Zvolen je s remízou spokojný. Chce dva mečbaly

Súbojom tabuľkových susedov vo štvrťfinále play off hokejovej Tipsport Ligy nechýbalo nič.

Boj o český titul bude možno bude v rukách slovenských brankárov

Slovenskej légii brankárov v českej hokejovej extralige sa darí.

Rudolf Huna

Úplne sme zaspali druhú tretinu, celkovo stála za ho*no, hneval sa Huna

20.03.2017 13:15

Hokejisti HC Košice po sobotňajšom domácom triumfe 4:0 nepotvrdili v nedeľňajšom druhom zápase úlohu favorita v sérii proti MHC Martin.

Michal Krištof, hc nitra

Nitra chce v Poprade ukončiť sériu

20.03.2017 11:00

Súboj najofenzívnejšieho mužstva proti tímu s prepracovanou defenzívou má zatiaľ jednoznačný priebeh.

HK Dukla Trenčín

Veria, že facka ich nepoloží. Ešte si trúfajú

20.03.2017 10:00

Dva vysoké debakle. Jedni sa na ne pokúsia nadviazať, druhí ich v domácom prostredí odčiniť.

Jets Penguins Hockey

Pánik gólom pomohol Chicagu do play off, Crosby hetrikom zostrelil Floridu

19.03.2017 22:05, aktualizované: 20.03.2017 07:40

Hokejisti Chicaga deviatu sezónu v rade nebudú chýbať v play-off NHL. Päť gólov v tretej tretine, z toho tri v rozpätí 34 sekúnd, nasúkali súperom z Colorada a otočili z priebežných 1:3 na konečných 6:3.

MsHK Doxxbet Žilina

Martin zaskočil Košice, Zvolen uspel v Žiline. Uram odrovnal Trenčín

19.03.2017 20:49

Hokejisti Košíc prekvapujúco podľahli hráčom Martina 1:2 v nedeľňajšom domácom druhom stretnutí štvrťfinále play-off slovenskej Tipsport ligy.

Tomáš Tatar

Tatar sa vyrovnal Cígerovi. Na rovnakú métu potreboval menej zápasov

19.03.2017 12:26

Sobotňajšie góly Tomáša Tatara do siete Colorada mali v kariére tohto hokejistu poradové čísla deväťdesiattri a deväťdesiatštyri.

Tomáš Tatar

Tatar dal dva góly, Sekera prihral McDavidovi. Hossa nehral

18.03.2017 20:47, aktualizované: 19.03.2017 08:10

Slovenský hokejový útočník Tomáš Tatar sa rozhodujúcou mierou pričinil o víťazstvo Detroitu nad Coloradom 5:1 v sobotňajšom stretnutí severoamerickej NHL.

Martin Dudáš, Róbert Varga

Bartánus hetrikom zariadil triumf Košíc, víťazný obrat Žiliny

18.03.2017 20:42, aktualizované: 22:03

Hokejisti HC Košice vstúpili víťazne do štvrťfinále play off najvyššej slovenskej súťaže Tipsport ligy.

Rozhodne srdce, zhodujú sa tabuľkoví susedia

18.03.2017 11:00

Keď Žilina naposledy zdolala Zvolen v play off, na jeho konci prežívala dovtedy nepoznanú eufóriu.

Košice, Martin

Martin potrebuje zažehnať košický komplex

Pre favorizované Košice by to mala byť jednoznačná záležitosť. Martin je totiž ich dlhodobo najobľúbenejší súper.

Zdeno Chára

Skromný kapitán Zdeno Chára oslavuje 40. narodeniny

18.03.2017 10:00

Vraveli, že z neho nikdy nebude súci hokejista. Zdeno Chára však všetkým pochybovačom zavrel ústa. Vďaka odhodlaniu a nepoddajnosti vyrástla z odvrhnutého tínedžera superhviezda NHL.

Jaromír Jágr

Jágr má ďalší rekord. Je najproduktívnejším hráčom po štyridsiatke

18.03.2017 09:23

Hokejisti Floridy Panthers zdolali v piatkovom zápase zámorskej NHL New York Rangers 4:3 po samostatných nájazdoch.

Martin Šúrek

Banská Bystrica opäť zdemolovala Nové Zámky. Vyhrala aj Nitra

17.03.2017 20:40

Banská Bystrica uspela aj v druhom domácom stretnutí štvrťfinále play-off hokejovej ligy, keď po štvrtkovom triumfe 8:2 zdolala v piatok Nové Zámky 8:0.

