NHL

Marcus Kruger, Ryan Hartman, Marián Hossa

Chicago sfúklo Pittsburgh v prvej tretine, skórovali Hossa aj Pánik

30.03.2017 07:44, aktualizované: 08:12

Marián Hossa aj Richard Pánik prispeli k prvotretinovej demontáži Pittsburghu v stredajšom zápase NHL na ľade obhajcu Stanleyho pohára.

Zdeno Chára

Po Hossovi sa o Trofej Billa Mastertona uchádza aj Chára

29.03.2017 10:13

Po útočníkovi Mariánovi Hossovi je obranca Zdeno Chára ďalším kandidátom spomedzi slovenských hokejistov v NHL na zisk Trofeje Billa Mastertona 2017.

letisko milana rastislava štefánika, prílet, tomáš jurčo

Jurčo: Cítim, že v Chicagu môžem byť úspešný

29.03.2017 08:00

Na gól čakal dlho - trinásť mesiacov. Veľkú radosť z prvého zásahu v drese Chicaga mu však čiastočne pokazila druhá prehra za sebou.

Zdeno Chára

Chára dosiahol šesťstý bod, Detroit po 25 sezónach bez play off

29.03.2017 07:37, aktualizované: 08:15

Zdeno Chára sa stal v poradí 317. hráčom v histórii NHL a jedenástym slovenským hokejistom so 600 kanadskými bodmi.

Eddie Läck

Jurčo sa dočkal gólu v drese Chicaga, skórovali aj Pánik s Tatarom

28.03.2017 07:07

Slovenský útočník Tomáš Tatar gólom prispel k víťazstvu hokejistov Detroitu na ľade Caroliny 4:3 po predĺžení v pondelňajšom zápase NHL.

Tomáš Tatar

Tatar dal gól, Detroit vyhral. Po zápase chválil spoluhráča Athanasioua

26.03.2017 21:34, aktualizované: 27.03.2017 07:06

Slovenský útočník Tomáš Tatar sa gólom podieľal na víťazstve Detroitu 3:2 po predĺžení nad Minnesotou v stretnutí zámorskej hokejovej NHL.

Reid Boucher, Vancouver Canucks

Pánik sa pobil, Sekera dvoma bodmi prispel k víťazstvu svojho Edmontonu

25.03.2017 21:54, aktualizované: 26.03.2017 08:46

Hokejisti Floridy Panthers v sobotňajšom zápase NHL zdolali Chicago Blackhawks vysoko 7:0. Slovák Richard Pánik sa pobil.

Marián Hossa

Pocta pre Hossu. Chicago ho navrhlo na Trofej Billa Mastertona

25.03.2017 12:50

Slovenský útočník Marián Hossa je kandidátom klubu Chicago Blackhawks na tohtosezónne ocenenie Bill Masterton Memorial Trophy.

Jaroslav Halák, Sidney Crosby

Parádny návrat Haláka. Vychytal výhru na ľade obhajcu Stanley Cupu

25.03.2017 07:22

Slovenský hokejový brankár Jaroslav Halák zažil triumfálny návrat do tímu New York Islanders v NHL.

Andrej Sekera

Sekera si troma bodmi vyrovnal osobné maximum, bol prvou hviezdou

24.03.2017 12:19

Slovenský hokejista v službách Edmontonu Andrej Sekera bol prvou hviezdou štvrtkového stretnutia NHL na ľade Colorada.

Jaroslav Halák

Halák: Teším sa, že som späť

24.03.2017 08:18

Slovenský hokejista Jaroslav Halák absolvoval tréning so staronovými spoluhráčmi z tímu New York Islanders po tom, čo ho jeho klub NHL vo štvrtok povolal z farmy v Bridgeporte.

Sekera s troma bodmi, skórovali aj Chára, Hossa a Gáborík

24.03.2017 07:02

Slovenský obranca Zdeno Chára vo štvrtkovom zápase NHL prekonal krajana Petra Budaja v bránke Tampy Bay, ale hokejisti Bostonu v kľúčovej fáze ročníka utrpeli štvrtú prehru za sebou.

Horúca správa zo zámoria: Halák sa vracia do NHL!

23.03.2017 16:30

Vedenie klubu zámorskej hokejovej NHL New York Islanders povolalo z farmy v Bridgeporte slovenského brankára Jaroslava Haláka.

Jevgenij Dadonov, Rusko

Príde KHL o Dadonova so Šipačovom? Zaujíma sa o nich Las Vegas

23.03.2017 15:30

Dve hviezdy klubu Kontinentálnej hokejovej ligy SKA Petrohrad, útočníci Jevgenij Dadonov a Vadim Šipačov, sa možno v lete presunú do zámorskej NHL.

