NHL

Marián Hossa

Chicago aj vďaka Hossovmu gólu vyrovnalo sériu, rozhodne siedmy duel

28.05.2015 06:48, aktualizované: 08:17

Hokejisti Chicaga odvrátili mečbal Anaheimu a po domácom víťazstve 5:2 vyrovnali stav finálovej série Západnej konferencie NHL na 3:3.

Ben Bishop

Rangers nastrieľali v Tampe sedem gólov a vynútili si rozhodujúci duel

27.05.2015 07:03, aktualizované: 07:50

Hokejisti New Yorku Rangers si vynútili rozhodujúci siedmy zápas vo finálovej sérii play off Východnej konferencie NHL.

Anaheim Ducks

Anaheim nepovolil Chicagu tretiu výhru v predĺžení. Hossa s asistenciou

26.05.2015 07:02, aktualizované: 09:44

Hokejisti Anaheimu vyhrali nad Chicagom 5:4 po predĺžení a ujali sa vo finálovej sérii play off Západnej konferencie NHL vedenia 3:2 na zápasy.

Henrik Lundqvist

Tampa zdolala New York Rangers 2:0 a v sérii vedie už 3:2 na zápasy

25.05.2015 07:10, aktualizované: 08:00

Hokejisti Tampy Bay vyhrali na ľade New Yorku Rangers 2:0 a ujali sa vo finálovej sérii play-off Východnej konferencie NHL vedenia 3:2 na zápasy.

Marián Hossa, Fredereik Andersen, Cam Fowler

Chicago v predĺžení zdolalo Anaheim a vyrovnalo sériu, Hossa asistoval

24.05.2015 07:12, aktualizované: 09:40

Hokejisti Chicaga využili výhodu domáceho ľadu a vo štvrtom zápase finále Západnej konferencie NHL zvíťazili nad Anaheimom 5:4 po predĺžení.

Lundqist, Callahan

Lundqvist sa spamätal. Rangers vyrovnali sériu s Tampou

23.05.2015 08:01, aktualizované: 09:37

Hokejisti New Yorku Rangers vyhrali v piatkovom stretnutí nad Tampou Bay 5:1 a vyrovnali stav finálovej série play-off Východnej konferencie NHL na 2:2 na zápasy.

Jonathan Toews, Patrick Kane

Chicago s prvou domácou prehrou. Anaheim vyhral 2:1

22.05.2015 07:40

Hokejisti Anaheimu sa ujali vedenia vo finálovej sérii play off Západnej konferencie NHL. Zvíťazili 2:1 na ľade Chicaga a rovnakým skóre vyhrávajú aj na zápasy.

Nikita Kučerov, Nikita Nesterov

Tampa zdolala v prestrelke Rangers a v sérii vedie 2:1

21.05.2015 07:17, aktualizované: 07:44

Hokejisti Tampy Bay sa ujali vedenia vo finálovej sérii play off Východnej konferencie NHL. V stredajšom stretnutí vyhrali 6:5 po predĺžení a vedú 2:1 na zápasy.

Corey Crawford, Ryan Getzlaf

Chicago vyrovnalo sériu. Zápas sa skončil až po trojnásobnom predĺžení

20.05.2015 08:30, aktualizované: 11:18

Až gól Marcusa Krugera z Chicaga v 117. min ukončil druhé finále Západnej konferencie hokejovej NHL na ľade Anaheimu.

Tyler Johnson, Tampa Bay

Johnson strelil 3 góly, Tampa rozobrala Rangers

19.05.2015 07:06

Hokejisti Tampy Bay vyrovnali stav finálovej série Východnej konferencie play off NHL proti New Yorku Rangers na 1:1 na zápasy.

Corey Crawford

Anaheim vyhral v prvom finále konferencie nad Chicagom 4:1

18.05.2015 05:56, aktualizované: 08:14

Hokejisti Anaheimu v prvom zápase finále Západnej konferencie zámorskej súťaže NHL zužitkovali výhodu domáceho prostredia haly Honda Center.

Zdeno Chára

Chárovi prekážajú reči o jeho veku: Neviem, prečo je to zrazu problém

17.05.2015 11:20

Slovenský hokejový obranca Zdeno Chára nerozumie, čo sa stalo. Ešte pred rokom ho nosili na ramenách a označovali za jedného z najlepších obrancov NHL.