MHk 32 Liptovský Mikulᚹ

Liptáci nedali Detve šancu, Trenčín mal s podceňovanou Skalicou problémy

17.03.2017 19:34

Hokejisti Liptovského Mikuláša vstúpili úspešne do play-out najvyššej slovenskej súťaže Tipsport ligy 2016/2017, keď doma zdolali hráčov Detvy 4:1.

Marián Hossa, Mike Condon

Hossa obdivuje Jágra. Jubileum oslávil na ľade, na ktorom začínal

17.03.2017 13:30

Marián Hossa sa stal po Stanovi Mikitovi a Zdenovi Chárovi tretím slovenským rodákom, ktorý v hokejovej NHL odohral vyše 1300 zápasov.

Peter Budaj

Žiadna Ufa. Budaj dementoval správy o odchode do KHL

17.03.2017 12:30

Slovenský brankár Peter Budaj dementoval informácie o svojom odchode do klubu Kontinentálnej hokejovej ligy Salavat Julajev Ufa.

Jan Chábera, Dukla Trenčín

Prvoligisti chcú favoritov prekvapiť

17.03.2017 12:00

Rutina alebo senzácia? Dvaja favoriti, ktorí sú pred začiatkom play out Tipsport Ligy pod tlakom.

Peter Cehlárik, Alexandre Burrows

Slovákov v NHL ubudlo. Boston poslal Cehlárika na farmu

17.03.2017 10:10

V NHL je o jedného slovenského hokejistu menej, generálny manažér Bostonu Don Sweeney oznámil, že klub posiela Petra Cehlárika do farmárskeho tímu Providence Bruins z AHL.

Patrik Rybár

Rybár si po chybe vyčistil hlavu. Potom vymazal súpera

17.03.2017 09:00

Vo svojej premiére v play off najvyššej českej hokejovej súťaže chytal vynikajúco. Držal svoj tím viac ako 50 minút v úvodnom súboji štvrťfinálovej série proti Litvínovu.

Richard Pánik

Pánik rozhodol zápas, Tatar ku gólu pridal aj asistenciu

17.03.2017 07:02, aktualizované: 08:45

Tomáš Tatar presilovkovým gólom a asistenciou prispel k štvrtkovému víťazstvu hokejistov Detroitu v NHL na ľade Arizony 5:4 po samostatných nájazdoch.

Branislav Mezei, Mitch Versteeg, HK Nitra, Matej Paločko, HK Poprad

Favoriti na úvod play off nezaváhali a postarali sa o gólové hody

16.03.2017 20:50, aktualizované: 21:30

Hokejisti Nitry začali presvedčivo vyraďovaciu časť tohto ročníka najvyššej slovenskej súťaže Tipsport ligy.

Peter Budaj

Budaj od ďalšej sezóny v Ufe, hlásia Rusi

16.03.2017 13:18

Slovenský hokejový brankár Peter Budaj bude od nasledujúcej sezóny pôsobiť v klube KHL Salavat Julajev Ufa, hlásia Rusi.

Tomáš Zigo, David Laliberté

16.03.2017 10:36

O Zlatú prilbu Tipsport Ligy 2016/2017 sa uchádzajú Peter Lichanec, Kevin Henderson, Andreas Štrauch, David Laliberté a Tomáš Surový.

Bleskové správy
  • 21:31

SKA Petrohrad doma zvíťazili 5:4 po predĺžení nad Lokomotivom Jaroslavľ vo štvrtkovom prvom zápase finále Západnej konferencie play-off Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL). V sérii hranej na štyri úspechy vedú 1:0. V 73. minúte predĺženia rozhodol Patrik Hersley.

• 20:09

Franz Beckenbauer vo štvrtok vypovedal pred švajčiarskymi úradmi. Rodáka z Mníchova vyšetrujú spolu s troma ďalšími členmi organizačného výboru majstrovstiev sveta 2006. Podozrievajú ich z podvodu, prania špinavých peňazí a ďalších trestných činov.

• 19:02

Francúz Nacer Bouhanni z tímu Cofidis sa časom 3:04:27 h stal víťazom 4. etapy cyklistických pretekov Okolo Katalánska, ktorá viedla zo Seu d'Urgell do Igualady a merala 134 km.