V Poprade trénuje aj Bondra junior. Možno zostane

22.07.2014 11:20
David Bondra
Dávid Bondra. Autor:

Na prvom tréningu hokejistov HK Poprad na ľade pred začiatkom novej sezóny nechýbali skúsení matadori Arne Kroták či Radoslav Suchý, ale aj množstvo mladíkov vrátane 21-ročného syna Petra Bondru Dávida.

K mužstvu sa pripojili aj Štefan Fabian, Jaroslav Kasík, Adrián Hoffman a Marek Nagy. Kamzíkov čaká sedem týždňov tréningov na ľade, ktoré im spestria prípravné zápasy a účasť na Tatranskom pohári a turnaji vo švajčiarskom Yverdone.

Dávid Bondra hrával doteraz za štátnu univerzitu Michigan vo vysokoškolskej NCAA. V minulej sezóne nastúpil len na päť duelov, v ktorých strelil jeden gól. „Uvidíme, ako sa to v jeho prípade vyvinie. S jeho otcom sme krátko hovorili, ale nevieme nič bližšie. Budeme ho sledovať, v akom stave je po hernej i kondičnej stránke. Všetko je možné, možno zostane aj u nás,“ uviedol pre HokejPortal.sk tréner Popradu Milan Jančuška, ktorého zverenci budú od utorka rozdelení do skupín. Prvý prípravný duel odohrajú Popradčania 1. augusta doma proti prvoligovému Liptovskému Mikulášu.

#HK Poprad #Dávid Bondra
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku