 13.00 h) hlasovalo, aby neskončil, zvyšok označil možnosť, aby zavesil korčule na klinec.

Čo si myslíte vy? Vyjadrite názor v našej ankete.

224. Jaroslav Halák
		(Slovensko), kariéra v
		NHL:...
213. Andrej Sekera
		(Slovensko), kariéra v
		NHL:...
+7180. Ľubomír
		Višňovský (Slovensko), kariéra
		v...
#Martin Reway
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku