Ostatní vyzerajú ako partička. McDavid dal ďalší neuveriteľný gól

Hokejisti Edmontonu zvíťazili v noci na štvrtok v zápase NHL nad St. Louis 3:2 po predĺžení.

29.02.2024 05:57 , aktualizované: 06:54
Connor McDavid Foto:
Connor McDavid.

Kapitán kanadského tímu Connor McDavid strelil 27 sekúnd pred koncom predĺženia víťazný gól a okrem toho zaznamenal dve asistencie, pričom na domácom ľade bodoval už v 24 stretnutiach za sebou.

Naposledy nebodoval v Rogers Place 3. novembra, keď Edmonton podľahol Dallasu 3:4. McDavid zároveň ukončil svoje strelecké suchoty, ktoré trvali od 7. februára celkovo desať stretnutí.

V ďalšom dueli hokejisti New Yorku Rangers zdolali Columbus 4:1 a vyšvihli sa na čelo tabuľky Východnej konferencie.

Rangers sa stali prvým tímom v tomto ročníku so 40 víťazstvami. Hrdinom stretnutia s Blue Jackets bol ruský útočník Artemij Panarin, ktorý zaznamenal tri kanadské body za dva góly a asistenciu.