Slovenský hokejový útočník Tomáš Tatar štvrtú sezónu NHL po sebe nazbieral minimálne tridsať kanadských bodov.

Povesť jedného z najlepších tvorcov hry a nahrávačov histórie potvrdil Joe Thornton v pondelok jubilejnou tisícou asistenciou.

Pittsburgh Philadelphia Crosby

Podpora ofenzívy na úkor obrany. NHL by mali zatraktívniť

07.03.2017 15:59

Generálni manažéri klubov zámorskej hokejovej NHL v pondelok diskutovali v štyroch skupinách o budúcnosti súťaže, najmä o možných zmenách a snahe o zatraktívnenie profiligy.

Fasel

Fasel verí, že o možnom štarte hráčov NHL na ZOH sa rozhodne do mája

07.03.2017 14:19

Prezident IIHF René Fasel verí, že do májových MS bude známa definitíva o prípadnom štarte hráčov zámorskej NHL na budúcoročných ZOH v Pjongčangu.

Dallas Stars, radosť

Dallas uťal víťaznú sériu Washingtonu, Thorntonova tisíca asistencia

07.03.2017 07:31

Pätnásťzápasová domáca víťazná šnúra hokejistov Washingtonu v NHL 2016/2017 sa v pondelok skončila.

banská bystrica, mhc martin, matej češík, peter galamboš

Banská Bystrica v dohrávke rozstrieľala Martin

06.03.2017 20:10

Hokejisti Banskej Bystrice v pondelkovej dohrávke 49. kola najvyššej hokejovej súťaže Tipsport ligy zdolali hráčov Martina 4:0.

Žilina, Martin

Zápas Martina proti Žiline skontumovali 5:0 v prospech hostí

06.03.2017 19:10

Duel MHC Martin - MsHK Doxxbet Žilinav 50. kole hokejovej Tipsport ligy riadiaci orgán najvyššej súťaže Pro Hokej skontumoval 5:0 v prospech hosťujúceho tímu.

Liptovský Mikuláš, Adam Nagy

Cibák: Pre záchranu urobíme všetko

06.03.2017 18:00

Z ostatných 17 zápasov získali iba päť bodov za výhru v riadnom hracom čase a predĺžení. Vo zvyšných 15 súbojoch ťahali za kratší koniec.

Rostislav Čada

Vedeniu Košíc došla trpezlivosť. Čadu nahradil Marcinko

06.03.2017 13:57, aktualizované: 17:50

Doterajšieho trénera Rostislava Čadu a jeho asistenta Marcela Šimurdu striedajú Miroslav Marcinko a Anton Bartánus.

Calgary Flames

Calgary vyhrali siedmy zápas v rade, Pittsburgh obrátil z 0:3

06.03.2017 06:52

Brankár Brian Elliott kryl 33 striel a víťazná šnúra hokejistov Calgary v NHL je už sedemzápasová.

Liba, Holeček, Brunclík, Selvek

V Košiciach si uctili kvarteto niekdajších hráčov

05.03.2017 18:38, aktualizované: 06.03.2017 07:10

Pod strechu košickej Steel arény vyvesili repliky dresov osobností košického hokeja - Holečkovu jednotku, Brunclíkovu sedmičku, Selvekovu trinástku a Libovu päťku.

Radoslav Macík

Nitra predčila Žilinu, Liptovský Mikuláš bude hrať baráž

05.03.2017 18:16, aktualizované: 20:51

Hokejisti Nitry prerušili víťazné ťaženie hráčov Žiliny, keď na vlastnom ľade vo vzájomnom súboji zvíťazili 4:1 v nedeľňajšom stretnutí 51. kola slovenskej Tipsport ligy.

Richard Pánik

Pánik si pripísal dve asistencie, slovenská bitka pre Sekeru

05.03.2017 07:38, aktualizované: 07:50

Dvomi asistenciami pomohol slovenský hokejista Richard Pánik k víťazstvu Chicaga na ľade Nashvillu 5:3 v sobotňajšom zápase NHL.

Alexander Ovečkin

Netradičná úloha. Ovečkin rozvážal pizzu, nie všetci ho spoznali

04.03.2017 15:29

Ruský hokejový bohatier Alexander Ovečkin sa z obávaného strelca na chvíľu zmenil na doručovateľa pizze.