Newyorské derby pre Islanders, Sekerov Edmonton prehral

23.03.2017 06:38

Štvorzápasová víťazná šnúra hokejistov Edmontonu v NHL so súhrnným skóre 18:5 sa skončila.

Philadelphia Flyers, Pittsburgh Penguins, nhl, Vincent Lecavalier, Marc-Andre Fleury,

Zástupcom Metropolitnej divízie NHL sa nepozdáva model play off

22.03.2017 15:20

S blížiacim sa záverom základnej časti zámorskej hokejovej NHL sa viaceré tímy najmä vo Východnej konferencii začali sťažovať na systém play off.

Sidney Crosby, Evander Kane

Crosby strelil gól jednou rukou, v závere prišiel o dva zuby

22.03.2017 12:19

Kapitán hokejového Pittsburghu Sidney Crosby si určite dobre zapamätá utorkový súboj s Buffalom a to hneď z dvoch dôvodov.

Dvojbodový Hossa, skóroval i Pánik. Pittsburgh postúpil do play off

22.03.2017 07:04

Päťzápasová víťazná šnúra hokejistov Chicaga v NHL sa skončila. Vedúci tím Západnej konferencie síce podľahol na vlastnom ľade Vancouveru 4:5 po predĺžení.

Ron Tugnutt

Tugnutt pred 26 rokmi pochytal 70 striel. Užil si ovácie v hale súpera

21.03.2017 12:15

Počas svojej kariéry hokejového brankára v 90. rokoch rozhodne nebol nijakou hviezdou, ale 21. marca 1991 na chvíľu zažiaril ako tá úplne najjagavejšia.

Tomáš Tatar

Tatar skóroval v treťom zápase za sebou a prekonal Cígera

21.03.2017 06:58

Slovenský hokejista Tomáš Tatar skóroval v NHL v treťom zápase za sebou, ale jeho Detroitu to po dvoch víťazstvách tentoraz nestačilo ani na zisk bodu.

Jets Penguins Hockey

Pánik gólom pomohol Chicagu do play off, Crosby hetrikom zostrelil Floridu

19.03.2017 22:05, aktualizované: 20.03.2017 07:40

Hokejisti Chicaga deviatu sezónu v rade nebudú chýbať v play-off NHL. Päť gólov v tretej tretine, z toho tri v rozpätí 34 sekúnd, nasúkali súperom z Colorada a otočili z priebežných 1:3 na konečných 6:3.

Tomáš Tatar

Tatar sa vyrovnal Cígerovi. Na rovnakú métu potreboval menej zápasov

19.03.2017 12:26

Sobotňajšie góly Tomáša Tatara do siete Colorada mali v kariére tohto hokejistu poradové čísla deväťdesiattri a deväťdesiatštyri.

Tomáš Tatar

Tatar dal dva góly, Sekera prihral McDavidovi. Hossa nehral

18.03.2017 20:47, aktualizované: 19.03.2017 08:10

Slovenský hokejový útočník Tomáš Tatar sa rozhodujúcou mierou pričinil o víťazstvo Detroitu nad Coloradom 5:1 v sobotňajšom stretnutí severoamerickej NHL.

Jaromír Jágr

Jágr má ďalší rekord. Je najproduktívnejším hráčom po štyridsiatke

18.03.2017 09:23

Hokejisti Floridy Panthers zdolali v piatkovom zápase zámorskej NHL New York Rangers 4:3 po samostatných nájazdoch.

Marián Hossa, Mike Condon

Hossa obdivuje Jágra. Jubileum oslávil na ľade, na ktorom začínal

17.03.2017 13:30

Marián Hossa sa stal po Stanovi Mikitovi a Zdenovi Chárovi tretím slovenským rodákom, ktorý v hokejovej NHL odohral vyše 1300 zápasov.

Bleskové správy
  • 20:34

Hokejisti Petrohradu zabojujú o zisk Gagarinovho pohára, keď v štvrtom zápase finále Západnej konferencie KHL triumfovali na ľade Lokomotivu Jaroslavľ 2:1.

• 20:11

Piešťanské Čajky zvládli víťazne aj druhé stretnutie semifinále play off extraligy basketbalistiek proti Ružomberku. V stredajšom stretnutí pod košmi MBK uspeli zverenky trénera Martina Pospíšila 62:56 a v sérii vedú 2:0 na zápasy.

• 17:34

Slovenský tenista Lukáš Lacko po víťazstve v úvodnom kole štvorhry zvládol na turnaji ATP Challenger vo francúzskom St. Brieuc prvú prekážku aj vo dvojhre, keď v ako štvorka podujatia zdolal Chorváta Franka Škugora za 67 minút 6:2, 6:3.