Online s generálnym manažérom slovenskej hokejovej reprezentácie Petrom Bondrom

Peter Bondra
Peter Bondra.

Slovensko si na MS vo Švajčiarsku poriadne skomplikovali cestu do štvrťfinále, keď prehralo s Bieloruskom 1:2 po samostatných nájazdoch. Ani prvý duel v skupine nebol dobrý, veď s Maďarskom rozhodol o triumfe 4:3 kapitán Ľuboš Bartečko až 13 sekúnd pred koncom. Čo na úvod šampionátu hovorí bývalá hviezda NHL a momentálne generálny manažér Slovenska Peter Bondra? Nielen na MS sa ho môžete pýtať v online rozhovore.

Rozhovor bol ukončený.

Bleskové správy
  • 22:38

Antukový kráľ Rafael Nadal vybojoval na svojom výsostnom povrchu už 46. titul vo dvojhre. Vo finále na turnaji ATP World Tour 250 v Buenos Aires vyhral nad Juanom Monacom presvedčivo 6:4, 6:1.

• 21:20

Slovenská tenistka Kristína Schmiedlová sa stala víťazkou turnaja ITF v tuniskom El Kantaoui (dotácia 10 000 USD, tvrdý povrch vonku). Vo finále zdolala Terezu Malíkovú z Česka 7:5, 6:2.

• 20:57

Slovenský tenista Norbert Gombos sa stal víťazom dvojhry na turnaji ATP Challenger Tour v Cherbourgu (dotácia 42 500 eur, tvrdý povrch v hale). Gombos vo finále zdolal Benoita Paireho 6:1, 7:6 (4).