Petra Vlhová Zjazd - nedokončila
Nicole Rajičová Krasokorčuľovanie, krátky program - 13.
Alena Procházková Beh na lyžiach - tímšprint 9.00
Barbara Kantorová Zjazd - 29.
Peter Mlynár Beh na lyžiach - tímšprint 11.00
Andrej Segeč Beh na lyžiach - tímšprint 11.00
Barbora Klementová Beh na lyžiach - tímšprint 9.00

Trenčín ulovil známeho trénera. Duklu povedie Peter Oremus

09.05.2017 15:18
Peter Oremus
Peter Oremus. Autor:

Trénerom hokejovej Dukly Trenčín bude v nasledujúcej sezóne Peter Oremus, pozíciu generálneho manažéra bude zastávať Július Pénzeš. Informuje o tom oficiálny web "vojakov". Kondičným trénerom klubu sa stal Branislav Lobotka.

Práve Pénzeš, ktorý na poste hlavného kouča Dukly dokončil sezónu 2016/2017, si vybral Oremusa na pozíciu trénera. „Z môjho pohľadu to bolo prirodzené, posunúť sa na toto miesto a na lavičke dať príležitosť mladším kolegom, ktorí chcú trénovať v Dukle a trochu to oživiť. Káder treba kompletne prekopať, začať od začiatku. Minulá sezóna musí byť pre nás výstrahou. Musíme zamedziť tomu, aby sme sa dostali do takej situácie. Klesli sme hlboko,“ povedal Július Pénzeš.

Dukla Trenčín sa v uplynulom ročníku nedostala do play-off a úspešne bojovala v play-out o zotrvanie v najvyššej súťaži.

Peter Oremus naposledy pracoval v Skalici, v minulosti pôsobil aj v Nitre, Vítkoviciach, Košiciach, Karlových Varoch či pri slovenskej reprezentácii.

„Z trénerského pohľadu prišla naozaj veľmi zaujímavá ponuka od trenčianskych funkcionárov, Trenčín je z pohľadu histórie na Slovensku veľkým pojmom, mňa to teda veľmi potešilo a veľmi rád som túto ponuku prijal. Skladáme tím, máme vytypovaných hráčov, ktorí sú dobrí korčuliari. Ja som typ trénera, ktorý dáva príležitosť štyrom päťkám. Všetky štyri chcem vyťažovať čo najviac. Po sezóne si musíme povedať, že naša práca mala zmysel,“ uviedol Peter Oremus.

#Dukla Trenčín #Peter Oremus
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk