V KHL triumfy domácich. Jaroslavľ a Petrohrad nastrieľali sedem gólov

Favorizované domáce tímy uspeli aj vo štvrtkových druhých zápasoch štvrťfinálových sérií play off Západnej konferencie Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) 2016/2017.

23.02.2017 19:29
Andrej Loktionov, Alexander Kadeikin Foto: ,
Dvojgólový strelec Lokomotivu Jaroslavľ Andrej Loktionov (v pozadí) so spoluhráčom Alexandrom Kadeikinom.

CSKA Moskva, Dynamo Moskva, Lokomotiv Jaroslavľ a SKA Petrohrad po štvrtku vedú zhodne 2:0 na zápasy. Najdlhšie trval duel na štadióne CSKA, o víťazstve domácich 2:1 po predĺžení rozhodol v 72. min duelu Sergej Andronov.

Predlžovalo sa aj v dueli moskovského Dynama s Torpedom Nižnij Novgorod, hrdinom sa stal v 62. min Andrej Kutejkin. Stretnutia Lokomotiv Jaroslavľ – Dynamo Minsk a SKA Petrohrad – Viťaz Podoľsk ovládli domáce mužstvá rovnakým pomerom 7:2.

ZÁPADNÁ KONFERENCIA KHL – štvrťfinále – druhé zápasy (hrá sa na štyri víťazstvá)

Lokomotiv Jaroslavľ – Dynamo Minsk 7:2 (1:0, 4:0, 2:2) – stav série 2:0
Góly: 41. a 43. Loktionov, 8. S. Kronwall, 27. Ilienko, 34. Nakládal, 35. Averin, 40. Lugin – 44. Korobov, 53. Ellison

SKA Petrohrad – Viťaz Podoľsk 7:2 (2:0, 3:1, 2:1) – stav série 2:0
Góly: 6. a 28. Ketov, 18. Dadonov, 34. Daciuk, 37. Koskiranta, 47. Hersley, 55. Kovaľčuk – 39. Švec-Rogovoj, 54. Jeřábek

Dynamo Moskva – Torpedo Nižnij Novgorod 3:2 po predĺžení (2:0, 0:1, 0:1 – 1:0) – stav série 2:0
Góly: 14. A. Fiodorov, 17. Hietanen, 62. Kutejkin – 22. Mozer, 52. A. Frolov

CSKA Moskva – Jokerit Helsinki 2:1 po predĺžení (0:0, 1:0, 0:1 – 1:0) – stav série 2:0
Góly: 26. Mamin, 72. Andronov – 44. Huhtala

Viac na túto tému: #SKA Petrohrad #Lokomotiv Jaroslavľ #play off KHL