NHL

Marián Hossa

Hossa strelil už viac gólov ako v celej minulej sezóne

07.12.2016 09:49

V súvislosti so slovenským hokejistom Mariánom Hossa v tejto sezóne NHL zámorské médiá najviac používajú slovíčka gól a obnova či renesancia.

Jaroslav Halák

Halák chváli tímový výkon, Capuano a Tavares jeho

07.12.2016 08:23

Hokejisti New Yorku Islanders sa po dvoch mesiacoch nového ročníka NHL preberajú k životu.

Marián Hossa, Mike Smith

Dvojgólový Hossa, skóroval aj Tatar, Halák víťazne

07.12.2016 07:16

Najproduktívnejší slovenský hokejista v tejto sezóne NHL Marián Hossa po dvojzápasovej streleckej odmlke opäť skóroval.

Erik Černák

Černák: Ak budeme pracovať ako tím a počúvať trénera, prinesie to ovocie

06.12.2016 11:00

Na blížiacich sa juniorských MS v Montreale a Toronte by mal byť jedným z hlavných lídrov slovenských hokejistov.

Zdeno Chára

Chára sa vrátil na ľad vo víťaznom štýle

06.12.2016 07:08

Po šesťzápasovej absencii zavinenej zranením sa do zostavy hokejového Bostonu vrátil slovenský kapitán Zdeno Chára a Bruins si poradili s Floridou 4:3 po predĺžení.

Marek Hrivík

Ďalší Slovák v NHL! New York Rangers povolali Hrivíka

05.12.2016 18:50

Klub severoamerickej hokejovej NHL New York Rangers povolal z farmy slovenského útočníka Mareka Hrivíka.

Jaroslav Halák, Henrik Zetterberg

Tatar a Daňo asistovali pri víťazných góloch, Halák aj Budaj prehrali

05.12.2016 06:59

Dva nedeľňajšie zápasy NHL priniesli súboje až trojice slovenských hokejistov a v oboch prípadoch z toho boli slovenské asistencie pri víťazných góloch.

Andrej Sekera, Edmonton Oilers

Sekera asistoval pri víťaznom góle Edmontonu

03.12.2016 22:26, aktualizované: 04.12.2016 08:21

Sedem slovenských hokejistov si zahralo v sobotňajších zápasoch NHL, štatistiky kanadského bodovania si rozšírili traja z nich.

Carey Price

Tesné víťazstvá Calgary a San Jose, Jones bol tentoraz lepší ako Price

03.12.2016 08:28

V prvom z dvoch piatkových zápasov Národnej hokejovej ligy Calgary Flames zdolali Minnesotu Wild 3:2 po samostatných nájazdoch.

Zdeno Chára

Chára už korčuľoval, ale vynechal piaty zápas

02.12.2016 11:55

Hokejový obranca Zdeno Chára sa pripojil k spoluhráčom z Bostonu na štvrtkovom rannom rozkorčuľovaní pred večerným zápasom NHL proti Caroline.

Marián Hossa našiel fontánu mladosti. Vo forme ma udržiavajú dcérky, tvrdí

02.12.2016 09:30

Ani najproduktívnejší hráč uplynulého ročníka Patrick Kane, ani najlepší nováčik minulej sezóny Artemij Panarin, ale Marián Hossa je v súčasnosti najobávanejším strelcom Chicaga.

Zázračný Halák! Vygumoval Ovečkina a spol. Hossa rozhodol, Sekera 0+2

02.12.2016 07:20

Slovenský hokejový brankár Jaroslav Halák vo štvrtok chytal za New York Islanders prvý raz od 23. novembra a predviedol svoj dosiaľ najlepší výkon v tejto sezóne.

Jaromír Jágr

NHL spúšťa hlasovanie do Zápasu hviezd. Fanúšikovia vyberú kapitánov

01.12.2016 13:54

Fanúšikovia hokeja po celom svete môžu od 1. decembra opäť hlasovať o štyroch kapitánoch, ktorí povedú svoje tímy počas NHL All-Star Game 29. januára 2017 v Los Angeles.

New York Islanders, Pittsburgh Penguins

Islanders strelili dva góly za tri sekundy, Gáboríkov prvý bod v sezóne

01.12.2016 07:12, aktualizované: 08:12

Dvoma gólmi v rozpätí iba troch sekúnd sa hokejisti New Yorku Islanders postarali o vyrovnanie rekordu NHL klubov St. Louis Eagles a Minnesota Wild.

