Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Čajkovský získal premiérovo ocenenie pre najlepšieho obrancu týždňa KHL

Slovenského hráča Dynama Moskva Michala Čajkovského vyhlásili za najlepšieho obrancu týždňa v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL). Ocenenie získal premiérovo.

01.02.2021 16:30
hokej ms čajkovský Foto:
Michal Čajkovský.

Čajkovský na seba upozornil predovšetkým čistým hetrikom v druhej tretine súboja proti HK Soči (4:0). Bol to nielen jeho prvý trojgólový zápis v súťaži, ale zároveň to bol i najrýchlejší klubový hetrik v KHL. Slovenský obranca ho dosiahol za 10 minút a 26 sekúnd.

Okrem súboja proti Soči nastúpil uplynulý týždeň Čajkovský aj v úspešnom stretnutí proti lídrovi Západnej konferencie CSKA Moskva, ktoré Dinamo vyhralo 4:1. V zápase nebodoval, no taktiež sa v hodnotení plus mínus ocitol v kladných hodnotách. Informáciu zverejnil oficiálny server KHL.

Viac na túto tému: #Michal Čajkovský