Lukáš Csölley Krasokorčuľovanie, 2:00 - krátke tance
Lucie Myslivečková Krasokorčuľovanie, 2:00 - krátke tance
Klaudia Medlová Snoubording, 1:30 - Big air - kvalifikácia

Dvadsiatkári mali na dosah tri body. Zvolen im nakoniec pustil iba jeden

10.10.2017 20:20
HK Orange 20
Hráči HK Orange 20. Autor: ,

Hokejisti HKM Zvolen zvíťazili nad domácimi hráčmi HK Orange "20" 4:3 po predĺžení v utorňajšom stretnutí 10. kola slovenskej Tipsport ligy.

Hostia po prvej tretine viedli už 2:0, mladíci však v strednej časti otočili priebežný stav gólmi Filipa Vašaša, Vojtecha Zeleňáka a Alexa Tamášiho. V závere zápasu vyrovnal svojím druhým zásahom v dueli Peter Šišovský a v úvode predĺženia dokonal druhý obrat v zápase Michal Chovan, ktorý sa do štatistík zapísal aj dvoma asistenciami. Zvolen si pripísal tretí triumf po sebe.

Hokej – Tipsport liga 2017/2018 – 10. kolo – utorok:

HK Orange 20 – HKM Zvolen 3:4 pp (0:2, 3:0, 0:1 – 0:1)
Góly: 26. Vašaš (Čacho), 32. Zeleňák (Smolka), 39. Tamáši – 2. Obdržálek (Matis, Ross), 15. Šišovský (Ross, Michal Chovan), 57. Šišovský (Ross, Michal Chovan), 61. Michal Chovan (Obdržálek, L. Jurík)
Vylúčení: 5:8 na 2 min, presilovky 0:1, oslabenia: 1:0, rozhodovali: Fridrich, Müllner – Gegáň, Junek, 202 divákov
HK Orange 20: Durný – Fereta, Hedera, Dlapka, Švarc, Zeleňák, Kuna, Krempaský, Hílek – R. Václav, Kundrik, N. Jaško – Vašaš, Čacho, V. Vybiral – Bjalončík, Tamáši, Smolka – Marcinek, Šmída, Musliu
Zvolen: Climie – Michal Novák, Hraško, Ross, Drgoň, Jakubík, Ťavoda, Andersons, T. Bokroš – Michal Chovan, L. Jurík, Šišovský – Obdržálek, J. A. Immonen, Matis – Martin Ďaloga, Steen, Coffman – Dubeň, V. Fekiač, T. Török