Mentor Sekera sa občas cíti ako päťdesiatnik, velebí McDavida

30.11.2016 12:52

Slovenský reprezentant Andrej Sekera je od júna tridsiatnikom, ale v obranných šíkoch súčasného Edmontonu by ste staršieho hokejistu hľadali márne.

Toronto Maple Leafs, Martin Marinčin

Sparks sa zastal postihnutého muža. Vyhodili ho

30.11.2016 10:00

V posledný novembrový deň roku 2015 mu aplaudovalo celé hokejové Toronto i NHL.

Marko Daňo

Nepríjemné zranenie. Daňo odišiel z ľadu po údere hokejkou do oka

30.11.2016 07:53

Marko Daňo z Winnipegu sa zranil v úvodnej tretine stretnutia proti New Jersey, keď inkasoval úder do oka hokejkou Kyla Quinceyho.

Richard Pánik, Roberto Luongo

Pánik prispel k víťazstvu, skóroval aj Sekera. Jurča po návrate chválil tréner

30.11.2016 06:46

Richard Pánik svojím siedmym gólom v tomto ročníku NHL a rozhodujúcim samostatným nájazdom mal významnú zásluhu na utorňajšom víťazstve hokejistov Chicaga nad Floridou 2:1.

Vladimir Tarasenko

Hickey rozhodol v Brooklyne, Tarasenko v St. Louis

29.11.2016 07:18

Hokejová NHL mala v pondelok na programe dva zápasy a v oboch sa o víťazstve domáceho tímu rozhodlo v predĺžení.

Marián Gáborík

Gáborík si žiada čas. Verí, že nie dlhý

28.11.2016 13:35

Slovenský hokejista Marián Gáborík má za sebou návrat na súťažný ľad v NHL bez gólu, asistencie aj strely na bránku.

Tomáš Jurčo

Jurčo sa rozohral a mieri do NHL. V utorok nastúpi proti Dallasu

28.11.2016 09:42

Slovenský hokejový útočník Tomáš Jurčo (23) po zranení absolvoval dva zápasy v tíme AHL Grand Rapids Griffins a momentálne sa už presúva do prvého tímu Detroitu do NHL.

Ondřej Palát

Daňov Winnipeg zvíťazil, Sekerov Edmonton prehral. Chára opäť nehral

28.11.2016 07:12

V šiestich nedeľňajších zápasoch NHL sa predstavili len dvaja slovenskí hokejisti a do tabuľky produktivity sa nezapísali.

Peter Budaj

Gáborík má za sebou tohtosezónnu premiéru. Budaj bol svojmu tímu oporou

27.11.2016 08:12, aktualizované: 09:00

Marián Gáborík si v sobotu odkrútil premiéru v NHL 2016/2017. Skúsený 34-ročný útočník odohral za Los Angeles 11:49 min vo víťaznom stretnutí proti Chicagu 2:1 po predĺžení.

Marián Hossa, Scott Darling

Slováci bez bodu, Čech Vrbata rekordérom NHL

26.11.2016 09:17, aktualizované: 10:19

Hokejisti Chicaga Blackhawks v zostave s Mariánom Hossom a Richardom Pánikom, ale bez kapitána Jonathana Toewsa zdolali v piatkovom zápase severoamerickej NHL Anaheim 3:2.

Henrik Lundqvist

Tesné víťazstvo New Yorku Rangers na ľade Philadelphie

25.11.2016 22:10

Hokejisti New Yorku Rangers zvíťazili 3:2 na ľade Philadelphie v úvodnom piatkovom zápase severoamerickej NHL.

Bleskové správy
  • 11:30

Stredajšie športové dianie na ženskom golfovom turnaji Dubai Ladies Masters v Dubaji v Spojených arabských emirátoch zatienilo úmrtie caddieho jednej z hráčok. Podujatie European Tour prerušili a následne skrátili na 54 jamiek.

• 11:08

Argentínski futbaloví rozhodcovia odvolali štrajk v stretnutiach nadchádzajúceho víkendu, ktorý ohrozoval aj konanie nedeľňajšieho buenosaireského derby medzi River Plate a Boca Juniors v najvyššej súťaži.