Alexander Ovečkin

Ovečkin sa teší na finále, Rusi zo seba vydajú posledné zvyšky síl

17.05.2015 00:06

Ruský hokejista Alexander Ovečkin dal o sebe vedieť hneď v prvom zápase na svetovom šampionáte, Američanom dal jeden gól a na ďalší asistoval.

Dominic Moore, Ben Bishop

Rangers tesne vyhrali prvé finále Východnej konferencie

16.05.2015 22:35, aktualizované: 17.05.2015 08:24

Do konca sobotňajšieho prvého zápasu finále Východnej konferencie zámorskej hokejovej súťaže NHL zostávalo odohrať 2:25 min, keď sa hrdinom New Yorku Rangers stal Dominic Moore.

Hossa v čase voľna nezaháľal. Zabojuje o tretí prsteň

16.05.2015 12:00

Ani chudobnejšia gólová úroda neubrala na jeho užitočnosti. Je nenahraditeľný. Slovenský krídelník Marián Hossa je železným mužom.

New York Rangers, Braden Holtby

Rangers sa postarali o dokonalý obrat, v dráme vyradili Washington

14.05.2015 07:10, aktualizované: 07:48

Hokejistom New Yorku Rangers sa podaril dokonalý obrat a postúpili do finále Východnej konferencie NHL. V rozhodujúcom zápase zdolali Washington 2:1 po predĺžení.

Tampa Bay, Carey Price,

Tampa si poradila s Montrealom a postúpila do finále konferencie

13.05.2015 07:06, aktualizované: 07:38

Hokejisti Tampy Bay postúpili do finále play off Východnej konferencie NHL. V utorkovom stretnutí 2. kola zdolali Montreal 4:1 a celú sériu vyhrali 4:2 na zápasy.

Rick Nash, Derick Brassard, Alexander Ovečkin

Rangers si vynútili siedmy zápas, Anaheim sa teší z postupu

11.05.2015 07:08, aktualizované: 08:06

Hokejisti New Yorku Rangers si vynútili v semifinále Východnej konferencie NHL rozhodujúci siedmy zápas. Washington zdolali 4:3 a vyrovnali stav série na 3:3.

Montreal Canadiens

Montreal odmietol koniec sezóny a doťahuje sa na Tampu

10.05.2015 08:10

Hokejisti Montrealu sa odmietajú zmieriť s tým, že budú mať čoskoro koniec sezóny.

dominic moore, john carlson, rangers, washington, nhl

Rangers ušli hrobárovi z lopaty, Anaheim sa priblížil k postupu

09.05.2015 08:20, aktualizované: 10:35

Necelé dve minúty delili hokejistov Washingtonu od postupu do finále Východnej konferencie play-off NHL.

Chicago Blackhawks, radosť, hokej

Hossa posunul Chicago do konferenčného finále, Montreal znížil

08.05.2015 07:45, aktualizované: 08:56

Slovenský hokejista Marián Hossa rozhodol svojím prvým gólom v tohtoročnom play off o postupe Chicaga do konferenčného finále.

Alexander Ovečkin, Dan Girardi

Tampa rozhodla sekundu pred koncom, krok od postupu je aj Washington

07.05.2015 07:11, aktualizované: 08:04

Hokejisti Tampy Bay vyhrali aj tretie stretnutie semifinále play off Východnej konferencie NHL a sú už len krok od postupu.

Patrick Kane, Devan Dubnyk

Chicago je krok od postupu, Anaheim v play off prvýkrát prehral

06.05.2015 07:07, aktualizované: 07:35

Hokejistov Chicaga delí už len jedno víťazstvo od postupu do finále play off Západnej konferencie NHL. Jediný gól v Minnesote strelil Patrick Kane.

Washington - New York Rangers

Vo Washingtone padol jediný gól. Capitals vedú nad Rangers 2:1

05.05.2015 07:08, aktualizované: 08:45

Jediný gól rozhodol o víťazstve hokejistov Washingtonu v pondelkovom stretnutí play-off NHL proti New Yorku Rangers.

Hossa je druhý medzi strelcami, gól už nedal dlho

04.05.2015 12:12

Marián Hossa je so 45 gólmi po Jaromírovi Jágrovi (78 zásahov) druhým najlepším strelcom v play-off NHL medzi aktívnymi hráčmi.