Opäť pred slovenskými fanúšikmi. Čechov povedie v bratislavskej exhibícii Vůjtek

23.01.2018 07:45
Vladimír Vůjtek
Vladimír Vůjtek. Autor: ,

Zatiaľ čo vedenie slovenskej hokejovej Tipsport ligy v utorok plánuje zverejniť meno kapitána a trénera svojho výberu na februárovú exhibíciu All Star Cup 2018 v Bratislave, Česi v pondelok prezentovali zloženie celého tímu.

Hlavným koučom družstva bude Vladimír Vůjtek, ktorý v minulosti trénoval slovenskú hokejovú reprezentáciu a v Helsinkách 2012 ju priviedol k zisku striebra z MS. Pomáhať mu bude Viktor Ujčík a generálny manažér výberu bude Petr Nedvěd.

Na podujatí, ktoré v sobotu 17. februára bude hostiť bratislavský Zimný štadión Ondreja Nepelu, sa okrem výberu českej extraligy predstavia aj tím slovenskej Tipsport ligy, nemeckej DEL a rakúskej nadnárodnej súťaže EBEL.

Česi podľa pravidiel podujatia nominovali na turnaj po jednom hráčovi z každého klubu. V tíme je dvanásť Čechov a dvaja legionári – Švéd Erik de la Rose a Kanaďan Brett Flemming. Kapitánom družstva bude útočník Jaroslav Bednář z Hradca Králové.

„Pôjde o príjemné spestrenie sezóny. Najmä teraz, keď sa v jej závere hrá o každý meter ľadu. V Bratislave bude priestor na technické záležitosti. Je to pre ľudí a dúfam, že uvidia pekný hokej a veľa gólov,“ povedal Bednář.

Informácie priniesol portál hokej.cz.

Káder tímu českej extraligy na februárový exhibičný turnaj All Star Cup 2018 v Bratislave:

  • Brankári: Libor Kašík (Zlín), Miroslav Svoboda (Plzeň)
  • Obrancovia: Erik de la Rose (Jihlava), Brett Flemming (Chomutov), Marek Hrbas (Vítkovice), Martin Vyrůbalík (Olomouc)
  • Útočníci: Jaroslav Bednář (Hradec Králové), Viktor Hübl (Litvínov), Marek Kvapil (Liberec), Martin Nečas (Brno), Lukáš Pech (Sparta Praha), Jiří Polanský (Třinec), David Tomášek (Pardubice), Jakub Orsava (Mladá Boleslav)
#All Star Cup 2018 #Vladimír Vůjtek
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
34,99
Kytica Zimona 10

Kytica Zimona 10

34,99
Kytica Zimona 21

Kytica Zimona 21

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk