Online s generálnym manažérom slovenskej hokejovej reprezentácie Petrom Bondrom

Peter Bondra
Peter Bondra.

Slovensko si na MS vo Švajčiarsku poriadne skomplikovali cestu do štvrťfinále, keď prehralo s Bieloruskom 1:2 po samostatných nájazdoch. Ani prvý duel v skupine nebol dobrý, veď s Maďarskom rozhodol o triumfe 4:3 kapitán Ľuboš Bartečko až 13 sekúnd pred koncom. Čo na úvod šampionátu hovorí bývalá hviezda NHL a momentálne generálny manažér Slovenska Peter Bondra? Nielen na MS sa ho môžete pýtať v online rozhovore.

Rozhovor bol ukončený.

Bleskové správy
  • 15:59

    Slovenský mládežnícky futbalový reprezentant Lukáš Haraslín prestupuje zo zbankrotovanej Parmy do poľskej Lechie Gdaňsk. S piatym mužstvom Ekstraklasy podpísal zmluvu do júna 2018.

  • 15:14

    Slovenský futbalista Peter Hlinka podpísal zmluvu do konca ročníka 2015/2016 s rezervným mužstvom rakúskeho klubu Rapid Viedeň, ktoré pôsobí v tamojšej Regionálnej lige východ. Tridsaťšesťročný veterán hral v A-tíme Rapidu už v rokoch 2004 - 2007.

  • 13:41

    Kapitán futbalovej reprezentácie Ghany Asamoah Gyan sa dohodol na kontrakte s klubom najvyššej čínskej súťaže Šanghaj SIPG. Dvadsaťdeväťročný útočník strávil posledné štyri roky v klube Al Ain v Spojených arabských emirátoch.

Ďalšie bleskové správy »