Víťaz dvoch ročníkov KHL vypadol. Vyradila ho Jaroslavľ

Obhajca prestížneho Gagarinovho pohára Dynamo Moskva prehral v pondelňajšom rozhodujúcom siedmom meraní síl v 1. kole vyraďovacej časti Kontinentálnej hokejovej ligy na domácom ľade s Lokomotivom Jaroslavľ 1:5 a ukončil svoje účinkovanie v súťaži pre sezónu 2013/2014.

17.03.2014 19:14
hokej Dynamo fanúšikovia Foto:
Fanúšikovia Dynama Moskva.

Hráči Jaroslavľe skórovali dvakrát v prvej tretine, Moskovčania odpovedali presným zásahom Lea Komarova v 35. min. V tretej časti hry sa dvakrát presadil hosťujúci Sergej Koňkov, skóre uzavrel Jegor Averin. V drese eliminovaného tímu odohral celé stretnutie slovenský reprezentant Dominik Graňák.

Slovenský hokejový útočník v službách ruského klubu Viťaz Podoľsk Martin Cibák prispel gólom a asistenciou k víťazstvu svojho tímu na ľade Severstaľu Čerepovec 3:2 po predĺžení v rámci štvrťfinále Pohára nádeje KHL. V sérii hranej na tri triumfy vedie Čerepovec 2:1.

Výsledky pondelňajších stretnutí Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL):

1. kolo Gagarinovho pohára (hralo sa na 4 víťazstvá):

ZÁPADNÁ KONFERENCIA – 7. zápas:
Dynamo Moskva – Lokomotiv Jaroslavľ 1:5 (0:2, 1:0, 0:3) – konečný výsledok série 3:4
Góly: 35. Komarov – 12. Černikov, 13. Platt, 41. Koňkov, 56. Koňkov, 60. Averin

Viac na túto tému: #Dynamo Moskva #Lokomotiv Jaroslavľ