Slovan nastúpi proti Togliatti s minimálnymi zmenami v zostave

S menšími zmenami v zostave v porovnaní so stredajším duelom proti Kazani (2:1 po predĺžení) nastúpi Slovan Bratislava v piatkovom súboji Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) proti Lade Togliatti (začiatok o 19.00 h).

21.10.2016 14:18
Slovan Bratislava, Ak Bars Kazaň, Foto: ,
Radosť hokejistov Slovana Bratislava po víťaznom góle v predĺžení zápasu proti Kazani.

V bránke slovenského zástupcu v súťaži sa opäť predstaví Barry Brust, na striedačke bude pripravený zaskočiť Justin Pogge. Obranné dvojice sú totožné so stredou – prvú tvoria Tomášovia Starosta s Kundrátkom, v ďalších sa predstavia Nick Plastino s Ivanom Švarným a Andrej Meszároš s Marekom Ďalogom. Na šancu budú čakať aj Mislav Rosandič s Matejom Pokorným. V stredu na striedačke namiesto Rosandiča sedel Patrik Bačik.

V elitnom útoku sa so Žigom Jegličom a Václavom Nedorostom predstaví Jeff Taffe. Kanadskú dvojicu Kyle Chipchura, Jonathan Cheechoo opäť dopĺňa Michal Hlinka. Tomáš Zigo si zahrá v strede formácie s Jakubom Valským a Samuelom Petrášom. Vo štvrtom útoku dostanú príležitosť Juraj Šiška, Pavol Skalický a Patrik Lušňák.