Washington prehral druhý zápas za sebou. Nestačil na Rangers

Hokejisti New Yorku Rangers v nedeľu triumfovali v domácej aréne Madison Square Garden nad lídrom NHL Washingtonom Capitals tesne 2:1.

19.02.2017 21:40
New York Rangers, Henrik Lundqvist, Mts Zuccarello Foto: ,
Brankár Henrik Lundqvist (30) a útočník Mats Zuccarello (36) sa tešia z víťazstva nad Washingtonom.

Skóre stretnutia otvoril po ôsmich minútach hry domáci obranca Ryan McDonagh. V 38. min vyrovnal ruský kanonier Washingtonu Alexander Ovečkin. Víťazný gól strelil jedenásť minút pred koncom duelu 29-ročný Mats Zuccarello.

Śvédsky gólman Rangers Henrik Lundqvist zneškodnil 31 striel a zaznamenal už svoje 401. víťazstvo v NHL, čím sa v historických tabuľkách vyrovnal jedenástemu Chrisovi Osgoodovi. Desiate miesto patrí Grantovi Fuhrovi, ktorý pôsobil v NHL v rokoch 1981 až 2000 a má na konte o dva triumfy viac.

Sumár nedeľňajšieho stretnutia zámorskej NHL:

New York Rangers – Washington Capitals 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
Góly: 8. McDonagh (Nash, D. Stepan), 49. Zuccarello (Kreider, Zibanejad) – 38. Ovečkin (Eller, Kuznecov)

Viac na túto tému: #New York Rangers #Washington Capitals