Naposledy zmenené pred 11 rokmi
60

Koniec zápasu, Slováci vyhrali 4:1.

60

Desať sekúnd pred koncom ide zasa sedieť Johnson, ktorý ako zmyslov zbavený zaútočil na Záborského hlavu.

59

Najprv Daňo netrafil prázdnu bránku, ale potom puk zasa vybojoval Šatan, Daňo druhú šancu premenil 4:1.

58

Oshio sa nechce zmieriť s prehrou, po peknej individuálnej akcie nezakončil presne. Bishop opustil bránku, Američania hrajú power-play.

57

Smith je späť na ľade, Sekera nebezpečne pálil.

56

Slováci sa nepúšťajú do bezhlavého útočenia, napriek tomu Američania vystrelili aj v oslabovke. Gionta to skúšal o mantinelu, Staňa chytil.

55

Smith ide na tresnú lavicu sa cross-chceck na Vydareného pred Staňom.

53

Radivojevič spomedzi kruhov trafil Bishove chrániče.

52

Hašćák sa pretlačil s pukom pred Bishopa, ale tesne bránený nedokázal zakončiť.

51

Desať minút dokonca, Slováci hrajú takticky, čakajú Američanov na svojej polovici.

50

Oshie v páde mal veľkú šancu, sám pred Staňom poslal puk nad.

48

Američania pridávajú na obrátkach, Bližňák trafil hokejkou do tváre jedného z Američanov, rozhodcovia to nevideli.

47

Na ľade sa objavil už aj Libor Hudáček.

46

Záborský vystrelil po ľade a len len, že sa Kukumberg nedostal k nebezpečnej dorážke.

45

Daňo šiel sám na Bishopa, ale pálil nad, následne ho McBain poslal na ľad.

44

Thomson vystrelil veľmi nebezpečne spoza obrancu, ale Staňa vyrážačkou vytlačil vedľa.

43

Vydarený doviezol puk do pásma a Záborský s náprahom tesne minul.

42

Eric Johnson ide sedieť za seknutie Záborského.

41

Peknú akciu Záborského zakončil Kukumberg bombou nad.

41

40

Skončila sa druhá tretina.

40

Američania zatlačili Slovákov a znižujú na 1:3. Denny Kristo to trafil parádne.

38

Kukumberg z náprahu mieril do Bishopovych betónov.

37

Sersen vyslal strelu od modrej, Kopecký ju tečoval vedľa.

35

Záborský švihom mieril iba do Bishopa.

33

Štvrtý útok sa rútil do šance, ale Bližňák pokazil prihrávku na Haščáka.

32

Stapleton mal zasa superšancu, ale Staňa je zatiaľ neprekonateľný.

31

Góóóóóóól René Vydarený. Ten zakončil krásnu akciu troch SLovákov gólom do prázdnej.

31

A predsa dobrá šanca, Vydareného strelu tečoval Kukumberg, Bishop betónom vyrazil.

31

Slabá prv á minúta presilovku, naši ešte v útoku neboli.

30

Craig Smith ide na trestnú lavicu za faul na Haščáka. Dva plus desať.

29

Bartek spoza hráča švihol pohrozil Bishopovi, následne dobre pálil Šatan. Na druhej strane opäť skvelý Staňa zasahoval pred Američanmi.

28

Záborský prekorčuľoval celú plochu, nahral Kukumbergovi, ktorý minul bránku.

25

Američania si našich rozobrali, Carleovu strelu Staňa chytil. Slováci sa ubránili, Bližňák je na ľade.

24

McBain vyslal bombu od modrej, Staňa nevidel, kam puk letí, ale so šťastím ju vyrazil. Na opačnej strane pohrozil Miklík.

24

Američania budú hrať presilovku, za hákovanie išiel sedieť Bližňák.

23

Šatan sa postupoval na Bishopa, ale v poslednej chvíli tiesnený si to rozmyslel a nepresne prihral.

22

TJ Oshie sa rútil do veľkej šance, zastavil ho ofsajdový verdikt rozhodcu.

21

20

Američania poriadne zatlačili Slovákov, k veľkým šanciam sa ale v poslednej minúte nedostali. Koniec I. tretiny.

19

Staňa vyrazil pokus Krista. Na druhej strane to skúšal Sekera.

17

Štvrtý útok Slovákov dobre ponaháňal Američanov v ich obrannom pásme.

15

Staňa je hrdina prvej tretiny, Stapleton na dvakrát v čistej šanci zasa nedal gól.

14

Šatan pekne doviezol puk do pásma, kde nebezpečne pálil Švárny.

13

Skvelý Staňa chytil čistý gól, keď naňho z medzikružia pálil Stapleton.

12

Surového strelu Bishop zneškodnil, následne dorážal Kopecký. Neúspešne.

10

Američania našich zavreli v pásme, Stapletonovu strelu Staňa vyrazil, pred Oshiem opäť dobre zasiahol.

9

Miklík mal v oslabení šancu, Kopecký mu nahral, ale krídelník Slovana si zle spracoval prihrávku.

8

Za nedovolené bránenie ide sedieť Jurčina.

7

Bjugstad mal veľkú šancu po tom, čo mu nahral Butler, ale sám pred Staňom zle trafil puk.

6

Američania Slovákov trošku zatlačili, zatiaľ však Staňa prácu nemal.

5

Slovákom zatiaľ všetko vychádza. Doteraz sme mali streleckú smolu, dnes sa k našim prikláňa šťastie.

4

Góóóóóóóóóóólllll!!! Bishop je deravý ako sitko. Martin Bartek ho prekonal z uhla od mantinelu ľahkou strelou.

4

Slováci od začiatku bojujú ako o život, clonia Bishopovi, obrancovia skúšajú nahadzovať puky pred amerického brankára. koniec presilovky.

2

Obrovský závar pred Bishopom vyrobil Radivojevič a Šatan, americký brankár nevedel, kde je sever.

2

Za nedovolené bránenie ide sedieť Oshie.

2

Vynikajúci štart Slovákov do zápasu, napodobnili tak Lotyšov, ktorý rovnako tak rýchlo šli do vedenia proti našim.

1

Góóóóóóóóóóóól. V 15. sekunde otvoril skóre Brankooooo Radivojevič po tom, ako brankár Bishop za bránkou spravil veľkú chybu.