Slovan odohral prvý prípravný duel. Proti Novokuznecku otočil a vyhral

Hokejisti Slovana Bratislava uspeli vo svojom úvodnom prípravnom zápase pred sezónou 2014/2015, keď v severočeskom Liberci v utorok zdolali iného účastníka Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) Metallurg Novokuzneck 3:2 po predĺžení.

22.07.2014 19:52
Milan Bartovič Foto: ,
Milan Bartovič.

Zverenci trénera Rostislava Čadu prehrávali po úvodnom dejstve 0:2, v tretej tretine však zásluhou Tomáša Surového a Ladislava Nagya vyrovnali. V druhej minúte predĺženia rozhodol Milan Bartovič.

Ďalší prípravný zápas absolvujú „belasí“ v piatok 1. augusta opäť v Česku, keď v Kravařoch nastúpia proti Dynamu Minsk. Bieloruský tím vedie slovenský tréner Ľubomír Pokovič.

Prípravný zápas – utorkový výsledok:
Metallurg Novokuzneck – Slovan Bratislava 2:3 po predĺžení (2:0, 0:0, 0:2 – 0:1)

• hralo sa v Liberci

Góly Slovana: 56. Surový (Ölvecký), 58. L. Nagy (Ölvecký), 62. Bartovič (Mojžíš)

Viac na túto tému: #HC Slovan Bratislava #Metallurg Novokuzneck