Košice, Liberec, Bartoš, Lašák

Všetci hráči Liberca si po roku siahli na pohár. Treba si to užiť, vraví Lašák

04.03.2017 10:27

V hokejovom Liberci v piatok večer prepukli oslavy, aj keď zatiaľ len s polovičnou pointou. Po roku sa opäť teší zo zisku Prezidentského pohára pre víťaza základnej časti českej Tipsport extraligy.

Peter Budaj

Tatar zachránil 1,8 s pred koncom aspoň bod, Budaj v premiére neuspel

04.03.2017 07:17, aktualizované: 10:00

Slovenský hokejista Tomáš Tatar gólom 1,8 s pred koncom riadneho hracieho času zariadil predĺženie v zápase NHL Calgary - Detroit.

Medveščak Záhreb, ilustračné

Záhreb zrejme po štyroch sezónach v KHL skončí. Zamieri späť do EBEL

03.03.2017 19:52

Hokejový klub Medveščak Záhreb získal právo štartu v nasledujúcom ročníku nadnárodnej súťaže Erste Bank Eishockey League.

Banská Bystrica, Nitra

Trenčín si poradil s Košicami, Nové Zámky s Popradom

03.03.2017 19:48

Hokejisti Banskej Bystrice zdolali hráčov domáceho Liptovského Mikuláša 4:2 v piatkovom stretnutí 50. kola slovenskej Tipsport ligy.

Rizikový zápas Martin - Žilina zrušili. Dôvod? Nedostatočný kamerový systém

03.03.2017 17:32

Duel MHC Martin - MsHK Doxxbet v 50. kole hokejovej Tipsport ligy 2016/2017 naplánovaný na piatok 3. marca o 18.00 h sa neuskutoční v pôvodnom termíne.

Jarome Iginla

Veľký strom má v korune všetko. Chýba mu len Stanley Cup

03.03.2017 16:16

Vytúžený pohár mal na dosah pred trinástimi rokmi. Po finálovej sérii s Tampou Bay však vtedajší kapitán Calgary len smutne sedel v kabíne.

Noah Young

Osemročný tancujúci brankár si podmanil internet. Dostal výzvu z NHL

03.03.2017 11:34

Osemročný brankár hokejového tímu Brampton 45s pri kanadskom Toronte si tancom podmanil internet a hovorí sa o ňom už aj v šatniach klubov NHL.

Sergej Moziakin

Cárom ruského hokejového impéria je tisíckar Moziakin

03.03.2017 11:00

Krídelník Sergej Moziakin sa nedostal do zostavy hokejistov Ruska na domáci olympijský turnaj do Soči, vytlačili ho z nej hviezdy z NHL.

Rangers Bruins Hockey

O výhre Washingtonu aj Columbusu rozhodol jediný gól, Boston prehral

03.03.2017 07:45

Hokejisti Washingtonu si zo svojho Verizon Center vybudovali skutočnú pevnosť, štvrtkové víťazstvo 1:0 nad New Jersey bolo už ich štrnáste v sérii na domácom ľade.

Ernest Bokroš

Bokroš nebude pokračovať pri slovenskej reprezentácii

02.03.2017 17:50

Ernest Bokroš sa po skončení aktuálnej sezóny nebude uchádzať o post trénera slovenskej hokejovej reprezentácie do 20 rokov.

Peter Oremus

Pritiahli sme ľudí späť na štadión, tešia sa v Skalici

02.03.2017 15:30

Postarali sa o veľké prekvapenie a okrem finále Budiš prvej ligy si zahrajú aj play out Tipsport Ligy.

Bleskové správy
  • 23:00

Gianluigi Buffon v piatok nastúpi na svoj tisíci profesionálny zápas v kariére. Métu dosiahne v stretnutí Talianov s Albáncami v G-skupine európskej časti kvalifikácie o postup na majstrovstvá sveta 2018 do Ruska. Buffon zažil profesionálny debut v roku 1995 ako sedemnásťročný.

• 21:31

SKA Petrohrad doma zvíťazili 5:4 po predĺžení nad Lokomotivom Jaroslavľ vo štvrtkovom prvom zápase finále Západnej konferencie play-off Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL). V sérii hranej na štyri úspechy vedú 1:0. V 73. minúte predĺženia rozhodol Patrik Hersley.

• 20:09

Franz Beckenbauer vo štvrtok vypovedal pred švajčiarskymi úradmi. Rodáka z Mníchova vyšetrujú spolu s troma ďalšími členmi organizačného výboru majstrovstiev sveta 2006. Podozrievajú ich z podvodu, prania špinavých peňazí a ďalších trestných činov.