Zdeno Cíger predĺžil zmluvu v Slovane

22.04.2008 17:57

Hokejistov Slovana Bratislava povedie aj v nasledujúcej sezóne trénerská dvojica Zdeno Cíger a Miroslav Miklošovič. Po obhajobe majstrovského titulu v sezóne 2007/2008 sa s vedením HC Slovan Bratislava dohodli na predĺžení zmluvy na nasledujúci ročník.

„Zvládli sme sezónu podľa našich predstáv, získali sme majstrovský titul a teraz ideme za úspechmi v Lige majstrov,“ povedal generálny manažér Slovana Maroš Krajči. K podpisu zmluvy medzi Slovanom Bratislava a koučom Zdenom Cígerom prišlo aj napriek nervozite a náznakom konfliktov medzi vedením a samotným trénerom v závere uplynulej sezóny.

„Dohodli sme sa zatiaľ ústne, zmluvy ešte nemáme podpísané. Tá nervozita v závere sezóny patrí k hokeju. Vyplývalo to z toho, že sme mali vysoké ciele. Všetko je v poriadku, keby sme si neporozumeli, nepodpísali by sme nové kontrakty,“ uviedol Zdeno Cíger a vyjadril sa aj k cieľom v nasledujúcej sezóne: „Tie boli v Slovane vždy len najvyššie a také aj zostali. Vysoké ciele hráčov motivujú, dostali sme sa do Ligy majstrov a teraz v nej musíme uspieť.“

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk