Online s generálnym manažérom slovenskej hokejovej reprezentácie Petrom Bondrom

Peter Bondra
Peter Bondra.
Autor: Pravda - Robert Hüttner

Slovensko si na MS vo Švajčiarsku poriadne skomplikovali cestu do štvrťfinále, keď prehralo s Bieloruskom 1:2 po samostatných nájazdoch. Ani prvý duel v skupine nebol dobrý, veď s Maďarskom rozhodol o triumfe 4:3 kapitán Ľuboš Bartečko až 13 sekúnd pred koncom. Čo na úvod šampionátu hovorí bývalá hviezda NHL a momentálne generálny manažér Slovenska Peter Bondra? Nielen na MS sa ho môžete pýtať v online rozhovore.

Rozhovor bol ukončený.

Bleskové správy
  • 18:23

    Srbský stopér Miloš Nikolič má za sebou vydarené polročné pôsobenie v FC ViOn Zlaté Moravce, pred jarnou časťou najvyššej slovenskej futbalovej súťaže Fortuna ligy ho získal Spartak Trnava.

  • 16:09

    Výberová komisia Siene slávy Medzinárodnej hokejovej federácie (IIHF) zvolila siedmich nových "obyvateľov" panteónu legiend, budú medzi nimi aj bývalí českí reprezentanti Dominik Hašek a Robert Reichel.

  • 14:49

    Vítězslav Lavička by mal pokračovať vo funkcii trénera českého futbalového klubu AC Sparta Praha. Napriek chýrom o jeho odchode, podľa informácií iDNES.cz sa v tíme českého majstra k výmene neschyľuje.

Ďalšie bleskové správy »
Utorok
16.12.
Streda
17.12.
Štvrtok
18.12.
Piatok
19.12.


Hokej - KHL

Po19.00Slovan - Helsinki6:2